Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

Singleturnering på Charlie Chaplin 2022 – Uge 5

31. januar @ 18:00 - 6. februar @ 23:30

Pris: 300,Kr.

Singleturnering på Charlie Chaplin.
Fra mandag d. 31. januar 2022 (uge 5)
Finaledag: søndag d. 6. februar.
Præmiefordelingen ved udsolgt – 64 deltagere
1. Præmie: Kr. 6.000,-
2. Præmie: Kr. 4.000,-
3. Præmie: Kr. 2.500,-
4. Præmie: Kr. 2.000,-
5. Præmie: Kr. 1.500,-
6. Præmie: Kr. 1.200,-
7. Præmie: Kr. 900,-
8. Præmie: Kr. 600,-
Ugens højeste score i ét stød: Kr. 500,-
12 gode i ét stød udløser en lille skarp i baren
Indskud: 300 kr pr. snude.
Der spilles med 8 mand/kvinder i hver pulje og de 4 bedste går videre til kvartfinalerne om søndagen. Man er sikret mindst 7 kampe (ved udsolgt med 64 deltagere).

Deltagerliste:

1. Annie Clausen – Mørkhøj Bodega
2. Johnny Gyldendahl – Viggo Pedersen & Søn
3. MPO – Sluk Efter
4. Lau Christensen – Biblioteket
5. Rune Kampe – DSM
6. Morten Eriksen – Charlie Chaplin
7. Randi Pedersen – Charlie Chaplin
8. Torben Clausen – Hybel huse A/S Sjælland
9. NO – Jylland
10. Frank Pedersen – Hvalsø
11. Isak – Slagelse
12. Toni Bergenhammer – Skipperstuen
13. Heine Opiola – Sluk Efter
14. Brian Milling – MC Roskilde 74
15. Tommy Jespersen – Drøvlen
16. Thomas Mangaard – Landmanden
17. Brian ”Trucker” – Skomarbillard.dk
18. Christian Møller – Slagelse
19. Magnus Gram – Slagelse
20. Rune Olsen – Café Daisy
21. Heidi Hansen – Hvalsø BK
22. Jan Christensen – Chimpansen
23. Martin Rex – Rex Cykler
24. Bent Pedersen – Snoopy Bodega
25. Kenny Sørensen – Geviret
26. Ian White – Stefanshus
27. Peter Rønning – Mørkhøj Bodega
28. Jan Harms – Gedser Bodega
29. Michael Hansen – Sluk Efter
30. Kim Buch-Madsen – Sluk Efter
31. Anders Bergenhammer – Sundbyvester
32. Ronnie Skov – St. Tropez
33. Benjamin Sørensen – Gedser Bodega
34. John Jensen – Sluk Efter
35. Martin Holm – Charlie Chaplin
36. Kim Missel – Sundbyvester
37. Freeze – Sundbyvester
38. Michael Mikkelsen – Nørre Pub
39. Jan Mose – Københavneren
40. Slips – Teatercafeen
41. James Henry – Københavneren
42. Jonas Raagner – Charlie Chaplin
43. Lars Jeppesen – Birkerød
44. Kristian Lyck – Geviret
45. Casper Salomon – Mørkhøj Bodega
46. Boomer – København
47. Lars Lysgaard – BillardXperten
48. Lille Steph – Number One
49. Jim Svendsen – Charlie Chaplin
50. Percy Rosell – Snoopy Bodega
51. Sander Florquin Kelager – Frihavnskroen
52. Henrik Thorsgaard – Charlie Chaplin
53. Martin Andersen – Hermod
54. Stener Fejerskov – Charlie Chaplin
55. Peter Arevad – Snoopy Bodega
56. Jimmy Star – Mørkhøj Bodega
57. Rune Leidecker – Mie’s Cafe
58. Erik Olsen – Café Daisy
59, Sten Høgh – Vores Bar
60. Per Joensen – Heines Kælder
61. Thomas Bringsholm – Charlie Chaplin

Detaljer

Start:
31. januar @ 18:00
Slut:
6. februar @ 23:30
Pris:
300,Kr.
Facebook Event:
https://www.facebook.com/events/276026011006910/?active_tab=discussion

Sted

Charlie Chaplin
Astersvej 3-5
Roskilde, 4000 Danmark
+ Google Map
Telefon:
9397 2149

