Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

Skomar Champ 2021 – The Open

11. november, 2021 @ 15:30 - 14. november, 2021 @ 23:00

KÆMPE SKOMAR EVENT PÅ DAMHUSKROEN

Den Danske Billard Union (DDBU) og Danish Skomar Masters (DSM) løfter sløret for Danmarks største skomar events i samarbejde med The Old Irish Pub – Damhuskroen, TV2 Sport og Søren Søgaard A/S

SKOMAR CHAMP 2021 – The Open (DSM & DDBU event)

Kæmpe singleturnering i uge 45 (torsdag til søndag) som afvikles i den store festsal på The Old Irish Pub, Damhuskroen. Det bliver stort, som i rigtig stort!

SKOMAR CHAMP 2021 – FINAL 16 (DDBU event)

Med et brag af en fest i bedste dart stil bydes der for alvor op til dans. Arrangementet løber af stablen den 27. og 28. december 2021 i Damhuskroens historiske balsal, midt på dansegulvet.

DDBU har indgået en aftale med TV2 Sport, som viser minimum 2 x 2,5 timers live skomarbillard fra finaleeventet, samt mindre reportager fra kvalifikationsturneringen. Det er helt fantastisk for vores fælles sport.

Tak til vore samarbejdspartnere The Old Irish Pub, Søren Søgaard A/S samt TV-2 Sport for at være en del af denne spændende turnering, som gerne skulle blive til en årlig fast tradition.

Sæt kryds i kalenderen uge 45 samt 3. og 4. juledag – mere info vedrørende format, indskud, præmier, borde, tilmeldingsdatoer og andet følger løbende.

Hold nu op hvor vi glæder os!

På vegne af DDBU og DSM,

Torsten Danielsson, Brian ”Trucker” & Rune Kampe

Detaljer

Start:
11. november, 2021 @ 15:30
Slut:
14. november, 2021 @ 23:00
Begivenhed Kategori:

Arrangør

DSM

Sted

Old Irish Pub, Damhuskroen
Roskildevej 244
Rødovre, 2610 Danmark
+ Google Map

Turneringsskemaer

  • 1 : Søndag - Last 64 (1-16)

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Claus Poulsen, Snoopy
    2. 2 Tommy Ebeling, BK Grøndal
    3. 3 Erling Sjørup, Silkeborg
    4. 4 Thomas Ebbe, Cafe Daisy
    5. 5 Skipper, Gyllehuset
    6. 6 Tommy Trolle, Mimers
    7. 7 Ulle, Snoopy
    8. 8 Percy, Snoopy
    9. 9 Kasper Thygesen, Århus
    10. 10 David Stange, BKI
    11. 11 Ian White, Stefanshus
    12. 12 Michael Hansen, SlukEfter
    13. 13 Nicolai Jensen, Sommerlyst
    14. 14 Brian Juste, Hermod
    15. 15 Rene Hedengran, BK Ringsted
    16. 16 Frank Kofoed, Mimers
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    10:00
    1
    Claus Poulsen, Snoopy
    2
    Tommy Ebeling, BK Grøndal
    40
    70
    70
    68
    70
    52
     
     
     
     
    10:00
    3
    Erling Sjørup, Silkeborg
    4
    Thomas Ebbe, Cafe Daisy
    70
    26
    70
    38
     
     
     
     
     
     
    10:00
    5
    Skipper, Gyllehuset
    6
    Tommy Trolle, Mimers
    70
    48
    60
    70
    70
    62
     
     
     
     
    10:00
    7
    Ulle, Snoopy
    8
    Percy, Snoopy
    60
    70
    70
    66
    48
    70
     
     
     
     
    10:00
    9
    Kasper Thygesen, Århus
    10
    David Stange, BKI
    70
    68
    70
    22
     
     
     
     
     
     
    10:00
    11
    Ian White, Stefanshus
    12
    Michael Hansen, SlukEfter
    0
    70
    0
    70
     
     
     
     
     
     
    11:00
    13
    Nicolai Jensen, Sommerlyst
    14
    Brian Juste, Hermod
    70
    0
    70
    0
     
     
     
     
     
     
    11:00
    15
    Rene Hedengran, BK Ringsted
    16
    Frank Kofoed, Mimers
    70
    40
    70
    38
     
     
     
     
     
     
  • 2 : Søndag - Last 64 (17-32)

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Peter F, DK
    2. 2 Allan Fastholm, Snoopy
    3. 3 Martin Steen, Snoopy
    4. 4 Thomas Jæger, Landmanden
    5. 5 Maler Leif, Snoopy
    6. 6 Henrik Røde, Greve
    7. 7 Lars Jensen, Slagelse
    8. 8 Kenni Nielsen, Vibradan
    9. 9 Simon Debel, Mimers
    10. 10 Michael Mikkelsen, Mimers
    11. 11 Rune Kampe, Smut Inn
    12. 12 Jan Harms, Gedser Bodega
    13. 13 Peter Enevoldsen, Charlie Chaplin
    14. 14 Rene Allermand, BSBD
    15. 15 Thomas Mangaard, Landmanden
    16. 16 Stener Fejerskov, Charlie Chaplin
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    11:00
    3
    1
    Peter F, DK
    2
    Allan Fastholm, Snoopy
    68
    70
    70
    62
    70
    46
     
     
     
     
    11:00
    1
    3
    Martin Steen, Snoopy
    4
    Thomas Jæger, Landmanden
    70
    52
    32
    70
    58
    70
     
     
     
     
    11:00
    4
    5
    Maler Leif, Snoopy
    6
    Henrik Røde, Greve
    70
    48
    38
    70
    70
    60
     
     
     
     
    11:00
    5
    7
    Lars Jensen, Slagelse
    8
    Kenni Nielsen, Vibradan
    64
    70
    70
    64
    58
    70
     
     
     
     
    12:00
    2
    9
    Simon Debel, Mimers
    10
    Michael Mikkelsen, Mimers
    42
    70
    54
    70
     
     
     
     
     
     
    12:00
    3
    11
    Rune Kampe, Smut Inn
    12
    Jan Harms, Gedser Bodega
    70
    40
    70
    18
     
     
     
     
     
