Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

SHOOTOUT TOUR EVENT 3 – VINDSTYRKE 12

1. november, 2021 @ 17:00 - 7. november, 2021 @ 22:30

Pris: 350Kr.

SHOOTOUT TOUR Event 3 VINDSTYRKE 12 med start mandag uge 44 den 1. november og finaledag den 7. november 2020

Indledende puljer:
16 puljer med 6 spillere i hver. 4 videre fra hver pulje.
De 4 videre spiller cup-kampe bedst a’ 3 potter.
Puljevinderen vinder retten til at vælge modstander i cup-kampene.
Turneringsleder: Finn Lauritzen mobil: 2222 1721 Rune Kampe mobil: 2047 7726 eller Messenger.
Tilmelding den 26. juli fra kl. 14:00 til Rune Kampe/Allan Fastholm på Messenger eller E-mail: runekampe@hotmail.com. FØRST TIL MØLLE PRINCIPPET! Alle tilmeldinger før udmeldt dato og tid er ugyldige. Tilmelding via begivenheden tæller ikke som tilmeldt.

Tidspunkter for indledende spilledage:
Mandag kl. 17.00 – Cup-kampe kl. 20.30 og kl. 21.00
Tirsdag kl. 17.00 – Cup-kampe kl. 20.30 og kl. 21.00
Onsdag kl. 17.00 – Cup-kampe kl. 20.30 og kl. 21.00
Torsdag kl. 17.00 – Cup-kampe kl. 20.30 og kl. 21.00
Fredag kl. 12.00 – Cup-kampe kl. 15.30 og kl. 16.00
Fredag kl. 17.00 – Cup-kampe kl. 20.30 og kl. 21.00
Lørdag kl. 11.00 – Cup-kampe kl. 14.30 og kl. 15.00
Lørdag kl. 16.00 – Cup-kampe kl. 19.30 og kl. 20.00

Finaledag søndag:
32 spillere tilbage og kampene spilles roll on roll off.
Der spilles cup kamp bedst a’ 3 på 2 borde.

Spilletider:
Kamp 1&2: Kl. 09.00
Kamp 3&4: Kl. 09.40
Kamp 5&6: Kl. 10.20
Kamp 7&8: Kl. 11.00
Kamp 9&10: Kl. 11.40
Kamp 11&12: Kl. 12.20
Kamp 13&14: Kl. 13.00
Kamp 15&16: Kl. 13.40

1/8 finaler:
Der spilles cup kamp bedst a’ 3 på 2 borde.

Spilletider:
Kamp 1&2: Kl. 14.20
Kamp 3&4: Kl. 15.00
Kamp 5&6: Kl. 15.40
Kamp 7&8: Kl. 16.20

Kvartfinaler:
Der spilles cup kamp bedst a’ 3 på 2 borde.

Spilletider:
Kamp 1&2: Kl. 17.00
Kamp 3&4: Kl. 17.40

Semifinale:
Der spilles cup kamp bedst a’ 3 på 2 borde.
Kamp 1&2: Kl. 18.20

Finalen:
Der spillers cup bedst a’ 5 potter.

Spilletid:
Kamp 1: Kl. 19.15

Præmier tours:
Ved 96 deltagere er præmierne fordelt:
Vinder 8.000 kr.
Runner up 4.800 kr.
3.-4. plads 2x 2.800 kr.
5.-8. plads 4x 1.600 kr.
9.-16. 8x 500 kr.
Highscore på ugen 500 kr. (Sponsoreret af Svend Trøst)
29.300 kr.
HELE 16 præmier i alt + mulige sponsorpræmier.
Traditionen tro, er der puljevinder chokolade.
Snoopy Bodega sponsorerer 5000 kr. til vinderen af ranglisten.

Top 10 fra Shootout Tour ranglisten kvalificerer sig efter 4 events til finalestævnet uge 20 Copenhagen Pool & Snooker House. Top 1 til 6 direkte blandt de sidste 16 om lørdagen, mens top 7 til 10 spiller pre-kval om fredagen.
I pre-kvallen møder de nummer 1 fra henholdsvis snooker- og pool-ranglisten, nummer 3 på elitediv. kegle ranglisten, samt nummer 4 fra 5-Kegler ranglisten. Der er fri lodtrækning blandt de 8 i pre-kvallen.
Rangliste: 4 tours, 3 bedste resultater tællende på rangliste for sæsonen.
Points fordeles for hver tour således: Vinder: 10.000 point; Runner up: 8.000 point; Semi: 6.400 point; Kvart: 5.120 point; 1/8: 4.096 point; Sidste 32: 3.276 point; Taber i k/o efter pulje: 2.620 point; nr. 5 i puljen: 2.048 point; nr. 6 i puljen: 1.638 point.

Har man betalt og ikke møder op, får man 1.638 point tildelt. Ved lighed på ranglisten tæller bedste enkelte resultatet, og hvis alle resultater er ens, spiller man bedst af 3 på et aftalt sted (man deler evt. rejseudgifter). DDBU’s rangliste er først tællende i rangorden: keglebillard; 5-Kegler; 3-bande; Pool; Snooker. DDBU’s kvalificerede spillere har dog mulighed for at vinde seedninger via skoma’r-ranglisten.

Etiske regler:
Man opfører sig ordentligt og viser respekt for sin modstander. Man respekterer dommerne og turneringsledernes beslutninger. Har man grundlæggende mangel på respekt, kan dette medføre diskvalifikation. Skiller man køen ad uden gyldig grund, er det tabt pot til finalestævnet.

Takt og Tone:
Vi bestræber os på at formidle de gode historier og forventer generelt en sober tone på vores SoMe platforme. Det forpligter vi os til overfor vores sponsorer, og forventer også at I respekterer dette. Vil man gerne ytre sin utilfredshed, er man velkommen til at kontakte DSM teamet pr. e-mail. Indkomne forslag modtages med kyshånd ind imellem sæsonerne og bliver grundigt gennemgået før sæsonstart.