Turneringsskemaer

  • 1 : FINALE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Mangaard - Spiller for Landmanden
    2. 2 Johnny Gyldendahl - Spiller for Viggo Pedersen & Søn
    3. 3 Peter Lindbæk - Spiller for Charlie Chaplin
    4. 4 Rune Kampe - Spiller for DSM
    5. 5 Lars Lysgaard - Spiller for BillardXperten
    6. 6 Stener Fejerskov - Spiller for Charlie Chaplin
    7. 7 Thomas Bruus Sørensen - Spiller for Svebølle
    8. 8 Martin Andersen - Spiller for Østerbro
    1
    Thomas Mangaard
    2
    Johnny Gyldendahl
    3
    Peter Lindbæk
    4
    Rune Kampe
    5
    Lars Lysgaard
    6
    Stener Fejerskov
    7
    Thomas Bruus Sørensen
    8
    Martin Andersen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Mangaard
    Landmanden
    70
    70
    52
    68
    50
    70
    70
    4
    170
    3
    2
    Johnny Gyldendahl
    Viggo Pedersen & Søn
    56
    30
    70
    54
    70
    70
    70
    4
    140
    4
    3
    Peter Lindbæk
    Charlie Chaplin
    54
    70
    60
    52
    70
    70
    38
    3
    204
    6
    4
    Rune Kampe
    DSM
    70
    66
    70
    50
    70
    70
    56
    4
    172
    2
    5
    Lars Lysgaard
    BillardXperten
    70
    70
    70
    70
    54
    58
    70
    5
    112
    1
    6
    Stener Fejerskov
    Charlie Chaplin
    70
    66
    58
    52
    70
    48
    70
    3
    224
    5
    7
    Thomas Bruus Sørensen
    Svebølle
    20
    46
    38
    44
    70
    70
    70
    3
    148
    7
    8
    Martin Andersen
    Østerbro
    28
    36
    70
    70
    58
    56
    58
    2
    236
    8
  • 2 : Semifinale kl. 16.30 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Mangaard - Spiller for Landmanden
    2. 2 Daniel Opiola - Spiller for Sluk Efter
    3. 3 Lars Lysgaard - Spiller for BillardXperten
    4. 4 Jonas Raagner - Spiller for Charlie Chaplin
    1
    Thomas Mangaard
    2
    Daniel Opiola
    3
    Lars Lysgaard
    4
    Jonas Raagner
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Mangaard
    Landmanden
    70
    66
    70
    2
    66
    1
    2
    Daniel Opiola
    Sluk Efter
    26
    x
    44
    0
    70
    4
    3
    Lars Lysgaard
    BillardXperten
    70
    x
    70
    2
    0
    2
    4
    Jonas Raagner
    Charlie Chaplin
    42
    70
    66
    1
    108
    3
  • 3 : Semifinale kl. 16.30 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Bruus Sørensen - Spiller for Svebølle
    2. 2 Martin Steen - Spiller for Snoopy Bodega
    3. 3 Brian Trucker - Spiller for skomarbillard.dk
    4. 4 Rune Kampe - Spiller for Spillested 4
    1
    Thomas Bruus Sørensen
    2
    Martin Steen
    3
    Brian Trucker
    4
    Rune Kampe
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Bruus Sørensen
    Svebølle
    70
    70
    30
    2
    30
    2
    2
    Martin Steen
    Snoopy Bodega
    66
    70
    48
    1
    114
    3
    3
    Brian Trucker
    skomarbillard.dk
    54
    58
    42
    0
    154
    4
    4
    Rune Kampe
     
