Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

Gedser bodega uge 46

17. november, 2021 - 20. november, 2021

Pris: 300.Kr.

Hej folkens
(Gedser bodega)
Nu da Jørgen Arendt Olsen i uge 42 får 1 ekstra billard, så vi så har 2 billardborde, synes vi at det kunne være hyggeligt at holde en indvielses turnering i uge 46 , med indledende dage onsdag torsdag og fredag og finaledag lørdag, altså fra d. 17/11-20/11-2021.

Det bliver
onsdag Kl 18:00 2× 6 mands puljer
Torsdag Kl 18:00 2× 6 mands puljer
Fredag. Kl: 13:00 2× 6 mands puljer Fredag Kl 18:00 2× 6 mands puljer
Det bliver 6 mands puljer, med 4 videre til finaledag lørdag, så der bliver totalt 32 mand ialt.
Der er plads til Max 48 deltagere, så det er først til mølle, så tøv ikke hvis du gerne vil have en plads 😊😊.
Der er 12 mand til hver dag/tidspunkt, hvor der bliver trukket lod om pulje fordelingen.
Pris:
300,- pr deltager.
Alle penge går til præmier
(Ved fyldt deltager antal)
Præmie fordeling er:
1. Plads 5.000,-
2. Plads 3.000,-
3. Plads 2.200,-
4. Plads 1.800,-
5. Plads 1.400,-
6. Plads 1.000,-
Highscore: 500,- ( sponseret af Jørgen)
Der vil ligeledes være en lille en i baren for 12 gode
Vi håber at folk vil være med til et par hyggelige dage på Gedser bodega.
Glæder os til at se jer alle.

Detaljer

Start:
17. november, 2021
Slut:
20. november, 2021
Pris:
300.Kr.

