Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

Mix-turnering uge 37

13. september @ 18:00 - 18. september @ 23:00

Pris: 400Kr.

Mix-turnering på John’s i uge 37

Finaledag LØRDAG d.18 september.

Spilledage mandag til torsdag kl. 18.00 samt fredag kl. 13.00 & 18.00

Præmier ved fuldt hus (48 par):
1. 6.000,-
2. 4.000,-
3. 2.800,-
4. 2.000,-
5. 1.600,-
6. 1.200,-

Highscore mænd: 800,-
Highscore damer: 800,-

Puljens highscore i indledende puljer udløser er flaske spiritus.
12 gode eller mere giver en skarp i baren.

Indskud: 400,- pr par.

Det er 8 holds puljer med 4 videre til lørdag.
Finalen bliver en 6 holds finale.
Man kan tilmelde sig på Facebook ved Randi Daugaard Christensen eller Jacob Bøgeskov, eller på 86962234

Arrangører

Jacob Bøgeskov
Randi Daugaard

Sted

John’s Hammel
Mindevej 6
Hammel, 8450 Danmark
+ Google Map
Telefon:
86962234

Turneringsskemaer

  • 1 : Finale

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Elisa - Bertel - Spiller for Fuglsang - Charlie Chaplin
    2. 2 Annie Clausen - Lange Jan - Spiller for Mørkhøj - Fidusen
    3. 3 Randi Daugaard - Marc Dahlsen - Spiller for John's - NO. 1
    4. 4 Marianne Mortensen - Kasper T. - Spiller for BK Fluen - Aarhus
    5. 5 Misse - Brogaard - Spiller for Hjørnet - John's
    6. 6 Charlotte Soelberg - KBA - Spiller for VB - DSS
    1
    Elisa - Bertel
    2
    Annie Clausen - Lange Jan
    3
    Randi Daugaard - Marc Dahlsen
    4
    Marianne Mortensen - Kasper T.
    5
    Misse - Brogaard
    6
    Charlotte Soelberg - KBA
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Elisa - Bertel
    Fuglsang - Charlie Chaplin
    70
    70
    46
    60
    70
    3
    106
    2
    2
    Annie Clausen - Lange Jan
    Mørkhøj - Fidusen
    50
    70
    70
    50
    70
    3
    100
    3
    3
    Randi Daugaard - Marc Dahlsen
    John's - NO. 1
    44
    54
    70
    40
    62
    1
    200
    6
    4
    Marianne Mortensen - Kasper T.
    BK Fluen - Aarhus
    70
    54
    44
    26
    70
    2
    124
    4
    5
    Misse - Brogaard
    Hjørnet - John's
    70
    70
    70
    70
    58
    4
    58
    1
    6
    Charlotte Soelberg - KBA
    VB - DSS
    40
    36
    70
    28
    70
    2
    104
    5
  • 2 : Fredag kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Adelaide - Christian Hartvig - Spiller for ReBuy - Hartvig Fuger
    2. 2 Susan Jensen - Rene Røde - Spiller for Ringsted - Centralkroen
    3. 3 Henry - Peter Lassen - Spiller for NO. 1
    4. 4 Charlotte Rosenkjær - MGH - Spiller for Nordsjælland
    5. 5 Elisa - Bertel 16 - Spiller for Fuglsang - Charlie Chaplin
    6. 6 René Mortensen - Majbritt - Spiller for Fuglsang
    7. 7 Sussi - Lunde - Spiller for Down Town - John's
    8. 8 Spiller 8 - Spiller for Spillested 8
    1
    Adelaide - Christian Hartvig
    2
    Susan Jensen - Rene Røde
    3
    Henry - Peter Lassen
    4
    Charlotte Rosenkjær - MGH
    5
    Elisa - Bertel 16
    6
    René Mortensen - Majbritt
    7
    Sussi - Lunde
    8
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Adelaide - Christian Hartvig
    ReBuy - Hartvig Fuger
    56
    38
    70
    70
    70
    70
    4
    94
    2
    2
    Susan Jensen - Rene Røde
    Ringsted - Centralkroen
    70
    32
    70
    70
    46
    70
    4
    78
    3
    3
    Henry - Peter Lassen
    NO. 1
    70
    70
    70
    70
    66
    70
    5
    66
    1
    4
    Charlotte Rosenkjær - MGH
    Nordsjælland
    56
    20
    58
    32
    70
    44
    1
    210
    6
    5
    Elisa - Bertel 16
    Fuglsang - Charlie Chaplin
    58
    44
    46
    70
    70
    70
    3
    148
    4
    6
    René Mortensen - Majbritt
    Fuglsang
    62
    70
    70
    28
    48
    70
    3
    138
    5
    7
    Sussi - Lunde
    Down Town - John's
    18
    52
    36
    70
    40
    64
    1
    210
    6
    8
     
