Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

Snoopy Bodega DM Single uge 2-2022

10. januar, 2022 @ 17:00 - 16. januar, 2022 @ 23:00

Pris: 300Kr.

Indskud: 300 kr pr. deltager.
Præmiefordeling ved 95 deltagere:
1. 10.000
2. 5.000
3. 4.000
4. 3.000
5. 2.000
6. 1.500
7. 1.200
8. 800
High-score 1.000
Ved mere end 95 deltagere bliver præmierne naturligvis forhøjet.
Præmiefordelingen ved udsolgt = 128 deltagere:
1. 12.000
2. 8.000
3. 5.600
4. 3.800
5. 2.800
6. 2.200
7. 1.700
8. 1.300
High-score 1.000
12 go´e i et stød udløser en lille skarp i baren.
´
Spilledage man-fre kl. 17 eller 18.30. Lørdag kl. 9 eller 10.30, 13.30 eller 15 samt 18 eller 19.30.
Bemærk: Ændrede spilletider pga. restriktioner.
Tilmelding til Stine enten på sms 27218262 eller pb. Gerne med ønsket spilledag og tid.

Detaljer

Start:
10. januar, 2022 @ 17:00
Slut:
16. januar, 2022 @ 23:00
Pris:
300Kr.
Facebook Event:
https://www.facebook.com/events/2735149480117060