Arrangør

Jan Harms
Telefon:
31727023

Sted

Gedser Bodega
Langgade 47
Gedser, 4874 Danmark
+ Google Map

Turneringsskemaer

  • 1 : Onsdag 17/11-21 kl 18 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jens Andersen - Spiller for Sluk Efter
    2. 2 Kurt Nielsen - Spiller for Cafe Daisy
    3. 3 Lau Christiansen - Spiller for Biblioteket
    4. 4 Signe Bladt - Spiller for Blå Stue
    5. 5 Thomas Ebbe - Spiller for Cafe Daisy
    6. 6 Rune Olsen - Spiller for Cafe Daisy
    1
    Jens Andersen
    2
    Kurt Nielsen
    3
    Lau Christiansen
    4
    Signe Bladt
    5
    Thomas Ebbe
    6
    Rune Olsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jens Andersen
    Sluk Efter
    52
    32
    70
    66
    70
    2
    150
    5
    2
    Kurt Nielsen
    Cafe Daisy
    70
    70
    18
    70
    32
    3
    50
    3
    3
    Lau Christiansen
    Biblioteket
    70
    56
    70
    70
    70
    4
    56
    1
    4
    Signe Bladt
    Blå Stue
    32
    70
    54
    56
    50
    1
    192
    6
    5
    Thomas Ebbe
    Cafe Daisy
    70
    68
    56
    70
    52
    2
    176
    4
    6
    Rune Olsen
    Cafe Daisy
    50
    70
    52
    70
    70
    3
    102
    2
  • 2 : Onsdag 17/11-21 kl 18 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan Ishøj - Spiller for Mig selv
    2. 2 Jannick Jensen - Spiller for Slap’a
    3. 3 Michael Hansen - Spiller for Biblioteket
    4. 4 Roy Ibsen - Spiller for Gedser bodega
    5. 5 Dennis Arendt - Spiller for Gedser bodega
    6. 6 Søren Andersen - Spiller for Gedser bodega
    1
    Jan Ishøj
    2
    Jannick Jensen
    3
    Michael Hansen
    4
    Roy Ibsen
    5
    Dennis Arendt
    6
    Søren Andersen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan Ishøj
    Mig selv
    46
    70
    70
    70
    50
    3
    96
    3
    2
    Jannick Jensen
    Slap’a
    70
    30
    46
    58
    68
    1
    202
    6
    3
    Michael Hansen
    Biblioteket
    52
    70
    70
    70
    68
    3
    120
    1
    4
    Roy Ibsen
    Gedser bodega
    30
    70
    68
    70
    70
    3
    98
    2
    5
    Dennis Arendt
    Gedser bodega
    60
    70
    64
    60
    70
    2
    184
    5
    6
    Søren Andersen
    Gedser bodega
    70
    70
    70
    42
    18
    3
    60
    4
  • 3 : Torsdag 18/11-21 kl 18 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Søren Brun - Spiller for Slap’a
    2. 2 Felix - Spiller for Cafe Daisy
    3. 3 Thomas Christensen - Spiller for Sluk Efter
    4. 4 Ronnie Skov - Spiller for Blå Stue
    5. 5 Sebastian Hedengran - Spiller for Bristol
    6. 6 Tom Sheiken - Spiller for Cafe Daisy
    1
    Søren Brun
    2
    Felix
    3
    Thomas Christensen
    4
    Ronnie Skov
    5
    Sebastian Hedengran
    6
    Tom Sheiken
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Søren Brun
    Slap’a
    28
    50
    26
    26
    60
    0
    190
    6
    2
    Felix
    Cafe Daisy
    70
    26
    38
    36
    24
    1
    124
    5
    3
    Thomas Christensen
    Sluk Efter
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    4
    Ronnie Skov
    Blå Stue
    70
    70
    36
    24
    70
    3
    60
    3
    5
    Sebastian Hedengran
    Bristol
    70
    70
    44
    70
    70
    4
    44
    2
    6
    Tom Sheiken
    Cafe Daisy
    70
    70
    68
    60
    22
    2
    150
    4
  • 4 : Torsdag 18/11-21 kl 18 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Mathias M. Sørensen - Spiller for Slap’a
    2. 2 Jan Harms - Spiller for Gedser Bodega
    3. 3 Jesper Henningsen - Spiller for Blå Stue
    4. 4 Carsten Jensen - Spiller for Marienlyst
    5. 5 Kim Olsen - Spiller for Blå Stue
    6. 6 Michael Knak - Spiller for Cafe Daisy
    1
    Mathias M. Sørensen
    2
    Jan Harms
    3
    Jesper Henningsen
    4
    Carsten Jensen
    5
    Kim Olsen
    6
    Michael Knak
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Mathias M. Sørensen
    Slap’a
    40
    42
    42
    28
    54
    0
    206
    6
