Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

Makkerturnering Uge 46 på Svend Trøst

15. november, 2021 @ 18:00 - 21. november, 2021 @ 22:00

Pris: 400Kr.

Makkerturnering på Svend Trøst i Randers i uge 46.

48 hold / Pris pr. hold 400,-

Vi spiller indledende mandag til torsdag kl. 18:00 og fredag og lørdag kl 12:00 og 18:00.
Vi spiller 6 mands puljer med 4 videre til mellemrunden hvor 2 går videre til søndag.

Søndag fra kl. 09:00 spiller vi 4 kvartfinaler med 4 hold i hver og 2 videre til semifinalen.

Semfinalen starter ca. kl 14:50 med 2 puljer med 4 hold og 3 videre til en 6 mands finale der spilles ca. kl. 17:30.

Præmier:

1 – 6.000
2 – 4.000
3 – 2.400
4 – 2.000
5 – 1.600
6 – 1.200

Highscorepræmie på 1.000,-

Bedste pige/mixhold udenfor finalen 1.000,- (Ved minimum 8 pige/mixhold)

Der er en skarp på 12 gode.

Tilmelding til Tobias Klausen på messenger eller på 20 87 08 81

Detaljer

Start:
15. november, 2021 @ 18:00
Slut:
21. november, 2021 @ 22:00
Pris:
400Kr.
Begivenhed Kategori:
Facebook Event:
https://www.facebook.com/events/809906509607165

Arrangør

Tobias Klausen
Telefon:
20870881

Sted

Svend Trøst
kirkegade 13 c
Randers C, Danmark 8900 Danmark
+ Google Map
Telefon:
20941339

