Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

Snoopy Makkerpot uge 40 – 2021

4. oktober, 2021 @ 18:00 - 10. oktober, 2021 @ 23:00

Pris: 600Kr.

Makkerpot på Snoopy Bodega, Vanløse.
Uge 40 fra mandag den 4/10 til søndag den 10/10.

Præmiefordeling ved 64 par:
1. 11.000
2. 8.000
3. 5.000
4. 4.100
5. 3.200
6. 2.700
7. 2.000
8. 1.400

Ugens highscore i et stød: 1.000
12 gode i et stød udløser en skarp i baren.

Indskud: 600 pr. par.

Tilmelding til Stine på sms 27218262 eller pb. Tryk på “deltager” er ikke tilmelding.

Indledende puljer man-fre kl. 18 samt lørdag kl. 10, 14 og 18.
8 hold i indledende pulje med 4 videre til søndag.

Detaljer

Start:
4. oktober, 2021 @ 18:00
Slut:
10. oktober, 2021 @ 23:00
Pris:
600Kr.
Begivenhed Kategori:

Arrangør

Stine Sigsgaard Hougaard
Telefon:
27218262

Sted

Snoopy Bodega
Linde Alle 11
Vanløse, 2720 Danmark
+ Google Map

Turneringsskemaer

  • 1 : Kvart bord 1 kl. 12

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Henrik & Lau - Spiller for Biblioteket
    2. 2 Jan Harms & Kenni - Spiller for Gedser & Vibradan
    3. 3 Johnny & THM - Spiller for Viggo P. & Landmanden
    4. 4 Flemming & Michael - Spiller for Sluk Efter
    1
    Henrik & Lau
    2
    Jan Harms & Kenni
    3
    Johnny & THM
    4
    Flemming & Michael
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Henrik & Lau
    Biblioteket
    70
    1
    0
    1
    2
    Jan Harms & Kenni
    Gedser & Vibradan
    34
    0
    34
    4
    3
    Johnny & THM
    Viggo P. & Landmanden
    70
    1
    0
    1
    4
    Flemming & Michael
    Sluk Efter
    36
    0
    36
    3
  • 2 : Kvart bord 2 kl. 12

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Smukke & Byrge - Spiller for DSB & TPR
    2. 2 Kim Buch & Rene - Spiller for Sluk Efter & Grøndal
    3. 3 Rene & Titty - Spiller for Centralkroen
    4. 4 PT & Ib - Spiller for Snoopy
    1
    Smukke & Byrge
    2
    Kim Buch & Rene
    3
    Rene & Titty
    4
    PT & Ib
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Smukke & Byrge
    DSB & TPR
    52
    70
    1
    52
    2
    2
    Kim Buch & Rene
    Sluk Efter & Grøndal
    70
    70
    2
    0
    1
    3
    Rene & Titty
    Centralkroen
    66
    0
    66
    3
    4
    PT & Ib
    Snoopy
    58
    0
    58
    4
  • 3 : Kvart bord 1 kl. 13.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Ian & Skipper - Spiller for Grønne Hest & Gyllehuset
    2. 2 Annie & Michelle - Spiller for Mørkhøj & Hjørnebodegaen
    3. 3 Rune O. & Carsten - Spiller for Daisy
    4. 4 Hakan & Torben - Spiller for Danmark
    1
    Ian & Skipper
    2
    Annie & Michelle
    3
    Rune O. & Carsten
    4
    Hakan & Torben
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Ian & Skipper
    Grønne Hest & Gyllehuset
    0
    0
    1
    2
    Annie & Michelle
    Mørkhøj & Hjørnebodegaen
    0
    0
    1
    3
    Rune O. & Carsten
    Daisy
    0
    0
    1
    4
    Hakan & Torben
    Danmark
    0
    0
    1
  • 4 : Kvart bord 2 kl. 13.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Arevad & Mio - Spiller for Snoopy
    2. 2 Thygesen & Lars - Spiller for Århus & BillardXperten
    3. 3 Jimmy & Rønning - Spiller for Mørkhøj
    4. 4 Martin & Fastholm - Spiller for Hermod & Snoopy
    1
    Arevad & Mio
    2
    Thygesen & Lars
    3
    Jimmy & Rønning
    4
    Martin & Fastholm
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Arevad & Mio
    Snoopy
    0
    0
    1
    2
    Thygesen & Lars
    Århus & BillardXperten
    0
    0
    1
    3
    Jimmy & Rønning
    Mørkhøj
    0
    0
    1
    4
    Martin & Fastholm
    Hermod & Snoopy
    0
    0
    1
  • 5 : Semi bord 1 kl. 15