    2
    Jan Harms
    Gedser Bodega
    70
    70
    70
    68
    70
    4
    68
    1
    3
    Jesper Henningsen
    Blå Stue
    70
    52
    32
    56
    38
    1
    178
    5
    4
    Carsten Jensen
    Marienlyst
    70
    58
    70
    18
    70
    3
    76
    4
    5
    Kim Olsen
    Blå Stue
    70
    70
    70
    70
    66
    4
    66
    2
    6
    Michael Knak
    Cafe Daisy
    70
    68
    70
    68
    70
    3
    136
    3
  • 5 : Fredag 19/11-21 kl 13 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Peter Christensen - Spiller for Slap’a
    2. 2 Bjarne Andersen - Spiller for Cafe Daisy
    3. 3 Kim Henriksen - Spiller for Cafe Daisy
    4. 4 Mette Tanggaard - Spiller for Mimers
    5. 5 Michael Veber - Spiller for Gedser bodega
    6. 6 Lasse Kristensen - Spiller for Cafe Daisy
    1
    Peter Christensen
    2
    Bjarne Andersen
    3
    Kim Henriksen
    4
    Mette Tanggaard
    5
    Michael Veber
    6
    Lasse Kristensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Peter Christensen
    Slap’a
    70
    46
    70
    70
    58
    3
    104
    2
    2
    Bjarne Andersen
    Cafe Daisy
    62
    46
    66
    70
    70
    2
    174
    3
    3
    Kim Henriksen
    Cafe Daisy
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    4
    Mette Tanggaard
    Mimers
    50
    70
    4
    32
    70
    2
    86
    5
    5
    Michael Veber
    Gedser bodega
    38
    58
    52
    70
    70
    2
    148
    4
    6
    Lasse Kristensen
    Cafe Daisy
    70
    64
    38
    68
    32
    1
    202
    6
  • 6 : Fredag 19/11-21 kl 13 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Per Petersen - Spiller for Biblioteket
    2. 2 Benjamin Sørensen - Spiller for Gedser bodega
    3. 3 Ruben Sørensen - Spiller for Cafe Daisy
    4. 4 Erik Olsen - Spiller for Cafe Daisy
    5. 5 Jannie Jørgensen - Spiller for Cafe Daisy
    6. 6 Ide Løkkegaard - Spiller for Mimers
    1
    Per Petersen
    2
    Benjamin Sørensen
    3
    Ruben Sørensen
    4
    Erik Olsen
    5
    Jannie Jørgensen
    6
    Ide Løkkegaard
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Per Petersen
    Biblioteket
    42
    70
    64
    70
    70
    3
    106
    3
    2
    Benjamin Sørensen
    Gedser bodega
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    3
    Ruben Sørensen
    Cafe Daisy
    32
    36
    36
    70
    70
    2
    104
    5
    4
    Erik Olsen
    Cafe Daisy
    70
    46
    70
    66
    70
    3
    112
    2
    5
    Jannie Jørgensen
    Cafe Daisy
    48
    54
    46
    70
    70
    2
    148
    4
    6
    Ide Løkkegaard
    Mimers
    38
    26
    18
    34
    26
    0
    142
    6
  • 7 : Fredag 19/11-21 kl 18 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kenneth Scheæffer - Spiller for Chimpansen
    2. 2 Skipper - Spiller for Gyllehuset
    3. 3 Trine Clausen - Spiller for Københavneren
    4. 4 Thomas Jæger - Spiller for Landmanden
    5. 5 Dennis Ravn - Spiller for Mimers
    6. 6 Laila Vestergaard - Spiller for Københavneren
    1
    Kenneth Scheæffer
    2
    Skipper
    3
    Trine Clausen
    4
    Thomas Jæger
    5
    Dennis Ravn
    6
    Laila Vestergaard
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kenneth Scheæffer
    Chimpansen
    70
    70
    32
    70
    70
    4
    32
    2
    2
    Skipper
    Gyllehuset
    32
    70
    36
    70
    70
    3
    68
    3
    3
    Trine Clausen
    Københavneren
    14
    38
    22
    20
    36
    0
    130
    6
    4
    Thomas Jæger
    Landmanden
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    5
    Dennis Ravn
    Mimers
    36
    64
    70
    56
    68
    1
    224
    5
    6
    Laila Vestergaard
    Københavneren
    46
    26
    70
    52
    70
    2
    124
    4
  • 8 : Fredag 19/11-21 kl 18 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Mikkel Ravnborg - Spiller for Blå stue
    2. 2 Henning Betterøv - Spiller for Københavneren
    3. 3 Frank Kofod - Spiller for Mimers