     
    0
    0
    8
  • 3 : Fredag kl. 13.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Pernille Ilsø - Jens Soelberg - Spiller for NO.1 - Nyborg
    2. 2 Sandra Bæk - Erling Sjørup - Spiller for Kom Tit - Aarhus
    3. 3 Stine - Søren Hougaard 14 - Spiller for Snoopy
    4. 4 Annie Clausen - Lange Jan 14 - Spiller for Mørkhøj - Fidusen
    5. 5 Charlotte - John Big 14 - Spiller for John's
    6. 6 Tante B. - Jakob Høj - Spiller for John's
    7. 7 Birgitte Bjerg - Ole Bjerg - Spiller for Sir Henry
    8. 8 Helle Holmgren - Niels Skriver - Spiller for Marsk Stig
    1
    Pernille Ilsø - Jens Soelberg
    2
    Sandra Bæk - Erling Sjørup
    3
    Stine - Søren Hougaard 14
    4
    Annie Clausen - Lange Jan 14
    5
    Charlotte - John Big 14
    6
    Tante B. - Jakob Høj
    7
    Birgitte Bjerg - Ole Bjerg
    8
    Helle Holmgren - Niels Skriver
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Pernille Ilsø - Jens Soelberg
    NO.1 - Nyborg
    32
    52
    30
    70
    70
    62
    70
    3
    176
    5
    2
    Sandra Bæk - Erling Sjørup
    Kom Tit - Aarhus
    70
    48
    56
    70
    70
    70
    70
    5
    104
    4
    3
    Stine - Søren Hougaard 14
    Snoopy
    70
    70
    68
    70
    70
    68
    70
    5
    136
    2
    4
    Annie Clausen - Lange Jan 14
    Mørkhøj - Fidusen
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    7
    0
    1
    5
    Charlotte - John Big 14
    John's
    18
    32
    42
    28
    70
    68
    70
    2
    188
    6
    6
    Tante B. - Jakob Høj
    John's
    44
    58
    40
    36
    62
    64
    70
    1
    304
    7
    7
    Birgitte Bjerg - Ole Bjerg
    Sir Henry
    70
    68
    70
    48
    70
    70
    70
    5
    116
    3
    8
    Helle Holmgren - Niels Skriver
    Marsk Stig
    34
    54
    6
    30
    68
    60
    44
    0
    296
    8
  • 4 : Mandag kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Marianne Mortensen - Spiller for Kasper Thygesen
    2. 2 Randi Daugaard 14 - Spiller for Marc Dahlsen
    3. 3 Sascha Rasmussen - Spiller for Byrge
    4. 4 Anja Lindahl - Spiller for Søren Jakobsen
    5. 5 Dorte Knudsen - Spiller for Jens Vennersdorf
    6. 6 Henriette Pedersen - Spiller for Mads Martin
    7. 7 Anja Møller - Spiller for Bimmer
    8. 8 Signe Glahn - Spiller for Birk
    1
    Marianne Mortensen
    2
    Randi Daugaard 14
    3
    Sascha Rasmussen
    4
    Anja Lindahl
    5
    Dorte Knudsen
    6
    Henriette Pedersen
    7
    Anja Møller
    8
    Signe Glahn
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Marianne Mortensen
    Kasper Thygesen
    70
    70
    70
    70
    70
    68
    50
    5
    118
    2
    2
    Randi Daugaard 14
    Marc Dahlsen
    30
    70
    70
    70
    70
    70
    50
    5
    80
    3
    3
    Sascha Rasmussen
    Byrge
    44
    24
    70
    70
    70
    56
    58
    3
    182
    5
    4
    Anja Lindahl
    Søren Jakobsen
    34
    42
    68
    70
    60
    70
    54
    2
    258
    6
    5
    Dorte Knudsen
    Jens Vennersdorf
    36
    34
    66
    68
    48
    38
    56
    0
    346
    8
    6
    Henriette Pedersen
    Mads Martin
    46
    50
    34
    70
    70
    26
    34
    2
    190
    7
    7
    Anja Møller
    Bimmer
    70
    34
    70
    24
    70
    70
    56
    4
    114
    4
    8
    Signe Glahn
    Birk
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    7
    0
    1
  • 5 : Tirsdag kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lotte Jensen - Spiller for Tom
    2. 2 Hanne Helsgaun - Spiller for Uffe Underberg
    3. 3 Lene Gejl - Spiller for Jørgen Hvam 14
    4. 4 Heidi - Spiller for Thomas S.
    5. 5 Tove Haudrum - Spiller for Kim 204
    6. 6 Amanda Hansen - Spiller for Mikkel Brogens 14
    7. 7 Nadia Karstensen - Spiller for Viggo Tranberg
    8. 8 Tulle - Spiller for Jan Thygesen
    1
    Lotte Jensen
    2
    Hanne Helsgaun
    3
    Lene Gejl
    4
    Heidi
    5
    Tove Haudrum
    6
    Amanda Hansen
