Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

Sommer single turnering Mørkhøj Bodega – uge 26. Start søndag i uge 25 og finaledag søndag i uge 26.

27. juni @ 15:00 - 4. juli @ 23:30

Pris: 200Kr.

BEMÆRK vi starter SØNDAG d. 27. juni (uge 25) kl. 15.00 og finaledag SØNDAG d. 4. juli (uge 26)
Indskud 200 kr pr. deltager. Alt indskud går til præmier.
12 go´e udløser en lille skarp i baren.
Der er plads til 64 deltagere.
Præmiefordelingen ved udsolgt = 64 deltagere:
1. 5.000,-
2. 3.000,-
3. 2.000,-
4. 1.300,-
5. 900,-
6. 600,-
Ugens high-score vil være en sponsorgave. Der vil ligeledes være en sponsorgave til den bedste pige/dame som når længst i turneringen.
Indledende puljer spilles således:
Søndag kl. 15.00 og 16.30 – mellemrunde kl. 18.00
Mandag kl. 18.00 og 19.30 – mellemrunde kl. 21.00
Tirsdag kl. 18.00 og 19. 30 – mellemrunde kl. 21.00
Onsdag kl. 18.00 og 19.30 – mellemrunde kl. 21.00
Torsdag kl. 18.00 og 19.30 – mellemrunde kl. 21.00
Fredag kl. 18.00 og 19. 30 – mellemrunde kl. 21.00
Lørdag kl. 13.00 og 14.30 – Mellemrunde kl. 16.00
Lørdag kl. 18.00 og 19.30 – mellemrunde kl. 21.00
Når mellemrunderne er færdige bliver der trukket kort så man kan se sin spilletid om søndagen (kvartfinaler)
Tidspunkter for kvartfinalerne:
Kl. 09.00 – kl. 10.30 – kl. 12.00 og kl. 13.30
Tidspunkter for semifinalerne:
Kl. 15.00 og kl. 16.30 (3 videre fra hver semifinale til finalen)
Tidspunkt for finalen (6 deltagere)
Ca. kl. 18.00

Sted

Mørkhøj Bodega
Mørkhøjvej 101
Søborg, 2860 Danmark
+ Google Map

Turneringsskemaer

  • 1 : Søndag d. 4/7 kl. 18.00 FINALE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kim Buch-Madsen - Spiller for Sluk Eter
    2. 2 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    3. 3 Peter Rønning - Spiller for Mørkhøj Bodega
    4. 4 Frank Kofod - Spiller for Mimers
    5. 5 Simon Debel - Spiller for Kurt´s Grydelåg
    6. 6 Jan O - Spiller for Gorms Kro
    1
    Kim Buch-Madsen
    2
    Jan Christensen
    3
    Peter Rønning
    4
    Frank Kofod
    5
    Simon Debel
    6
    Jan O
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kim Buch-Madsen
    Sluk Eter
    48
    70
    70
    70
    48
    3
    96
    3
    2
    Jan Christensen
    Chimpansen
    70
    70
    48
    68
    70
    3
    116
    2
    3
    Peter Rønning
    Mørkhøj Bodega
    64
    22
    54
    70
    40
    1
    180
    6
    4
    Frank Kofod
    Mimers
    58
    70
    70
    70
    70
    4
    58
    1
    5
    Simon Debel
    Kurt´s Grydelåg
    52
    70
    68
    60
    36
    1
    216
    5
    6
    Jan O
    Gorms Kro
    70
    40
    70
    54
    70
    3
    94
    4
  • 2 : Søndag d. 4/7 kl. 16.30 Semifinale

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    2. 2 Frank Kofod - Spiller for Mimers
    3. 3 René Mortensen - Spiller for Restaurant Fuglsang
    4. 4 Peter Rønning - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Jan Christensen
    2
    Frank Kofod
    3
    René Mortensen
    4
    Peter Rønning
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan Christensen
    Chimpansen
    66
    56
    70
    1
    122
    2
    2
    Frank Kofod
    Mimers
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    René Mortensen
    Restaurant Fuglsang
    70
    38
    50
    1
    88
    4
    4
    Peter Rønning
    Mørkhøj Bodega
    58
    54
    70
    1
    112
    3
  • 3 : Søndag d. 4/7 kl. 15.00 Semifinale