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Spiller 1 - Spiller for Spillested 1
    2. 2 Spiller 2 - Spiller for Spillested 2
    3. 3 Spiller 3 - Spiller for Spillested 3
    4. 4 Spiller 4 - Spiller for Spillested 4
    1
    2
    3
    4
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
     
     
    2
     
     
    3
     
     
    4
     
     
  • 6 : Lørdag kl. 14

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 James & Lars - Spiller for Københavneren
    2. 2 Byrge & Smukke - Spiller for TPR & DSB
    3. 3 Martin & Slips - Spiller for Slagelse
    4. 4 Stein & Leif - Spiller for Snoopy
    5. 5 Johnny & Birger - Spiller for Francke
    6. 6 Christian & Marc - Spiller for Ringsted & Johns
    7. 7 Annie & Michelle - Spiller for Mørkhøj & Hjørnebodegaen
    8. 8 Jan O. & Sascha - Spiller for Gorms
    1
    James & Lars
    2
    Byrge & Smukke
    3
    Martin & Slips
    4
    Stein & Leif
    5
    Johnny & Birger
    6
    Christian & Marc
    7
    Annie & Michelle
    8
    Jan O. & Sascha
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    James & Lars
    Københavneren
    44
    54
    70
    70
    30
    52
    48
    2
    228
    7
    2
    Byrge & Smukke
    TPR & DSB
    70
    70
    44
    70
    70
    64
    42
    4
    150
    4
    3
    Martin & Slips
    Slagelse
    70
    58
    48
    70
    36
    66
    60
    2
    268
    6
    4
    Stein & Leif
    Snoopy
    46
    70
    70
    60
    60
    56
    70
    3
    222
    5
    5
    Johnny & Birger
    Francke
    48
    34
    66
    70
    54
    34
    32
    1
    268
    8
    6
    Christian & Marc
    Ringsted & Johns
    70
    56
    70
    70
    70
    68
    70
    5
    124
    2
    7
    Annie & Michelle
    Mørkhøj & Hjørnebodegaen
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    7
    0
    1
    8
    Jan O. & Sascha
    Gorms
    70
    70
    70
    60
    70
    60
    68
    4
    188
    3
  • 7 : Torsdag kl. 18

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael - Spiller for Jæger
    2. 2 Jesper - Spiller for Kim
    3. 3 Magnus - Spiller for Marde
    4. 4 Fastholm - Spiller for Martin
    5. 5 Ida - Spiller for Jens Lee
    6. 6 Steen - Spiller for Ulle
    7. 7 Claus - Spiller for Søren
    8. 8 Johnni - Spiller for Leif Cords
    1
    Michael
    2
    Jesper
    3
    Magnus
    4
    Fastholm
    5
    Ida
    6
    Steen
    7
    Claus
    8
    Johnni
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Michael
    Jæger
    70
    70
    30
    70
    70
    70
    70
    6
    30
    1
    2
    Jesper
    Kim
    68
    70
    70
    70
    46
    66
    70
    4
    180
    4
    3
    Magnus
    Marde
    56
    52
    70
    70
    56
    70
    70
    4
    164
    5
    4
    Fastholm
    Martin
    70
    46
    42
    70
    70
    70
    70
    5
    88
    2
    5
    Ida
    Jens Lee
    28
    44
    38
    22
    28
    32
    62
    0
    254
    8
    6
    Steen
    Ulle
    56
    70
    70
    54
    70
    38
    70
    4
    148
    6
    7
    Claus
    Søren
    68
    70
    54
    66
    70
    70
    70
    4
    188
    3
    8
    Johnni
    Leif Cords
    38
    54
    36
    64
    70
    38
    52
    1
    282
    7
  • 8 : Tirsdag kl. 18

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kim Buch - Spiller for Rene Hendriksen
    2. 2 Freeze - Spiller for Claus
    3. 3 Post - Spiller for Camilla
    4. 4 Frank Holmqvist - Spiller for Henrik Udsen
    5. 5 Heine - Spiller for Thomas
    6. 6 Peter MC - Spiller for Jan Guldager
    7. 7 PT - Spiller for Ib
    8. 8 Harms - Spiller for Kenni
    1
    Kim Buch
    2
    Freeze
    3
    Post
    4
    Frank Holmqvist
    5
    Heine
    6
    Peter MC
    7
    PT
    8
    Harms
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kim Buch
    Rene Hendriksen
    70
    70
    70
    54
    70
    62
    70
    5
    116
    1
    2
    Freeze
    Claus
    30
    70
    70
    70
    70
    46
    42
    4
    118
    5
    3
    Post
    Camilla
    16
    34
    70
    70
    46
    70
    54
    3
    150
    6
    4
    Frank Holmqvist
    Henrik Udsen
    60
    36
    60
    70
    24
    46
    60
    1
    286
    8
    5
    Heine
    Thomas
    70
    46
    38
    50
    28
    70
    54
    2
    216
    7
    6
    Peter MC
    Jan Guldager
    26
    60
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    86
    2
    7
    PT
    Ib
    70
    70
    68
    70
    58
    34
    70
    4
    160
    3
    8
    Harms
    Kenni
    26
    70
    70
    70
    70
    54
    44
    4
    124
    4
  • 9 : Onsdag kl. 18