Turneringsskemaer

  • 1 : MANDAG KL 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 RØDE / TJENEREN - Spiller for CENTRALKROEN
    2. 2 MIKKEL / ALEXANDER - Spiller for JOHNS
    3. 3 KBA / JAN THYGESEN - Spiller for BYKROEN / SVENDTRØST
    4. 4 BYRGER / RALLE - Spiller for CENTRALKROEN / BYKROEN
    5. 5 HENRIK / RISSE - Spiller for SVENDTRØST
    6. 6 KURT SOLBERG / ULRIK - Spiller for HJØRNEBODEGAEN
    1
    RØDE / TJENEREN
    2
    MIKKEL / ALEXANDER
    3
    KBA / JAN THYGESEN
    4
    BYRGER / RALLE
    5
    HENRIK / RISSE
    6
    KURT SOLBERG / ULRIK
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    RØDE / TJENEREN
    CENTRALKROEN
    60
    58
    60
    60
    60
    4
    58
    1
    2
    MIKKEL / ALEXANDER
    JOHNS
    46
    42
    50
    44
    52
    0
    234
    6
    3
    KBA / JAN THYGESEN
    BYKROEN / SVENDTRØST
    60
    60
    20
    60
    60
    4
    20
    3
    4
    BYRGER / RALLE
    CENTRALKROEN / BYKROEN
    48
    60
    60
    60
    60
    4
    48
    2
    5
    HENRIK / RISSE
    SVENDTRØST
    36
    60
    6
    22
    34
    1
    98
    5
    6
    KURT SOLBERG / ULRIK
    HJØRNEBODEGAEN
    34
    60
    52
    46
    60
    2
    132
    4
  • 2 : MANDAG MELLEMRUNDE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 KURT SOLBERG / ULRIK - Spiller for HJØRNEBODEGAEN
    2. 2 RØDE / TJENEREN - Spiller for CENTRALKROEN
    3. 3 KBA / JAN THYGESEN - Spiller for BYKROEN / SVENDTRØST
    4. 4 BYRGER / RALLE - Spiller for CENTRALKROEN / BYKROEN
    1
    KURT SOLBERG / ULRIK
    2
    RØDE / TJENEREN
    3
    KBA / JAN THYGESEN
    4
    BYRGER / RALLE
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    KURT SOLBERG / ULRIK
    HJØRNEBODEGAEN
    60
    22
    44
    1
    66
    3
    2
    RØDE / TJENEREN
    CENTRALKROEN
    56
    54
    36
    0
    146
    4
    3
    KBA / JAN THYGESEN
    BYKROEN / SVENDTRØST
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    4
    BYRGER / RALLE
    CENTRALKROEN / BYKROEN
    60
    60
    54
    2
    54
    2
  • 3 : TIRSDAG KL 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 BREINHOLDT / BUSTOFT - Spiller for SVENDTRØST / KOM TIT
    2. 2 BIRTHE / ARNE - Spiller for SVENDTRØST
    3. 3 FLEMMING BÆK / WINNI - Spiller for SUNES / HJØRNEBODEGAEN
    4. 4 MINI / PEDER - Spiller for 8 OM KONGEN
    5. 5 KIM GREVE / ESSER - Spiller for VINDSTYRKE 12
    6. 6 THOMAS / PERNILLE - Spiller for BODEGA NO. 1
    1
    BREINHOLDT / BUSTOFT
    2
    BIRTHE / ARNE
    3
    FLEMMING BÆK / WINNI
    4
    MINI / PEDER
    5
    KIM GREVE / ESSER
    6
    THOMAS / PERNILLE
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    BREINHOLDT / BUSTOFT
    SVENDTRØST / KOM TIT
    60
    56
    60
    24
    60
    3
    80
    2
    2
    BIRTHE / ARNE
    SVENDTRØST
    38
    56
    54
    18
    32
    0
    198
    6
    3
    FLEMMING BÆK / WINNI
    SUNES / HJØRNEBODEGAEN
    60
    60
    60
    32
    38
    3
    70
    4
    4
    MINI / PEDER
    8 OM KONGEN
    26
    60
    30
    30
    16
    1
    102
    5
    5
    KIM GREVE / ESSER
    VINDSTYRKE 12
    60
    60
    60
    60
    60
    5
    0
    1
    6
    THOMAS / PERNILLE
    BODEGA NO. 1
    54
    60
    60
    60
    20
    3
    74
    3
  • 4 : TIRSDAG MELLEMRUNDE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 THOMAS / PERNILLE - Spiller for BODEGA NO. 1
    2. 2 BREINHOLDT / BUSTOFT - Spiller for SVENDTRØST