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Simon Debel - Spiller for Kurt´s Grydelåg
    2. 2 KIm Buch-Madsen - Spiller for Sluk Efter
    3. 3 Heine Opiola - Spiller for Sluk Efter
    4. 4 Jan O - Spiller for Gorms Kro
    1
    Simon Debel
    2
    KIm Buch-Madsen
    3
    Heine Opiola
    4
    Jan O
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Simon Debel
    Kurt´s Grydelåg
    70
    70
    66
    2
    66
    1
    2
    KIm Buch-Madsen
    Sluk Efter
    54
    70
    70
    2
    54
    2
    3
    Heine Opiola
    Sluk Efter
    34
    44
    70
    1
    78
    4
    4
    Jan O
    Gorms Kro
    70
    54
    60
    1
    114
    3
  • 4 : Søndag d. 4/7 kl. 12.00 Kvartfinale

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Frank Vinther - Spiller for Snoopy Bodega
    2. 2 Thomas w - Spiller for Mørkhøj Bodega
    3. 3 Simon Debel - Spiller for Kurt´s Grydelåg
    4. 4 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    1
    Frank Vinther
    2
    Thomas w
    3
    Simon Debel
    4
    Jan Christensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Frank Vinther
    Snoopy Bodega
    70
    50
    46
    1
    96
    3
    2
    Thomas w
    Mørkhøj Bodega
    28
    x
    12
    0
    40
    4
    3
    Simon Debel
    Kurt´s Grydelåg
    70
    x
    70
    2
    0
    2
    4
    Jan Christensen
    Chimpansen
    70
    70
    54
    2
    54
    1
  • 5 : Søndag d. 4/7 kl. 10.30 Kvartfinale

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 René Mortensen - Spiller for Restaurant Fuglsang
    2. 2 Kenny Sørensen - Spiller for Geviret
    3. 3 Michael Mikkelsen - Spiller for Nørre Pub
    4. 4 Heine Opiola - Spiller for Sluk Efter
    1
    René Mortensen
    2
    Kenny Sørensen
    3
    Michael Mikkelsen
    4
    Heine Opiola
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    René Mortensen
    Restaurant Fuglsang
    70
    70
    52
    2
    52
    2
    2
    Kenny Sørensen
    Geviret
    50
    70
    62
    1
    112
    3
    3
    Michael Mikkelsen
    Nørre Pub
    20
    66
    66
    0
    152
    4
    4
    Heine Opiola
    Sluk Efter
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 6 : Søndag d. 4/7 kl. 09.00 Kvartfinale

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Peter Rønning - Spiller for Mørkhøj Bodega
    2. 2 Rasmus Krogh - Spiller for Mimers
    3. 3 Kim Buch-Madsen - Spiller for Sluk Efter
    4. 4 Percy Rosell - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    Peter Rønning
    2
    Rasmus Krogh
    3
    Kim Buch-Madsen
    4
    Percy Rosell
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Peter Rønning
    Mørkhøj Bodega
    70
    70
    x
    2
    0
    2
    2
    Rasmus Krogh
    Mimers
    56
    68
    70
    1
    124
    3
    3
    Kim Buch-Madsen
    Sluk Efter
    54
    70
    70
    2
    54
    1
    4
    Percy Rosell
    Snoopy Bodega
    x
    48
    38
    0
    86
    4
  • 7 : Søndag d. 4/7 kl. 13.30 Kvartfinale