Arrangør

Stine Sigsgaard Hougaard
Telefon:
27218262

Sted

Snoopy Bodega
Linde Alle 11
Vanløse, 2720 Danmark
+ Google Map

Turneringsskemaer

  • 1 : Kvartfinale kl. 9 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Fastholm - Spiller for Snoopy
    2. 2 Frank - Spiller for Mimers
    3. 3 Kenneth - Spiller for Center Pub, Høng
    4. 4 Kim H. - Spiller for Daisy
    1
    Fastholm
    2
    Frank
    3
    Kenneth
    4
    Kim H.
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Fastholm
    Snoopy
    64
    70
    64
    1
    128
    3
    2
    Frank
    Mimers
    70
    70
    56
    2
    56
    2
    3
    Kenneth
    Center Pub, Høng
    52
    36
    46
    0
    134
    4
    4
    Kim H.
    Daisy
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 2 : Kvartfinale kl. 9 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Leif - Spiller for Snoopy
    2. 2 Henrik Søndergaard - Spiller for Sluk Efter
    3. 3 Rønning - Spiller for Mørkhøj
    4. 4 Jan - Spiller for Chimpansen
    1
    Leif
    2
    Henrik Søndergaard
    3
    Rønning
    4
    Jan
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Leif
    Snoopy
    48
    70
    70
    2
    48
    1
    2
    Henrik Søndergaard
    Sluk Efter
    70
    x
    70
    2
    0
    2
    3
    Rønning
    Mørkhøj
    56
    x
    34
    0
    90
    4
    4
    Jan
    Chimpansen
    48
    40
    70
    1
    88
    3
  • 3 : Kvartfinale kl. 10.15 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kim Buch - Spiller for Sluk Efter
    2. 2 Frank V. - Spiller for Snoopy
    3. 3 Slips - Spiller for Teatercaféen
    4. 4 Jan O. - Spiller for Gorms
    1
    Kim Buch
    2
    Frank V.
    3
    Slips
    4
    Jan O.
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kim Buch
    Sluk Efter
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Frank V.
    Snoopy
    46
    70
    66
    1
    112
    2
    3
    Slips
    Teatercaféen
    44
    60
    70
    1
    104
    3
    4
    Jan O.
    Gorms
    34
    70
    42
    1
    76
    4
  • 4 : Kvartfinale kl. 10.15 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 THM - Spiller for Landmanden
    2. 2 Thomas Nielsen - Spiller for Mimers
    3. 3 Sasha - Spiller for Højden
    4. 4 Carsten - Spiller for Daisy
    1
    THM
    2
    Thomas Nielsen
    3
    Sasha
    4
    Carsten
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    THM
    Landmanden
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Thomas Nielsen
    Mimers
    38
    54
    46
    0
    138
    4
    3
    Sasha
    Højden
    60
    70
    58
    1
    118
    3
    4
    Carsten
    Daisy
    26
    70
    70
    2
    26
    2
  • 5 : Kvartfinale kl. 11:30 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Anders B. - Spiller for Sundbyvester
    2. 2 Rune Kampe - Spiller for DSM
    3. 3 Stein - Spiller for Snoopy
    4. 4 Martin Steen - Spiller for Snoopy
    1
    Anders B.
    2
    Rune Kampe
    3
    Stein
    4
    Martin Steen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Anders B.
    Sundbyvester
    70
    70
    66
    2
    66
    1
    2
    Rune Kampe
    DSM
    46
    70
    70
    2
    46
    2
    3
    Stein
    Snoopy
    66
    62
    18
    0
    146
    4
    4
    Martin Steen
    Snoopy
    70
    36
    70
    2
    36
    3
  • 6 : Kvartfinale kl. 11:30 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rune O. - Spiller for Daisy
    2. 2 Casper - Spiller for Rottehullet
    3. 3 Ian - Spiller for Grønne Hest
    4. 4 Jakob Etellerandet Olsen - Spiller for Rigshospitalet
    1
    Rune O.
    2
    Casper
    3
    Ian
    4
    Jakob Etellerandet Olsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Rune O.
    Daisy
    70
    70
    16
    2
    16
    2
    2
    Casper
    Rottehullet
    22
    48
    64
    0
    134
    4
    3
    Ian
    Grønne Hest
    64
    70
    70
    2
    64
    1
    4
    Jakob Etellerandet Olsen
    Rigshospitalet
    x
    70
    10
    1
    10
    3
  • 7 : Kvartfinale kl. 12.45 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Toni - Spiller for Sundbyvester
    2. 2 Michael M. - Spiller for KBK
    3. 3 SvendE - Spiller for Snoopy
    4. 4 Martin A. - Spiller for Hermod
    1
    Toni
    2
    Michael M.
    3
    SvendE
    4
    Martin A.
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Toni
    Sundbyvester
    18
    56
    68
    0
    142
    4
    2
    Michael M.
    KBK
    70
    70
    66
    2
    66
    1
    3
    SvendE
    Snoopy
    70
    42
    70
    2
    42
    3
    4
    Martin A.
    Hermod
    70
    70
    44
    2
    44
    2
  • 8 : Kvartfinale kl. 12.45 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 BG - Spiller for Domhuset
    2. 2 Johnny - Spiller for VPG
    3. 3 Benjamin - Spiller for Gedser Bodega
    4. 4 Jonas - Spiller for Roskilde
    1
    BG
    2
    Johnny
    3
    Benjamin
    4
    Jonas
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    BG
    Domhuset
    22
    52
    70
    1
    74
    3
    2
    Johnny
    VPG
    70
    70
    x
    2
    0
    2
    3
    Benjamin
    Gedser Bodega
    70
    60
    70
    2
    60
    1
    4
    Jonas
    Roskilde
    42
    x
    46
    0
    88
    4
  • 9 : Semifinale kl. 14:00 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael Mikkelsen - Spiller for KBK
    2. 2 THM - Spiller for Landmanden
    3. 3 Martin A. - Spiller for Hermod
    4. 4 Frank - Spiller for Snoopy
    1
    Michael Mikkelsen
    2
    THM
    3
    Martin A.
    4
    Frank
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Michael Mikkelsen
    KBK
    50
    70
    50
    1
    100
    3
    2
    THM
    Landmanden
    70
    70
    68
    2
    68
    2
    3
    Martin A.
    Hermod
    68
    64
    58
    0
    190
    4
    4
    Frank
    Snoopy
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 10 : Semifinale kl. 14:00 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kim H - Spiller for Daisy
    2. 2 Ian - Spiller for Grønne Hest
    3. 3 Leif - Spiller for Snoopy
    4. 4 Kim Buch - Spiller for Sluk Efter
    1
    Kim H
    2
    Ian
    3
    Leif
    4
    Kim Buch
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kim H
    Daisy
    70
    70
    54
    2
    54
    2
    2
    Ian
    Grønne Hest
    28
    50
    34
    0
    112
    4
    3
    Leif
    Snoopy
    54
    70
    70
    2
    54
    2
    4
    Kim Buch
    Sluk Efter
    70
    70
    60
    2
    60
    1
  • 11 : Semifinale kl. 15.15 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Henrik Søndergaard - Spiller for Sluk Efter
    2. 2 Anders B. - Spiller for Sundbyvester
    3. 3 Frank - Spiller for Mimers
    4. 4 Johnny - Spiller for Viggo P.
    1
    Henrik Søndergaard
    2
    Anders B.
    3
    Frank
    4
    Johnny
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Henrik Søndergaard
    Sluk Efter
    70
    66
    56
    1
    122
    4
    2
    Anders B.
    Sundbyvester
    66
    70
    64
    2
    66
    1
    3
    Frank
    Mimers
    70
    62
    68
    1
    130
    3
    4
    Johnny
    Viggo P.
    70
    50
    70
    2
    50
    2
  • 12 : Semifinale kl. 15.15 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Benjamin - Spiller for Gedser Bodega
    2. 2 Rune K. - Spiller for DSM
    3. 3 Carsten - Spiller for Daisy
    4. 4 Rune O. - Spiller for Daisy
    1
    Benjamin
    2
    Rune K.
    3
    Carsten
    4
    Rune O.
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Benjamin
    Gedser Bodega
    60
    70
    70
    2
    60
    1
    2
    Rune K.
    DSM
    70
    70
    x
    2
    0
    2
    3
    Carsten
    Daisy
    60
    44
    70
    1
    104
    3
    4
    Rune O.
    Daisy
    58
    x
    44
    0
    102
    4
  • 13 : Finale