    4. 4 Rene L. Andersen - Spiller for Gedser Bodega
    5. 5 Johnny Gyldendal - Spiller for Viggo Pedersen & søn
    6. 6 Thomas Larsen - Spiller for Københavneren
    1
    Mikkel Ravnborg
    2
    Henning Betterøv
    3
    Frank Kofod
    4
    Rene L. Andersen
    5
    Johnny Gyldendal
    6
    Thomas Larsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Mikkel Ravnborg
    Blå stue
    52
    58
    50
    28
    34
    0
    222
    6
    2
    Henning Betterøv
    Københavneren
    70
    42
    60
    36
    36
    1
    174
    5
    3
    Frank Kofod
    Mimers
    70
    70
    70
    24
    70
    4
    24
    3
    4
    Rene L. Andersen
    Gedser Bodega
    70
    70
    52
    70
    70
    4
    52
    2
    5
    Johnny Gyldendal
    Viggo Pedersen & søn
    70
    70
    70
    58
    70
    4
    58
    1
    6
    Thomas Larsen
    Københavneren
    70
    70
    48
    20
    50
    2
    118
    4
  • 9 : Lørdag 20/11-21 kl 9 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kenneth scheæffer - Spiller for Chimpansen
    2. 2 Michael Veber - Spiller for Gedser Bodega
    3. 3 Michael Hansen - Spiller for Sluk Efter
    4. 4 Kim Olsen - Spiller for Blå stue
    1
    Kenneth scheæffer
    2
    Michael Veber
    3
    Michael Hansen
    4
    Kim Olsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kenneth scheæffer
    Chimpansen
    70
    70
    66
    2
    66
    2
    2
    Michael Veber
    Gedser Bodega
    68
    30
    60
    0
    158
    4
    3
    Michael Hansen
    Sluk Efter
    52
    70
    48
    1
    100
    3
    4
    Kim Olsen
    Blå stue
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 10 : Lørdag 20/11-21 kl 9 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Jæger - Spiller for Landmanden
    2. 2 Sebastian Hedengran - Spiller for Bristo
    3. 3 Erik Olsen - Spiller for Cafe Daisy
    4. 4 Rune Olsen - Spiller for Cafe Daisy
    1
    Thomas Jæger
    2
    Sebastian Hedengran
    3
    Erik Olsen
    4
    Rune Olsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Jæger
    Landmanden
    30
    56
    56
    0
    142
    4
    2
    Sebastian Hedengran
    Bristo
    70
    48
    70
    2
    48
    3
    3
    Erik Olsen
    Cafe Daisy
    70
    70
    68
    2
    68
    1
    4
    Rune Olsen
    Cafe Daisy
    70
    68
    70
    2
    68
    1
  • 11 : Lørdag 20/11-21 10:30 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael Knak - Spiller for Cafe Daisy
    2. 2 Thomas Larsen - Spiller for Københavneren
    3. 3 Laila Vestergaard - Spiller for Københavneren
    4. 4 Bjarne Andreasen - Spiller for Cafe Daisy
    1
    Michael Knak
    2
    Thomas Larsen
    3
    Laila Vestergaard
    4
    Bjarne Andreasen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Michael Knak
    Cafe Daisy
    70
    70
    66
    2
    66
    1
    2
    Thomas Larsen
    Københavneren
    66
    60
    70
    1
    126
    3
    3
    Laila Vestergaard
    Københavneren
    56
    70
    54
    1
    110
    4
    4
    Bjarne Andreasen
    Cafe Daisy
    70
    48
    70
    2
    48
    2
  • 12 : Lørdag kl 10.30 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan Harms - Spiller for Gedser bodega
    2. 2 Skipper - Spiller for Gyllehuset
    3. 3 Kim Henriksen - Spiller for Cafe Daisy
    1
    Jan Harms
    2
    Skipper
    3
    Kim Henriksen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan Harms
    Gedser bodega
    70
    66
    58
    70
    2
    124
    1
    2
    Skipper
    Gyllehuset
    34
    70
    70
    62
    2
    96
    3
    3
    Kim Henriksen
    Cafe Daisy
    70
    38
    60
    70
    2
    98
    2
  • 13 : Lørdag 20/11-21 kl 12 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan Ishøj - Spiller for Mig Selv
    2. 2 Carsten Jensen - Spiller for Marienlyst
    3. 3 Ronnie Skov - Spiller for Blå Stue
    4. 4 Benjamin Sørensen - Spiller for Gedser Bodega
    1
    Jan Ishøj
    2
    Carsten Jensen
    3
    Ronnie Skov
    4