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 4 : Semifinale kl. 15.00 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Peter Lindbæk - Spiller for Charlie Chaplin
    2. 2 Johnny Gyldendahl - Spiller for Viggo Pedersen & Søn
    3. 3 Michael Mikkelsen - Spiller for Nørre Pub
    4. 4 Frank Kofod - Spiller for Mimers
    1
    Peter Lindbæk
    2
    Johnny Gyldendahl
    3
    Michael Mikkelsen
    4
    Frank Kofod
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Peter Lindbæk
    Charlie Chaplin
    32
    70
    70
    2
    32
    1
    2
    Johnny Gyldendahl
    Viggo Pedersen & Søn
    70
    70
    x
    2
    0
    2
    3
    Michael Mikkelsen
    Nørre Pub
    68
    62
    70
    1
    130
    3
    4
    Frank Kofod
    Mimers
    68
    x
    54
    0
    122
    4
  • 5 : Semifinale kl. 15.00 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Martin Andersen - Spiller for Hermod
    2. 2 Jan Mose - Spiller for Københavneren
    3. 3 Bondo - Spiller for Mimers
    4. 4 Stener Fejerskov - Spiller for Charlie Chaplin
    1
    Martin Andersen
    2
    Jan Mose
    3
    Bondo
    4
    Stener Fejerskov
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Martin Andersen
    Hermod
    70
    70
    48
    2
    48
    1
    2
    Jan Mose
    Københavneren
    40
    44
    x
    0
    84
    4
    3
    Bondo
    Mimers
    54
    70
    46
    1
    100
    3
    4
    Stener Fejerskov
    Charlie Chaplin
    70
    x
    70
    2
    0
    2
  • 6 : Kvartfinale kl. 13.30 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rune Kampe - Spiller for DSM
    2. 2 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    3. 3 Frank Kofod - Spiller for Mimers
    4. 4 Casper Michael - Spiller for Rottehullet
    1
    Rune Kampe
    2
    Jan Christensen
    3
    Frank Kofod
    4
    Casper Michael
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Rune Kampe
    DSM
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Jan Christensen
    Chimpansen
    44
    46
    70
    1
    90
    3
    3
    Frank Kofod
    Mimers
    52
    70
    60
    1
    112
    2
    4
    Casper Michael
    Rottehullet
    30
    56
    70
    1
    86
    4
  • 7 : Kvartfinale kl. 13.30 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael Mikkelsen - Spiller for Nørre Pub
    2. 2 Boomer - Spiller for København
    3. 3 Ronnie Skov - Spiller for Gedser Bodega
    4. 4 Thomas Bruus Sørensen - Spiller for Svebølle
    1
    Michael Mikkelsen
    2
    Boomer
    3
    Ronnie Skov
    4
    Thomas Bruus Sørensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Michael Mikkelsen
    Nørre Pub
    70
    70
    60
    2
    60
    1
    2
    Boomer
    København
    58
    60
    x
    0
    118
    4
    3
    Ronnie Skov
    Gedser Bodega
    38
    70
    16
    1
    54
    3
    4
    Thomas Bruus Sørensen
    Svebølle
    70
    x
    70
    2
    0
    2
  • 8 : Kvartfinale kl. 12.00 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 John Jensen - Spiller for Sluk Efter
    2. 2 Peter Rønning - Spiller for Mørkhøj Bodega
    3. 3 Bondo - Spiller for MImers
    4. 4 Martin Steen - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    John Jensen
    2
    Peter Rønning
    3
    Bondo
    4
    Martin Steen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    John Jensen
    Sluk Efter
    70
    56
    56
    1
    112
    3
    2
    Peter Rønning
    Mørkhøj Bodega
    64
    38
    x
    0
    102
    4
    3
    Bondo
    MImers
    70
    70
    66
    2
    66
    1
    4
    Martin Steen
    Snoopy Bodega
    70
    x
    70
    2
    0
    2
  • 9 : Kvartfinale kl. 12.00 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan Mose - Spiller for Københavneren
    2. 2 Peter Lindbæk - Spiller for Charlie Chaplin
    3. 3 Lau Christensen - Spiller for Biblioteket
    4. 4 James Henry - Spiller for Københavneren
    1
    Jan Mose
    2
    Peter Lindbæk