    3. 3 KIM GREVE / ESSER - Spiller for VINDSTYRKE 12
    4. 4 FLEMMING BÆK / WINNI - Spiller for SUNES / HJØRNEBODEGAEN
    1
    THOMAS / PERNILLE
    2
    BREINHOLDT / BUSTOFT
    3
    KIM GREVE / ESSER
    4
    FLEMMING BÆK / WINNI
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    THOMAS / PERNILLE
    BODEGA NO. 1
    60
    46
    60
    2
    46
    1
    2
    BREINHOLDT / BUSTOFT
    SVENDTRØST
    40
    60
    60
    2
    40
    3
    3
    KIM GREVE / ESSER
    VINDSTYRKE 12
    60
    32
    60
    2
    32
    2
    4
    FLEMMING BÆK / WINNI
    SUNES / HJØRNEBODEGAEN
    52
    58
    32
    0
    142
    4
  • 5 : ONSDAG KL 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 STEEN OC / DENNIS LEACH - Spiller for SVENDTRØST
    2. 2 THOMAS SKYT / RENE MORTENSEN - Spiller for BIOGRAFEN
    3. 3 JAN BLAD / TULLE - Spiller for SMEDEKROEN / VESTERBROS BODEGA
    4. 4 KOREA KONGEN / GUN - Spiller for VESTERBROS BODEGA
    5. 5 GITTE / KARINA - Spiller for VINDSTYRKE 12
    6. 6 TOBIAS / BROGAARD - Spiller for BYKROEN / JOHNS
    1
    STEEN OC / DENNIS LEACH
    2
    THOMAS SKYT / RENE MORTENSEN
    3
    JAN BLAD / TULLE
    4
    KOREA KONGEN / GUN
    5
    GITTE / KARINA
    6
    TOBIAS / BROGAARD
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    STEEN OC / DENNIS LEACH
    SVENDTRØST
    12
    60
    58
    60
    52
    2
    122
    3
    2
    THOMAS SKYT / RENE MORTENSEN
    BIOGRAFEN
    60
    60
    60
    60
    60
    5
    0
    1
    3
    JAN BLAD / TULLE
    SMEDEKROEN / VESTERBROS BODEGA
    36
    12
    60
    60
    42
    2
    90
    4
    4
    KOREA KONGEN / GUN
    VESTERBROS BODEGA
    60
    34
    56
    52
    20
    1
    162
    5
    5
    GITTE / KARINA
    VINDSTYRKE 12
    56
    56
    32
    60
    0
    1
    144
    6
    6
    TOBIAS / BROGAARD
    BYKROEN / JOHNS
    60
    46
    60
    60
    60
    4
    46
    2
  • 6 : ONSDAG MELLEMRUNDE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 DENNIS LEACH / STEEN OC - Spiller for SVENDTRØST
    2. 2 JAN BLAD / TULLE - Spiller for SMEDEKROEN / VESTERBROS BODEGA
    3. 3 TOBIAS / BROGAARD - Spiller for BYKROEN / JOHNS
    4. 4 THOMAS SKYT / RENE MORTENSEN - Spiller for BIOGRAFEN
    1
    DENNIS LEACH / STEEN OC
    2
    JAN BLAD / TULLE
    3
    TOBIAS / BROGAARD
    4
    THOMAS SKYT / RENE MORTENSEN
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    DENNIS LEACH / STEEN OC
    SVENDTRØST
    60
    44
    24
    1
    68
    4
    2
    JAN BLAD / TULLE
    SMEDEKROEN / VESTERBROS BODEGA
    52
    48
    60
    1
    100
    3
    3
    TOBIAS / BROGAARD
    BYKROEN / JOHNS
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    4
    THOMAS SKYT / RENE MORTENSEN
    BIOGRAFEN
    60
    54
    56
    1
    110
    2
  • 7 : TORSDAG KL 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 KRILLER / CLAUS BOJE - Spiller for VESTERBROS BODEGA
    2. 2 CHRISTIAN / CHARLOTTE - Spiller for VESTERBROS BODEGA
    3. 3 MAGNUS / ÅLBORG JØRN - Spiller for BYKROEN / HJØRNEBODEGAEN
    4. 4 LARS JAKOBSEN / ANDRÉ - Spiller for PIZZA NR 20 / SUNES
    5. 5 ANJA MØLLER / JACK - Spiller for HJØRNEBODEGAEN / SVENDTRØST
    6. 6 ULRIK / STEFAN ØLAND - Spiller for SVENDTRØST / VESTERBROS BODEGA
    1
    KRILLER / CLAUS BOJE
    2
    CHRISTIAN / CHARLOTTE
    3
    MAGNUS / ÅLBORG JØRN
    4
    LARS JAKOBSEN / ANDRÉ
    5
    ANJA MØLLER / JACK
    6
    ULRIK / STEFAN ØLAND
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    KRILLER / CLAUS BOJE