     
    12:00
    4
    13
    Peter Enevoldsen, Charlie Chaplin
    14
    Rene Allermand, BSBD
    70
    46
    34
    70
    70
    50
     
     
     
     
    12:00
    1
    15
    Thomas Mangaard, Landmanden
    16
    Stener Fejerskov, Charlie Chaplin
    70
    40
    66
    70
    70
    54
     
     
     
     
  • 3 : Søndag - Last 64 (33-48)

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kenny Sørensen, Geviret
    2. 2 Peter Frø, Sundbyvester
    3. 3 Frank Pedersen, Hvalsø
    4. 4 Rasmus Nielsen, Jernstangen
    5. 5 Isak Einshøj, Storebælt Tagrens
    6. 6 Martin Holm, Charlie Chaplin
    7. 7 Freddy Edwards, Nexo
    8. 8 Jesper Freeze, Sundbyvester
    9. 9 Brian Trucker, skomarbillard.dk
    10. 10 Lars Olsen, Smut Inn
    11. 11 Christian Møller, Slagelse
    12. 12 Frank Vinther, Smut Inn
    13. 13 Charlotte Sørensen, BK Grøndal
    14. 14 Danni Iversen, Mimers
    15. 15 Sebastian Hedengran, Los ToROs
    16. 16 Toni Bergenhammer, Cafe Skipperstuen
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    12:00
    5
    1
    Kenny Sørensen, Geviret
    2
    Peter Frø, Sundbyvester
    56
    70
    70
    64
    70
    52
     
     
     
     
    12:00
    6
    3
    Frank Pedersen, Hvalsø
    4
    Rasmus Nielsen, Jernstangen
    70
    66
    70
    40
     
     
     
     
     
     
    13:00
    2
    5
    Isak Einshøj, Storebælt Tagrens
    6
    Martin Holm, Charlie Chaplin
    70
    42
    70
    56
     
     
     
     
     
     
    13:00
    3
    7
    Freddy Edwards, Nexo
    8
    Jesper Freeze, Sundbyvester
    70
    58
    70
    54
     
     
     
     
     
     
    13:00
    1
    9
    Brian Trucker, skomarbillard.dk
    10
    Lars Olsen, Smut Inn
    44
    70
    66
    70
     
     
     
     
     
     
    13:00
    4
    11
    Christian Møller, Slagelse
    12
    Frank Vinther, Smut Inn
    70
    56
    62
    70
    20
    70
     
     
     
     
    13:00
    5
    13
    Charlotte Sørensen, BK Grøndal
    14
    Danni Iversen, Mimers
    70
    66
    70
    66
     
     
     
     
     
     
    13:00
    6
    15
    Sebastian Hedengran, Los ToROs
    16
    Toni Bergenhammer, Cafe Skipperstuen
    70
    62
    70
    34
     
     
     
     
     
     
  • 4 : Søndag - Last 64 (49-64)

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Martin Rex, Rex Cykler
    2. 2 Lukas Mortensen, BK Fluen
    3. 3 Jonas Raagner, Charlie Chaplin
    4. 4 Kim Henriksen, Cafe Daisy
    5. 5 Johnny Gyldendahl, Viggo Pedersen & Sønner
    6. 6 Dennis Grønbæk, Odense
    7. 7 Kim Buch, Sluk Efter
    8. 8 Lasse Danielsen, Åkanden
    9. 9 Willer, Snoopy
    10. 10 Christian Hartvig, Hartvig fuger
    11. 11 Rene Hendriksen, CCB
    12. 12 Brian Knudsen, Grøndal
    13. 13 Jan Olsen, Gorms Kro
    14. 14 Thomas Bræck, Cafe Hermod
    15. 15 Martin Olesen, Vores Bar
    16. 16 Peter Lassen, No 1
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    14:00
    2
    1
    Martin Rex, Rex Cykler
    2
    Lukas Mortensen, BK Fluen
    60
    70
    46
    70
     
     
     
     
     
     
    14:00
    1
    3
    Jonas Raagner, Charlie Chaplin
    4
    Kim Henriksen, Cafe Daisy
    68
    70
    70
    48
    50
    70
     
     
     
     
    14:00
    3
    5
    Johnny Gyldendahl, Viggo Pedersen & Sønner
    6
    Dennis Grønbæk, Odense
    70
    40
    70
    62
     
     
     
     
     
     
    14:00
    4
    7
    Kim Buch, Sluk Efter
    8
    Lasse Danielsen, Åkanden
    70
    64
    54
    70
    70
    62
     
     
     
     
    14:00
    5
    9
    Willer, Snoopy
    10
    Christian Hartvig, Hartvig fuger
    68
    70
    70
    52
    24
    70
     
     
     
     
    14:00
    6
    11
    Rene Hendriksen, CCB
    12
    Brian Knudsen, Grøndal
    70
    54
    66
    70
    56
    70
     
     
     
     
    15:00
    1
    13
    Jan Olsen, Gorms Kro
    14
    Thomas Bræck, Cafe Hermod
    70
    60
    60
    70
    66
    70
     
     
     
     
    15:00
    2
    15
    Martin Olesen, Vores Bar
    16
    Peter Lassen, No 1
    68
    70
    70
    64
    70
    50
     
     
     
     
  • 5 : Søndag - Last 32 (1-16)

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Jæger, Landmanden
    2. 2 Sebastian Hedengran, Los ToROs
    3. 3 Isak Einshøj, Storebælt Tagrens
    4. 4 Kenni DK, Vibradan
    5. 5 Erling Sjørup, Silkeborg
    6. 6 Skipper, Gyllehuset
    7. 7 Michael Hansen, Sluk Efter
    8. 8 Rene Hedengran, BK Ringsted
    9. 9 Kenny Sørensen, Geviret
    10. 10 Martin Olesen, Vores Bar
    11. 11 Thomas Bræck, Cafe Hermod
    12. 12 Thomas Mangaard, Landmanden
    13. 13 Lukas Mortensen, BK Fluen
    14. 14 Christian Hartvig, Hartvig Fuger
    15. 15 Claus Poulsen, Snoopy
    16. 16 Michael Mikkelsen, Mimers
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    16:00
    3
    1
    Thomas Jæger, Landmanden
    2
    Sebastian Hedengran, Los ToROs
    62
    70
    70
    38
    70
    60
    52
    70
    60
    70
    16:00
    4
    3
    Isak Einshøj, Storebælt Tagrens
    4
    Kenni DK, Vibradan
    70
    66
    58
    70
    70
    48
    66
    70
    52
    70
    16:00
    5
    5
    Erling Sjørup, Silkeborg
    6
    Skipper, Gyllehuset
    70
    36
    70
    34
    70
    60
     