    3
    Lau Christensen
    4
    James Henry
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan Mose
    Københavneren
    70
    x
    70
    2
    0
    2
    2
    Peter Lindbæk
    Charlie Chaplin
    62
    70
    70
    2
    62
    1
    3
    Lau Christensen
    Biblioteket
    x
    64
    64
    0
    128
    4
    4
    James Henry
    Københavneren
    46
    52
    70
    1
    98
    3
  • 10 : Kvartfinale kl. 10.30 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Mangaard - Spiller for Landmanden
    2. 2 Magnus Gram - Spiller for Teatercafeen
    3. 3 Brian Trucker - Spiller for skomarbillard.dk
    4. 4 Johnny Lindelykke - Spiller for Nørre Pub
    1
    Thomas Mangaard
    2
    Magnus Gram
    3
    Brian Trucker
    4
    Johnny Lindelykke
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Mangaard
    Landmanden
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Magnus Gram
    Teatercafeen
    50
    34
    70
    1
    84
    4
    3
    Brian Trucker
    skomarbillard.dk
    68
    70
    66
    1
    134
    2
    4
    Johnny Lindelykke
    Nørre Pub
    44
    68
    70
    1
    112
    3
  • 11 : Kvartfinale kl. 10.30 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Ian White - Spiller for Stefanshus
    2. 2 Martin Andersen - Spiller for Hermod
    3. 3 Torben Clausen - Spiller for TC
    4. 4 Stener Fejerskov - Spiller for Charlie Chaplin
    1
    Ian White
    2
    Martin Andersen
    3
    Torben Clausen
    4
    Stener Fejerskov
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Ian White
    Stefanshus
    56
    70
    58
    1
    114
    3
    2
    Martin Andersen
    Hermod
    70
    x
    70
    2
    0
    2
    3
    Torben Clausen
    TC
    42
    x
    40
    0
    82
    4
    4
    Stener Fejerskov
    Charlie Chaplin
    70
    56
    70
    2
    56
    1
  • 12 : Kvartfinale kl. 09.00 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Gyldendahl - Spiller for Viggo Pedersen & Søn
    2. 2 René Hedengran - Spiller for Ringsted BC
    3. 3 Lars Lysgaard - Spiller for BillardXperten
    4. 4 Michael Bokser - Spiller for Greve
    1
    Johnny Gyldendahl
    2
    René Hedengran
    3
    Lars Lysgaard
    4
    Michael Bokser
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny Gyldendahl
    Viggo Pedersen & Søn
    70
    58
    70
    2
    58
    2
    2
    René Hedengran
    Ringsted BC
    52
    70
    70
    2
    52
    3
    3
    Lars Lysgaard
    BillardXperten
    70
    64
    70
    2
    64
    1
    4
    Michael Bokser
    Greve
    44
    46
    68
    0
    158
    4
  • 13 : Kvartfinale kl. 09.00 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Daniel Opiola - Spiller for Sluk Efter
    2. 2 Jonas Raagner - Spiller for Charlie Chaplin
    3. 3 Annie Clausen - Spiller for Mørkhøj Bodega
    4. 4 Michael Hansen - Spiller for Sluk Efter
    1
    Daniel Opiola
    2
    Jonas Raagner
    3
    Annie Clausen
    4
    Michael Hansen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Daniel Opiola
    Sluk Efter
    64
    70
    48
    1
    112
    2
    2
    Jonas Raagner
    Charlie Chaplin
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Annie Clausen
    Mørkhøj Bodega
    30
    48
    70
    1
    78
    4
    4
    Michael Hansen
    Sluk Efter
    70
    54
    56
    1
    110
    3
  • 14 : Lørdag d. 5. februar kl. 14.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Sten Høgh - Spiller for Vores Bar
    2. 2 Lars Jeppesen - Spiller for Birkerød
    3. 3 Torben Clausen - Spiller for TC
    4. 4 Jan Mose - Spiller for Københavneren
    5. 5 Boomer - Spiller for København
    6. 6 Peter Rønning - Spiller for Mørkhøj Bodega
    7. 7 Randi Pedersen - Spiller for Charlie Chaplin
    8. 8 Bingo - Spiller for Charlie Chaplin
    1
    Sten Høgh
    2
    Lars Jeppesen
    3
    Torben Clausen
    4
    Jan Mose
    5
    Boomer
    6
    Peter Rønning
    7
    Randi Pedersen
    8