    VESTERBROS BODEGA
    60
    60
    32
    38
    60
    3
    70
    2
    2
    CHRISTIAN / CHARLOTTE
    VESTERBROS BODEGA
    42
    60
    40
    60
    44
    2
    126
    4
    3
    MAGNUS / ÅLBORG JØRN
    BYKROEN / HJØRNEBODEGAEN
    50
    56
    22
    60
    30
    1
    158
    5
    4
    LARS JAKOBSEN / ANDRÉ
    PIZZA NR 20 / SUNES
    60
    60
    60
    60
    60
    5
    0
    1
    5
    ANJA MØLLER / JACK
    HJØRNEBODEGAEN / SVENDTRØST
    60
    6
    50
    36
    30
    1
    122
    6
    6
    ULRIK / STEFAN ØLAND
    SVENDTRØST / VESTERBROS BODEGA
    38
    60
    60
    18
    60
    3
    56
    3
  • 8 : TORSDAG MELLEMRUNDE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 CHRISTIAN / CHARLOTTE - Spiller for VESTERBROS BODEGA
    2. 2 LARS JAKOBSEN / ANDRÉ - Spiller for PIZZA NR. 20 / SUNES
    3. 3 ULRIK / STEFAN ØLAND - Spiller for SVENDTRØST / VESTERBROS BODEGA
    4. 4 KRILLER / BOJE - Spiller for VESTERBROS BODEGA
    1
    CHRISTIAN / CHARLOTTE
    2
    LARS JAKOBSEN / ANDRÉ
    3
    ULRIK / STEFAN ØLAND
    4
    KRILLER / BOJE
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    CHRISTIAN / CHARLOTTE
    VESTERBROS BODEGA
    34
    60
    58
    1
    92
    3
    2
    LARS JAKOBSEN / ANDRÉ
    PIZZA NR. 20 / SUNES
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    3
    ULRIK / STEFAN ØLAND
    SVENDTRØST / VESTERBROS BODEGA
    6
    58
    46
    0
    110
    4
    4
    KRILLER / BOJE
    VESTERBROS BODEGA
    60
    42
    60
    2
    42
    2
  • 9 : FREDAG KL 12.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 ALLAN MØLLER / TADAS - Spiller for BYKROEN / SUNES
    2. 2 CLAES / JAN GRØNLAND - Spiller for BYKROEN / DOWNTOWN
    3. 3 LOPPEN / DAMSGAARD - Spiller for SVENDTRØST
    4. 4 LEIF / ERIK KLAVSEN - Spiller for SVENDTRØST
    5. 5 NO / BASSE MUS - Spiller for HJØRNEBODEGAEN / SUNES
    6. 6 BONDE / BIMMER - Spiller for VESTERBROS BODEGA / SUNES
    1
    ALLAN MØLLER / TADAS
    2
    CLAES / JAN GRØNLAND
    3
    LOPPEN / DAMSGAARD
    4
    LEIF / ERIK KLAVSEN
    5
    NO / BASSE MUS
    6
    BONDE / BIMMER
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    ALLAN MØLLER / TADAS
    BYKROEN / SUNES
    60
    36
    60
    38
    60
    3
    74
    4
    2
    CLAES / JAN GRØNLAND
    BYKROEN / DOWNTOWN
    50
    32
    60
    60
    60
    3
    82
    3
    3
    LOPPEN / DAMSGAARD
    SVENDTRØST
    60
    60
    60
    58
    30
    3
    88
    2
    4
    LEIF / ERIK KLAVSEN
    SVENDTRØST
    52
    34
    40
    60
    58
    1
    184
    6
    5
    NO / BASSE MUS
    HJØRNEBODEGAEN / SUNES
    60
    48
    60
    56
    60
    3
    104
    1
    6
    BONDE / BIMMER
    VESTERBROS BODEGA / SUNES
    52
    54
    60
    60
    38
    2
    144
    5
  • 10 : FREDAG KL 12.00 MELLEMRUNDE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 ALLAN MØLLER / TADAS - Spiller for BYKROEN / SUNES
    2. 2 CLAES / JAN GRØNLAND - Spiller for BYKROEN / DOWNTOWN
    3. 3 LOPPEN / DAMSGAARD - Spiller for SVENDTRØST
    4. 4 NO / BASSE MUS - Spiller for HJØRNEBODEGAEN / SUNES
    1
    ALLAN MØLLER / TADAS
    2
    CLAES / JAN GRØNLAND
    3
    LOPPEN / DAMSGAARD
    4
    NO / BASSE MUS
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    ALLAN MØLLER / TADAS
    BYKROEN / SUNES
    60
    40
    60
    2
    40
    1
    2
    CLAES / JAN GRØNLAND
    BYKROEN / DOWNTOWN
    40
    60
    60
    2