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jimmy - Spiller for Rønning
    2. 2 JR - Spiller for Kit
    3. 3 Michael - Spiller for Percy
    4. 4 Sebastian - Spiller for Trucker
    5. 5 Bræck - Spiller for Willer
    6. 6 Anders - Spiller for Toni
    7. 7 Peter Arevad - Spiller for Mio
    8. 8 Rot - Spiller for Arne
    1
    Jimmy
    2
    JR
    3
    Michael
    4
    Sebastian
    5
    Bræck
    6
    Anders
    7
    Peter Arevad
    8
    Rot
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jimmy
    Rønning
    70
    70
    70
    30
    52
    70
    28
    4
    110
    3
    2
    JR
    Kit
    34
    48
    62
    36
    70
    66
    52
    1
    298
    8
    3
    Michael
    Percy
    64
    70
    70
    12
    70
    64
    70
    4
    140
    2
    4
    Sebastian
    Trucker
    50
    70
    68
    34
    70
    70
    22
    3
    174
    6
    5
    Bræck
    Willer
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    7
    0
    1
    6
    Anders
    Toni
    70
    64
    42
    30
    50
    70
    70
    3
    186
    5
    7
    Peter Arevad
    Mio
    66
    70
    70
    58
    68
    66
    70
    3
    258
    4
    8
    Rot
    Arne
    70
    70
    48
    70
    28
    20
    56
    3
    152
    7
  • 10 : Kvart bord 1 kl. 10.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jæger & Michael - Spiller for Falster & KBK
    2. 2 Willer & Bræck - Spiller for DSM & Hermod
    3. 3 Birk & Bertel - Spiller for NO1
    4. 4 Casper & Johnny - Spiller for Smut In
    1
    Jæger & Michael
    2
    Willer & Bræck
    3
    Birk & Bertel
    4
    Casper & Johnny
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jæger & Michael
    Falster & KBK
    70
    60
    70
    2
    60
    1
    2
    Willer & Bræck
    DSM & Hermod
    36
    38
    60
    0
    134
    4
    3
    Birk & Bertel
    NO1
    70
    70
    46
    2
    46
    2
    4
    Casper & Johnny
    Smut In
    26
    70
    70
    2
    26
    3
  • 11 : Kvart bord 2 kl. 10.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan O. & Sascha - Spiller for Gorms
    2. 2 Jacob & Christian - Spiller for Øbro
    3. 3 Peter MC & Guldager - Spiller for Københavneren
    4. 4 Rossi & Ryom - Spiller for Sir Henry & Center Pub
    1
    Jan O. & Sascha
    2
    Jacob & Christian
    3
    Peter MC & Guldager
    4
    Rossi & Ryom
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan O. & Sascha
    Gorms
    70
    60
    64
    1
    124
    3
    2
    Jacob & Christian
    Øbro
    68
    70
    70
    2
    68
    1
    3
    Peter MC & Guldager
    Københavneren
    70
    34
    56
    1
    90
    4
    4
    Rossi & Ryom
    Sir Henry & Center Pub
    70
    68
    70
    2
    68
    1
  • 12 : Semi bord 2 kl. 15

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Spiller 1 - Spiller for Spillested 1
    2. 2 Spiller 2 - Spiller for Spillested 2
    3. 3 Spiller 3 - Spiller for Spillested 3
    4. 4 Spiller 4 - Spiller for Spillested 4
    1
    2
    3
    4
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
     