    Bingo
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Sten Høgh
    Vores Bar
    70
    32
    42
    68
    50
    60
    46
    1
    298
    7
    2
    Lars Jeppesen
    Birkerød
    32
    70
    30
    70
    70
    70
    66
    4
    128
    5
    3
    Torben Clausen
    TC
    70
    40
    70
    48
    68
    70
    70
    4
    156
    4
    4
    Jan Mose
    Københavneren
    70
    70
    58
    58
    70
    70
    70
    5
    116
    3
    5
    Boomer
    København
    70
    68
    70
    70
    68
    70
    70
    5
    136
    1
    6
    Peter Rønning
    Mørkhøj Bodega
    70
    66
    70
    58
    70
    70
    70
    5
    124
    2
    7
    Randi Pedersen
    Charlie Chaplin
    70
    24
    64
    56
    32
    42
    62
    1
    280
    8
    8
    Bingo
    Charlie Chaplin
    70
    70
    56
    26
    24
    24
    70
    3
    130
    6
  • 15 : Lørdag d. 5. februar kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Tommy Hansen - Spiller for Charlie Chaplin
    2. 2 Henrik Thorsgaard - Spiller for Charlie Chaplin
    3. 3 Jais Jensen - Spiller for Mimers
    4. 4 Bondo - Spiller for Mimers
    5. 5 Michael Mikkelsen - Spiller for Nørre Pub
    6. 6 Martin Steen - Spiller for Snoopy Bodega
    7. 7 Ian White - Spiller for Stefanshus
    8. 8 NO - Spiller for Hjørnebodegaen
    1
    Tommy Hansen
    2
    Henrik Thorsgaard
    3
    Jais Jensen
    4
    Bondo
    5
    Michael Mikkelsen
    6
    Martin Steen
    7
    Ian White
    8
    NO
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Tommy Hansen
    Charlie Chaplin
    60
    44
    48
    58
    28
    26
    48
    0
    312
    8
    2
    Henrik Thorsgaard
    Charlie Chaplin
    70
    50
    58
    10
    12
    24
    52
    1
    206
    7
    3
    Jais Jensen
    Mimers
    70
    70
    34
    64
    70
    52
    70
    4
    150
    5
    4
    Bondo
    Mimers
    70
    70
    70
    68
    70
    58
    70
    5
    126
    3
    5
    Michael Mikkelsen
    Nørre Pub
    70
    70
    70
    70
    64
    70
    70
    6
    64
    1
    6
    Martin Steen
    Snoopy Bodega
    70
    70
    58
    62
    70
    40
    70
    4
    160
    4
    7
    Ian White
    Stefanshus
    70
    70
    70
    70
    58
    70
    70
    6
    58
    2
    8
    NO
    Hjørnebodegaen
    70
    70
    48
    22
    54
    34
    18
    2
    176
    6
  • 16 : Lørdag d. 5. februar kl. 10.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael Hansen - Spiller for Sluk Efter
    2. 2 MPO - Spiller for Sluk Efter
    3. 3 Casper Michael - Spiller for Rottehullet
    4. 4 Martin Andersen - Spiller for Hermod
    5. 5 Jan Harms - Spiller for Gedser Bodega
    6. 6 Bent Pedersen - Spiller for Snoopy Bodega
    7. 7 Røde Henrik - Spiller for Greve
    8. 8 Brian Trucker - Spiller for skomarbillard.dk
    1
    Michael Hansen
    2
    MPO
    3
    Casper Michael
    4
    Martin Andersen
    5
    Jan Harms
    6
    Bent Pedersen
    7
    Røde Henrik
    8
    Brian Trucker
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Michael Hansen
    Sluk Efter
    70
    70
    54
    70
    68
    30
    70
    4
    152
    3
    2
    MPO
    Sluk Efter
    62
    70
    28
    70
    70
    70
    52
    4
    142
    5
    3
    Casper Michael
    Rottehullet
    42
    50
    62
    70
    70
    70
    70
    4
    154
    2
    4
    Martin Andersen
    Hermod
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    64
    6
    64
    1
    5
    Jan Harms
    Gedser Bodega
    40
    66
    36
    20
    52
    70
    70
    2
    214
    7
    6
    Bent Pedersen
    Snoopy Bodega
    70
    68
    24
    52
    70
    50
    38
    2
    232
    6
    7
    Røde Henrik
    Greve
    70
    38
    32
    56
    44
    70
    44
    2
    214
    7
    8
    Brian Trucker
    skomarbillard.dk
    66
    70
    30
    70
    52
    70
    70
    4
    148
    4