    40
    1
    3
    LOPPEN / DAMSGAARD
    SVENDTRØST
    60
    38
    60
    2
    38
    3
    4
    NO / BASSE MUS
    HJØRNEBODEGAEN / SUNES
    54
    52
    54
    0
    160
    4
  • 11 : FREDAG KL 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 IRENE / MAIBRIT - Spiller for 8 OM KONGEN
    2. 2 JESPER / ANETTE - Spiller for 8 OM KONGEN
    3. 3 FÆTTER / LEO - Spiller for VESTERBROS BODEGA / SIR HENRY
    4. 4 VIKTOR / NADIA - Spiller for VINDSTYRKE 12
    5. 5 LOTTE / DAN GREVE - Spiller for BYKROEN
    6. 6 LARS BACH / HENRIK - Spiller for DEN RØDE BODEGA
    1
    IRENE / MAIBRIT
    2
    JESPER / ANETTE
    3
    FÆTTER / LEO
    4
    VIKTOR / NADIA
    5
    LOTTE / DAN GREVE
    6
    LARS BACH / HENRIK
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    IRENE / MAIBRIT
    8 OM KONGEN
    46
    60
    60
    60
    46
    3
    92
    2
    2
    JESPER / ANETTE
    8 OM KONGEN
    60
    12
    60
    60
    58
    3
    70
    3
    3
    FÆTTER / LEO
    VESTERBROS BODEGA / SIR HENRY
    58
    60
    60
    60
    60
    4
    58
    1
    4
    VIKTOR / NADIA
    VINDSTYRKE 12
    34
    56
    42
    34
    34
    0
    200
    6
    5
    LOTTE / DAN GREVE
    BYKROEN
    52
    54
    20
    60
    60
    2
    126
    5
    6
    LARS BACH / HENRIK
    DEN RØDE BODEGA
    60
    60
    34
    60
    26
    3
    60
    4
  • 12 : FREDAG KL 18.00 MELLEMRUNDE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 FÆTTER / LEO - Spiller for VESTERBROS BODEGA / SIR HENRY
    2. 2 JESPER / ANETTE - Spiller for 8 OM KONGEN
    3. 3 LARS BACH / HENRIK - Spiller for DEN RØDE BODEGA
    4. 4 IRENE / MAIBRIT - Spiller for 8 OM KONGEN
    1
    FÆTTER / LEO
    2
    JESPER / ANETTE
    3
    LARS BACH / HENRIK
    4
    IRENE / MAIBRIT
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    FÆTTER / LEO
    VESTERBROS BODEGA / SIR HENRY
    42
    60
    60
    2
    42
    1
    2
    JESPER / ANETTE
    8 OM KONGEN
    60
    58
    58
    1
    116
    3
    3
    LARS BACH / HENRIK
    DEN RØDE BODEGA
    26
    60
    60
    2
    26
    2
    4
    IRENE / MAIBRIT
    8 OM KONGEN
    56
    60
    14
    1
    70
    4
  • 13 : LØRDAG KL 12.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 STIG / HUNDBORG - Spiller for SVENDTRØST
    2. 2 GAS / JESPER - Spiller for SVENDTRØST
    3. 3 PALLE / LUFFE - Spiller for VIBORG
    4. 4 HVAM / PAW - Spiller for KARUP
    5. 5 BRIAN NIELSEN / MARC - Spiller for TEAM RATS
    6. 6 BENNY / BRIAN - Spiller for GBC
    1
    STIG / HUNDBORG
    2
    GAS / JESPER
    3
    PALLE / LUFFE
    4
    HVAM / PAW
    5
    BRIAN NIELSEN / MARC
    6
    BENNY / BRIAN
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    STIG / HUNDBORG
    SVENDTRØST
    60
    60
    60
    28
    60
    4
    28
    2
    2
    GAS / JESPER
    SVENDTRØST
    30
    52
    4
    12
    26
    0
    124
    6
    3
    PALLE / LUFFE
    VIBORG
    42
    60
    60
    28
    50
    2
    120
    4
    4
    HVAM / PAW
    KARUP
    30
    60
    42
    48
    60
    2
    120
    4
    5
    BRIAN NIELSEN / MARC
    TEAM RATS
    60
    60
    60
    60
    60
    5
    0
    1
    6
    BENNY / BRIAN
    GBC
    44
    60
    60
    38
    52
    2
    134
    3
  • 14 : LØRDAG KL 12.00 MELLEMRUNDE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 STIG / HUNDBORG - Spiller for SVENDTRØST
    2. 2 BENNY / BRIAN - Spiller for GBC
    3. 3 BRIAN NIELSEN / MARC - Spiller for TEAM RATS