     
     
     
    16:00
    6
    7
    Michael Hansen, Sluk Efter
    8
    Rene Hedengran, BK Ringsted
    36
    70
    40
    70
    64
    70
     
     
     
     
    16:00
    2
    9
    Kenny Sørensen, Geviret
    10
    Martin Olesen, Vores Bar
    70
    48
    70
    60
    64
    70
    70
    66
     
     
    16:00
    1
    11
    Thomas Bræck, Cafe Hermod
    12
    Thomas Mangaard, Landmanden
    62
    70
    58
    70
    70
    66
    50
    70
     
     
    17:20
    3
    13
    Lukas Mortensen, BK Fluen
    14
    Christian Hartvig, Hartvig Fuger
    64
    70
    52
    70
    32
    70
     
     
     
     
    17:20
    2
    15
    Claus Poulsen, Snoopy
    16
    Michael Mikkelsen, Mimers
    58
    70
    68
    70
    34
    70
     
     
     
     
  • 6 : Søndag - Last 32 (17-32)

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kasper Thygesen, Århus
    2. 2 Rune Kampe, DSM
    3. 3 Freddy Edwards, Nexø
    4. 4 Maler Leif, Snoopy
    5. 5 Percy, Snoopy
    6. 6 Charlotte Sørensen, BK Grøndal
    7. 7 Frank Vinther, Smut Inn
    8. 8 Kim Henriksen, Cafe Daisy
    9. 9 Peter Enevoldsen, Charlie Chaplin
    10. 10 Frank Pedersen, BK Hvalsø
    11. 11 Lars Olsen, Smut Inn
    12. 12 Brian Knudsen, Grøndal
    13. 13 Nicolai Jensen, Cafe Hermod
    14. 14 Peter F, DK
    15. 15 Kim Buch, Sluk Efter
    16. 16 Johnny Gyldendahl, Viggo Pedersen & Søn
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    17:20
    1
    1
    Kasper Thygesen, Århus
    2
    Rune Kampe, DSM
    70
    44
    68
    70
    70
    56
    52
    70
    42
    70
    17:20
    6
    3
    Freddy Edwards, Nexø
    4
    Maler Leif, Snoopy
    52
    70
    70
    62
    54
    70
    66
    70
     
     
    18:40
    4
    5
    Percy, Snoopy
    6
    Charlotte Sørensen, BK Grøndal
    68
    70
    62
    70
    56
    70
     
     
     
     
    18:40
    5
    7
    Frank Vinther, Smut Inn
    8
    Kim Henriksen, Cafe Daisy
    68
    70
    62
    70
    70
    62
    68
    70
     
     
    18:40
    3
    9
    Peter Enevoldsen, Charlie Chaplin
    10
    Frank Pedersen, BK Hvalsø
    42
    70
    70
    58
    70
    38
    70
    50
     
     
    18:40
    2
    11
    Lars Olsen, Smut Inn
    12
    Brian Knudsen, Grøndal
    36
    70
    70
    62
    70
    52
    70
    36
     
     
    18:40
    6
    13
    Nicolai Jensen, Cafe Hermod
    14
    Peter F, DK
    24
    70
    54
    70
    46
    70
     
     
     
     
    18:40
    1
    15
    Kim Buch, Sluk Efter
    16
    Johnny Gyldendahl, Viggo Pedersen & Søn
    70
    64
    70
    58
    42
    70
    56
    70
    70
    48
  • 7 : Lørdag 15:00 - Pulje 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kenneth Jespersen - Spiller for SKG 91
    2. 2 Mads Karlander - Spiller for Vores Bar
    3. 3 Martin Olesen - Spiller for Vores Bar
    4. 4 Frank Vinther - Spiller for Smut Inn
    5. 5 Kim Rot - Spiller for Snoopy
    1
    Kenneth Jespersen
    2
    Mads Karlander
    3
    Martin Olesen
    4
    Frank Vinther
    5
    Kim Rot
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kenneth Jespersen
    SKG 91
    70
    70
    42
    70
    3
    42
    2
    2
    Mads Karlander
    Vores Bar
    52
    26
    6
    26
    0
    110
    5
    3
    Martin Olesen
    Vores Bar
    62
    70
    70
    70
    3
    62
    1
    4
    Frank Vinther
    Smut Inn
    70
    70
    42
    70
    3
    42
    2
    5
    Kim Rot
    Snoopy
    34
    70
    56
    42
    1
    132
    4
  • 8 : Lørdag 15:00 - Pulje 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Adelaide - Spiller for Spanien
    2. 2 Kenneth Ohlsø - Spiller for Ohlsø
    3. 3 Christian Johnsen - Spiller for Lunden
    4. 4 Johnny Gyldendahl - Spiller for Viggo Pedersen & Søn
    5. 5 Rasmus Stubtoft Nielsen - Spiller for Jernstangen
    1
    Adelaide
    2
    Kenneth Ohlsø
    3
    Christian Johnsen
    4
    Johnny Gyldendahl
    5
    Rasmus Stubtoft Nielsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Adelaide
    Spanien
    70
    70
    58
    70
    3
    58
    2
    2
    Kenneth Ohlsø
    Ohlsø
    60
    70
    40
    52
    1
    152
    4
    3
    Christian Johnsen
    Lunden
    66
    68
    52
    56
    0
    242
    5
    4
    Johnny Gyldendahl
    Viggo Pedersen & Søn
    70
    70
    70
    70
    4
    0
    1
    5
    Rasmus Stubtoft Nielsen
    Jernstangen
    46
    70
    70
    20
    2
    66
    3
  • 9 : Lørdag 15:00 - Pulje 3