     
    2
     
     
    3
     
     
    4
     
     
  • 13 : Kvart bord 1 kl. 9

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Brian & Bo - Spiller for Kridthuset
    2. 2 Michael & Percy - Spiller for Hjørnet & Snoopy
    3. 3 Søren & Claus - Spiller for Snoopy
    4. 4 Lars O. & Rune - Spiller for Amager & DSM
    1
    Brian & Bo
    2
    Michael & Percy
    3
    Søren & Claus
    4
    Lars O. & Rune
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Brian & Bo
    Kridthuset
    70
    70
    52
    2
    52
    2
    2
    Michael & Percy
    Hjørnet & Snoopy
    36
    70
    62
    1
    98
    3
    3
    Søren & Claus
    Snoopy
    60
    58
    0
    0
    118
    4
    4
    Lars O. & Rune
    Amager & DSM
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 14 : Semi bord 1 kl. 16.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Spiller 1 - Spiller for Spillested 1
    2. 2 Spiller 2 - Spiller for Spillested 2
    3. 3 Spiller 3 - Spiller for Spillested 3
    4. 4 Spiller 4 - Spiller for Spillested 4
    1
    2
    3
    4
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
     
     
    2
     
     
    3
     
     
    4
     
     
  • 15 : Semi bord 2 kl. 16.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Spiller 1 - Spiller for Spillested 1
    2. 2 Spiller 2 - Spiller for Spillested 2
    3. 3 Spiller 3 - Spiller for Spillested 3
    4. 4 Spiller 4 - Spiller for Spillested 4
    1
    2
    3
    4
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
     
     
    2
     
     
    3
     
     
    4
     
     
  • 16 : Finale

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Spiller 1 - Spiller for Spillested 1
    2. 2 Spiller 2 - Spiller for Spillested 2
    3. 3 Spiller 3 - Spiller for Spillested 3
    4. 4 Spiller 4 - Spiller for Spillested 4
    5. 5 Spiller 5 - Spiller for Spillested 5
    6. 6 Spiller 6 - Spiller for Spillested 6
    7. 7 Spiller 7 - Spiller for Spillested 7
    8. 8 Spiller 8 - Spiller for Spillested 8
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
     
     
    2
     
     
    3
     
     
    4
     
     
    5
     
     
    6
     
     
    7
     
     
    8
     
     
  • 17 : Mandag kl. 18

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Søren - Spiller for Sander
    2. 2 Kim AH - Spiller for Piet
    3. 3 Lange Jan - Spiller for Lille Per
    4. 4 Lau - Spiller for Henrik
    5. 5 Jacob - Spiller for Christian
    6. 6 Frederik - Spiller for Yvonne
    7. 7 Rune - Spiller for Lars
    8. 8 Svend E. - Spiller for Juste
    1
    Søren
    2
    Kim AH
    3
    Lange Jan
    4
    Lau
    5
    Jacob
    6
    Frederik
    7
    Rune
    8
    Svend E.
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Søren
    Sander
    26
    30
    38
    54
    70
    10
    12
    1
    170
    8
    2
    Kim AH
    Piet
    70
    66
    40
    54
    52
    40
    52
    1
    304
    7
    3
    Lange Jan
    Lille Per
    70
    70
    50
    60
    66
    38
    42
    2
    256
    6
    4
    Lau
    Henrik
    70
    70
    70
    70
    70
    46
    70
    6
    46
    2
    5
    Jacob
    Christian
    70
    70
    70
    68
    52
    70
    56
    4
    176
    4
    6
    Frederik
    Yvonne
    52
    70
    70
    30
    70
    50
    42
    3
    174
    5
    7
    Rune
    Lars
    70
    70
    70
    70
    60
    70
    70
    6
    60
    1
    8
    Svend E.
    Juste
    70
    70
    70
    62
    70
    70
    36
    5
    98
    3
  • 18 : Fredag kl. 18

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas - Spiller for Mikael
    2. 2 Michael - Spiller for Bustoft
    3. 3 Ian - Spiller for Skipper
    4. 4 Heidi - Spiller for Stine
    5. 5 Michael - Spiller for Flemming
    6. 6 Birk - Spiller for Bertel
    7. 7 Casper - Spiller for Johnny
    8. 8 Sonni - Spiller for Lasse
    1
    Thomas
    2
    Michael
    3
    Ian
    4
    Heidi
    5
    Michael
    6
    Birk
    7
    Casper
    8
    Sonni
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas
    Mikael
    66
    44
    70
    46
    22
    70
    70
    3
    178
    5
    2
    Michael
    Bustoft
    70
    26
    70
    70
    44
    38
    58
    3
    166
    6
    3
    Ian
    Skipper
    70
    70
    70
    70
    38
    44
    70
    5
    82
    3
    4
    Heidi
    Stine
    54
    30
    62
    60
    42
    70
    70
    2
    248
    7
    5
    Michael
    Flemming
    70
    62
    36
    70
    70
    70
    70
    5
    98
    2
    6
    Birk
    Bertel
    70
    70
    70
    70
    48
    62
    70
    5
    110
    1
    7
    Casper
    Johnny
    56
    70
    70
    40
    50
    70
    70
    4
    146
    4
    8
    Sonni
    Lasse
    62
    70
    68
    18
    48
    32
    38
    1
    266
    8
  • 19 : Lørdag kl. 10