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Anders B. - Spiller for Sundbyvester
    2. 2 Johnny - Spiller for Viggo Pedersen
    3. 3 THM - Spiller for Landmanden
    4. 4 Benjamin - Spiller for Gedser Bodega
    5. 5 Kim H. - Spiller for Daisy
    6. 6 Rune K. - Spiller for DSM
    7. 7 Kim B. - Spiller for Sluk Efter
    8. 8 Frank V. - Spiller for Snoopy
    1
    Anders B.
    2
    Johnny
    3
    THM
    4
    Benjamin
    5
    Kim H.
    6
    Rune K.
    7
    Kim B.
    8
    Frank V.
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Anders B.
    Sundbyvester
    66
    58
    24
    44
    60
    48
    60
    0
    360
    8
    2
    Johnny
    Viggo Pedersen
    70
    70
    70
    42
    70
    70
    70
    6
    42
    1
    3
    THM
    Landmanden
    70
    50
    70
    52
    70
    38
    54
    3
    194
    6
    4
    Benjamin
    Gedser Bodega
    70
    62
    58
    52
    62
    70
    70
    3
    234
    5
    5
    Kim H.
    Daisy
    70
    70
    70
    70
    66
    70
    60
    5
    126
    2
    6
    Rune K.
    DSM
    70
    56
    38
    70
    70
    70
    64
    4
    158
    4
    7
    Kim B.
    Sluk Efter
    70
    60
    70
    62
    28
    32
    40
    2
    222
    7
    8
    Frank V.
    Snoopy
    70
    54
    70
    60
    70
    70
    70
    5
    114
    3
  • 14 : Lør. Kl. 9 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Gomez - Spiller for Snoopy
    2. 2 MPO - Spiller for Sluk Efter
    3. 3 Rot - Spiller for Snoopy
    4. 4 Slagter - Spiller for Biblioteket
    1
    Gomez
    2
    MPO
    3
    Rot
    4
    Slagter
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Gomez
    Snoopy
    46
    40
    70
    1
    86
    3
    2
    MPO
    Sluk Efter
    70
    68
    70
    2
    68
    2
    3
    Rot
    Snoopy
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Slagter
    Biblioteket
    50
    62
    62
    0
    174
    4
  • 15 : Lør. Kl. 9 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Trucker - Spiller for Skomarbillard.dk
    2. 2 Lars Jeppesen - Spiller for Spillested 2
    3. 3 Kim Buch - Spiller for Sluk Efter
    4. 4 Michael - Spiller for Garagen
    1
    Trucker
    2
    Lars Jeppesen
    3
    Kim Buch
    4
    Michael
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Trucker
    Skomarbillard.dk
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Lars Jeppesen
     