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Stefan Krogh - Spiller for Mimers
    2. 2 Jan O - Spiller for Gorms Kro
    3. 3 Frank Kofod - Spiller for Mimers
    4. 4 LIlle Per - Spiller for Fidusen
    1
    Stefan Krogh
    2
    Jan O
    3
    Frank Kofod
    4
    LIlle Per
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Stefan Krogh
    Mimers
    48
    36
    70
    1
    84
    3
    2
    Jan O
    Gorms Kro
    70
    64
    70
    2
    64
    1
    3
    Frank Kofod
    Mimers
    70
    70
    x
    2
    0
    2
    4
    LIlle Per
    Fidusen
    66
    68
    x
    0
    134
    4
  • 8 : Lørdag d. 3/7 kl. 16.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jørgen Ottesen - Spiller for Mørkhøj Bodega
    2. 2 Thomas W - Spiller for Mørkhøj Bodega
    3. 3 Frank Vinther - Spiller for Snoopy Bodega
    4. 4 Frank Holmqvist - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Jørgen Ottesen
    2
    Thomas W
    3
    Frank Vinther
    4
    Frank Holmqvist
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jørgen Ottesen
    Mørkhøj Bodega
    58
    28
    36
    0
    122
    4
    2
    Thomas W
    Mørkhøj Bodega
    70
    56
    70
    2
    56
    1
    3
    Frank Vinther
    Snoopy Bodega
    70
    70
    38
    2
    38
    2
    4
    Frank Holmqvist
    Mørkhøj Bodega
    70
    20
    70
    2
    20
    3
  • 9 : Lørdag d. 3/7 kl. 14.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Villy - Spiller for Mørkhøj Bodega
    2. 2 Bo P - Spiller for Mørkhøj Bodega
    3. 3 Allan Frederiksen - Spiller for Mågekroen
    4. 4 Kristian Geisler - Spiller for Torvecafeen
    1
    Villy
    2
    Bo P
    3
    Allan Frederiksen
    4
    Kristian Geisler
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Villy
    Mørkhøj Bodega
    70
    54
    48
    1
    102
    3
    2
    Bo P
    Mørkhøj Bodega
    22
    38
    70
    1
    60
    4
    3
    Allan Frederiksen
    Mågekroen
    70
    70
    30
    2
    30
    2
    4
    Kristian Geisler
    Torvecafeen
    70
    52
    70
    2
    52
    1
  • 10 : Lørdag d. 3/7 kl. 17.30 Mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kristian Geisler - Spiller for Torvecafeen
    2. 2 Frank Vinther - Spiller for Snoopy Bodega
    3. 3 Thomas W - Spiller for Mørkhøj Bodega
    4. 4 Allan Frederiksen - Spiller for Mågekroen
    1
    Kristian Geisler
    2
    Frank Vinther
    3
    Thomas W
    4
    Allan Frederiksen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kristian Geisler
    Torvecafeen
    62
    70
    48
    1
    110
    3
    2
    Frank Vinther
    Snoopy Bodega
    70
    54
    70
    2
    54
    1
    3
    Thomas W
    Mørkhøj Bodega
    46
    70
    70
    2
    46
    2
    4
    Allan Frederiksen
    Mågekroen
    70
    32
    36
    1
    68
    4
  • 11 : Lørdag d. 3/7 kl. 10.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jais Jensen - Spiller for Mimers
    2. 2 Ian White - Spiller for Stefanshus
    3. 3 Jan O - Spiller for Gorms Kro
    4. 4 Bjørn Rindbøl - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Jais Jensen
    2
    Ian White
    3
    Jan O
    4
    Bjørn Rindbøl
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jais Jensen
    Mimers
    26
    70
    38
    1
    64
    4
    2
    Ian White
    Stefanshus
    70
    66
    70
    2
    66
    1
    3
    Jan O
    Gorms Kro
    62
    70
    70
    2
    62
    2
    4
    Bjørn Rindbøl
    Mørkhøj Bodega
    70
    36
    34
    1
    70
    3
  • 12 : Lørdag d. 3/7 kl. 13.00 Mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Ian White - Spiller for Stefanshus