  • 17 : Fredag d. 4. februar kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Heidi Hansen - Spiller for Hvalsø BK
    2. 2 Lars Lysgaard - Spiller for BillardXperten
    3. 3 Rune Kampe - Spiller for DSM
    4. 4 Michael Slips - Spiller for Teatercafeen
    5. 5 Villy - Spiller for Mørkhøj Bodega
    6. 6 Jimmy Star - Spiller for Mørkhøj Bodega
    7. 7 Frank Kofod - Spiller for Mimers
    8. 8 Michael Bokser - Spiller for Greve
    1
    Heidi Hansen
    2
    Lars Lysgaard
    3
    Rune Kampe
    4
    Michael Slips
    5
    Villy
    6
    Jimmy Star
    7
    Frank Kofod
    8
    Michael Bokser
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Heidi Hansen
    Hvalsø BK
    30
    50
    12
    32
    26
    40
    12
    0
    202
    8
    2
    Lars Lysgaard
    BillardXperten
    70
    48
    70
    70
    70
    70
    70
    6
    48
    1
    3
    Rune Kampe
    DSM
    70
    70
    70
    70
    70
    44
    54
    5
    98
    3
    4
    Michael Slips
    Teatercafeen
    70
    36
    44
    70
    70
    64
    70
    4
    144
    5
    5
    Villy
    Mørkhøj Bodega
    70
    32
    44
    50
    66
    60
    30
    1
    282
    7
    6
    Jimmy Star
    Mørkhøj Bodega
    70
    56
    46
    68
    70
    34
    54
    2
    258
    6
    7
    Frank Kofod
    Mimers
    70
    46
    70
    70
    70
    70
    70
    6
    46
    2
    8
    Michael Bokser
    Greve
    70
    42
    70
    44
    70
    70
    68
    4
    154
    4
  • 18 : Torsdag d. 3. februar kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Stener Fejerskov - Spiller for Charlie Chaplin
    2. 2 Peter Lindbæk - Spiller for Charlie Chaplin
    3. 3 Ronnie Skov - Spiller for Gedser Bodega
    4. 4 Rune Olsen - Spiller for Café Daisy
    5. 5 Keen Pedersen - Spiller for Teatercafeen
    6. 6 René Hedengran - Spiller for Ringsted BC
    7. 7 Casper Salomon - Spiller for Mørkhøj Bodega
    8. 8 Allan FCK - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Stener Fejerskov
    2
    Peter Lindbæk
    3
    Ronnie Skov
    4
    Rune Olsen
    5
    Keen Pedersen
    6
    René Hedengran
    7
    Casper Salomon
    8
    Allan FCK
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Stener Fejerskov
    Charlie Chaplin
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    7
    0
    1
    2
    Peter Lindbæk
    Charlie Chaplin
    64
    62
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    126
    3
    3
    Ronnie Skov
    Gedser Bodega
    34
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    6
    34
    2
    4
    Rune Olsen
    Café Daisy
    44
    68
    54
    70
    60
    70
    70
    3
    226
    5
    5
    Keen Pedersen
    Teatercafeen
    46
    26
    46
    38
    34
    70
    70
    2
    190
    6
    6
    René Hedengran
    Ringsted BC
    54
    56
    52
    70
    70
    70
    70
    4
    162
    4
    7
    Casper Salomon
    Mørkhøj Bodega
    32
    54
    30
    42
    0
    22
    70
    1
    180
    7
    8
    Allan FCK
    Mørkhøj Bodega
    42
    42
    58
    54
    36
    22
    34
    0
    288
    8
  • 19 : Onsdag d. 2. februar kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Gyldendahl - Spiller for Viggo Pedersen & Søn
    2. 2 Thomas Mangaard - Spiller for Landmanden
    3. 3 Heine Opiola - Spiller for SlukEfter
    4. 4 Lille Steph - Spiller for Number One
    5. 5 Hr. Mortensen - Spiller for Delfinen
    6. 6 James Henry - Spiller for Københavneren
    7. 7 Jonas Raagner - Spiller for Charlie Chaplin
    8. 8 Christian Møller - Spiller for Slagelse
    1
    Johnny Gyldendahl
    2
    Thomas Mangaard
    3
    Heine Opiola
    4
    Lille Steph
    5
    Hr. Mortensen
    6
    James Henry
    7
    Jonas Raagner
    8
    Christian Møller
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny Gyldendahl
    Viggo Pedersen & Søn
    58
    62
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    120
    2