Sponsorer:
Vi kan tilbyde logoer på reklamevægge til interviews og præmiebilleder. Bandereklamer til finalestævnet. Logo på stream-layout, Logo på fysiske plakater og facebook-opslag.

Vi forventer +100,000 streaming visninger.
Vi støtter hospitalsklovnene med minimum kr. 10,000.
Små som store beløb er velkomne. Alt går til præmier og udgifter til finalestævnet.
Kontakt Rune på runekampe@hotmail.com for yderligere information.

Find os på Facebook: INKPRO Shoot’out Tour
Følg turneringen live: www.skomarbillard.dk
Hvem er vi? www.skomartour.dk

Med Sportslig Hilsen
Danish Skoma’r Masters Teamet

Detaljer

Start:
1. november, 2021 @ 17:00
Slut:
7. november, 2021 @ 22:30
Pris:
350Kr.
Begivenhed Kategori:

Arrangør

DSM

Sted

Vindstyrke 12
Jernbanegade 58
Thorsø, 8881 Danmark
+ Google Map

Turneringsskemaer

  • 1 : 16-dels finaler - Kamp 1 - 8

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Brian Læborg, Vindstyrke 12
    2. 2 Brian Birk, Bodega No. 1
    3. 3 Charlotte Sørensen, Støt brysterne
    4. 4 Frank Kofod, Mimers Bodega
    5. 5 Martin Andersen, Café Hermod
    6. 6 Rune Kampe, Danish Skomar Masters
    7. 7 Thomas Henrik Sørensen, John's Bodega
    8. 8 Michael Mikkelsen, Mimers Bodega
    9. 9 Isak Einshøj, Storebælt Tagrens
    10. 10 Jonas Raagner, Charlie Chaplin
    11. 11 Johnni Pedersen, John's Bodega
    12. 12 Johnny Gyldendahl, Viggo Pedersen & Søn
    13. 13 Thomas Jæger, Landmanden
    14. 14 Lars Jensen, Slagelse
    15. 15 Erling Sjørup, Silkeborg
    16. 16 Brian 'Trucker', Skomarbillard.dk
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    10.00
    1
    1
    Brian Læborg, Vindstyrke 12
    2
    Brian Birk, Bodega No. 1
    70
    58
    56
    70
    46
    70
     
     
     
     
    10.00
    2
    3
    Charlotte Sørensen, Støt brysterne
    4
    Frank Kofod, Mimers Bodega
    40
    70
    48
    70
     
     
     
     
     
     
    10.40
    1
    5
    Martin Andersen, Café Hermod
    6
    Rune Kampe, Danish Skomar Masters
    40
    70
    70
    58
    70
    58
     
     
     
     
    10.40
    2
    7
    Thomas Henrik Sørensen, John's Bodega
    8
    Michael Mikkelsen, Mimers Bodega
    46
    70
    66
    70
     
     
     
     
     
     
    11.20
    1
    9
    Isak Einshøj, Storebælt Tagrens
    10
    Jonas Raagner, Charlie Chaplin
    0
    70
    0
    70
     
     
     
     
     
     
    11.20
    2
    11
    Johnni Pedersen, John's Bodega
    12
    Johnny Gyldendahl, Viggo Pedersen & Søn
    70
    60
    36
    70
    40
    70
     
     
     
     
    12.00
    1
    13
    Thomas Jæger, Landmanden
    14
    Lars Jensen, Slagelse
    70
    68
    70
    54
     
     
     
     
     
     
    12.00
    2
    15
    Erling Sjørup, Silkeborg
    16
    Brian 'Trucker', Skomarbillard.dk
    70
    50
    70
    62
     
     
     
     
     
     
  • 2 : 16-dels finaler - Kamp 9 - 16

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kenneth Petersen, Teatercaféen
    2. 2 James Henry, Københavneren
    3. 3 Jan Harms, Gedser Bodega
    4. 4 Niels Fritz, Mimers Bodega
    5. 5 Kasper Thygesen, Aarhus
    6. 6 Lau Christensen, Biblioteket
    7. 7 Rene Mortensen, Restaurant Fuglsang
    8. 8 Thomas Bræck, Caf'e Hermod
    9. 9 Thomas Larsen, Åkanden
    10. 10 Søren Houggard, Snoopy Bodega
    11. 11 Peter Lassen, Bodega No. 1
    12. 12 Piet Francker, Mimers Bodega
    13. 13 Maria Bjerregaard, Begravelse Danmark
    14. 14 Christian Møller, Teatercaféen
    15. 15 Jesper Greve, Vindstyrke 12
    16. 16 Lars Olsen, Smut Inn
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    12.40
    1
    1
    Kenneth Petersen, Teatercaféen
    2
    James Henry, Københavneren
    70
    56
    70
    48
     
     
     
     
     
     
    12.40
    2
    3
    Jan Harms, Gedser Bodega
    4
    Niels Fritz, Mimers Bodega
    36
    70
    70
    62
    70
    38
     
     
     
     
    13.20
    1
    5
    Kasper Thygesen, Aarhus
    6
    Lau Christensen, Biblioteket
    68
    70
    46
    70
     
     
     
     
     
     
    13.20
    2
    7
    Rene Mortensen, Restaurant Fuglsang
    8
    Thomas Bræck, Caf'e Hermod
    54
    70
    52
    70
     
     
     
     
     
     
    14.00
    1
    9
    Thomas Larsen, Åkanden
    10
    Søren Houggard, Snoopy Bodega
    70
    62
    70
    42
     
     
     
     
     
     
    14.00
    2
    11
    Peter Lassen, Bodega No. 1
    12
    Piet Francker, Mimers Bodega
    70
    60
    70
    40
     
     
     
     
     
     
    14.40
    1
    13
    Maria Bjerregaard, Begravelse Danmark
    14
    Christian Møller, Teatercaféen
    28
    70
    48
    70
     
     
     
     
     
     
    14.40
    2
    15
    Jesper Greve, Vindstyrke 12
    16
    Lars Olsen, Smut Inn
    70
    66
    36
    70
    36
    70
     