    Benjamin Sørensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan Ishøj
    Mig Selv
    70
    56
    38
    1
    94
    3
    2
    Carsten Jensen
    Marienlyst
    60
    70
    34
    1
    94
    3
    3
    Ronnie Skov
    Blå Stue
    70
    62
    44
    1
    106
    2
    4
    Benjamin Sørensen
    Gedser Bodega
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 14 : Lørdag 20/11-21 kl 12 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Christensen - Spiller for Sluk Efter
    2. 2 Tom Sheiken - Spiller for Cafe Daisy
    3. 3 Roy Ibsen - Spiller for Gedser Bodega
    4. 4 Søren Andersen - Spiller for Gedser Bodega
    1
    Thomas Christensen
    2
    Tom Sheiken
    3
    Roy Ibsen
    4
    Søren Andersen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Christensen
    Sluk Efter
    60
    54
    70
    1
    114
    2
    2
    Tom Sheiken
    Cafe Daisy
    70
    44
    58
    1
    102
    3
    3
    Roy Ibsen
    Gedser Bodega
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Søren Andersen
    Gedser Bodega
    40
    70
    50
    1
    90
    4
  • 15 : Lørdag 20/11-21 kl 13:30 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Gyldendal - Spiller for Viggo Pedersen &søn
    2. 2 Kurt Nielsen - Spiller for Cafe Daisy
    3. 3 Jannie Jørgensen - Spiller for Cafe Daisy
    4. 4 Lau Christensen - Spiller for Biblioteket
    1
    Johnny Gyldendal
    2
    Kurt Nielsen
    3
    Jannie Jørgensen
    4
    Lau Christensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny Gyldendal
    Viggo Pedersen &søn
    70
    X
    70
    2
    0
    2
    2
    Kurt Nielsen
    Cafe Daisy
    34
    70
    38
    1
    72
    3
    3
    Jannie Jørgensen
    Cafe Daisy
    X
    38
    38
    0
    76
    4
    4
    Lau Christensen
    Biblioteket
    66
    70
    70
    2
    66
    1
  • 16 : Lørdag 20/11-21 kl 13:30 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Per Petersen - Spiller for Biblioteket
    2. 2 Frank Kofod - Spiller for Mimer’s
    3. 3 Rene L. Andersen - Spiller for Gedser Bodega
    4. 4 Peter Christensen - Spiller for Slap’a
    1
    Per Petersen
    2
    Frank Kofod
    3
    Rene L. Andersen
    4
    Peter Christensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Per Petersen
    Biblioteket
    40
    70
    70
    2
    40
    2
    2
    Frank Kofod
    Mimer’s
    70
    70
    X
    2
    0
    1
    3
    Rene L. Andersen
    Gedser Bodega
    52
    48
    70
    1
    100
    3
    4
    Peter Christensen
    Slap’a
    56
    X
    62
    0
    118
    4
  • 17 : Lørdag 20/11-21 kl 15 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Bjarne Andreasen - Spiller for Cafe Daisy
    2. 2 Kenneth sheæffer - Spiller for Chimpansen
    3. 3 Ronnie Skov - Spiller for Blå stue
    4. 4 Johnny Gyldendal - Spiller for Viggo Pedersen & søn
    1
    Bjarne Andreasen
    2
    Kenneth sheæffer
    3
    Ronnie Skov
    4
    Johnny Gyldendal
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Bjarne Andreasen
    Cafe Daisy
    66
    66
    X
    0
    132
    4
    2
    Kenneth sheæffer
    Chimpansen
    70
    46
    36
    1
    82
    3
    3
    Ronnie Skov
    Blå stue
    70
    70
    12
    2
    12
    1
    4
    Johnny Gyldendal
    Viggo Pedersen & søn
    X
    70
    70
    2
    0
    2
  • 18 : Lørdag 20/11-21 kl 15 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kim Henriksen - Spiller for Cafe Daisy
    2. 2 Erik Olsen - Spiller for Cafe Daisy
    3. 3 Michael Kank - Spiller for Cafe Daisy
    4. 4 Jan Harms - Spiller for Gedser Bodega
    1
    Kim Henriksen
    2
    Erik Olsen
    3
    Michael Kank
    4
    Jan Harms
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kim Henriksen
    Cafe Daisy
    70
    58
    68
    1
    126
    3
    2
    Erik Olsen
    Cafe Daisy
    42
    X
    68
    0
    110
    4
    3
    Michael Kank
    Cafe Daisy
    70
    X
    70
    2
    0
    2
    4
    Jan Harms
    Gedser Bodega
    70
    70
    46
    2
    46
    1
