Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

Pinse Tour For Singler – Mimers Bodega – #Comeback

21. maj @ 12:00 - 24. maj @ 22:00

Pris: 250Kr.

ShootOut.
6-mandspuljer indledende dage, med afsluttende KnockOuts for at kvalle til finaledagen.
Knockouts only på finaledagen.

Detaljer

Start:
21. maj @ 12:00
Slut:
24. maj @ 22:00
Pris:
250Kr.
Begivenhed Kategori:

Arrangør

Mimers Bodega

Sted

Mimers Bodega
Thorsgade 70
København N, 2200 Danmark
+ Google Map

Turneringsskemaer

  • 1 : KO 8. DELS

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rune Olsen
    2. 2 Svende
    3. 3 Uwe
    4. 4 Martin Andersen
    5. 5 Rune Kampe
    6. 6 Frank K
    7. 7 Lau Christensen
    8. 8 Stefan Krogh
    9. 9 Rønning
    10. 10 Percy
    11. 11 Stener F.
    12. 12 Allan Fastholm
    13. 13 Skipper
    14. 14 Piet
    15. 15 Johnny Gyldendahl
    16. 16 Harms
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    9.00
    1
    1
    Rune Olsen
    2
    Svende
    40
    60
    60
    40
    60
    26
     
     
     
     
    9.40
    1
    3
    Uwe
    4
    Martin Andersen
    26
    60
    60
    4
    60
    32
     
     
     
     
    10.20
    1
    5
    Rune Kampe
    6
    Frank K
    56
    60
    60
    56
    44
    60
     
     
     
     
    11.00
    1
    7
    Lau Christensen
    8
    Stefan Krogh
    60
    26
    52
    60
    42
    60
     
     
     
     
    11.40
    1
    9
    Rønning
    10
    Percy
    52
    60
    34
    60
     
     
     
     
     
     
    12.20
    1
    11
    Stener F.
    12
    Allan Fastholm
    60
    40
    60
    26
     
     
     
     
     
     
    13.00
    1
    13
    Skipper
    14
    Piet
    14
    60
    56
    60
     
     
     
     
     
     
    13.40
    1
    15
    Johnny Gyldendahl
    16
    Harms
    60
    14
    60
    34
     
     
     
     
     
     
  • 2 : KO Kvarter

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Uwe
    2. 2 Piet
    3. 3 Stefan Krogh
    4. 4 Johnny Gyldendahl
    5. 5 Frank Kofod
    6. 6 Percy
    7. 7 Rune Olsen
    8. 8 Stener F.
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    14.20
    1
    1
    Uwe
    2
    Piet
    30
    60
    60
    34
    36
    60
     
     
     
     
    15.00
    1
    3
    Stefan Krogh
    4
    Johnny Gyldendahl
    28
    60
    32
    60
     
     
     
     
     
     
    15.40
    1
    5
    Frank Kofod
    6
    Percy
    60
    42
    60
    22
     
     
     
     
     
     
    16.20
    1
    7
    Rune Olsen
    8
    Stener F.
    48
    60
    60
    34
    56
    60
     
     
     
     
  • 3 : KO Semi

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Piet
    2. 2 Johnny Gyldendahl
    3. 3 Frank Kofod
    4. 4 Stener F.
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    17.00
    1
    1
    Piet
    2
    Johnny Gyldendahl
    60
    58
    58
    60
    34
    60
     
     
     
     
    17.40
    1
    3
    Frank Kofod
    4
    Stener F.
    60
    42
    22
    60
    60
    56
     
     
     
     
  • 4 : KO Finale

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Gyldendahl
    2. 2 Frank Kofod
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    18.20
    1
    1
    Johnny Gyldendahl
    2
    Frank Kofod
    54
    60
    54
    60
    60
    34
    30
    60
     
     
  • 5 : Indledende pulje - Søndag kl.12

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Uwe - Spiller for Mimers
    2. 2 Jais - Spiller for Mimers
    3. 3 Skipper - Spiller for Gyldehuset Billiards Shack
    4. 4 Thomas Bræck - Spiller for Hermod B.
    5. 5 Småkagen - Spiller for Sundbyvester
    6. 6 Johnny Abrahamsen - Spiller for Den Grønne Hest
    1
    Uwe
    2
    Jais
    3
    Skipper
    4
    Thomas Bræck
    5
    Småkagen
    6
    Johnny Abrahamsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Uwe
    Mimers
    60
    34
    54
    60
    28
    2
    116
    4
    2
    Jais
    Mimers
    40
    54
    2
    60
    38
    1
    134
    6
    3
    Skipper
    Gyldehuset Billiards Shack
    60
    60
    54
    56
    48
    2
    158
    3
    4
    Thomas Bræck
    Hermod B.
    60
    60
    60
    60
    34
    4
    34
    2
    5
    Småkagen
    Sundbyvester
    24
    32
    60
    54
    60
    2
    110
    5
    6
    Johnny Abrahamsen
    Den Grønne Hest
    60
    60
    60
    60
    48
    4
    48
    1
  • 6 : KO - Søndag efter kl.12