     
     
     
  • 3 : 8-dels finaler Kamp 1 - 8

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lau Christensen, Biblioteket
    2. 2 Lars Olsen, Smut Inn
    3. 3 Erling Sjørup, Silkeborg
    4. 4 Jan Harms, Gedser Bodega
    5. 5 Thomas Jæger, Landmanden
    6. 6 Christian Møller, Teatercaféen
    7. 7 Thomas Bræck, Café Hermod
    8. 8 Thomas Larsen, Åkanden
    9. 9 Jonas Raagner, Charlie Chaplin
    10. 10 Johnny Gyldendahl, Viggo Pedersen & Søn
    11. 11 Martin Andersen, Café Hermod
    12. 12 Kenneth Petersen, Teatercaféen
    13. 13 Brian Birk, Bodega No. 1
    14. 14 Michael Mikkelsen, Mimers Bodega
    15. 15 Frank Kofod, Mimers Bodega
    16. 16 Peter Lassen, Bodega No. 1
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    15.20
    1
    1
    Lau Christensen, Biblioteket
    2
    Lars Olsen, Smut Inn
    70
    36
    70
    66
     
     
     
     
     
     
    15.20
    2
    3
    Erling Sjørup, Silkeborg
    4
    Jan Harms, Gedser Bodega
    70
    40
    70
    48
     
     
     
     
     
     
    16.00
    1
    5
    Thomas Jæger, Landmanden
    6
    Christian Møller, Teatercaféen
    60
    70
    58
    70
     
     
     
     
     
     
    16.00
    2
    7
    Thomas Bræck, Café Hermod
    8
    Thomas Larsen, Åkanden
    60
    70
    70
    56
    70
    60
     
     
     
     
    16.40
    1
    9
    Jonas Raagner, Charlie Chaplin
    10
    Johnny Gyldendahl, Viggo Pedersen & Søn
    42
    70
    66
    70
     
     
     
     
     
     
    16.40
    2
    11
    Martin Andersen, Café Hermod
    12
    Kenneth Petersen, Teatercaféen
    70
    66
    70
    50
     
     
     
     
     
     
    17.20
    1
    13
    Brian Birk, Bodega No. 1
    14
    Michael Mikkelsen, Mimers Bodega
    70
    68
    70
    50
     
     
     
     
     
     
    17.20
    2
    15
    Frank Kofod, Mimers Bodega
    16
    Peter Lassen, Bodega No. 1
    54
    70
    58
    70
     
     
     
     
     
     
  • 4 : Kvartfinaler Kamp 1 - 4

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Gyldendahl, Viggo Pedersen & Søn
    2. 2 Brian Birk, Bodega No. 1
    3. 3 Lau Christensen, Biblioteket
    4. 4 Peter Lassen, Bodega No. 1
    5. 5 Thomas Bræck, Café Hermod
    6. 6 Martin Andersen, Café Hermod
    7. 7 Erling Sjørup, Silkeborg
    8. 8 Christian Møller, Teatercaféen
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    18.00
    1
    1
    Johnny Gyldendahl, Viggo Pedersen & Søn
    2
    Brian Birk, Bodega No. 1
    70
    52
    52
    70
    70
    50
     
     
     
     
    18.00
    2
    3
    Lau Christensen, Biblioteket
    4
    Peter Lassen, Bodega No. 1
    70
    36
    44
    70
    70
    64
     
     
     
     
    18.40
    1
    5
    Thomas Bræck, Café Hermod
    6
    Martin Andersen, Café Hermod
    60
    70
    70
    46
    70
    48
     
     
     
     
    18.40
    2
    7
    Erling Sjørup, Silkeborg
    8
    Christian Møller, Teatercaféen
    70
    66
    70
    58
     
     
     
     
     
     
  • 5 : Semifinaler

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Erling Sjørup, Silkeborg
    2. 2 Thomas Bræck, Café Hermod
    3. 3 Johnny Gyldendahl, Viggo Pedersen & Søn
    4. 4 Lau Christensen, Biblioteket
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    19.20
    1
    1
    Erling Sjørup, Silkeborg
    2
    Thomas Bræck, Café Hermod
    70
    42
    70
    62
     
     
     
     
     
     
    19.20
    2
    3
    Johnny Gyldendahl, Viggo Pedersen & Søn
    4
    Lau Christensen, Biblioteket
    44
    70
    56
    70
     
     
     
     
     
     
  • 6 : FINALE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Erling Sjørup, Silkeborg
    2. 2 Lau Christensen, Biblioteket
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    20.15
    1
    1
    Erling Sjørup, Silkeborg
    2
    Lau Christensen, Biblioteket
    70
    52
    70
    48
    70
    62
     
     
     
     
  • 7 : Mandag Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan Harms - Spiller for Gedser Bodega
    2. 2 Ole Møller Fransen - Spiller for John's Bodega
    3. 3 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    4. 4 Charlotte Sørensen - Spiller for Støt brysterne
    5. 5 Lars Lysgaard - Spiller for BillardXperten
    6. 6 Preben Meisner - Spiller for Spillested 6
    1
    Jan Harms
    2
    Ole Møller Fransen
    3
    Jan Christensen
    4
    Charlotte Sørensen
    5
    Lars Lysgaard
    6
    Preben Meisner
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan Harms
    Gedser Bodega
    70
    40
    38
    60
    70
    2
    138
    4
    2
    Ole Møller Fransen
    John's Bodega
    52
    46
    70
    70
    22
    2
    120
    5
    3
    Jan Christensen
    Chimpansen
    70
    70
    54
    70
    70
    4
    54
    1
    4
    Charlotte Sørensen
    Støt brysterne
    70
    34
    70
    54
    70
    3
    88
    2
    5
    Lars Lysgaard
    BillardXperten
    68
    32
    44
    70
    70
    3
    76
    3
    6
    Preben Meisner
     