    7
    Nadia Karstensen
    8
    Tulle
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Lotte Jensen
    Tom
    60
    68
    60
    70
    40
    70
    60
    2
    288
    6
    2
    Hanne Helsgaun
    Uffe Underberg
    70
    46
    68
    62
    70
    38
    70
    3
    214
    5
    3
    Lene Gejl
    Jørgen Hvam 14
    70
    70
    70
    30
    46
    70
    66
    4
    142
    4
    4
    Heidi
    Thomas S.
    70
    70
    64
    42
    40
    22
    40
    2
    208
    7
    5
    Tove Haudrum
    Kim 204
    46
    70
    70
    70
    56
    70
    54
    4
    156
    3
    6
    Amanda Hansen
    Mikkel Brogens 14
    70
    40
    70
    70
    70
    70
    70
    6
    40
    1
    7
    Nadia Karstensen
    Viggo Tranberg
    24
    70
    10
    70
    64
    12
    20
    2
    130
    8
    8
    Tulle
    Jan Thygesen
    70
    44
    70
    70
    70
    64
    70
    5
    108
    2
  • 6 : Onsdag kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lene Langballe 14 - Spiller for Jacob Bøgeskov
    2. 2 Karina Andersen - Spiller for Jesper Greve
    3. 3 Karina Favrholt - Spiller for Dan Rasmussen 14
    4. 4 Anette Pedersen - Spiller for Kim Greve
    5. 5 Charlotte Soelberg - Spiller for KBA
    6. 6 Winni Borre - Spiller for Rasmus Nielsen 14, 14
    7. 7 Betina - Spiller for Pop
    8. 8 Mona Pedersen - Spiller for Leo 14
    1
    Lene Langballe 14
    2
    Karina Andersen
    3
    Karina Favrholt
    4
    Anette Pedersen
    5
    Charlotte Soelberg
    6
    Winni Borre
    7
    Betina
    8
    Mona Pedersen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Lene Langballe 14
    Jacob Bøgeskov
    54
    38
    70
    40
    46
    48
    70
    2
    226
    7
    2
    Karina Andersen
    Jesper Greve
    70
    40
    68
    70
    70
    40
    70
    4
    148
    4
    3
    Karina Favrholt
    Dan Rasmussen 14
    70
    70
    34
    62
    46
    70
    70
    4
    142
    5
    4
    Anette Pedersen
    Kim Greve
    56
    70
    70
    64
    44
    56
    70
    3
    220
    6
    5
    Charlotte Soelberg
    KBA
    70
    50
    70
    70
    70
    44
    70
    5
    94
    1
    6
    Winni Borre
    Rasmus Nielsen 14, 14
    70
    66
    70
    70
    32
    56
    70
    4
    154
    3
    7
    Betina
    Pop
    70
    70
    54
    70
    70
    70
    36
    5
    90
    2
    8
    Mona Pedersen
    Leo 14
    26
    30
    36
    20
    62
    28
    70
    1
    202
    8
  • 7 : Torsdag kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Misse - Spiller for Brogaard
    2. 2 Jeanette Bøgeskov 14 - Spiller for Læborg
    3. 3 Sabina Sørensen - Spiller for Onkel Erik
    4. 4 Tina Rytter - Spiller for Alex Lynge
    5. 5 Nanna Pilgaard - Spiller for André Seyedi
    6. 6 Liza 14 - Spiller for Tobias Klausen
    7. 7 Fru. Holm - Spiller for Hr. Holm
    8. 8 Linda - Spiller for Bo
    1
    Misse
    2
    Jeanette Bøgeskov 14
    3
    Sabina Sørensen
    4
    Tina Rytter
    5
    Nanna Pilgaard
    6
    Liza 14
    7
    Fru. Holm
    8
    Linda
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Misse
    Brogaard
    70
    62
    70
    70
    70
    26
    70
    5
    88
    3
    2
    Jeanette Bøgeskov 14
    Læborg
    52
    70
    68
    70
    70
    70
    70
    5
    120
    1
    3
    Sabina Sørensen
    Onkel Erik
    70
    64
    70
    32
    40
    62
    70
    3
    198
    6
    4
    Tina Rytter
    Alex Lynge
    44
    70
    54
    70
    68
    62
    70
    3
    228
    5
    5
    Nanna Pilgaard
    André Seyedi
    64
    52
    70
    46
    30
    56
    70
    2
    248
    7
    6
    Liza 14
    Tobias Klausen
    14
    58
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    72
    4
    7
    Fru. Holm
    Hr. Holm
    70
    58
    70
    70
    70
    56
    70
    5
    114
    2
    8
    Linda
    Bo
    42
    44
    68
    20
    44
    56
    40
    0
    314
    8
  • 8 : Kvartfinale kl. 10.00 Hjerter 1-4