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Abrahamsen
    2. 2 Uwe
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Johnny Abrahamsen
    2
    Uwe
    52
    60
    42
    60
     
     
     
     
     
     
  • 7 : KO - Søndag efter kl.12

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Skipper
    2. 2 Thomas Bræck
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Skipper
    2
    Thomas Bræck
    60
    26
    60
    54
     
     
     
     
     
     
  • 8 : Indledende pulje - Søndag kl.17

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Percy - Spiller for Snoopyy
    2. 2 Stefan - Spiller for Mimers
    3. 3 Dennis - Spiller for Mimers
    4. 4 Cords - Spiller for Snoopy
    5. 5 Piet - Spiller for Mimers
    6. 6 Lars Jeppesen - Spiller for Åkanden
    1
    Percy
    2
    Stefan
    3
    Dennis
    4
    Cords
    5
    Piet
    6
    Lars Jeppesen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Percy
    Snoopyy
    60
    60
    60
    60
    52
    4
    52
    1
    2
    Stefan
    Mimers
    46
    60
    46
    60
    60
    3
    92
    2
    3
    Dennis
    Mimers
    52
    5
    48
    22
    60
    1
    127
    6
    4
    Cords
    Snoopy
    56
    60
    60
    34
    42
    2
    132
    4
    5
    Piet
    Mimers
    36
    22
    60
    60
    60
    3
    58
    3
    6
    Lars Jeppesen
    Åkanden
    60
    38
    50
    60
    34
    2
    122
    5
  • 9 : KO - Søndag efter kl.17

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Stefan
    2. 2 Percy
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Stefan
    2
    Percy
    60
    38
    46
    60
    18
    60
     
     
     
     
  • 10 : KO - Søndag efter kl.17

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Piet
    2. 2 Cords
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Piet
    2
    Cords
    60
    28
    60
    28
     
     
     
     
     
     
  • 11 : Indledende pulje - Lørdag kl.17

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Jensen - Spiller for Mimers
    2. 2 Frank K. - Spiller for Mimers
    3. 3 Dorrit - Spiller for Højden
    4. 4 Harms - Spiller for Gedser Bodega
    5. 5 Bondo - Spiller for Mimers
    6. 6 Svende - Spiller for Snoopy
    1
    Johnny Jensen
    2
    Frank K.
    3
    Dorrit
    4
    Harms
    5
    Bondo
    6
    Svende
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny Jensen
    Mimers
    60
    60
    54
    60
    52
    3
    106
    3
    2
    Frank K.
    Mimers
    52
    60
    60
    60
    60
    4
    52
    1
    3
    Dorrit
    Højden
    44
    36
    44
    58
    48
    0
    230
    6
    4
    Harms
    Gedser Bodega
    60
    36
    60
    60
    24
    3
    60
    4
    5
    Bondo
    Mimers
    32
    38
    60
    50
    52
    1
    172
    5
    6
    Svende
    Snoopy
    60
    46
    60
    60
    60
    4
    46
    2
  • 12 : KO - Lørdag efter kl.17

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Svende
    2. 2 Harms
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Svende
    2
    Harms
    60
    58
    46
    60
    50
    60
     
     
     
     
  • 13 : KO - Lørdag efter kl.17

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Frank K.
    2. 2 Johnny Jensen
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Frank K.
    2
    Johnny Jensen
    60
    14
    60
    18
     
     
     
     
     