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kenn Hyrdum - Spiller for Bodega Striben
    2. 2 Henrik Røde - Spiller for Chimpansen
    3. 3 Lars Jeppesen - Spiller for Åkanden
    4. 4 Jan Olsen - Spiller for Gorms Kro
    5. 5 Jan Mose - Spiller for Københavneren
    1
    Kenn Hyrdum
    2
    Henrik Røde
    3
    Lars Jeppesen
    4
    Jan Olsen
    5
    Jan Mose
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kenn Hyrdum
    Bodega Striben
    52
    68
    48
    58
    0
    226
    5
    2
    Henrik Røde
    Chimpansen
    70
    70
    68
    64
    2
    132
    2
    3
    Lars Jeppesen
    Åkanden
    70
    52
    56
    70
    2
    108
    3
    4
    Jan Olsen
    Gorms Kro
    70
    70
    70
    70
    4
    0
    1
    5
    Jan Mose
    Københavneren
    70
    70
    40
    46
    2
    86
    4
  • 10 : Lørdag 15:00 - Pulje 4

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Claus Poulsen - Spiller for Snoopy
    2. 2 Michael Bokser - Spiller for Greve
    3. 3 Steen Høeg - Spiller for Vores Bar
    4. 4 Lars Olsen - Spiller for Smut Inn
    5. 5 Dennis Bryde - Spiller for Præriehytten
    1
    Claus Poulsen
    2
    Michael Bokser
    3
    Steen Høeg
    4
    Lars Olsen
    5
    Dennis Bryde
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Claus Poulsen
    Snoopy
    70
    70
    70
    70
    4
    0
    1
    2
    Michael Bokser
    Greve
    66
    70
    40
    46
    1
    152
    3
    3
    Steen Høeg
    Vores Bar
    40
    62
    42
    70
    1
    144
    4
    4
    Lars Olsen
    Smut Inn
    52
    70
    70
    70
    3
    52
    2
    5
    Dennis Bryde
    Præriehytten
    40
    70
    44
    42
    1
    126
    5
  • 11 : Lørdag 15:00 - Pulje 5

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan Harms - Spiller for Gedser Bodega
    2. 2 Johnny Thordsen - Spiller for De Tre Musketerer
    3. 3 Piet Francker - Spiller for Mimers
    4. 4 Jarl Rasmussen - Spiller for Vores Bar
    5. 5 Peter F. - Spiller for DK
    1
    Jan Harms
    2
    Johnny Thordsen
    3
    Piet Francker
    4
    Jarl Rasmussen
    5
    Peter F.
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan Harms
    Gedser Bodega
    70
    70
    70
    52
    3
    52
    2
    2
    Johnny Thordsen
    De Tre Musketerer
    46
    62
    70
    26
    1
    134
    4
    3
    Piet Francker
    Mimers
    56
    70
    70
    54
    2
    110
    3
    4
    Jarl Rasmussen
    Vores Bar
    24
    34
    26
    16
    0
    100
    5
    5
    Peter F.
    DK
    70
    70
    70
    70
    4
    0
    1
  • 12 : Lørdag 15:00 - Pulje 6

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jakob Lauritzen - Spiller for På Hjørnet
    2. 2 Brian Grønland - Spiller for Rødby Kro
    3. 3 Svend 13 - Spiller for Biografen
    4. 4 Maler Leif - Spiller for Snoopy
    5. 5 Stener Fejerskov - Spiller for Charlie Chaplin
    1
    Jakob Lauritzen
    2
    Brian Grønland
    3
    Svend 13
    4
    Maler Leif
    5
    Stener Fejerskov
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jakob Lauritzen
    På Hjørnet
    56
    50
    54
    24
    0
    184
    5
    2
    Brian Grønland
    Rødby Kro
    70
    70
    64
    38
    2
    102
    3
    3
    Svend 13
    Biografen
    70
    22
    70
    12
    2
    34
    4
    4
    Maler Leif
    Snoopy
    70
    70
    68
    70
    3
    68
    1
    5
    Stener Fejerskov
    Charlie Chaplin
    70
    70
    70
    38
    3
    38
    2
  • 13 : Lørdag 15:00 - KnockOut

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Stener Fejerskov, Charlie Chaplin
    2. 2 Brian Grønland, Rødby Kro
    3. 3 Rasmus Stubtoft Nielsen, Jernstangen
    4. 4 Adelaide, Spanien
    5. 5 Henrik Røde, Chimpansen
    6. 6 Lars Jeppesen, Åkanden
    7. 7 Michael Bokser, Greve
    8. 8 Lars Olsen, Smut Inn
    9. 9 Piet Francker, Mimers
    10. 10 Jan Harms, Gedser Bodega
    11. 11 Frank Vinther, Smut Inn
    12. 12 Kenneth Jespersen, SKG 91
    13. 13 Spiller 1 13
    14. 14 Spiller 2 13
    15. 15 Spiller 1 15
    16. 16 Spiller 2 15
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    1
    Stener Fejerskov, Charlie Chaplin
    2
    Brian Grønland, Rødby Kro
    32
    70
    70
    42
    70
    46
     
     
     
     
    2
    3
    Rasmus Stubtoft Nielsen, Jernstangen
    4
    Adelaide, Spanien
    64
    70
    70
    50
    70
    68
     
     
     
     
    3
    5
    Henrik Røde, Chimpansen
    6
    Lars Jeppesen, Åkanden
    70
    66
    70
    52
     
     
     
     
     
     
    4
    7
    Michael Bokser, Greve
    8
    Lars Olsen, Smut Inn
    70
    64
    68
    70
    62
    70
     
     
     
     
    5
    9
    Piet Francker, Mimers
    10
    Jan Harms, Gedser Bodega
    70
    44
    64
    70
    38
    70
     
     
     
     
    6
    11
    Frank Vinther, Smut Inn
    12
    Kenneth Jespersen, SKG 91
    70
    34
    70
    44
     
     
     
     
     