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Tove Haudrum - Kim 204 - Spiller for John's
    2. 2 Misse - Brogaard - Spiller for Hjørnet - John's
    3. 3 Adelaide - Christian Hartvig - Spiller for ReBuy - Hartvig Fuger
    4. 4 Charlotte Soelberg - KBA - Spiller for VB - DSS
    1
    Tove Haudrum - Kim 204
    2
    Misse - Brogaard
    3
    Adelaide - Christian Hartvig
    4
    Charlotte Soelberg - KBA
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Tove Haudrum - Kim 204
    John's
    60
    70
    40
    1
    100
    3
    2
    Misse - Brogaard
    Hjørnet - John's
    70
    x
    70
    2
    0
    2
    3
    Adelaide - Christian Hartvig
    ReBuy - Hartvig Fuger
    64
    x
    66
    0
    130
    4
    4
    Charlotte Soelberg - KBA
    VB - DSS
    70
    58
    70
    2
    58
    1
  • 9 : Kvartfinale kl. 10.00 Hjerter 5-8

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Anja Møller - Bimmer - Spiller for Hjørnet - Sunes Bodega
    2. 2 Signe Glahn - Brian Birk - Spiller for Cafe Daisy - NO. 1
    3. 3 Marianne Mortrensen - Kasper Thygesen - Spiller for BK Fluen - Aarhus
    4. 4 Liza - Tobias Klausen - Spiller for Bykroen
    1
    Anja Møller - Bimmer
    2
    Signe Glahn - Brian Birk
    3
    Marianne Mortrensen - Kasper Thygesen
    4
    Liza - Tobias Klausen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Anja Møller - Bimmer
    Hjørnet - Sunes Bodega
    50
    48
    70
    1
    98
    3
    2
    Signe Glahn - Brian Birk
    Cafe Daisy - NO. 1
    70
    24
    58
    1
    82
    4
    3
    Marianne Mortrensen - Kasper Thygesen
    BK Fluen - Aarhus
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Liza - Tobias Klausen
    Bykroen
    64
    70
    52
    1
    116
    2
  • 10 : Kvartfinale kl. 10.00 Hjerter 9-12