     
  • 14 : Indledende pulje - Lørdag kl.12

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Martin Andersen - Spiller for Bryghuset
    2. 2 Michael Hansen - Spiller for Biblioteket Stubbekøbing
    3. 3 Fastholm - Spiller for Snoopy BIF
    4. 4 Tex - Spiller for Mimers AGF
    5. 5 Stener F - Spiller for Charlie Chaplin
    6. 6 Jappe - Spiller for Biblioteket Helsingør
    1
    Martin Andersen
    2
    Michael Hansen
    3
    Fastholm
    4
    Tex
    5
    Stener F
    6
    Jappe
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Martin Andersen
    Bryghuset
    36
    52
    60
    60
    60
    3
    88
    3
    2
    Michael Hansen
    Biblioteket Stubbekøbing
    60
    60
    40
    28
    60
    3
    68
    4
    3
    Fastholm
    Snoopy BIF
    60
    54
    60
    48
    60
    3
    102
    2
    4
    Tex
    Mimers AGF
    56
    60
    26
    36
    60
    2
    118
    5
    5
    Stener F
    Charlie Chaplin
    52
    60
    60
    60
    60
    4
    52
    1
    6
    Jappe
    Biblioteket Helsingør
    36
    24
    46
    56
    52
    0
    214
    6
  • 15 : KO - Lørdag efter kl.12

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Stener Fejerskov
    2. 2 Michael Hansen
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Stener Fejerskov
    2
    Michael Hansen
    60
    28
    60
    40
     
     
     
     
     
     
  • 16 : KO - Lørdag efter kl.12

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Allan Fastholm
    2. 2 Martin Andersen
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Allan Fastholm
    2
    Martin Andersen
    60
    38
    38
    60
    60
    46
     
     
     
     
  • 17 : Indledende pulje - Fredag kl.12

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Freeze - Spiller for Sundbyyvester
    2. 2 Lau - Spiller for Bibloteket Stubbekøbing
    3. 3 Tommy Trolle - Spiller for Mimers B.
    4. 4 Torleif - Spiller for Mimers B.
    5. 5 Rune Olsen - Spiller for Café Daisy
    6. 6 Rønning - Spiller for Mørkhøj B
    1
    Freeze
    2
    Lau
    3
    Tommy Trolle
    4
    Torleif
    5
    Rune Olsen
    6
    Rønning
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Freeze
    Sundbyyvester
    54
    34
    60
    46
    60
    2
    134
    4
    2
    Lau
    Bibloteket Stubbekøbing
    60
    60
    60
    60
    42
    4
    42
    1
    3
    Tommy Trolle
    Mimers B.
    60
    30
    48
    38
    56
    1
    172
    5
    4
    Torleif
    Mimers B.
    40
    36
    60
    34
    38
    1
    148
    6
    5
    Rune Olsen
    Café Daisy
    60
    14
    60
    60
    60
    4
    14
    2
    6
    Rønning
    Mørkhøj B
    28
    60
    60
    60
    50
    3
    78
    3
  • 18 : Indledende pulje - Fredag kl.17

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Gyldendahl - Spiller for Roskilde
    2. 2 Løven - Spiller for Skipperstuen
    3. 3 Michael Mikkelsen - Spiller for Mimers B.
    4. 4 Rune Kampe - Spiller for DSM
    5. 5 Brian Ingemann - Spiller for Landmanden
    6. 6 Daniel - Spiller for Mimers B.
    1
    Johnny Gyldendahl
    2
    Løven
    3
    Michael Mikkelsen
    4
    Rune Kampe
    5
    Brian Ingemann
    6
    Daniel
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny Gyldendahl
    Roskilde
    56
    60
    18
    58
    60
    2
    132
    4
    2
    Løven
    Skipperstuen
    60
    26
    40
    60
    60
    3
    66
    3
    3
    Michael Mikkelsen
    Mimers B.
    34
    60
    48
    60
    60
    3
    82
    2
    4
    Rune Kampe
    DSM
    60
    60
    60
    60
    54
    4
    54
    1
    5
    Brian Ingemann
    Landmanden
    60
    40
    26
    46
    60
    2
    112
    5
    6
    Daniel
    Mimers B.
    30
    48
    50
    60
    44
    1
    172
    6
  • 19 : KO - Fredag efter kl.12

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rune Olsen
    2. 2 Rønning
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Rune Olsen
    2
    Rønning
    60
    56
    60
    56
     
     
     
     
     
     
  • 20 : KO - Fredag efter kl.12

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lau
    2. 2 Freeze
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Lau
    2
    Freeze
    60
    42
    60
    12
     
     
     
     
     
     
  • 21 : KO - Fredag efter kl.17

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rune Kampe
    2. 2 Løven
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Rune Kampe
    2
    Løven
    60
    30
    60
    42
     
     
     
     
     
     
  • 22 : KO - Fredag efter kl.17

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Gyldendahl
    2. 2 Michael Mikkelsen
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Johnny Gyldendahl
    2
    Michael Mikkelsen
    60
    46
    60
    50