     
    13
     
    14
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    15
     
    16
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
  • 14 : Lørdag 18:30 - Pulje 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Skipper - Spiller for Gyllehuset
    2. 2 Morten Smed - Spiller for Greve
    3. 3 Michael Resen - Spiller for Boulevarden
    4. 4 Leif Cords - Spiller for Snoopy
    5. 5 Peter Lassen - Spiller for No 1
    1
    Skipper
    2
    Morten Smed
    3
    Michael Resen
    4
    Leif Cords
    5
    Peter Lassen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Skipper
    Gyllehuset
    70
    66
    70
    70
    3
    66
    1
    2
    Morten Smed
    Greve
    54
    38
    64
    54
    0
    210
    5
    3
    Michael Resen
    Boulevarden
    70
    70
    56
    28
    2
    84
    4
    4
    Leif Cords
    Snoopy
    56
    70
    70
    50
    2
    106
    3
    5
    Peter Lassen
    No 1
    52
    70
    70
    70
    3
    52
    2
  • 15 : Lørdag 18:30 - Pulje 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Brian Knudsen - Spiller for Grøndal
    2. 2 Peter Thomas - Spiller for Snoopy
    3. 3 Rico List - Spiller for Ikast
    4. 4 Martin Rex - Spiller for Rex Cykler
    5. 5 Søren Hougaard - Spiller for Snoopy
    1
    Brian Knudsen
    2
    Peter Thomas
    3
    Rico List
    4
    Martin Rex
    5
    Søren Hougaard
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Brian Knudsen
    Grøndal
    70
    44
    60
    58
    1
    162
    3
    2
    Peter Thomas
    Snoopy
    62
    56
    44
    70
    1
    162
    3
    3
    Rico List
    Ikast
    70
    70
    48
    70
    3
    48
    2
    4
    Martin Rex
    Rex Cykler
    70
    70
    70
    70
    4
    0
    1
    5
    Søren Hougaard
    Snoopy
    70
    64
    58
    36
    1
    158
    5
  • 16 : Lørdag 18:30 - Pulje 3

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rene Hendriksen - Spiller for Smut Inn
    2. 2 Jappe - Spiller for Københavneren
    3. 3 Casper - Spiller for BK Amagerbro
    4. 4 Henrik Udsen - Spiller for Mørkhøj
    5. 5 Dennis Grønbæk - Spiller for Odense
    1
    Rene Hendriksen
    2
    Jappe
    3
    Casper
    4
    Henrik Udsen
    5
    Dennis Grønbæk
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Rene Hendriksen
    Smut Inn
    70
    62
    70
    70
    3
    62
    1
    2
    Jappe
    Københavneren
    28
    70
    56
    66
    1
    150
    4
    3
    Casper
    BK Amagerbro
    70
    60
    70
    66
    2
    126
    3
    4
    Henrik Udsen
    Mørkhøj
    58
    70
    14
    62
    1
    134
    5
    5
    Dennis Grønbæk
    Odense
    34
    70
    70
    70
    3
    34
    2
  • 17 : Lørdag 18:30 - Pulje 4

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Hr. Mortensen - Spiller for Svebølle
    2. 2 Kim Buch - Spiller for Sluk Efter
    3. 3 Jan Storm - Spiller for Landmanden
    4. 4 NO - Spiller for Hjørnebodegaen
    5. 5 Frank Kofoed - Spiller for Mimers
    1
    Hr. Mortensen
    2
    Kim Buch
    3
    Jan Storm
    4
    NO
    5
    Frank Kofoed
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Hr. Mortensen
    Svebølle
    16
    70
    66
    34
    1
    116
    4
    2
    Kim Buch
    Sluk Efter
    70
    70
    70
    70
    4
    0
    1
    3
    Jan Storm
    Landmanden
    58
    24
    44
    44
    0
    170
    5
    4
    NO
    Hjørnebodegaen
    70
    30
    70
    54
    2
    84
    3
    5
    Frank Kofoed
    Mimers
    70
    44
    70
    70
    3
    44
    2
  • 18 : Lørdag 18:30 - Pulje 5

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Stefan Krogh - Spiller for Mimers
    2. 2 Alan Conway - Spiller for Søren Søgaard
    3. 3 Finn Maler - Spiller for Slap A
    4. 4 Percy - Spiller for Snoopy
    5. 5 Willer - Spiller for Snoopy
    1
    Stefan Krogh
    2
    Alan Conway
    3
    Finn Maler
    4
    Percy
    5
    Willer
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Stefan Krogh
    Mimers
    38
    46
    70
    60
    1
    144
    4
    2
    Alan Conway
    Søren Søgaard
    70
    46
    56
    40
    1
    142
    5
    3
    Finn Maler
    Slap A
    70
    70
    70
    50
    3
    50
    2
    4
    Percy
    Snoopy
    34
    70
    62
    58
    1
    154
    3
    5
    Willer
    Snoopy
    70
    70
    70
    70
    4
    0
    1
  • 19 : Lørdag 18:30 - KnockOut

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Brian Knudsen, Grøndal
    2. 2 Rico List, Ikast
    3. 3 Leif Cords, Snoopy
    4. 4 Peter Lassen, No 1
    5. 5 Dennis Grønbæk, Odense
    6. 6 Casper, BK Amagerbro
    7. 7 Frank Kofoed
    8. 8 NO
    9. 9 Percy, Snoopy
    10. 10 Finn Maler, Slap A
    11. 11 Spiller 1 11
    12. 12 Spiller 2 11
    13. 13 Spiller 1 13
    14. 14 Spiller 2 13
    15. 15 Spiller 1 15
    16. 16 Spiller 2 15
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    22:00
    1
    1
    Brian Knudsen, Grøndal
    2
    Rico List, Ikast
    70
    62
    70
    56
     
     
     
     
     
     
    22:00
    2
    3
    Leif Cords, Snoopy
    4
    Peter Lassen, No 1
    22
    70
    40
    70
     
     
     
     
     
     
    22:00
    3
    5
    Dennis Grønbæk, Odense
    6
    Casper, BK Amagerbro
    70
    68
    54
    70
    70
    28
     
     
     
     
    21:30
    4
    7
    Frank Kofoed
    8
    NO
    70
    32
    70
    40
     
     
     
     
     
     
    22:00
    5
    9
    Percy, Snoopy
    10
    Finn Maler, Slap A
    70
    38
    70
    62
     
     
     
     
     
