Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

Mimers Open 2020 – Makkerturnering

18. oktober @ 14:00 - 24. oktober @ 23:00

Pris: 300Kr.

Mimers Bodega byder velkommen til Mimers Open. Makkerturnering a la Otten.
Uge 43.
Start søndag den 18.10.20 til lørdag den 24.10.20.
Pris 300 pr. par.
Vi spiller på Super Søgaard 1/4 match – 50 mm skifer & varme.
Præmier ved max antal deltagere, 48 par.
1. 4000 kr
2. 3000 kr
3. 2200 kr
4. 1600 kr
5. 1200 kr
6. 800 kr
Præmier til:
Ugens highscore
Bedste mixpar ved min. 4 par
Bedste damepar ved min. 4 par
Der serveres dagens ret hver dag for 50 kr.
Spilletidpunkter !
Søndag:
Indledende puljer kl 14.00 og 15.30 mellemrunde ca kl. 17.00
Mandag til Fredag
Indledende puljer kl 17.00 og 18.30 mellemrunde ca kl. 20.00
Tilmelding til Frank Kofod, sms på tlf. 25787904 eller PB på messenger.
Vel mødt!
Jette og Dennis
Mimers Bodega

Arrangør

Frank Kofod
Telefon:
25787904
E-mail:
frankkofod@hotmail.com

Sted

Mimers Bodega
Thorsgade 70
København N, 2200 Danmark
+ Google Map
Website:
mimersbodega.dk