    2
    Thomas Mangaard
    Landmanden
    70
    70
    70
    70
    68
    52
    70
    5
    120
    2
    3
    Heine Opiola
    SlukEfter
    70
    42
    66
    60
    62
    62
    28
    1
    320
    8
    4
    Lille Steph
    Number One
    62
    44
    70
    70
    70
    42
    70
    4
    148
    5
    5
    Hr. Mortensen
    Delfinen
    14
    60
    70
    32
    44
    42
    70
    2
    192
    6
    6
    James Henry
    Københavneren
    42
    70
    70
    52
    70
    68
    70
    4
    162
    4
    7
    Jonas Raagner
    Charlie Chaplin
    52
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    6
    52
    1
    8
    Christian Møller
    Slagelse
    56
    38
    70
    62
    62
    68
    66
    1
    352
    7
  • 20 : Tirsdag d. 1. februar kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jim Svendsen - Spiller for Charlie Chaplin
    2. 2 Freeze - Spiller for Sundbyvester
    3. 3 Magnus Gram - Spiller for Teatercafeen
    4. 4 Daniel Opiola - Spiller for Sluk Efter
    5. 5 Sander - Spiller for Frihavnskroen
    6. 6 Søren Frejbæk - Spiller for Frihavnskroen
    7. 7 Johnny Lindelykke - Spiller for Nørre Pub
    8. 8 Annie Clausen - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Jim Svendsen
    2
    Freeze
    3
    Magnus Gram
    4
    Daniel Opiola
    5
    Sander
    6
    Søren Frejbæk
    7
    Johnny Lindelykke
    8
    Annie Clausen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jim Svendsen
    Charlie Chaplin
    70
    38
    58
    70
    70
    2
    70
    4
    98
    5
    2
    Freeze
    Sundbyvester
    36
    70
    70
    60
    70
    42
    56
    3
    194
    6
    3
    Magnus Gram
    Teatercafeen
    70
    50
    62
    70
    70
    70
    70
    5
    112
    2
    4
    Daniel Opiola
    Sluk Efter
    70
    54
    70
    70
    70
    66
    52
    4
    172
    4
    5
    Sander
    Frihavnskroen
    26
    70
    58
    32
    70
    68
    68
    2
    252
    7
    6
    Søren Frejbæk
    Frihavnskroen
    64
    28
    48
    68
    30
    34
    42
    0
    314
    8
    7
    Johnny Lindelykke
    Nørre Pub
    70
    70
    30
    70
    70
    70
    26
    5
    56
    3
    8
    Annie Clausen
    Mørkhøj Bodega
    48
    70
    66
    70
    70
    70
    70
    5
    114
    1
  • 21 : Mandag d. 31. januar kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Tommy Jespersen - Spiller for Drøvlen
    2. 2 Martin Holm - Spiller for Charlie Chaplin
    3. 3 Michael Strange Nielsen - Spiller for Solrød BK
    4. 4 Thomas Bruus Sørensen - Spiller for Svebølle
    5. 5 Lau Christensen - Spiller for Biblioteket
    6. 6 John Jensen - Spiller for Sluk Efter
    7. 7 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    8. 8 Stephan Kroman - Spiller for Chimpansen
    1
    Tommy Jespersen
    2
    Martin Holm
    3
    Michael Strange Nielsen
    4
    Thomas Bruus Sørensen
    5
    Lau Christensen
    6
    John Jensen
    7
    Jan Christensen
    8
    Stephan Kroman
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Tommy Jespersen
    Drøvlen
    44
    44
    26
    34
    50
    70
    40
    1
    238
    8
    2
    Martin Holm
    Charlie Chaplin
    70
    70
    70
    64
    46
    56
    70
    4
    166
    5
    3
    Michael Strange Nielsen
    Solrød BK
    70
    28
    62
    48
    52
    36
    70
    2
    226
    7
    4
    Thomas Bruus Sørensen
    Svebølle
    70
    68
    70
    50
    70
    70
    56
    4
    174
    3
    5
    Lau Christensen
    Biblioteket
    70
    70
    70
    70
    70
    68
    70
    6
    68
    1
    6
    John Jensen
    Sluk Efter
    70
    70
    70
    62
    20
    70
    70
    5
    82
    2
    7
    Jan Christensen
    Chimpansen
    60
    70
    70
    50
    70
    58
    70
    4
    168
    4
    8
    Stephan Kroman
    Chimpansen
    70
    30
    56
    70
    46
    62
    58
    2
    252
    6