    38
    70
    58
    40
    40
    1
    176
    6
  • 8 : Mandag Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Niels-Ole - Spiller for Hjørnebodegaen
    2. 2 Maria Bjerregaard - Spiller for Begravelse Danmark
    3. 3 Jan Jensen - Spiller for Smedekroen
    4. 4 Palle Mikkelsen - Spiller for Centralkroen
    5. 5 Per Breinholt - Spiller for Svend Trøst
    6. 6 Thomas Jæger - Spiller for Landmanden
    1
    Niels-Ole
    2
    Maria Bjerregaard
    3
    Jan Jensen
    4
    Palle Mikkelsen
    5
    Per Breinholt
    6
    Thomas Jæger
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Niels-Ole
    Hjørnebodegaen
    70
    70
    48
    70
    24
    3
    72
    3
    2
    Maria Bjerregaard
    Begravelse Danmark
    50
    70
    70
    70
    70
    4
    50
    2
    3
    Jan Jensen
    Smedekroen
    34
    46
    52
    70
    36
    1
    168
    6
    4
    Palle Mikkelsen
    Centralkroen
    70
    68
    70
    46
    22
    2
    136
    4
    5
    Per Breinholt
    Svend Trøst
    56
    68
    44
    70
    50
    1
    218
    5
    6
    Thomas Jæger
    Landmanden
    70
    52
    70
    70
    70
    4
    52
    1
  • 9 : Cupkampe Mandag Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lars Lysgaard, BillardXperten
    2. 2 Charlotte Sørensen, Støt brysterne
    3. 3 Jan Christensen, Chimpansen
    4. 4 Jan Harms, Gedser Bodega
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    20.30
    1
    1
    Lars Lysgaard, BillardXperten
    2
    Charlotte Sørensen, Støt brysterne
    70
    58
    22
    70
    64
    70
     
     
     
     
    21.00
    1
    3
    Jan Christensen, Chimpansen
    4
    Jan Harms, Gedser Bodega
    46
    70
    40
    70
     
     
     
     
     
     
  • 10 : Cupkampe Mandag Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Niels-Ole, Hjørnebodegaen
    2. 2 Maria Bjerregaard, Begravelse Danmark
    3. 3 Thomas Jæger, Landmanden
    4. 4 Palle Mikkelsen, Centralkroen
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    20.30
    2
    1
    Niels-Ole, Hjørnebodegaen
    2
    Maria Bjerregaard, Begravelse Danmark
    70
    38
    62
    70
    20
    70
     
     
     
     
    21.00
    2
    3
    Thomas Jæger, Landmanden
    4
    Palle Mikkelsen, Centralkroen
    70
    34
    70
    38
     
     
     
     
     
     
  • 11 : Tirsdag Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rene Skov - Spiller for Vindstyrke 12
    2. 2 Erik Bustoft - Spiller for Kom Tit
    3. 3 Henrik 'Esser' - Spiller for Vindstyrke 12
    4. 4 Johnni Pedersen - Spiller for John's Bodega
    5. 5 Denis Leach - Spiller for Svend Trøst
    6. 6 Isak Einshøj - Spiller for Storebælt Tagrens
    1
    Rene Skov
    2
    Erik Bustoft
    3
    Henrik 'Esser'
    4
    Johnni Pedersen
    5
    Denis Leach
    6
    Isak Einshøj
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Rene Skov
    Vindstyrke 12
    70
    54
    30
    70
    28
    2
    112
    5
    2
    Erik Bustoft
    Kom Tit
    48
    52
    70
    70
    30
    2
    130
    4
    3
    Henrik 'Esser'
    Vindstyrke 12
    70
    70
    66
    70
    46
    3
    112
    3
    4
    Johnni Pedersen
    John's Bodega
    70
    54
    70
    70
    70
    4
    54
    2
    5
    Denis Leach
    Svend Trøst
    44
    46
    38
    40
    18
    0
    186
    6
    6
    Isak Einshøj
    Storebælt Tagrens
    70
    70
    70
    68
    70
    4
    68
    1
  • 12 : Tirsdag Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Uffe Underbereg - Spiller for Kelds Pølser
    2. 2 Randi Daugaard - Spiller for John's Bodega
    3. 3 Erling Sjørup - Spiller for Silkeborg
    4. 4 Martin Olesen - Spiller for Vores Bar
    5. 5 Lars Ulrich Teilhof - Spiller for Pubben
    6. 6 Kasper Thygesen - Spiller for Aarhus
    1
    Uffe Underbereg
    2
    Randi Daugaard
    3
    Erling Sjørup
    4
    Martin Olesen
    5
    Lars Ulrich Teilhof
    6
    Kasper Thygesen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Uffe Underbereg
    Kelds Pølser
    10
    38
    70
    70
    42
    2
    90
    4
    2
    Randi Daugaard
    John's Bodega
    70
    40
    70
    26
    50
    2
    116
    3
    3
    Erling Sjørup
    Silkeborg
    70
    70
    70
    70
    56
    4
    56
    2
    4
    Martin Olesen
    Vores Bar
    66
    52
    48
    70
    52
    1
    218
    5
    5
    Lars Ulrich Teilhof
    Pubben
    50
    70
    18
    44
    44
    1
    156
    6
    6
    Kasper Thygesen
    Aarhus
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
  • 13 : Cupkampe Tirsdag Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Henrik 'Esser', Vindstyrke 12
    2. 2 Johnni Pedersen, John's Bodega
    3. 3 Isak Einshøj, Storebælt Tagrens
    4. 4 Erik Bustoft, Kom Tit
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    20.30
    1
    1
    Henrik 'Esser', Vindstyrke 12
    2
    Johnni Pedersen, John's Bodega
    70
    66
    52
    70
    52
    70
     
     
     
     
    21.00
    1
    3
    Isak Einshøj, Storebælt Tagrens
    4
    Erik Bustoft, Kom Tit
    70
    48
    70
    32
     
     
     
     
     