    4. 4 PALLE / LUFFE - Spiller for VIBORG
    1
    STIG / HUNDBORG
    2
    BENNY / BRIAN
    3
    BRIAN NIELSEN / MARC
    4
    PALLE / LUFFE
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    STIG / HUNDBORG
    SVENDTRØST
    54
    28
    36
    0
    118
    4
    2
    BENNY / BRIAN
    GBC
    60
    28
    56
    1
    84
    3
    3
    BRIAN NIELSEN / MARC
    TEAM RATS
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    4
    PALLE / LUFFE
    VIBORG
    60
    60
    0
    2
    0
    2
  • 15 : LØRDAG KL 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 MAX / SMUKKE - Spiller for BYKROEN / DEN SJOVE BODEGA
    2. 2 SØREN / BIRGER - Spiller for DEN SJOVE BODEGA
    3. 3 BIRK / KASPER - Spiller for BODEGA NO. 1 / ÅRHUS
    4. 4 BØSSEN / KUSSEN - Spiller for JOHNS
    5. 5 SØREN / LASSE - Spiller for BYKROEN / DEN SJOVE BODEGA
    6. 6 MARTIN / MATHIAS - Spiller for DEN SJOVE BODEGA / BYKROEN
    1
    MAX / SMUKKE
    2
    SØREN / BIRGER
    3
    BIRK / KASPER
    4
    BØSSEN / KUSSEN
    5
    SØREN / LASSE
    6
    MARTIN / MATHIAS
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    MAX / SMUKKE
    BYKROEN / DEN SJOVE BODEGA
    60
    60
    60
    60
    60
    5
    0
    1
    2
    SØREN / BIRGER
    DEN SJOVE BODEGA
    44
    18
    44
    28
    36
    0
    170
    6
    3
    BIRK / KASPER
    BODEGA NO. 1 / ÅRHUS
    58
    60
    60
    60
    60
    4
    58
    2
    4
    BØSSEN / KUSSEN
    JOHNS
    56
    60
    24
    34
    52
    1
    166
    5
    5
    SØREN / LASSE
    BYKROEN / DEN SJOVE BODEGA
    46
    60
    36
    60
    60
    3
    82
    3
    6
    MARTIN / MATHIAS
    DEN SJOVE BODEGA / BYKROEN
    16
    60
    28
    60
    20
    2
    64
    4
  • 16 : LØRDAG KL 18.00 MELLEMRUNDE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 MATHIAS / MARTIN - Spiller for BYKROEN / DEN SJOVE BODEGA
    2. 2 SØREN / LASSE - Spiller for BYKROEN / DEN SJOVE BODEGA
    3. 3 BIRK / KASPER - Spiller for BODEGA NO. 1 / ÅRHUS
    4. 4 MAX / SMUKKE - Spiller for BYKROEN / DEN SJOVE BODEGA
    1
    MATHIAS / MARTIN
    2
    SØREN / LASSE
    3
    BIRK / KASPER
    4
    MAX / SMUKKE
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    MATHIAS / MARTIN
    BYKROEN / DEN SJOVE BODEGA
    32
    28
    24
    0
    84
    4
    2
    SØREN / LASSE
    BYKROEN / DEN SJOVE BODEGA
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    3
    BIRK / KASPER
    BODEGA NO. 1 / ÅRHUS
    60
    52
    38
    1
    90
    3
    4
    MAX / SMUKKE
    BYKROEN / DEN SJOVE BODEGA
    60
    38
    60
    2
    38
    2
  • 17 : KVART KL 9.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 FÆTTER / LEO - Spiller for VESTERBROS BODEGA / SIR HENRY
    2. 2 RALLE / BYRGER - Spiller for BYKROEN / CENTRALKROEN
    3. 3 ALLAN MØLLER / TADAS - Spiller for BYKROEN / SUNES
    4. 4 BRIAN NIELSEN / MARC - Spiller for TEAM RATS
    1
    FÆTTER / LEO
    2
    RALLE / BYRGER
    3
    ALLAN MØLLER / TADAS
    4
    BRIAN NIELSEN / MARC
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    FÆTTER / LEO
    VESTERBROS BODEGA / SIR HENRY
    60
    60
    26
    2
    26
    2
    2
    RALLE / BYRGER
    BYKROEN / CENTRALKROEN
    46
    60
    42
    1
    88
    3
    3
    ALLAN MØLLER / TADAS
    BYKROEN / SUNES
    46
    28
    22
    0
    96
    4
    4
    BRIAN NIELSEN / MARC
    TEAM RATS
    60
    60
    60
    3
    0
    1
  • 18 : KVART KL 10.20