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Magnus & Martin - Spiller for Bykroen
    2. 2 Rune & Carsten - Spiller for Daisy
    3. 3 Bent & Joen - Spiller for Svarøs Kæmper
    4. 4 Tex & Johnny - Spiller for Mimers
    5. 5 Bo & Brian - Spiller for Kridthuset
    6. 6 Johnny & Thm - Spiller for Viggo P & Landmanden
    7. 7 Ralle & Tobias - Spiller for Bykroen
    8. 8 Daniel & Kasper - Spiller for Frihavnskroen
    1
    Magnus & Martin
    2
    Rune & Carsten
    3
    Bent & Joen
    4
    Tex & Johnny
    5
    Bo & Brian
    6
    Johnny & Thm
    7
    Ralle & Tobias
    8
    Daniel & Kasper
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Magnus & Martin
    Bykroen
    38
    70
    70
    52
    14
    22
    32
    2
    158
    7
    2
    Rune & Carsten
    Daisy
    70
    70
    70
    70
    46
    70
    70
    6
    46
    2
    3
    Bent & Joen
    Svarøs Kæmper
    46
    52
    70
    36
    26
    70
    70
    3
    160
    5
    4
    Tex & Johnny
    Mimers
    32
    32
    68
    14
    64
    26
    48
    0
    284
    8
    5
    Bo & Brian
    Kridthuset
    70
    62
    70
    70
    38
    70
    70
    5
    100
    3
    6
    Johnny & Thm
    Viggo P & Landmanden
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    7
    0
    1
    7
    Ralle & Tobias
    Bykroen
    70
    58
    62
    70
    44
    48
    70
    3
    212
    4
    8
    Daniel & Kasper
    Frihavnskroen
    70
    40
    58
    70
    14
    66
    48
    2
    226
    6
  • 20 : Kvart bord 2 kl. 9

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Christian & Marc - Spiller for Ringsted & Johns
    2. 2 Ralle & Tobias - Spiller for Bykroen
    3. 3 Svend E & Juste - Spiller for Snoopy & Hermod
    4. 4 Kim Olsen & Jesper - Spiller for Blå Stue
    1
    Christian & Marc
    2
    Ralle & Tobias
    3
    Svend E & Juste
    4
    Kim Olsen & Jesper
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Christian & Marc
    Ringsted & Johns
    70
    56
    70
    2
    56
    2
    2
    Ralle & Tobias
    Bykroen
    60
    56
    70
    1
    116
    3
    3
    Svend E & Juste
    Snoopy & Hermod
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Kim Olsen & Jesper
    Blå Stue
    40
    48
    56
    0
    144
    4
  • 21 : Lørdag kl. 18

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jacob & Thomas - Spiller for Johns & Snoopy
    2. 2 Thygesen & Lars - Spiller for Århus & BillardXperten
    3. 3 Hakan & Torben - Spiller for Danmark
    4. 4 Røde & Titty - Spiller for Centralkroen
    5. 5 Ryom & Rossi - Spiller for Center Pub & Sir Henry
    6. 6 Madsen & Jane - Spiller for Gedser Bodega
    7. 7 Mikkel & Alex - Spiller for Johns
    8. 8 Pia & Skov - Spiller for Gedser Bodega
    1
    Jacob & Thomas
    2
    Thygesen & Lars
    3
    Hakan & Torben
    4
    Røde & Titty
    5
    Ryom & Rossi
    6
    Madsen & Jane
    7
    Mikkel & Alex
    8
    Pia & Skov
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jacob & Thomas
    Johns & Snoopy
    50
    26
    48
    36
    70
    48
    46
    1
    254
    8
    2
    Thygesen & Lars
    Århus & BillardXperten
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    7
    0
    1
    3
    Hakan & Torben
    Danmark
    70
    54
    70
    70
    70
    60
    70
    5
    114
    2
    4
    Røde & Titty
    Centralkroen
    70
    30
    56
    54
    70
    70
    70
    4
    140
    3
    5
    Ryom & Rossi
    Center Pub & Sir Henry
    70
    48
    36
    70
    70
    46
    70
    4
    130
    4
    6
    Madsen & Jane
    Gedser Bodega
    66
    30
    24
    40
    14
    70
    70
    2
    174
    6
    7
    Mikkel & Alex
    Johns
    70
    44
    70
    40
    70
    34
    70
    4
    118
    5
    8
    Pia & Skov
    Gedser Bodega
    70
    34
    34
    60
    24
    60
    56
    1
    268
    7