  • 19 : Lørdag 20/11-21 kl 16:30 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Roy Ibsen - Spiller for Gedser Bodega
    2. 2 Per Petersen - Spiller for Biblioteket
    3. 3 Frank Kofod - Spiller for Mimer’s
    4. 4 Thomas Christensen - Spiller for Sluk Efter
    1
    Roy Ibsen
    2
    Per Petersen
    3
    Frank Kofod
    4
    Thomas Christensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Roy Ibsen
    Gedser Bodega
    70
    56
    42
    1
    98
    3
    2
    Per Petersen
    Biblioteket
    38
    58
    X
    0
    96
    4
    3
    Frank Kofod
    Mimer’s
    70
    70
    38
    2
    38
    1
    4
    Thomas Christensen
    Sluk Efter
    70
    X
    70
    2
    0
    2
  • 20 : Lørdag 20/11-21 kl 16:30 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Benjamin Sørensen - Spiller for Gedser Bodega
    2. 2 Lau Christensen - Spiller for Biblioteket
    3. 3 Kim Olsen - Spiller for Cafe Daisy
    4. 4 Rune Olsen - Spiller for Cafe Daisy
    1
    Benjamin Sørensen
    2
    Lau Christensen
    3
    Kim Olsen
    4
    Rune Olsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Benjamin Sørensen
    Gedser Bodega
    70
    70
    60
    2
    60
    1
    2
    Lau Christensen
    Biblioteket
    56
    70
    36
    1
    92
    3
    3
    Kim Olsen
    Cafe Daisy
    24
    42
    70
    1
    66
    4
    4
    Rune Olsen
    Cafe Daisy
    70
    70
    60
    2
    60
    1
  • 21 : Lørdag 20/11-21 kl 18 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Frank Kofod - Spiller for Mimer’s
    2. 2 Johnny Gyldendal - Spiller for Viggo Pedersen & søn
    3. 3 Ronnie Skov - Spiller for Blå Stue
    4. 4 Michael Knak - Spiller for Cafe Daisy
    1
    Frank Kofod
    2
    Johnny Gyldendal
    3
    Ronnie Skov
    4
    Michael Knak
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Frank Kofod
    Mimer’s
    24
    58
    46
    0
    128
    4
    2
    Johnny Gyldendal
    Viggo Pedersen & søn
    70
    70
    X
    2
    0
    1
    3
    Ronnie Skov
    Blå Stue
    70
    40
    50
    1
    90
    3
    4
    Michael Knak
    Cafe Daisy
    70
    X
    70
    2
    0
    1
  • 22 : Lørdag 20/11-21 kl 18 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Benjamin Sørensen - Spiller for Gedser Bodega
    2. 2 Jan Harms - Spiller for Gedser Bodega
    3. 3 Thomas Christensen - Spiller for Sluk Efter
    4. 4 Rune Olsen - Spiller for Cafe Daisy
    1
    Benjamin Sørensen
    2
    Jan Harms
    3
    Thomas Christensen
    4
    Rune Olsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Benjamin Sørensen
    Gedser Bodega
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Jan Harms
    Gedser Bodega
    68
    70
    70
    2
    68
    2
    3
    Thomas Christensen
    Sluk Efter
    56
    38
    62
    0
    156
    4
    4
    Rune Olsen
    Cafe Daisy
    68
    50
    70
    1
    118
    3
  • 23 : Lørdag 20/11-21 Finale kl 19:30 Bord 1-2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan Harms - Spiller for Gedser Bodega
    2. 2 Michael Knak - Spiller for Cafe Daisy
    3. 3 Benjamin Sørensen - Spiller for Gedser Bodega
    4. 4 Johnny Gyldendal - Spiller for Viggo Pedersen & søn
    5. 5 Ronnie Skov - Spiller for Blå Stue
    6. 6 Rune Olsen - Spiller for Cafe Daisy
    1
    Jan Harms
    2
    Michael Knak
    3
    Benjamin Sørensen
    4
    Johnny Gyldendal
    5
    Ronnie Skov
    6
    Rune Olsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan Harms
    Gedser Bodega
    50
    70
    54
    68
    70
    2
    172
    3
    2
    Michael Knak
    Cafe Daisy
    70
    26
    58
    70
    28
    2
    112
    6
    3
    Benjamin Sørensen
    Gedser Bodega
    42
    70
    70
    62
    70
    3
    104
    2
    4
    Johnny Gyldendal
    Viggo Pedersen & søn
    70
    70
    38
    70
    70
    4
    38
    1
    5
    Ronnie Skov
    Blå Stue
    70
    38
    70
    42
    38
    2
    118
    5
    6
    Rune Olsen
    Cafe Daisy
    44
    70
    56
    54
    70
    2
    154
    4