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 MAX / SMUKKE - Spiller for BYKROEN / DEN SJOVE BODEGA
    2. 2 THOMAS SKYT / RENE MORTENSEN - Spiller for BIOGRAFEN
    3. 3 KRILLER / CLAUS BOJE - Spiller for VESTERBROS BODEGA
    4. 4 PALLE / LUFFE - Spiller for VIBORG
    1
    MAX / SMUKKE
    2
    THOMAS SKYT / RENE MORTENSEN
    3
    KRILLER / CLAUS BOJE
    4
    PALLE / LUFFE
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    MAX / SMUKKE
    BYKROEN / DEN SJOVE BODEGA
    60
    X
    60
    2
    0
    2
    2
    THOMAS SKYT / RENE MORTENSEN
    BIOGRAFEN
    42
    60
    60
    2
    42
    1
    3
    KRILLER / CLAUS BOJE
    VESTERBROS BODEGA
    X
    50
    20
    0
    70
    4
    4
    PALLE / LUFFE
    VIBORG
    28
    34
    60
    1
    62
    3
  • 19 : KVART KL 11.40

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 BREINHOLDT / ERIK BUSTOFT - Spiller for SVENDTRØST / KOM TIT
    2. 2 KBA / JAN THYGESEN - Spiller for BYKROEN / SVENDTRØST
    3. 3 SØREN / LASSE - Spiller for BYKROEN / DEN SJOVE BODEGA
    4. 4 LARS BACH / HENRIK - Spiller for DEN RØDE BODEGA
    1
    BREINHOLDT / ERIK BUSTOFT
    2
    KBA / JAN THYGESEN
    3
    SØREN / LASSE
    4
    LARS BACH / HENRIK
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    BREINHOLDT / ERIK BUSTOFT
    SVENDTRØST / KOM TIT
    16
    36
    60
    1
    52
    3
    2
    KBA / JAN THYGESEN
    BYKROEN / SVENDTRØST
    60
    60
    X
    2
    0
    2
    3
    SØREN / LASSE
    BYKROEN / DEN SJOVE BODEGA
    60
    56
    60
    2
    56
    1
    4
    LARS BACH / HENRIK
    DEN RØDE BODEGA
    36
    X
    58
    0
    94
    4
  • 20 : KVART KL 13.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 CLAES / JAN GRØNLAND - Spiller for BYKROEN / DOWNTOWN
    2. 2 LARS JAKOBSEN / ANDRÉ - Spiller for PIZZA NR. 1 / SUNES
    3. 3 TOBIAS / BROGAARD - Spiller for BYKROEN / JOHNS
    4. 4 THOMAS / PERNILLE ILSØ - Spiller for BODEGA NO. 1
    1
    CLAES / JAN GRØNLAND
    2
    LARS JAKOBSEN / ANDRÉ
    3
    TOBIAS / BROGAARD
    4
    THOMAS / PERNILLE ILSØ
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    CLAES / JAN GRØNLAND
    BYKROEN / DOWNTOWN
    60
    30
    24
    1
    54
    4
    2
    LARS JAKOBSEN / ANDRÉ
    PIZZA NR. 1 / SUNES
    42
    46
    60
    1
    88
    3
    3
    TOBIAS / BROGAARD
    BYKROEN / JOHNS
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    4
    THOMAS / PERNILLE ILSØ
    BODEGA NO. 1
    60
    58
    52
    1
    110
    2
  • 21 : SEMI KL 14.20