     
  • 14 : Cupkampe Tirsdag Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Erling Sjørup, Silkeborg
    2. 2 Randi Daugaard, John's Bodega
    3. 3 Kasper Thygesen, Aarhus
    4. 4 Uffe Underberg, Kelds Pølser
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    20.30
    2
    1
    Erling Sjørup, Silkeborg
    2
    Randi Daugaard, John's Bodega
    70
    38
    50
    70
    70
    60
     
     
     
     
    21.00
    2
    3
    Kasper Thygesen, Aarhus
    4
    Uffe Underberg, Kelds Pølser
    70
    62
    70
    32
     
     
     
     
     
     
  • 15 : Onsdag Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Skyt - Spiller for Biografen
    2. 2 Peter Lassen - Spiller for Bodega No. 1
    3. 3 Michael Brogaard - Spiller for Brogaard Montage
    4. 4 Rene Mortensen - Spiller for Restaurant Fuglsang
    5. 5 Kim Greve - Spiller for Vindstyrke 12
    6. 6 Tiger - Spiller for De Tre Musketerer
    1
    Thomas Skyt
    2
    Peter Lassen
    3
    Michael Brogaard
    4
    Rene Mortensen
    5
    Kim Greve
    6
    Tiger
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Skyt
    Biografen
    24
    46
    48
    70
    60
    1
    178
    6
    2
    Peter Lassen
    Bodega No. 1
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    3
    Michael Brogaard
    Brogaard Montage
    70
    28
    70
    70
    70
    4
    28
    2
    4
    Rene Mortensen
    Restaurant Fuglsang
    70
    68
    54
    64
    70
    2
    186
    3
    5
    Kim Greve
    Vindstyrke 12
    66
    24
    52
    70
    54
    1
    196
    5
    6
    Tiger
    De Tre Musketerer
    70
    44
    32
    32
    70
    2
    108
    4
  • 16 : Onsdag Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Henrik Sørensen - Spiller for Ikast BK
    2. 2 Martin Holm - Spiller for Charlie Chaplin
    3. 3 Lau Nielsen - Spiller for Dueslaget
    4. 4 Brian Læborg - Spiller for Vindstyrke 12
    5. 5 Johnny Gyldendahl - Spiller for Viggo Pedersen & Søn
    6. 6 Johnny Thordsen - Spiller for De Tre Musketerer
    1
    Henrik Sørensen
    2
    Martin Holm
    3
    Lau Nielsen
    4
    Brian Læborg
    5
    Johnny Gyldendahl
    6
    Johnny Thordsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Henrik Sørensen
    Ikast BK
    22
    70
    30
    56
    70
    2
    108
    5
    2
    Martin Holm
    Charlie Chaplin
    70
    60
    70
    28
    70
    3
    88
    2
    3
    Lau Nielsen
    Dueslaget
    50
    70
    56
    24
    70
    2
    130
    4
    4
    Brian Læborg
    Vindstyrke 12
    70
    28
    70
    38
    70
    3
    66
    3
    5
    Johnny Gyldendahl
    Viggo Pedersen & Søn
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    6
    Johnny Thordsen
    De Tre Musketerer
    36
    56
    46
    42
    26
    0
    206
    6
  • 17 : Cupkampe Onsdag Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael Brogaard, Brogaard Montage
    2. 2 Rene Mortensen, Restaurant Fuglsang
    3. 3 Tiger, De Tre Musketerer
    4. 4 Peter Lassen, Bodega No. 1
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    20.30
    1
    1
    Michael Brogaard, Brogaard Montage
    2
    Rene Mortensen, Restaurant Fuglsang
    66
    70
    70
    58
    56
    70
     
     
     
     
    21.00
    1
    3
    Tiger, De Tre Musketerer
    4
    Peter Lassen, Bodega No. 1
    58
    70
    50
    70
     
     
     
     
     
     
  • 18 : Cupkampe Onsdag Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Martin Holm, Charlie Chaplin
    2. 2 Brian Læborg, Vindstyrke 12
    3. 3 Lau Nielsen, Dueslaget
    4. 4 Johnny Gyldendahl, Viggo Pedersen & Søn
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    20.30
    2
    1
    Martin Holm, Charlie Chaplin
    2
    Brian Læborg, Vindstyrke 12
    46
    70
    70
    44
    40
    70
     
     
     
     
    21.00
    2
    3
    Lau Nielsen, Dueslaget
    4
    Johnny Gyldendahl, Viggo Pedersen & Søn
    34
    70
    44
    70
     
     
     
     
     
     
  • 19 : Torsdag Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas S. Johannesen - Spiller for Bykroen
    2. 2 Jesper Greve - Spiller for Vindstyrke 12
    3. 3 Knotti - Spiller for John's Bodega
    4. 4 Jørgen Hvam - Spiller for Karup Billard & Dartklub
    5. 5 Rene Soelberg - Spiller for Bodega No.1
    6. 6 Brian Birk - Spiller for Bodega No. 1
    1
    Thomas S. Johannesen
    2
    Jesper Greve
    3
    Knotti
    4
    Jørgen Hvam
    5
    Rene Soelberg
    6
    Brian Birk
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas S. Johannesen
    Bykroen
    66
    68
    32
    70
    70
    2
    166
    4
    2
    Jesper Greve
    Vindstyrke 12
    70
    70
    32
    50
    70
    3
    82
    2
    3
    Knotti
    John's Bodega
    70
    68
    70
    54
    32
    2
    154
    5
    4
    Jørgen Hvam
    Karup Billard & Dartklub
    70
    70
    60
    70
    18
    3
    78
    3
    5
    Rene Soelberg
    Bodega No.1
    40
    70
    70
    36
    66
    2
    142
    6
    6
    Brian Birk
    Bodega No. 1
    50
    52
    70
    70
    70
    3
    102
    1
  • 20 : Torsdag Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Bent 'Trikker' - Spiller for Snoopy Bodega
    2. 2 Kenneth Pedersen - Spiller for Teatercaféen
    3. 3 Tobias Klausen - Spiller for Bykroen
    4. 4 Brian Nielsen - Spiller for Vindstyrke 12
    5. 5 Viktor Tranberg - Spiller for Vindstyrke 12
    6. 6 Thomas Henrik Sørensen - Spiller for John's Bodega
    1
    Bent 'Trikker'
    2
    Kenneth Pedersen
    3
    Tobias Klausen
    4
    Brian Nielsen
    5
    Viktor Tranberg
    6
    Thomas Henrik Sørensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Bent 'Trikker'
    Snoopy Bodega
    38
    70
    70
    70
    66
    3
    104
    2
    2
    Kenneth Pedersen
    Teatercaféen
    70
    70
    20
    70
    54
    3
    74
    4
    3
    Tobias Klausen
    Bykroen
    58
    68
    64
    70
    40
    1
    230
    5
    4
    Brian Nielsen
    Vindstyrke 12
    62
    70
    70
    70
    38
    3
    100
    3
    5
    Viktor Tranberg
    Vindstyrke 12
    44
    40
    48
    36
    44
    0
    212
    6
    6
    Thomas Henrik Sørensen
    John's Bodega
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
  • 21 : Cupkampe Torsdag Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jesper Greve, Vindstyrke 12
    2. 2 Jørgen Hvam, Karup Billard & Dartklub
    3. 3 Thomas S. Johannesen, Bykroen
    4. 4 Brian Birk, Bodega No. 1
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    20.30
    1
    1
    Jesper Greve, Vindstyrke 12
    2
    Jørgen Hvam, Karup Billard & Dartklub
    70
    62
    70
    64
     