    2. 2 Allan FCK - Spiller for Mørkhøj Bodega
    3. 3 Stefan Krogh - Spiller for Mimers
    4. 4 Jan O - Spiller for Gorms Kro
    1
    Ian White
    2
    Allan FCK
    3
    Stefan Krogh
    4
    Jan O
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Ian White
    Stefanshus
    60
    66
    70
    1
    126
    3
    2
    Allan FCK
    Mørkhøj Bodega
    70
    66
    56
    1
    122
    4
    3
    Stefan Krogh
    Mimers
    70
    70
    28
    2
    28
    2
    4
    Jan O
    Gorms Kro
    46
    70
    70
    2
    46
    1
  • 13 : Lørdag d. 3/7 kl. 11.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Eva Trilov - Spiller for Mørkhøj Bodega
    2. 2 Birgitte - Spiller for Mørkhøj Bodega
    3. 3 Stefan Krogh - Spiller for Mimers
    4. 4 Allan FCK - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Eva Trilov
    2
    Birgitte
    3
    Stefan Krogh
    4
    Allan FCK
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Eva Trilov
    Mørkhøj Bodega
    38
    18
    32
    0
    88
    4
    2
    Birgitte
    Mørkhøj Bodega
    70
    34
    64
    1
    98
    3
    3
    Stefan Krogh
    Mimers
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Allan FCK
    Mørkhøj Bodega
    70
    70
    32
    2
    32
    2
  • 14 : Fredag d. 2/7 kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael Mikkelsen - Spiller for Nørre Pub
    2. 2 Johnny Lindelykke - Spiller for Nørre Pub
    3. 3 Søren Frejbæk - Spiller for Frihavnskroen
    4. 4 Michael Hansen - Spiller for Biblioteket
    1
    Michael Mikkelsen
    2
    Johnny Lindelykke
    3
    Søren Frejbæk
    4
    Michael Hansen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Michael Mikkelsen
    Nørre Pub
    70
    70
    46
    2
    46
    2
    2
    Johnny Lindelykke
    Nørre Pub
    46
    70
    70
    2
    46
    2
    3
    Søren Frejbæk
    Frihavnskroen
    38
    24
    62
    0
    124
    4
    4
    Michael Hansen
    Biblioteket
    70
    66
    70
    2
    66
    1
  • 15 : Fredag d. 2/7 kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lau Christensen - Spiller for Biblioteket
    2. 2 Johnni Plichta - Spiller for Rødovre
    3. 3 Lars Jeppesen - Spiller for Åkanden
    4. 4 LIlle Per - Spiller for Fidusen
    1
    Lau Christensen
    2
    Johnni Plichta
    3
    Lars Jeppesen
    4
    LIlle Per
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Lau Christensen
    Biblioteket
    70
    54
    24
    1
    78
    3
    2
    Johnni Plichta
    Rødovre
    48
    36
    44
    0
    128
    4
    3
    Lars Jeppesen
    Åkanden
    70
    70
    46
    2
    46
    2
    4
    LIlle Per
    Fidusen
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 16 : Fredag d. 2/7 kl. 21.00 Mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael Hansen - Spiller for Biblioteket
    2. 2 Lars Jeppesen - Spiller for Åkanden
    3. 3 Lille Per - Spiller for Fidusen
    4. 4 Michael Mikkelsen - Spiller for Nørre Pub
    1
    Michael Hansen
    2
    Lars Jeppesen
    3
    Lille Per
    4
    Michael Mikkelsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Michael Hansen
    Biblioteket
    54
    68
    52
    0
    174
    4
    2
    Lars Jeppesen
    Åkanden
    70
    60
    34
    1
    94
    3
    3
    Lille Per
    Fidusen
    70
    70
    38
    2
    38
    2
    4
    Michael Mikkelsen
    Nørre Pub
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 17 : Torsdag d. 1/7 kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Simon Debel - Spiller for Kurt´s Grydelåg
    2. 2 Sander - Spiller for Frihavnskroen
    3. 3 Bondo - Spiller for Mimers