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 SØREN / LASSE - Spiller for BYKROEN / DEN SJOVE BODEGA
    2. 2 THOMAS / PERNILLE - Spiller for BODEGA NO. 1
    3. 3 TOBIAS / BROGAARD - Spiller for BYKROEN / JOHNS
    4. 4 MAX / SMUKKE - Spiller for BYKROEN / DEN SJOVE
    1
    SØREN / LASSE
    2
    THOMAS / PERNILLE
    3
    TOBIAS / BROGAARD
    4
    MAX / SMUKKE
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    SØREN / LASSE
    BYKROEN / DEN SJOVE BODEGA
    60
    60
    X
    2
    0
    2
    2
    THOMAS / PERNILLE
    BODEGA NO. 1
    54
    40
    54
    0
    148
    4
    3
    TOBIAS / BROGAARD
    BYKROEN / JOHNS
    34
    60
    60
    2
    34
    1
    4
    MAX / SMUKKE
    BYKROEN / DEN SJOVE
    X
    60
    52
    1
    52
    3
  • 22 : SEMI 15.40

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 THOMAS SKYT / RENE MORTENSEN - Spiller for BIOGRAFEN
    2. 2 BRIAN NIELSEN / MARC - Spiller for TEAM RATS
    3. 3 KBA / JAN THYGESEN - Spiller for BYKROEN / SVENDTRØST
    4. 4 FÆTTER / LEO - Spiller for VESTERBROS BODEGA / SIR HENRY
    1
    THOMAS SKYT / RENE MORTENSEN
    2
    BRIAN NIELSEN / MARC
    3
    KBA / JAN THYGESEN
    4
    FÆTTER / LEO
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    THOMAS SKYT / RENE MORTENSEN
    BIOGRAFEN
    36
    52
    60
    1
    88
    3
    2
    BRIAN NIELSEN / MARC
    TEAM RATS
    60
    X
    60
    2
    0
    1
    3
    KBA / JAN THYGESEN
    BYKROEN / SVENDTRØST
    60
    X
    60
    2
    0
    1
    4
    FÆTTER / LEO
    VESTERBROS BODEGA / SIR HENRY
    42
    12
    28
    0
    82
    4
  • 23 : FINALE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 THOMAS SKYT / RENE MORTENSEN - Spiller for BIOGRAFEN
    2. 2 MAX / SMUKKE - Spiller for BYKROEN / DEN SJOVE BODEGA
    3. 3 SØREN / LASSE - Spiller for BYKROEN / DEN SJOVE BODEGA
    4. 4 BRIAN NIELSEN / MARC - Spiller for TEAM RATS
    5. 5 KBA / JAN THYGESEN - Spiller for BYKROEN / SVENDTRØST
    6. 6 TOBIAS / BROGAARD - Spiller for BYKROEN / JOHNS
    1
    THOMAS SKYT / RENE MORTENSEN
    2
    MAX / SMUKKE
    3
    SØREN / LASSE
    4
    BRIAN NIELSEN / MARC
    5
    KBA / JAN THYGESEN
    6
    TOBIAS / BROGAARD
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    THOMAS SKYT / RENE MORTENSEN
    BIOGRAFEN
    60
    30
    34
    54
    38
    1
    156
    6
    2
    MAX / SMUKKE
    BYKROEN / DEN SJOVE BODEGA
    32
    60
    50
    38
    58
    1
    178
    4
    3
    SØREN / LASSE
    BYKROEN / DEN SJOVE BODEGA
    60
    48
    30
    44
    36
    1
    158
    5
    4
    BRIAN NIELSEN / MARC
    TEAM RATS
    60
    60
    60
    60
    26
    4
    26
    2
    5
    KBA / JAN THYGESEN
    BYKROEN / SVENDTRØST
    60
    60
    60
    52
    46
    3
    98
    3
    6
    TOBIAS / BROGAARD
    BYKROEN / JOHNS
    60
    60
    60
    60
    60
    5
    0
    1