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Amanda Hansen - Mikkel Brogens - Spiller for John's
    2. 2 Susan Jensen - Røde Rene - Spiller for Hartvig Fuger - Centralkroen
    3. 3 Birgitte Bjerg - Ole Bjerg - Spiller for Sir Henry
    4. 4 Tulle - Jan Thygesen - Spiller for Trøsten
    1
    Amanda Hansen - Mikkel Brogens
    2
    Susan Jensen - Røde Rene
    3
    Birgitte Bjerg - Ole Bjerg
    4
    Tulle - Jan Thygesen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Amanda Hansen - Mikkel Brogens
    John's
    44
    70
    70
    2
    44
    1
    2
    Susan Jensen - Røde Rene
    Hartvig Fuger - Centralkroen
    70
    70
    x
    2
    0
    2
    3
    Birgitte Bjerg - Ole Bjerg
    Sir Henry
    42
    34
    70
    1
    76
    3
    4
    Tulle - Jan Thygesen
    Trøsten
    34
    x
    46
    0
    80
    4
  • 11 : Kvartfinale kl. 11.30 Klør 1-4

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Winni Borre - Rasmus Nielsen - Spiller for Hjørnet - Bykroen
    2. 2 Randi Daugaard - Marc Dahlsen - Spiller for Marc Dahlsen
    3. 3 Sandra Bæk - Erling Sjørup - Spiller for Kom Tit - Aarhus
    4. 4 Annie Clausen - Lange Jan - Spiller for Mørkhøj - Fidusen
    1
    Winni Borre - Rasmus Nielsen
    2
    Randi Daugaard - Marc Dahlsen
    3
    Sandra Bæk - Erling Sjørup
    4
    Annie Clausen - Lange Jan
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Winni Borre - Rasmus Nielsen
    Hjørnet - Bykroen
    68
    70
    68
    1
    136
    3
    2
    Randi Daugaard - Marc Dahlsen
    Marc Dahlsen
    70
    70
    60
    2
    60
    2
    3
    Sandra Bæk - Erling Sjørup
    Kom Tit - Aarhus
    38
    64
    30
    0
    132
    4
    4
    Annie Clausen - Lange Jan
    Mørkhøj - Fidusen
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 12 : Kvartfinale kl. 11.30 Klør 5-8

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Elisa - Bertel - Spiller for Fuglsang - Charlie Chaplin
    2. 2 Stine Hougaard - Søren Hougaard - Spiller for Snoopy
    3. 3 Lone Gejl - Jørgen Hvam - Spiller for Jørgen Hvam
    4. 4 Henry - Peter Lassen - Spiller for NO. 1
    1
    Elisa - Bertel
    2
    Stine Hougaard - Søren Hougaard
    3
    Lone Gejl - Jørgen Hvam
    4
    Henry - Peter Lassen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Elisa - Bertel
    Fuglsang - Charlie Chaplin
    30
    70
    70
    2
    30
    2
    2
    Stine Hougaard - Søren Hougaard
    Snoopy
    70
    64
    46
    1
    110
    3
    3
    Lone Gejl - Jørgen Hvam
    Jørgen Hvam
    68
    70
    70
    2
    68
    1
    4
    Henry - Peter Lassen
    NO. 1
    60
    70
    46
    1
    106
    4
  • 13 : Kvartfinale kl. 11.30 9-12