     
     
     
     
     
    21.00
    1
    3
    Thomas S. Johannesen, Bykroen
    4
    Brian Birk, Bodega No. 1
    58
    70
    54
    70
     
     
     
     
     
     
  • 22 : Cupkampe Torsdag Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Brian Nielsen, Vindstyrke 12
    2. 2 Kenneth Pedersen, Teatercaféen
    3. 3 Bent 'Trikker', Snoopy Bodega
    4. 4 Thomas Henrik Sørensen, John's Bodega
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    20.30
    2
    1
    Brian Nielsen, Vindstyrke 12
    2
    Kenneth Pedersen, Teatercaféen
    70
    32
    68
    70
    44
    70
     
     
     
     
    21.00
    2
    3
    Bent 'Trikker', Snoopy Bodega
    4
    Thomas Henrik Sørensen, John's Bodega
    54
    70
    70
    60
    34
    70
     
     
     
     
  • 23 : Fredag kl. 12.00 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Alexander Lynge - Spiller for John's Bodega
    2. 2 Mikkel Brogens - Spiller for John's Bodega
    3. 3 Peter MC - Spiller for Åkanden
    4. 4 Smukke Kent - Spiller for Kelds Pølser
    5. 5 Piet Francker - Spiller for Mimers Bodega
    6. 6 Jonas Raagner - Spiller for Charlie Chaplin
    1
    Alexander Lynge
    2
    Mikkel Brogens
    3
    Peter MC
    4
    Smukke Kent
    5
    Piet Francker
    6
    Jonas Raagner
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Alexander Lynge
    John's Bodega
    70
    56
    34
    68
    22
    1
    180
    5
    2
    Mikkel Brogens
    John's Bodega
    52
    28
    28
    36
    70
    1
    144
    6
    3
    Peter MC
    Åkanden
    70
    70
    62
    70
    52
    3
    114
    3
    4
    Smukke Kent
    Kelds Pølser
    70
    70
    70
    70
    48
    4
    48
    2
    5
    Piet Francker
    Mimers Bodega
    70
    70
    62
    54
    58
    2
    174
    4
    6
    Jonas Raagner
    Charlie Chaplin
    70
    62
    70
    70
    70
    4
    62
    1
  • 24 : Fredag kl. 12.00 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Bræck - Spiller for Caf'e Hermod
    2. 2 Martin Andersen - Spiller for Caf'e Hermod
    3. 3 Rene Hendriksen - Spiller for BK Grøndal
    4. 4 Kenni DK - Spiller for Vibradan
    5. 5 Jimmi Andersen - Spiller for Delfinen
    6. 6 Johnny Riisbjerg - Spiller for Stalden
    1
    Thomas Bræck
    2
    Martin Andersen
    3
    Rene Hendriksen
    4
    Kenni DK
    5
    Jimmi Andersen
    6
    Johnny Riisbjerg
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Bræck
    Caf'e Hermod
    70
    68
    70
    70
    70
    4
    68
    1
    2
    Martin Andersen
    Caf'e Hermod
    20
    68
    70
    70
    70
    3
    88
    3
    3
    Rene Hendriksen
    BK Grøndal
    70
    70
    60
    64
    70
    3
    124
    2
    4
    Kenni DK
    Vibradan
    52
    58
    70
    62
    50
    1
    222
    5
    5
    Jimmi Andersen
    Delfinen
    48
    38
    70
    70
    70
    3
    86
    4
    6
    Johnny Riisbjerg
    Stalden
    34
    40
    38
    70
    54
    1
    166
    6
  • 25 : Cupkampe Fredag Kl. 15.30 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Smukke Kent, Kelds Pølser
    2. 2 Piet Francker, Mimers Bodega
    3. 3 Jonas Raagner, Charlie Chaplin
    4. 4 Peter MC, Åkanden
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    15.30
    1
    1
    Smukke Kent, Kelds Pølser
    2
    Piet Francker, Mimers Bodega
    60
    70
    38
    70
     
     
     
     
     
     
    16.00
    1
    3
    Jonas Raagner, Charlie Chaplin
    4
    Peter MC, Åkanden
    70
    64
    70
    40
     
     
     
     
     
     
  • 26 : Cupkampe Fredag Kl. 15.30 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rene Hendriksen, Grøndal BK
    2. 2 Martin Andersen, Café Hermod
    3. 3 Jimmi Andersen, Delfinen
    4. 4 Thomas Bræck, Caf'e Hermod
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    15.30
    2
    1
    Rene Hendriksen, Grøndal BK
    2
    Martin Andersen, Café Hermod
    66
    70
    70
    64
    36
    70
     