Turneringsskemaer

  • 1 : Kvartfinale lørdag kl. 9.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Ian og Brian - Spiller for Valby
    2. 2 Oliver og Bjørn - Spiller for Goose pub og Slagelse billardklub
    3. 3 Percy og Michael - Spiller for Lunden
    4. 4 Ulle og Martin - Spiller for Snoopy
    1
    Ian og Brian
    2
    Oliver og Bjørn
    3
    Percy og Michael
    4
    Ulle og Martin
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Ian og Brian
    Valby
    60
    48
    60
    2
    48
    1
    2
    Oliver og Bjørn
    Goose pub og Slagelse billardklub
    26
    36
    60
    1
    62
    4
    3
    Percy og Michael
    Lunden
    60
    60
    22
    2
    22
    2
    4
    Ulle og Martin
    Snoopy
    56
    30
    60
    1
    86
    3
  • 2 : Kvartfinale lørdag kl. 10.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Svend og Claus - Spiller for Snoopy
    2. 2 Adelaide og Dorrit - Spiller for Spanien
    3. 3 Peter Thomas og Kim AH - Spiller for Snoopy
    4. 4 Bondo og Casper - Spiller for Mimers
    1
    Svend og Claus
    2
    Adelaide og Dorrit
    3
    Peter Thomas og Kim AH
    4
    Bondo og Casper
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Svend og Claus
    Snoopy
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    2
    Adelaide og Dorrit
    Spanien
    24
    58
    60
    1
    82
    3
    3
    Peter Thomas og Kim AH
    Snoopy
    58
    60
    20
    1
    78
    4
    4
    Bondo og Casper
    Mimers
    30
    56
    60
    1
    86
    2
  • 3 : Kvartfinale lørdag kl. 12.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Harms og Rene - Spiller for Mimers og Gedser Bodega
    2. 2 Kenni og Marde - Spiller for Vibradan
    3. 3 Tommy Trolle og "Farmand" Ole - Spiller for Rulleforretningen
    4. 4 Johnny A og Jan O - Spiller for Den grønne hest
    1
    Harms og Rene
    2
    Kenni og Marde
    3
    Tommy Trolle og "Farmand" Ole
    4
    Johnny A og Jan O
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Harms og Rene
    Mimers og Gedser Bodega
    60
    60
    58
    2
    58
    2
    2
    Kenni og Marde
    Vibradan
    48
    60
    24
    1
    72
    3
    3
    Tommy Trolle og "Farmand" Ole
    Rulleforretningen
    26
    52
    54
    0
    132
    4
    4
    Johnny A og Jan O
    Den grønne hest
    60
    60
    60
    3
    0
    1
  • 4 : Kvartfinale lørdag kl. 13.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Ricky og Per - Spiller for Mimers
    2. 2 Hat og Juste - Spiller for Hermod
    3. 3 Piet og Thomas - Spiller for Mimers
    4. 4 THM og Johnny - Spiller for Landmanden
    1
    Ricky og Per
    2
    Hat og Juste
    3
    Piet og Thomas
    4
    THM og Johnny
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Ricky og Per
    Mimers
    x
    60
    60
    2
    0
    2
    2
    Hat og Juste
    Hermod
    x
    34
    58
    0
    92
    4
    3
    Piet og Thomas
    Mimers
    30
    60
    60
    2
    30
    1
    4
    THM og Johnny
    Landmanden
    56
    60
    58
    1
    114
    3
  • 5 : Semifinale kl. 15.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny A og Jan O - Spiller for Den grønne hest
    2. 2 Claus og Svend - Spiller for Snoopy
    3. 3 Bondo og Casper - Spiller for Mimers
    4. 4 Ian og Brian - Spiller for Valby
    1
    Johnny A og Jan O
    2
    Claus og Svend
    3
    Bondo og Casper
    4
    Ian og Brian
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny A og Jan O
    Den grønne hest
    54
    52
    60
    1
    106
    3
    2
    Claus og Svend
    Snoopy
    60
    x
    60
    2
    0
    1
    3
    Bondo og Casper
    Mimers
    60
    x
    60
    2
    0
    1
    4
    Ian og Brian
    Valby
    58
    32
    44
    0
    134
    4
  • 6 : Semifinale kl. 16.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Ricky og Per - Spiller for Mimers
    2. 2 Thomas og Piet - Spiller for Mimers
    3. 3 Percy og Michael - Spiller for Lunden
    4. 4 Jan Harms og Rene - Spiller for Mimers og Gedser Bodega
    1
    Ricky og Per
    2
    Thomas og Piet
    3
    Percy og Michael
    4
    Jan Harms og Rene
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Ricky og Per
    Mimers
    60
    50
    60
    2
    50
    1
    2
    Thomas og Piet
    Mimers
    40
    36
    54
    0
    130
    4
    3
    Percy og Michael
    Lunden
    60
    60
    46
    2
    46
    2
    4
    Jan Harms og Rene
    Mimers og Gedser Bodega
    42
    60
    60
    2
    42
    3
  • 7 : Finale kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Svend og Claus - Spiller for Snoopy
    2. 2 Percy og Michael - Spiller for Lunden
    3. 3 Jan O og Johnny A - Spiller for Den grønne hest
    4. 4 Casper og Bondo - Spiller for Mimers
    5. 5 Ricky og Per - Spiller for Mimers
    6. 6 Jan Harm og Rene - Spiller for Mimers og Gedser Bodega
    1
    Svend og Claus
    2
    Percy og Michael
    3
    Jan O og Johnny A
    4
    Casper og Bondo
    5
    Ricky og Per
    6
    Jan Harm og Rene
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Svend og Claus
    Snoopy
    60
    60
    60
    34
    42
    3
    76
    3
    2
    Percy og Michael
    Lunden
    42
    26
    36
    18
    60
    1
    122
    6
    3
    Jan O og Johnny A
    Den grønne hest
    40
    60
    60
    60
    60
    4
    40
    2
    4
    Casper og Bondo
    Mimers
    42
    60
    20
    52
    60
    2
    114
    4
    5
    Ricky og Per
    Mimers
    60
    60
    46
    60
    60
    4
    46
    1
    6
    Jan Harm og Rene
    Mimers og Gedser Bodega
    60
    48
    6
    36
    34
    1
    124
    5
  • 8 : Søndag kl. 14.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Tex og Dennis - Spiller for Mimers
    2. 2 Ingemann og Mads - Spiller for Landmanden
    3. 3 Martin og Sonni - Spiller for Viagra.dk
    4. 4 Jim og Kenneth - Spiller for Fidusen
    1
    Tex og Dennis
    2
    Ingemann og Mads
    3
    Martin og Sonni
    4
    Jim og Kenneth
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Tex og Dennis
    Mimers
    26
    20
    56
    0
    102
    4
    2
    Ingemann og Mads
    Landmanden
    60
    38
    34
    1
    72
    3
    3
    Martin og Sonni
    Viagra.dk
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    4
    Jim og Kenneth
    Fidusen
    60
    60
    38
    2
    38
    2
  • 9 : Søndag kl. 15.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael og Morten - Spiller for Torvecafeen
    2. 2 Bondo og Casper - Spiller for Mimers
    3. 3 Kenni og Marde - Spiller for Vibradan
    4. 4 Paolo og Jan - Spiller for Stefanshus
    1
    Michael og Morten
    2
    Bondo og Casper
    3
    Kenni og Marde
    4
    Paolo og Jan
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Michael og Morten
    Torvecafeen
    60
    14
    24
    1
    38
    4
    2
    Bondo og Casper
    Mimers
    52
    60
    60
    2
    52
    2
    3
    Kenni og Marde
    Vibradan
    60
    58
    60
    2
    58
    1
    4
    Paolo og Jan
    Stefanshus
    60
    54
    58
    1
    112
    3
  • 10 : Mellemrunde søndag