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jeanette Bøgeskov - Læborg - Spiller for Hald Kro
    2. 2 Karina Andersen - Jesper Greve - Spiller for Vindstyrke 12
    3. 3 Betina - Pop - Spiller for Bykroen - NO. 1
    4. 4 Fru. Holm - Hr. Holm - Spiller for Hr. Holm
    1
    Jeanette Bøgeskov - Læborg
    2
    Karina Andersen - Jesper Greve
    3
    Betina - Pop
    4
    Fru. Holm - Hr. Holm
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jeanette Bøgeskov - Læborg
    Hald Kro
    70
    62
    70
    2
    62
    1
    2
    Karina Andersen - Jesper Greve
    Vindstyrke 12
    42
    70
    70
    2
    42
    3
    3
    Betina - Pop
    Bykroen - NO. 1
    70
    50
    70
    2
    50
    2
    4
    Fru. Holm - Hr. Holm
    Hr. Holm
    26
    40
    44
    0
    110
    4
  • 14 : Semi 1-4

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lone Gejl - Jørgen Hvam - Spiller for BK Karup
    2. 2 Liza - Tobias - Spiller for Bykroen
    3. 3 Randi Daugaard - Marc Dahlsen - Spiller for John's - NO. 1
    4. 4 Charlotte Soelberg - KBA - Spiller for VB - DSS
    1
    Lone Gejl - Jørgen Hvam
    2
    Liza - Tobias
    3
    Randi Daugaard - Marc Dahlsen
    4
    Charlotte Soelberg - KBA
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Lone Gejl - Jørgen Hvam
    BK Karup
    70
    44
    44
    1
    88
    3
    2
    Liza - Tobias
    Bykroen
    58
    56
    x
    0
    114
    4
    3
    Randi Daugaard - Marc Dahlsen
    John's - NO. 1
    70
    70
    62
    2
    62
    1
    4
    Charlotte Soelberg - KBA
    VB - DSS
    70
    x
    70
    2
    0
    2
  • 15 : Semi 5-8

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Susan Jensen - Røde Rene - Spiller for Hartvig Fuger - Centralkroen
    2. 2 Annie Clausen - Lange Jan - Spiller for Mørkhøj - Fidusen
    3. 3 Betina - Pop - Spiller for Bykroen - NO.1
    4. 4 Misse - Brogaard - Spiller for Hjørnet - John's
    1
    Susan Jensen - Røde Rene
    2
    Annie Clausen - Lange Jan
    3
    Betina - Pop
    4
    Misse - Brogaard
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Susan Jensen - Røde Rene
    Hartvig Fuger - Centralkroen
    52
    36
    x
    0
    88
    4
    2
    Annie Clausen - Lange Jan
    Mørkhøj - Fidusen
    70
    70
    48
    2
    48
    1
    3
    Betina - Pop
    Bykroen - NO.1
    70
    38
    22
    1
    60
    3
    4
    Misse - Brogaard
    Hjørnet - John's
    x
    70
    70
    2
    0
    2
  • 16 : Semi 9-12

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Eliza - Bertel - Spiller for Fuglsang - Charlie Chaplin
    2. 2 Jeanette - Læborg - Spiller for Hald Kro
    3. 3 Marianne Mortensen - Kasper T. - Spiller for BK Fluen - Aarhus
    4. 4 Amanda Hansen - Mikkel Brogens - Spiller for Johnøs
    1
    Eliza - Bertel
    2
    Jeanette - Læborg
    3
    Marianne Mortensen - Kasper T.
    4
    Amanda Hansen - Mikkel Brogens
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Eliza - Bertel
    Fuglsang - Charlie Chaplin
    70
    28
    70
    2
    28
    2
    2
    Jeanette - Læborg
    Hald Kro
    62
    62
    70
    1
    124
    3
    3
    Marianne Mortensen - Kasper T.
    BK Fluen - Aarhus
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Amanda Hansen - Mikkel Brogens
    Johnøs
    36
    64
    16
    0
    116
    4