     
     
     
    16.00
    2
    3
    Jimmi Andersen, Delfinen
    4
    Thomas Bræck, Caf'e Hermod
    36
    70
    12
    70
     
     
     
     
     
     
  • 27 : Fredag kl. 17.00 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Joachim Ø. Petersen - Spiller for Biblioteket
    2. 2 Ida Løkkegaard - Spiller for Mimers Bodega
    3. 3 Brrian 'trucker' - Spiller for Skomarbillard.dk
    4. 4 Michael Hansen - Spiller for Sluk Efter
    5. 5 Morten Knak - Spiller for Café Sundbyvester
    6. 6 Søren Houggard - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    Joachim Ø. Petersen
    2
    Ida Løkkegaard
    3
    Brrian 'trucker'
    4
    Michael Hansen
    5
    Morten Knak
    6
    Søren Houggard
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Joachim Ø. Petersen
    Biblioteket
    70
    58
    70
    54
    58
    2
    170
    4
    2
    Ida Løkkegaard
    Mimers Bodega
    26
    38
    32
    10
    34
    0
    140
    6
    3
    Brrian 'trucker'
    Skomarbillard.dk
    70
    70
    60
    70
    54
    3
    114
    2
    4
    Michael Hansen
    Sluk Efter
    22
    70
    70
    48
    52
    2
    122
    5
    5
    Morten Knak
    Café Sundbyvester
    70
    70
    50
    70
    44
    3
    94
    3
    6
    Søren Houggard
    Snoopy Bodega
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
  • 28 : Fredag Kl. 17.00 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Per Petersen - Spiller for Biblioteket
    2. 2 Kurt Soelberg - Spiller for Vesterbros Bodega
    3. 3 Rene L. Andersen - Spiller for Gedser Bodega
    4. 4 Rune Kampe - Spiller for Danish Skomar Masters
    5. 5 Thomas Larsen - Spiller for Åkanden
    6. 6 Dorrit H. Hansen - Spiller for Café Højden
    1
    Per Petersen
    2
    Kurt Soelberg
    3
    Rene L. Andersen
    4
    Rune Kampe
    5
    Thomas Larsen
    6
    Dorrit H. Hansen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Per Petersen
    Biblioteket
    70
    40
    32
    62
    70
    2
    134
    4
    2
    Kurt Soelberg
    Vesterbros Bodega
    60
    62
    30
    60
    38
    0
    250
    6
    3
    Rene L. Andersen
    Gedser Bodega
    70
    70
    60
    70
    70
    4
    60
    2
    4
    Rune Kampe
    Danish Skomar Masters
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    5
    Thomas Larsen
    Åkanden
    70
    70
    52
    46
    70
    3
    98
    3
    6
    Dorrit H. Hansen
    Café Højden
    34
    70
    56
    50
    32
    1
    172
    5
  • 29 : Cupkampe Fredag Kl. 20.30 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Brrian 'Trucker', Skomarbillard.dk
    2. 2 Morten Knak, Café Sundbyvester
    3. 3 Søren Houggard, Snoopy Bodega
    4. 4 Joachim Ø. Petersen, Biblioteket
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    20.30
    1
    1
    Brrian 'Trucker', Skomarbillard.dk
    2
    Morten Knak, Café Sundbyvester
    70
    62
    62
    70
    70
    56
     
     
     
     
    21.00
    1
    3
    Søren Houggard, Snoopy Bodega
    4
    Joachim Ø. Petersen, Biblioteket
    70
    44
    70
    48
     
     
     
     
     
     
  • 30 : Cupkampe Fredag Kl. 20.30 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rene L. Andersen, Gedser Bodega
    2. 2 Thomas Larsen, Åkanden
    3. 3 Rune Kampe, Danish Skomar Masters
    4. 4 Per Petersen, Biblioteket
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    20.30
    2
    1
    Rene L. Andersen, Gedser Bodega
    2
    Thomas Larsen, Åkanden
    54
    70
    56
    70
     
     
     
     
     
     
    21.00
    2
    3
    Rune Kampe, Danish Skomar Masters
    4
    Per Petersen, Biblioteket
    70
    48
    70
    68
     
     
     
     
     
     
  • 31 : Lørdag 11.00 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Heine Opiola - Spiller for Sluk Efter
    2. 2 Henrik Hansen - Spiller for Sluk Efter
    3. 3 Christian Møller - Spiller for Teatercaféen
    4. 4 Lau Christensen - Spiller for Biblioteket
    5. 5 Benny Pedersen - Spiller for GBC Ebeltoft
    6. 6 Finn 'Maler' - Spiller for Slap A'
    1
    Heine Opiola
    2
    Henrik Hansen
    3
    Christian Møller
    4
    Lau Christensen
    5
    Benny Pedersen
    6
    Finn 'Maler'
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Heine Opiola
    Sluk Efter
    70
    64
    44
    70
    70
    3
    108
    3
    2
    Henrik Hansen
    Sluk Efter
    46
    34
    40
    68
    64
    0
    252
    6
    3
    Christian Møller
    Teatercaféen
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    4
    Lau Christensen
    Biblioteket
    70
    70
    58
    70
    70
    4
    58
    2
    5
    Benny Pedersen
    GBC Ebeltoft
    56
    70
    48
    62
    70
    2
    166
    4
    6
    Finn 'Maler'
    Slap A'
    56
    70
    60
    34
    50
    1
    200
    5
  • 32 : Lørdag Kl. 11.00 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Frank Kofod - Spiller for Mimers Bodega
    2. 2 Niels Fritz - Spiller for Mimers Bodega
    3. 3 Frank Vinter - Spiller for Snoopy Bodega
    4. 4 Stine Sigsggard Hougaard - Spiller for CAH Automater
    5. 5 Thomas 'Willer' - Spiller for Danish Skomar Masters
    6. 6 Brian Juste - Spiller for Café Hermod
    1
    Frank Kofod
    2
    Niels Fritz
    3
    Frank Vinter
    4
    Stine Sigsggard Hougaard
    5
    Thomas 'Willer'
    6
    Brian Juste
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Frank Kofod
    Mimers Bodega
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    2
    Niels Fritz
    Mimers Bodega
    58
    70
    70
    70
    70
    4
    58
    2
    3
    Frank Vinter
    Snoopy Bodega
    62
    58
    70
    44
    30
    1
    194
    5
    4
    Stine Sigsggard Hougaard
    CAH Automater
    22
    64
    34
    30
    46
    0
    196
    6
    5
    Thomas 'Willer'
    Danish Skomar Masters
    60
    60
    70
    70
    70
    3
    120
    3
    6
    Brian Juste
    Café Hermod
    56
    38
    70
    70
    52
    2
    146
    4
  • 33 : Cupkampe Lørdag Kl. 15.30 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Benny Pedersen, GBC Ebeltoft
    2. 2 Lau Christensen, Biblioteket
    3. 3 Heine Opiola, Sluk Efter
    4. 4 Christian Møller, Teatercaféen
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    15.30
    1
    1
    Benny Pedersen, GBC Ebeltoft
    2
    Lau Christensen, Biblioteket
    34
    70
    22
    70
     