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jim og Kenneth - Spiller for Fidusen
    2. 2 Martin og Sonni - Spiller for Viagra.dk
    3. 3 Kenni og Marde - Spiller for Vibradan
    4. 4 Bondo og Casper - Spiller for Mimers
    1
    Jim og Kenneth
    2
    Martin og Sonni
    3
    Kenni og Marde
    4
    Bondo og Casper
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jim og Kenneth
    Fidusen
    60
    22
    24
    1
    46
    4
    2
    Martin og Sonni
    Viagra.dk
    46
    54
    60
    1
    100
    3
    3
    Kenni og Marde
    Vibradan
    60
    60
    42
    2
    42
    2
    4
    Bondo og Casper
    Mimers
    60
    54
    60
    2
    54
    1
  • 11 : Mandag kl. 17.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Stefan og Frank Øl - Spiller for Sundby Vester
    2. 2 Piet og Thomas - Spiller for Mimers
    3. 3 Adelaide og Dorrit - Spiller for Spanien
    4. 4 Carster og Rasmus - Spiller for Mimers
    1
    Stefan og Frank Øl
    2
    Piet og Thomas
    3
    Adelaide og Dorrit
    4
    Carster og Rasmus
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Stefan og Frank Øl
    Sundby Vester
    10
    60
    48
    1
    58
    4
    2
    Piet og Thomas
    Mimers
    60
    44
    60
    2
    44
    1
    3
    Adelaide og Dorrit
    Spanien
    30
    60
    60
    2
    30
    2
    4
    Carster og Rasmus
    Mimers
    60
    22
    54
    1
    76
    3
  • 12 : Mandag kl. 18.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Svend Erik og Claus - Spiller for Snoopy
    2. 2 Jan og Skipper - Spiller for Chimpansen og Gyllehuset
    3. 3 Jannie og Helle Korte - Spiller for Rottehullet
    4. 4 Heidi og Majbritt - Spiller for Mimers
    1
    Svend Erik og Claus
    2
    Jan og Skipper
    3
    Jannie og Helle Korte
    4
    Heidi og Majbritt
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Svend Erik og Claus
    Snoopy
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    2
    Jan og Skipper
    Chimpansen og Gyllehuset
    10
    48
    60
    1
    58
    3
    3
    Jannie og Helle Korte
    Rottehullet
    40
    60
    60
    2
    40
    2
    4
    Heidi og Majbritt
    Mimers
    42
    14
    42
    0
    98
    4
  • 13 : Mellemrunde mandag

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Adelaide og Dorrit - Spiller for Spanien
    2. 2 Svend og Claus - Spiller for Snoopy
    3. 3 Piet og Thomas - Spiller for Mimers
    4. 4 Jannie og Helle - Spiller for Rottehullet
    1
    Adelaide og Dorrit
    2
    Svend og Claus
    3
    Piet og Thomas
    4
    Jannie og Helle
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Adelaide og Dorrit
    Spanien
    36
    30
    60
    1
    66
    3
    2
    Svend og Claus
    Snoopy
    60
    46
    50
    1
    96
    2
    3
    Piet og Thomas
    Mimers
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    4
    Jannie og Helle
    Rottehullet
    28
    60
    32
    1
    60
    4
  • 14 : Tirsdag kl. 17.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Frank H og Jimmy Star - Spiller for Mørkhøj Bodega
    2. 2 Ricky og Lille Per - Spiller for Mimers
    3. 3 Johnny A og Jan O - Spiller for Den grønne hest
    4. 4 Thomas "Lange" og John - Spiller for Frihavnskroen
    1
    Frank H og Jimmy Star
    2
    Ricky og Lille Per
    3
    Johnny A og Jan O
    4
    Thomas "Lange" og John
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Frank H og Jimmy Star
    Mørkhøj Bodega
    42
    20
    60
    1
    62
    3
    2
    Ricky og Lille Per
    Mimers
    60
    56
    60
    2
    56
    2
    3
    Johnny A og Jan O
    Den grønne hest
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    4
    Thomas "Lange" og John
    Frihavnskroen
    34
    26
    28
    0
    88
    4
  • 15 : Tirsdag kl. 18.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Tommy Trolle og "Farmand" Ole - Spiller for Rulleforretningen
    2. 2 Thomas Jæger og Frank Kofod - Spiller for Landmanden og Mimers
    3. 3 Gert og Tommy - Spiller for Os selv
    4. 4 Lars og Rønning - Spiller for mørkhøj og åkanden
    1
    Tommy Trolle og "Farmand" Ole
    2
    Thomas Jæger og Frank Kofod
    3
    Gert og Tommy
    4
    Lars og Rønning
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Tommy Trolle og "Farmand" Ole
    Rulleforretningen
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    2
    Thomas Jæger og Frank Kofod
    Landmanden og Mimers
    50
    60
    34
    1
    84
    3
    3
    Gert og Tommy
    Os selv
    44
    20
    50
    0
    114
    4
    4
    Lars og Rønning
    mørkhøj og åkanden
    32
    60
    60
    2
    32
    2
  • 16 : Mellemrunde tirsdag