    4. 4 Kim AH - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    Simon Debel
    2
    Sander
    3
    Bondo
    4
    Kim AH
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Simon Debel
    Kurt´s Grydelåg
    70
    70
    44
    2
    44
    2
    2
    Sander
    Frihavnskroen
    42
    20
    70
    1
    62
    4
    3
    Bondo
    Mimers
    66
    70
    70
    2
    66
    1
    4
    Kim AH
    Snoopy Bodega
    70
    60
    42
    1
    102
    3
  • 18 : Torsdag d. 1/7 kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Gyldendahl - Spiller for SMØR OG BRØD
    2. 2 Christian Hartvig - Spiller for Hartvig Fuger
    3. 3 Frank Kofod - Spiller for Mimers
    4. 4 Svend-Erik Christensen - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    Johnny Gyldendahl
    2
    Christian Hartvig
    3
    Frank Kofod
    4
    Svend-Erik Christensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny Gyldendahl
    SMØR OG BRØD
    70
    42
    64
    1
    106
    4
    2
    Christian Hartvig
    Hartvig Fuger
    58
    50
    70
    1
    108
    3
    3
    Frank Kofod
    Mimers
    70
    70
    64
    2
    64
    1
    4
    Svend-Erik Christensen
    Snoopy Bodega
    70
    62
    70
    2
    62
    2
  • 19 : Torsdag d. 1/7 kl. 21.00 Mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Bondo - Spiller for MImers
    2. 2 Svend-Erik Christensen - Spiller for Snoopy Bodega
    3. 3 Frank Kofod - Spiller for Mimers
    4. 4 Simon Debel - Spiller for Kurt´s Grydelåg
    1
    Bondo
    2
    Svend-Erik Christensen
    3
    Frank Kofod
    4
    Simon Debel
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Bondo
    MImers
    46
    40
    68
    0
    154
    4
    2
    Svend-Erik Christensen
    Snoopy Bodega
    70
    58
    54
    1
    112
    3
    3
    Frank Kofod
    Mimers
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Simon Debel
    Kurt´s Grydelåg
    70
    70
    56
    2
    56
    2
  • 20 : Onsdag d. 30/6 kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Finn Trilov - Spiller for Mørkhøj Bodega
    2. 2 Kleper - Spiller for Mørkhøj Bodega
    3. 3 Pax - Spiller for Mørkhøj Bodega
    4. 4 Rune Leidecker - Spiller for Mie´s Café
    1
    Finn Trilov
    2
    Kleper
    3
    Pax
    4
    Rune Leidecker
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Finn Trilov
    Mørkhøj Bodega
    66
    52
    70
    1
    118
    2
    2
    Kleper
    Mørkhøj Bodega
    70
    56
    56
    1
    112
    4
    3
    Pax
    Mørkhøj Bodega
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Rune Leidecker
    Mie´s Café
    46
    70
    68
    1
    114
    3
  • 21 : Onsdag d. 30/6 kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Susan Jensen - Spiller for Ringsted Billard Klub
    2. 2 Peter Rønning - Spiller for Mørkhøj Bodega
    3. 3 Percy Rosell - Spiller for Snoopy Bodega
    4. 4 Lange Jan - Spiller for Fisusen
    1
    Susan Jensen
    2
    Peter Rønning
    3
    Percy Rosell
    4
    Lange Jan
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Susan Jensen
    Ringsted Billard Klub
    54
    48
    70
    1
    102
    4
    2
    Peter Rønning
    Mørkhøj Bodega
    70
    70
    54
    2
    54
    1
    3
    Percy Rosell
    Snoopy Bodega
    70
    36
    70
    2
    36
    2
    4
    Lange Jan
    Fisusen
    60
    70
    52
    1
    112
    3
  • 22 : Onsdag d. 30/6 kl. 21.00 Mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Pax - Spiller for Mørkhøj Bodega
    2. 2 Percy Rosell - Spiller for Snoopy Bodega
    3. 3 Peter Rønning - Spiller for Mørkhøj Bodega