     
    11
     
    12
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    13
     
    14
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    15
     
    16
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
  • 20 : Fredag 15:00 - Pulje 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Peter MC - Spiller for Åkanden
    2. 2 Michael Hansen - Spiller for SlukEfter
    3. 3 Frederik Søfeldt - Spiller for Søgaard
    4. 4 Kurt Nielsen - Spiller for Cafe Daisy
    5. 5 Rune Kampe - Spiller for Smut Inn
    1
    Peter MC
    2
    Michael Hansen
    3
    Frederik Søfeldt
    4
    Kurt Nielsen
    5
    Rune Kampe
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Peter MC
    Åkanden
    70
    52
    70
    46
    2
    98
    3
    2
    Michael Hansen
    SlukEfter
    60
    70
    70
    70
    3
    60
    2
    3
    Frederik Søfeldt
    Søgaard
    70
    36
    70
    24
    2
    60
    4
    4
    Kurt Nielsen
    Cafe Daisy
    46
    52
    66
    28
    0
    192
    5
    5
    Rune Kampe
    Smut Inn
    70
    68
    70
    70
    3
    68
    1
  • 21 : Fredag 15:00 - Pulje 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Dorrit - Spiller for Cafe Højden
    2. 2 Erik Olsen - Spiller for Cafe Daisy
    3. 3 Tommy Ebeling - Spiller for Grøndal BK
    4. 4 Frank Pedersen - Spiller for Hvalsø
    5. 5 Søren Ulrich - Spiller for Solrød BK
    1
    Dorrit
    2
    Erik Olsen
    3
    Tommy Ebeling
    4
    Frank Pedersen
    5
    Søren Ulrich
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Dorrit
    Cafe Højden
    60
    40
    42
    70
    1
    142
    4
    2
    Erik Olsen
    Cafe Daisy
    70
    70
    66
    70
    3
    66
    2
    3
    Tommy Ebeling
    Grøndal BK
    70
    60
    42
    70
    2
    102
    3
    4
    Frank Pedersen
    Hvalsø
    70
    70
    70
    70
    4
    0
    1
    5
    Søren Ulrich
    Solrød BK
    38
    50
    44
    40
    0
    172
    5
  • 22 : Fredag 15:00 - Pulje 3

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Peter Enevoldsen - Spiller for Charlie Chaplin
    2. 2 Lau Christensen - Spiller for Biblioteket
    3. 3 Rene Larsen - Spiller for Stefanshus
    4. 4 Daniel Opiola - Spiller for SlukEfter
    5. 5 Thomas Ebbe - Spiller for Cafe Daisy
    1
    Peter Enevoldsen
    2
    Lau Christensen
    3
    Rene Larsen
    4
    Daniel Opiola
    5
    Thomas Ebbe
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Peter Enevoldsen
    Charlie Chaplin
    70
    70
    70
    70
    4
    0
    1
    2
    Lau Christensen
    Biblioteket
    58
    70
    70
    70
    3
    58
    2
    3
    Rene Larsen
    Stefanshus
    56
    46
    30
    48
    0
    180
    5
    4
    Daniel Opiola
    SlukEfter
    36
    34
    70
    36
    1
    106
    4
    5
    Thomas Ebbe
    Cafe Daisy
    48
    44
    70
    70
    2
    92
    3
  • 23 : Fredag 15:00 - Pulje 4

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Brian Trucker - Spiller for skomarbillard.dk
    2. 2 Toni Bergenhammer - Spiller for Cafe Skipperstuen
    3. 3 Martin Andersen - Spiller for Cafe Hermod
    4. 4 Kim Raufort - Spiller for Spil ApS
    5. 5 Peter Rønning - Spiller for Ruinen
    1
    Brian Trucker
    2
    Toni Bergenhammer
    3
    Martin Andersen
    4
    Kim Raufort
    5
    Peter Rønning
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Brian Trucker
    skomarbillard.dk
    70
    62
    70
    70
    3
    62
    1
    2
    Toni Bergenhammer
    Cafe Skipperstuen
    54
    70
    70
    70
    3
    54
    2
    3
    Martin Andersen
    Cafe Hermod
    70
    48
    18
    70
    2
    66
    3
    4
    Kim Raufort
    Spil ApS
    46
    66
    70
    56
    1
    168
    4
    5
    Peter Rønning
    Ruinen
    44
    58
    52
    70
    1
    154
    5
  • 24 : Fredag 15:00 - Pulje 5

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lukas Mortensen - Spiller for BK Fluen
    2. 2 Thomas Mangaard - Spiller for Landmanden
    3. 3 James Henry - Spiller for IM Enterprise
    4. 4 Rasmus Tobiasen - Spiller for Stefanshus
    5. 5 Finn Kondi - Spiller for SlukEfter
    1
    Lukas Mortensen
    2
    Thomas Mangaard
    3
    James Henry
    4
    Rasmus Tobiasen
    5
    Finn Kondi
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Lukas Mortensen
    BK Fluen
    58
    68
    70
    70
    2
    126
    2
    2
    Thomas Mangaard
    Landmanden
    70
    70
    70
    70
    4
    0
    1
    3
    James Henry
    IM Enterprise
    70
    42
    70
    60
    2
    102
    3
    4
    Rasmus Tobiasen
    Stefanshus
    66
    26
    22
    56
    0
    170
    5
    5
    Finn Kondi
    SlukEfter
    54
    48
    70
    70
    2
    102
    3
  • 25 : Fredag 15:00 - KnockOut

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Toni Bergenhammer, Cafe Skipperstuen
    2. 2 Martin Andersen, Cafe Hermod
    3. 3 Peter MC, Åkanden
    4. 4 Michael Hansen, Sluk EFter
    5. 5 Tommy Ebeling, Grøndal BK
    6. 6 Erik Olsen, Café Daisy
    7. 7 Thomas Ebbe, Cafe Daisy
    8. 8 Lau Christensen, Biblioteket
    9. 9 Finn Kondi, Sluk Efter
    10. 10 Lukas Mortensen, BK Fluen
    11. 11 Spiller 1 11
    12. 12 Spiller 2 11
    13. 13 Spiller 1 13
    14. 14 Spiller 2 13
    15. 15 Spiller 1 15
    16. 16 Spiller 2 15
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    1
    Toni Bergenhammer, Cafe Skipperstuen
    2
    Martin Andersen, Cafe Hermod
    70
    66
    70
    32
     