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Per - Spiller for Ricky
    2. 2 Tommy - Spiller for Ole
    3. 3 Johnny - Spiller for Jan
    4. 4 Rønning - Spiller for Lars
    1
    Per
    2
    Tommy
    3
    Johnny
    4
    Rønning
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Per
    Ricky
    60
    56
    60
    2
    56
    2
    2
    Tommy
    Ole
    44
    44
    60
    1
    88
    4
    3
    Johnny
    Jan
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    4
    Rønning
    Lars
    56
    46
    58
    0
    160
    3
  • 17 : Onsdag kl. 17.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny og Uwe - Spiller for Mimers
    2. 2 Ida og Mette - Spiller for Mimers
    3. 3 Annette og Timothy - Spiller for Hermod
    4. 4 Tony og Henry - Spiller for Mimers
    1
    Johnny og Uwe
    2
    Ida og Mette
    3
    Annette og Timothy
    4
    Tony og Henry
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny og Uwe
    Mimers
    60
    60
    44
    2
    44
    2
    2
    Ida og Mette
    Mimers
    42
    60
    6
    1
    48
    3
    3
    Annette og Timothy
    Hermod
    50
    26
    34
    0
    110
    4
    4
    Tony og Henry
    Mimers
    60
    60
    60
    3
    0
    1
  • 18 : Onsdag kl. 18.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Percy og Michael - Spiller for Lunden
    2. 2 Danni og Michel - Spiller for Mimers og Højden
    3. 3 Brian Juste og Jacob - Spiller for Hermod
    4. 4 Bjarne og Stig - Spiller for Mimers
    1
    Percy og Michael
    2
    Danni og Michel
    3
    Brian Juste og Jacob
    4
    Bjarne og Stig
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Percy og Michael
    Lunden
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    2
    Danni og Michel
    Mimers og Højden
    56
    54
    60
    1
    110
    3
    3
    Brian Juste og Jacob
    Hermod
    50
    60
    60
    2
    50
    2
    4
    Bjarne og Stig
    Mimers
    38
    58
    10
    0
    106
    4
  • 19 : Mellemrunde onsdag

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Brian Juste og Jacob - Spiller for Hermod
    2. 2 Percy og Michael - Spiller for Lunden
    3. 3 Johnny og Uwe - Spiller for Mimers
    4. 4 Tony og Henriette - Spiller for Mimers
    1
    Brian Juste og Jacob
    2
    Percy og Michael
    3
    Johnny og Uwe
    4
    Tony og Henriette
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Brian Juste og Jacob
    Hermod
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    2
    Percy og Michael
    Lunden
    58
    60
    60
    2
    58
    2
    3
    Johnny og Uwe
    Mimers
    56
    50
    34
    0
    140
    4
    4
    Tony og Henriette
    Mimers
    46
    50
    60
    1
    96
    3
  • 20 : Torsdag kl. 17.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Sander og Daniel - Spiller for Mimers
    2. 2 Ian og Brian - Spiller for Valby
    3. 3 Carsten og Camilla - Spiller for Mimers
    4. 4 Søren og Kasper - Spiller for Firhavnkroen og Østerbro
    1
    Sander og Daniel
    2
    Ian og Brian
    3
    Carsten og Camilla
    4
    Søren og Kasper
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Sander og Daniel
    Mimers
    26
    60
    50
    1
    76
    3
    2
    Ian og Brian
    Valby
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    3
    Carsten og Camilla
    Mimers
    52
    40
    42
    0
    134
    4
    4
    Søren og Kasper
    Firhavnkroen og Østerbro
    60
    40
    60
    2
    40
    2
  • 21 : Torsdag kl. 18.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Harms og Rene Andersen - Spiller for Mimers og Gedser Bodega
    2. 2 Arne Badejern og Stefan - Spiller for Hermod
    3. 3 Martin og Ulle - Spiller for Snoopy
    4. 4 Johnny og Allan - Spiller for Mågekroen
    1
    Harms og Rene Andersen
    2
    Arne Badejern og Stefan
    3
    Martin og Ulle
    4
    Johnny og Allan
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Harms og Rene Andersen
    Mimers og Gedser Bodega
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    2
    Arne Badejern og Stefan
    Hermod
    46
    0
    6
    0
    52
    4
    3
    Martin og Ulle
    Snoopy
    52
    60
    60
    2
    52
    2
    4
    Johnny og Allan
    Mågekroen
    52
    60
    44
    1
    96
    3
  • 22 : Mellemrunde torsdag