    4. 4 Finn Trilov - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Pax
    2
    Percy Rosell
    3
    Peter Rønning
    4
    Finn Trilov
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Pax
    Mørkhøj Bodega
    40
    30
    52
    0
    122
    4
    2
    Percy Rosell
    Snoopy Bodega
    70
    64
    70
    2
    64
    2
    3
    Peter Rønning
    Mørkhøj Bodega
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Finn Trilov
    Mørkhøj Bodega
    70
    18
    42
    1
    60
    3
  • 23 : Tirsdag d. 29/6 kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kim Buch-Madsen - Spiller for Sluk Efter
    2. 2 Skipper - Spiller for Gyllehuset
    3. 3 Ricky Rasmussen - Spiller for Mimers
    4. 4 Leif Cords - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    Kim Buch-Madsen
    2
    Skipper
    3
    Ricky Rasmussen
    4
    Leif Cords
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kim Buch-Madsen
    Sluk Efter
    68
    70
    70
    2
    68
    1
    2
    Skipper
    Gyllehuset
    70
    64
    70
    2
    64
    2
    3
    Ricky Rasmussen
    Mimers
    54
    70
    54
    1
    108
    3
    4
    Leif Cords
    Snoopy Bodega
    14
    30
    70
    1
    44
    4
  • 24 : Tirsdag d. 29/6 kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    2. 2 Christian Møller - Spiller for Slagelse
    3. 3 Flemming Bendix - Spiller for Mørkhøj Bodega
    4. 4 Jacob Olsen (Hat) - Spiller for Rigshospitalet
    1
    Jan Christensen
    2
    Christian Møller
    3
    Flemming Bendix
    4
    Jacob Olsen (Hat)
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan Christensen
    Chimpansen
    62
    70
    70
    2
    62
    2
    2
    Christian Møller
    Slagelse
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Flemming Bendix
    Mørkhøj Bodega
    30
    66
    30
    0
    126
    4
    4
    Jacob Olsen (Hat)
    Rigshospitalet
    38
    66
    70
    1
    104
    3
  • 25 : Tirsdag d. 29/6 kl. 21.00 Mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kim Buch-Madsen - Spiller for Sluk Efter
    2. 2 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    3. 3 Christian Møller - Spiller for Slagelse
    4. 4 Skipper Gyllehuset - Spiller for Gyllehuset
    1
    Kim Buch-Madsen
    2
    Jan Christensen
    3
    Christian Møller
    4
    Skipper Gyllehuset
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kim Buch-Madsen
    Sluk Efter
    44
    70
    70
    2
    44
    2
    2
    Jan Christensen
    Chimpansen
    70
    48
    70
    2
    48
    1
    3
    Christian Møller
    Slagelse
    40
    70
    70
    2
    40
    3
    4
    Skipper Gyllehuset
    Gyllehuset
    58
    34
    62
    0
    154
    4
  • 26 : Mandag d. 28/6 kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Heini Opiola - Spiller for Sluk Efter
    2. 2 Jens Andersen - Spiller for Sluk Efter
    3. 3 Lennart Hougaard - Spiller for Geviret
    4. 4 Annie Clausen - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Heini Opiola
    2
    Jens Andersen
    3
    Lennart Hougaard
    4
    Annie Clausen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Heini Opiola
    Sluk Efter
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Jens Andersen
    Sluk Efter
    50
    44
    46
    0
    140
    4
    3
    Lennart Hougaard
    Geviret
    42
    70
    54
    1
    96
    3
    4
    Annie Clausen
    Mørkhøj Bodega
    64
    70
    70
    2
    64
    2
  • 27 : Mandag d. 28/6 kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lone Hansen - Spiller for Mørkhøj Bodega
    2. 2 Jimmy Hansen - Spiller for Mørkhøj Bodega