     
     
     
     
     
    2
    3
    Peter MC, Åkanden
    4
    Michael Hansen, Sluk EFter
    70
    28
    50
    70
    28
    70
     
     
     
     
    3
    5
    Tommy Ebeling, Grøndal BK
    6
    Erik Olsen, Café Daisy
    70
    42
    70
    48
     
     
     
     
     
     
    4
    7
    Thomas Ebbe, Cafe Daisy
    8
    Lau Christensen, Biblioteket
    70
    30
    42
    70
    70
    68
     
     
     
     
    5
    9
    Finn Kondi, Sluk Efter
    10
    Lukas Mortensen, BK Fluen
    20
    70
    26
    70
     
     
     
     
     
     
    11
     
    12
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    13
     
    14
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    15
     
    16
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
  • 26 : Fredag 18:30 - Pulje 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Frank Holmqvist - Spiller for Mørkhøj Bodega
    2. 2 Martin Hvid - Spiller for Torvecafeen
    3. 3 Lars Jensen - Spiller for Slagelse
    4. 4 Tommy Trolle - Spiller for Mimers
    5. 5 Frank Petersen - Spiller for SlukEfter
    1
    Frank Holmqvist
    2
    Martin Hvid
    3
    Lars Jensen
    4
    Tommy Trolle
    5
    Frank Petersen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Frank Holmqvist
    Mørkhøj Bodega
    66
    38
    28
    70
    1
    132
    5
    2
    Martin Hvid
    Torvecafeen
    70
    70
    64
    26
    2
    90
    3
    3
    Lars Jensen
    Slagelse
    70
    32
    70
    70
    3
    32
    1
    4
    Tommy Trolle
    Mimers
    70
    70
    30
    70
    3
    30
    2
    5
    Frank Petersen
    SlukEfter
    62
    70
    44
    32
    1
    138
    4
  • 27 : Fredag 18:30 - Pulje 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jonas Raagner - Spiller for Charlie Chaplin
    2. 2 Erik Bustoft - Spiller for Kom Tit Horsens
    3. 3 Thomas Bræck - Spiller for Cafe Hermod
    4. 4 Lars Fogde - Spiller for Cafe Rampelyset
    5. 5 Tom Jarvinen - Spiller for Smut Inn
    1
    Jonas Raagner
    2
    Erik Bustoft
    3
    Thomas Bræck
    4
    Lars Fogde
    5
    Tom Jarvinen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jonas Raagner
    Charlie Chaplin
    70
    70
    70
    70
    4
    0
    1
    2
    Erik Bustoft
    Kom Tit Horsens
    46
    54
    58
    28
    0
    186
    5
    3
    Thomas Bræck
    Cafe Hermod
    42
    70
    70
    70
    3
    42
    2
    4
    Lars Fogde
    Cafe Rampelyset
    26
    70
    60
    68
    1
    154
    4
    5
    Tom Jarvinen
    Smut Inn
    44
    70
    38
    70
    2
    82
    3
  • 28 : Fredag 18:30 - Pulje 3

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rene Poulsen - Spiller for Cap Over
    2. 2 Ricky Rasmussen - Spiller for Cafe Højden
    3. 3 Marc Henriksen - Spiller for Geviret
    4. 4 Kasper Thygesen - Spiller for Århus
    5. 5 Christian Hartvig - Spiller for Hartvig Fuger
    1
    Rene Poulsen
    2
    Ricky Rasmussen
    3
    Marc Henriksen
    4
    Kasper Thygesen
    5
    Christian Hartvig
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Rene Poulsen
    Cap Over
    16
    30
    28
    28
    0
    102
    5
    2
    Ricky Rasmussen
    Cafe Højden
    70
    54
    70
    38
    2
    92
    3
    3
    Marc Henriksen
    Geviret
    70
    70
    52
    38
    2
    90
    4
    4
    Kasper Thygesen
    Århus
    70
    68
    70
    70
    3
    68
    1
    5
    Christian Hartvig
    Hartvig Fuger
    70
    70
    70
    52
    3
    52
    2
  • 29 : Fredag 18:30 - Pulje 4

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Abrahamsen - Spiller for Den Grønne Hest
    2. 2 Morten Knak - Spiller for Sundbyvester
    3. 3 Martin Steen - Spiller for Snoopy
    4. 4 Per Joensen - Spiller for Asnæs
    5. 5 Allan Fastholm - Spiller for Snoopy
    1
    Johnny Abrahamsen
    2
    Morten Knak
    3
    Martin Steen
    4
    Per Joensen
    5
    Allan Fastholm
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny Abrahamsen
    Den Grønne Hest
    70
    14
    64
    54
    1
    132
    4
    2
    Morten Knak
    Sundbyvester
    40
    60
    70
    70
    2
    100
    3
    3
    Martin Steen
    Snoopy
    70
    70
    70
    40
    3
    40
    1
    4
    Per Joensen
    Asnæs
    70
    46
    48
    36
    1
    130
    5
    5
    Allan Fastholm
    Snoopy
    70
    38
    70
    70
    3
    38
    2
  • 30 : Fredag 18:30 - Pulje 5

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Benjamin Sørensen - Spiller for Gedser Bodega
    2. 2 FJ8 - Spiller for Cafe 33
    3. 3 Rene L. Andersen - Spiller for Gedser Bodega
    4. 4 Kenny Sørensen - Spiller for Geviret
    5. 5 Danni Iversen - Spiller for Mimers
    1
    Benjamin Sørensen
    2
    FJ8
    3
    Rene L. Andersen
    4
    Kenny Sørensen
    5
    Danni Iversen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Benjamin Sørensen
    Gedser Bodega
    70
    70
    22
    52
    2
    74
    3
    2
    FJ8
    Cafe 33
    62
    64
    66
    50
    0
    242
    5
    3
    Rene L. Andersen
    Gedser Bodega
    62
    70
    38
    18
    1
    118
    4
    4
    Kenny Sørensen
    Geviret
    70
    70
    70
    70
    4
    0
    1
    5
    Danni Iversen
    Mimers
    70
    70
    70
    50
    3
    50
    2
  • 31 : Fredag 18:30 - Pulje 6