     
     
     
     
     
    16.00
    1
    3
    Heine Opiola, Sluk Efter
    4
    Christian Møller, Teatercaféen
    66
    70
    54
    70
     
     
     
     
     
     
  • 34 : Cupkampe Lørdag Kl. 15.30 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas 'Willer', Danish Skomar Masters
    2. 2 Niels Fritz, Mimers Bodega
    3. 3 Brian Juste, Café Hermod
    4. 4 Frank Kofod, Mimers Bodega
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    15.30
    2
    1
    Thomas 'Willer', Danish Skomar Masters
    2
    Niels Fritz, Mimers Bodega
    48
    70
    50
    70
     
     
     
     
     
     
    16.00
    2
    3
    Brian Juste, Café Hermod
    4
    Frank Kofod, Mimers Bodega
    70
    52
    64
    70
    68
    70
     
     
     
     
  • 35 : Lørdag Kl. 16.00 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lars Jensen - Spiller for Slagelse
    2. 2 Rune Olsen - Spiller for Café Daisy
    3. 3 Martin 'Marde' Nielsen - Spiller for Vibradan
    4. 4 Brian Nielsen - Spiller for Biografen
    5. 5 Michael Mikkelsen - Spiller for Mimers Bodega
    6. 6 Thomas Mangaard - Spiller for Landmanden
    1
    Lars Jensen
    2
    Rune Olsen
    3
    Martin 'Marde' Nielsen
    4
    Brian Nielsen
    5
    Michael Mikkelsen
    6
    Thomas Mangaard
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Lars Jensen
    Slagelse
    70
    70
    58
    56
    62
    2
    176
    4
    2
    Rune Olsen
    Café Daisy
    64
    62
    62
    32
    70
    1
    220
    6
    3
    Martin 'Marde' Nielsen
    Vibradan
    62
    70
    70
    44
    38
    2
    144
    5
    4
    Brian Nielsen
    Biografen
    70
    70
    60
    70
    70
    4
    60
    1
    5
    Michael Mikkelsen
    Mimers Bodega
    70
    70
    70
    38
    62
    3
    100
    2
    6
    Thomas Mangaard
    Landmanden
    70
    64
    70
    18
    70
    3
    82
    3
  • 36 : Lørdag Kl. 16.00 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lars Olsen - Spiller for Smut Inn
    2. 2 Tom Järvinen - Spiller for Smut Inn
    3. 3 Adelaide Midjord - Spiller for Spillested 3
    4. 4 James Henry - Spiller for Københavneren
    5. 5 Svend-Erik Christensen - Spiller for Snoopy Bodega
    6. 6 Martin Rex - Spiller for Rex Cykler
    1
    Lars Olsen
    2
    Tom Järvinen
    3
    Adelaide Midjord
    4
    James Henry
    5
    Svend-Erik Christensen
    6
    Martin Rex
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Lars Olsen
    Smut Inn
    40
    70
    70
    70
    70
    4
    40
    2
    2
    Tom Järvinen
    Smut Inn
    70
    70
    66
    48
    70
    3
    114
    3
    3
    Adelaide Midjord
     
    58
    58
    20
    32
    40
    0
    208
    6
    4
    James Henry
    Københavneren
    56
    70
    70
    60
    58
    2
    174
    4
    5
    Svend-Erik Christensen
    Snoopy Bodega
    46
    70
    70
    70
    70
    4
    46
    1
    6
    Martin Rex
    Rex Cykler
    68
    42
    70
    70
    54
    2
    164
    5
  • 37 : Cupkampe Lørdag Kl. 19.30 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Mangaard, Landmanden
    2. 2 Michael Mikkelsen, Mimers Bodega
    3. 3 Lars Jensen, Slagelse
    4. 4 Brian Nielsen, Biografen
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    19.30
    1
    1
    Thomas Mangaard, Landmanden
    2
    Michael Mikkelsen, Mimers Bodega
    30
    70
    52
    70
     
     
     
     
     
     
    19.30
    1
    3
    Lars Jensen, Slagelse
    4
    Brian Nielsen, Biografen
    70
    20
    70
    68
     
     
     
     
     
     
  • 38 : Cupkampe Lørdag Kl. 19.30 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lars Olsen, Smut Inn
    2. 2 Tom Järvinen, Smut Inn
    3. 3 James Henry, Københavneren
    4. 4 Svend-Erik Christensen, Snoopy Bodega
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    19.30
    2
    1
    Lars Olsen, Smut Inn
    2
    Tom Järvinen, Smut Inn
    70
    16
    70
    66
     
     
     
     
     
     
    19.30
    2
    3
    James Henry, Københavneren
    4
    Svend-Erik Christensen, Snoopy Bodega
    70
    48
    54
    70
    70
    52