    3. 3 Rasmus Krogh - Spiller for Mimers
    4. 4 Kasper Lyngholm - Spiller for Frihavnskroen
    1
    Lone Hansen
    2
    Jimmy Hansen
    3
    Rasmus Krogh
    4
    Kasper Lyngholm
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Lone Hansen
    Mørkhøj Bodega
    40
    18
    22
    0
    80
    4
    2
    Jimmy Hansen
    Mørkhøj Bodega
    70
    36
    62
    1
    98
    3
    3
    Rasmus Krogh
    Mimers
    70
    70
    48
    2
    48
    2
    4
    Kasper Lyngholm
    Frihavnskroen
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 28 : Mandag d. 28/7 kl. 21.00 Mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Heine Opiola - Spiller for Slukefter
    2. 2 Rasmus Krogh - Spiller for Mimers
    3. 3 Kasper Lyngholm - Spiller for Frihavnskroen
    4. 4 Annie Clausen - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Heine Opiola
    2
    Rasmus Krogh
    3
    Kasper Lyngholm
    4
    Annie Clausen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Heine Opiola
    Slukefter
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Rasmus Krogh
    Mimers
    66
    62
    70
    1
    128
    2
    3
    Kasper Lyngholm
    Frihavnskroen
    34
    70
    46
    1
    80
    4
    4
    Annie Clausen
    Mørkhøj Bodega
    54
    64
    70
    1
    118
    3
  • 29 : Søndag d. 27/6 kl. 15.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Tim Frederiksen - Spiller for Mørkhøj Bodega
    2. 2 Ballanden - Spiller for Sundbyvester
    3. 3 Renè Mortensen - Spiller for Restaurant Fuglsang
    4. 4 Kenny Sørensen - Spiller for Geviret
    1
    Tim Frederiksen
    2
    Ballanden
    3
    Renè Mortensen
    4
    Kenny Sørensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Tim Frederiksen
    Mørkhøj Bodega
    26
    36
    32
    0
    94
    4
    2
    Ballanden
    Sundbyvester
    70
    58
    54
    1
    112
    3
    3
    Renè Mortensen
    Restaurant Fuglsang
    70
    70
    66
    2
    66
    2
    4
    Kenny Sørensen
    Geviret
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 30 : Søndag d. 27/6 kl. 16.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Keld Jensen - Spiller for Mørkhøj Bodega
    2. 2 Henrik Udsen - Spiller for Mørkhøj Bodega
    3. 3 Jimmy Star - Spiller for Mørkhøj Bodega
    4. 4 Elisa Therkildsen - Spiller for Restaurant Fuglsang
    1
    Keld Jensen
    2
    Henrik Udsen
    3
    Jimmy Star
    4
    Elisa Therkildsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Keld Jensen
    Mørkhøj Bodega
    58
    50
    38
    0
    146
    4
    2
    Henrik Udsen
    Mørkhøj Bodega
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Jimmy Star
    Mørkhøj Bodega
    70
    40
    64
    1
    104
    3
    4
    Elisa Therkildsen
    Restaurant Fuglsang
    70
    16
    70
    2
    16
    2
  • 31 : Søndag d. 27/6 kl. 18.00 Mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Elisa Therkilsen - Spiller for Restaurant Fuglsang
    2. 2 René Mortensen - Spiller for Restaurant Fuglsang
    3. 3 Kenny Sørensen - Spiller for Geviret
    4. 4 Henrik Udsen - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Elisa Therkilsen
    2
    René Mortensen
    3
    Kenny Sørensen
    4
    Henrik Udsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Elisa Therkilsen
    Restaurant Fuglsang
    68
    66
    70
    1
    134
    3
    2
    René Mortensen
    Restaurant Fuglsang
    70
    32
    70
    2
    32
    2
    3
    Kenny Sørensen
    Geviret
    70
    70
    46
    2
    46
    1
    4
    Henrik Udsen
    Mørkhøj Bodega
    34
    46
    70
    1
    80
    4