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Annie Clausen - Spiller for Mørkhøj Bodega
    2. 2 Gert Hansen - Spiller for Geviret
    3. 3 Rene Allermand - Spiller for BSBD
    4. 4 Ian White - Spiller for Stefanshus
    5. 5 Keen Pedersen - Spiller for Teatercafeen
    1
    Annie Clausen
    2
    Gert Hansen
    3
    Rene Allermand
    4
    Ian White
    5
    Keen Pedersen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Annie Clausen
    Mørkhøj Bodega
    70
    60
    58
    60
    1
    178
    4
    2
    Gert Hansen
    Geviret
    48
    24
    38
    42
    0
    152
    5
    3
    Rene Allermand
    BSBD
    70
    70
    46
    58
    2
    104
    3
    4
    Ian White
    Stefanshus
    70
    70
    70
    70
    4
    0
    1
    5
    Keen Pedersen
    Teatercafeen
    70
    70
    70
    66
    3
    66
    2
  • 32 : Fredag 18:30 - KnockOut

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Bræck, Cafe Hermod
    2. 2 Tom Jarvinen, Smut Inn
    3. 3 Martin Hvid, Torvecafeen
    4. 4 Tommy Trolle, Mimers
    5. 5 Ricky Rasmussen, Cafe Højden
    6. 6 Christian Hartvig, Hartvig Fuger
    7. 7 Allan Fastholm, Snoopy
    8. 8 Morten Knak, Sundbyvester
    9. 9 Danni Iversen, Mimers
    10. 10 Benjamin Sørensen, Gedser Bodega
    11. 11 Rene Allermand, BSBD
    12. 12 Keen Pedersen, Teatercafeen
    13. 13 Spiller 1 13
    14. 14 Spiller 2 13
    15. 15 Spiller 1 15
    16. 16 Spiller 2 15
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    21:30
    1
    1
    Thomas Bræck, Cafe Hermod
    2
    Tom Jarvinen, Smut Inn
    70
    54
    70
    28
     
     
     
     
     
     
    21:30
    2
    3
    Martin Hvid, Torvecafeen
    4
    Tommy Trolle, Mimers
    66
    70
    28
    70
     
     
     
     
     
     
    21:30
    3
    5
    Ricky Rasmussen, Cafe Højden
    6
    Christian Hartvig, Hartvig Fuger
    60
    70
    70
    32
    60
    70
     
     
     
     
    21:30
    4
    7
    Allan Fastholm, Snoopy
    8
    Morten Knak, Sundbyvester
    70
    54
    70
    64
     
     
     
     
     
     
    21:30
    5
    9
    Danni Iversen, Mimers
    10
    Benjamin Sørensen, Gedser Bodega
    70
    58
    70
    68
     
     
     
     
     
     
    21:30
    6
    11
    Rene Allermand, BSBD
    12
    Keen Pedersen, Teatercafeen
    70
    24
    70
    68
     
     
     
     
     
     
    13
     
    14
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    15
     
    16
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
  • 33 : Torsdag 15:00 - Pulje 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Simon Debel - Spiller for Mimers
    2. 2 Kristian Lyck - Spiller for Mimers
    3. 3 Martin Holm - Spiller for Charlie Chaplin
    4. 4 Jan Sluk Christensen - Spiller for Chimpansen
    5. 5 Rune Olsen - Spiller for Cafe Daisy
    1
    Simon Debel
    2
    Kristian Lyck
    3
    Martin Holm
    4
    Jan Sluk Christensen
    5
    Rune Olsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Simon Debel
    Mimers
    68
    70
    70
    70
    3
    68
    1
    2
    Kristian Lyck
    Mimers
    70
    70
    48
    66
    2
    114
    3
    3
    Martin Holm
    Charlie Chaplin
    64
    56
    70
    70
    2
    120
    2
    4
    Jan Sluk Christensen
    Chimpansen
    26
    70
    68
    26
    1
    120
    5
    5
    Rune Olsen
    Cafe Daisy
    26
    70
    68
    70
    2
    94
    4
  • 34 : Torsdag 15:00 - Pulje 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Karl Peter - Spiller for Mimers
    2. 2 Svend Erik - Spiller for Snoopy
    3. 3 Kim Henriksen - Spiller for Cafe Daisy
    4. 4 Casper Madsen - Spiller for Sundbyvester
    5. 5 Isak Einshøj - Spiller for Storebælt Tagrens
    1
    Karl Peter
    2
    Svend Erik
    3
    Kim Henriksen
    4
    Casper Madsen
    5
    Isak Einshøj
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Karl Peter
    Mimers
    70
    68
    60
    54
    1
    182
    4
    2
    Svend Erik
    Snoopy
    58
    70
    70
    70
    3
    58
    2
    3
    Kim Henriksen
    Cafe Daisy
    70
    60
    70
    62
    2
    122
    3
    4
    Casper Madsen
    Sundbyvester
    70
    32
    30
    28
    1
    90
    5
    5
    Isak Einshøj
    Storebælt Tagrens
    70
    68
    70
    70
    3
    68
    1
  • 35 : Torsdag 15:00 - Pulje 3

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Christian Møller - Spiller for Slagelse
    2. 2 Dan Mundt Jensen - Spiller for BK Sorana
    3. 3 Jens Andersen - Spiller for SlukEfter
    4. 4 Thomas Nielsen - Spiller for Mimers
    5. 5 Kenni Nielsen - Spiller for Vibradan
    1
    Christian Møller
    2
    Dan Mundt Jensen
    3
    Jens Andersen
    4
    Thomas Nielsen
    5
    Kenni Nielsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Christian Møller
    Slagelse
    70
    70
    70
    70
    4
    0
    1
    2
    Dan Mundt Jensen
    BK Sorana
    54
    50
    70
    50
    1
    154
    4
    3
    Jens Andersen
    SlukEfter
    12
    70
    54
    36
    1
    102
    5
    4
    Thomas Nielsen
    Mimers
    62
    34
    70
    70
    2
    96
    3
    5
    Kenni Nielsen
    Vibradan
    56</