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Brian og Ian - Spiller for Valby
    2. 2 Ulle og Martin - Spiller for Snoopy
    3. 3 Kasper og Søren - Spiller for Østerbro og Frihavnskroen
    4. 4 Harms og Rene Andersen - Spiller for Mimers og Gedser Bodega
    1
    Brian og Ian
    2
    Ulle og Martin
    3
    Kasper og Søren
    4
    Harms og Rene Andersen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Brian og Ian
    Valby
    36
    60
    60
    2
    36
    3
    2
    Ulle og Martin
    Snoopy
    60
    60
    46
    2
    46
    2
    3
    Kasper og Søren
    Østerbro og Frihavnskroen
    20
    40
    32
    0
    92
    4
    4
    Harms og Rene Andersen
    Mimers og Gedser Bodega
    52
    60
    60
    2
    52
    1
  • 23 : Fredag kl. 17.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 KC og Løven - Spiller for Rottehullet!
    2. 2 Tigeren og Kronborg - Spiller for Skansen Fejø
    3. 3 Johnnie Maler og Thordsen - Spiller for Sundbyvester og Gedser Bodega
    4. 4 Ah og Peter T - Spiller for Snoopy
    1
    KC og Løven
    2
    Tigeren og Kronborg
    3
    Johnnie Maler og Thordsen
    4
    Ah og Peter T
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    KC og Løven
    Rottehullet!
    54
    60
    42
    1
    96
    3
    2
    Tigeren og Kronborg
    Skansen Fejø
    60
    60
    20
    2
    20
    2
    3
    Johnnie Maler og Thordsen
    Sundbyvester og Gedser Bodega
    30
    38
    38
    0
    106
    4
    4
    Ah og Peter T
    Snoopy
    60
    60
    60
    3
    0
    1
  • 24 : Fredag kl. 18.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Knak og Benjamin - Spiller for Sundby Vester
    2. 2 THM og Johnny - Spiller for Landmanden
    3. 3 Oliver og Bjørn - Spiller for Goose pub og Slagelse Billardklub
    4. 4 Ole og Jais - Spiller for Mimers
    1
    Knak og Benjamin
    2
    THM og Johnny
    3
    Oliver og Bjørn
    4
    Ole og Jais
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Knak og Benjamin
    Sundby Vester
    48
    56
    60
    1
    104
    3
    2
    THM og Johnny
    Landmanden
    60
    52
    60
    2
    52
    1
    3
    Oliver og Bjørn
    Goose pub og Slagelse Billardklub
    60
    60
    32
    2
    32
    2
    4
    Ole og Jais
    Mimers
    20
    36
    60
    1
    56
    4
  • 25 : Mellemrunde fredag

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny og THM - Spiller for Landmanden
    2. 2 Kronborg og Tiger - Spiller for Skansen Fejø
    3. 3 AH og Peter Thomas - Spiller for Snoopy
    4. 4 Oliver og Bjørn - Spiller for Goose Pub og Slagelse BK
    1
    Johnny og THM
    2
    Kronborg og Tiger
    3
    AH og Peter Thomas
    4
    Oliver og Bjørn
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny og THM
    Landmanden
    60
    60
    30
    2
    30
    2
    2
    Kronborg og Tiger
    Skansen Fejø
    44
    22
    60
    1
    66
    4
    3
    AH og Peter Thomas
    Snoopy
    42
    60
    60
    2
    42
    1
    4
    Oliver og Bjørn
    Goose Pub og Slagelse BK
    60
    52
    54
    1
    106
    3
  • 26 : Kvartfinale lørdag kl. 9.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Martin og Ulle - Spiller for Spillested 1
    2. 2 Spiller 2 - Spiller for Spillested 2
    3. 3 Spiller 3 - Spiller for Spillested 3
    1
    Martin og Ulle
    2
    3
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Martin og Ulle
     
     
     
     
     
    0
    0
    1
    2
     
     
     
     
     
     
    0
    0
    1
    3
     
     
     
     
     
     
    0
    0
    1