    38
    54
    54
    0
    146
    4
    3
    Kim Buch
    Sluk Efter
    46
    70
    70
    2
    46
    2
    4
    Michael
    Garagen
    44
    70
    62
    1
    106
    3
  • 16 : Lør. Kl. 10.30 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Frank - Spiller for Snoopy
    2. 2 Cords - Spiller for Snoopy
    3. 3 Martin - Spiller for Hermod
    4. 4 Lau C. - Spiller for Biblioteket
    1
    Frank
    2
    Cords
    3
    Martin
    4
    Lau C.
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Frank
    Snoopy
    70
    70
    48
    2
    48
    1
    2
    Cords
    Snoopy
    44
    36
    46
    0
    126
    4
    3
    Martin
    Hermod
    48
    70
    70
    2
    48
    1
    4
    Lau C.
    Biblioteket
    70
    70
    40
    2
    40
    3
  • 17 : Lør. Kl. 10.30 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Anders - Spiller for Sundbyvester
    2. 2 Knotti - Spiller for John's
    3. 3 Erik - Spiller for Kom Tit
    4. 4 Daniel - Spiller for Frihavnskroen
    1
    Anders
    2
    Knotti
    3
    Erik
    4
    Daniel
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Anders
    Sundbyvester
    62
    70
    70
    2
    62
    2
    2
    Knotti
    John's
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Erik
    Kom Tit
    46
    62
    34
    0
    142
    4
    4
    Daniel
    Frihavnskroen
    16
    36
    70
    1
    52
    3
  • 18 : Lør. Kl. 12 Mlr. bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 MPO - Spiller for Sluk Efter
    2. 2 Rot - Spiller for Snoopy
    3. 3 Frank - Spiller for Snoopy
    4. 4 Anders - Spiller for Sundbyvester
    1
    MPO
    2
    Rot
    3
    Frank
    4
    Anders
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    MPO
    Sluk Efter
    50
    58
    70
    1
    108
    3
    2
    Rot
    Snoopy
    70
    50
    54
    1
    104
    4
    3
    Frank
    Snoopy
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Anders
    Sundbyvester
    68
    70
    52
    1
    120
    2
  • 19 : Lør. Kl. 12 Mlr. bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Trucker - Spiller for Skomarbillard.dk
    2. 2 Kim - Spiller for Sluk Efter
    3. 3 Knotti - Spiller for John's
    4. 4 Martin - Spiller for Hermod
    1
    Trucker
    2
    Kim
    3
    Knotti
    4
    Martin
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Trucker
    Skomarbillard.dk
    62
    70
    68
    1
    130
    3
    2
    Kim
    Sluk Efter
    70
    70
    64
    2
    64
    1
    3
    Knotti
    John's
    42
    56
    70
    1
    98
    4
    4
    Martin
    Hermod
    70
    70
    44
    2
    44
    2
  • 20 : Lør. Kl. 13.30 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 OMF - Spiller for John's
    2. 2 Brian Orig. - Spiller for Århus
    3. 3 René M. - Spiller for Elisas Kælder
    4. 4 Slips - Spiller for Teatercaféen
    1
    OMF
    2
    Brian Orig.
    3
    René M.
    4
    Slips
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    OMF
    John's
    56
    52
    32
    0
    140
    4
    2
    Brian Orig.
    Århus
    70
    54
    56
    1
    110
    3
    3
    René M.
    Elisas Kælder
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Slips
    Teatercaféen
    70
    70
    66
    2
    66
    2
  • 21 : Lør. Kl. 13.30 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny - Spiller for VGP
    2. 2 Steph - Spiller for No. One
    3. 3 Kenn - Spiller for Striben
    4. 4 Michael M. - Spiller for KBK
    1
    Johnny
    2
    Steph
    3
    Kenn
    4
    Michael M.
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny
    VGP
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Steph
    No. One
    36
    70
    60
    1
    96
    3
    3
    Kenn
    Striben
    42
    46
    32
    0
    120
    4
    4
    Michael M.
    KBK
    66
    70
    70
    2
    66
    2
  • 22 : Lør. Kl. 15 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 3x34 - Spiller for Greve
    2. 2 Th. Skyt - Spiller for Biografen
    3. 3 Toni - Spiller for Sundbyvester
    4. 4 Torben - Spiller for Snoopy
    1
    3x34
    2
    Th. Skyt
    3
    Toni
    4
    Torben
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    3x34
    Greve
    64
    70
    22
    1
    86
    4
    2
    Th. Skyt
    Biografen
    70
    54
    42
    1
    96
    3
    3
    Toni
    Sundbyvester
    54
    70
    70
    2
    54
    1
    4
    Torben
    Snoopy
    70
    70
    22
    2
    22
    2
  • 23 : Lør. Kl. 15 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lau N. - Spiller for Dueslaget
    2. 2 Allan - Spiller for Striben
    3. 3 Lille Per - Spiller for Fidusen
    4. 4 Lars J. - Spiller for Slagelse
    1
    Lau N.
    2
    Allan
    3
    Lille Per
    4
    Lars J.
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Lau N.
    Dueslaget
    68
    62
    56
    0
    186
    4
    2
    Allan
    Striben
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Lille Per
    Fidusen
    70
    62
    70
    2
    62
    2
    4
    Lars J.
    Slagelse
    70
    56
    42
    1
    98
    3
  • 24 : Lør. Kl. 16.30 Mlr. bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael M. - Spiller for KBK
    2. 2 René M. - Spiller for Elisas Kælder
    3. 3 Slips - Spiller for Teatercaféen
    4. 4 Lille Per - Spiller for Fidusen
    1
    Michael M.
    2
    René M.
    3
    Slips
    4
    Lille Per
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Michael M.
    KBK
    70
    70
    x
    2
    0
    2
    2
    René M.
    Elisas Kælder
    64
    42
    70
    1
    106
    3
    3
    Slips
    Teatercaféen
    44
    70
    70
    2
    44
    1
    4
    Lille Per
    Fidusen
    x
    32
    16
    0
    48
    4
  • 25 : Lør. Kl. 16.30 Mlr. bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Torben - Spiller for Snoopy
    2. 2 Toni - Spiller for Sundbyvester
    3. 3 Johnny - Spiller for VPG
    4. 4 Allan - Spiller for Striben
    1
    Torben
    2
    Toni
    3
    Johnny
    4
    Allan
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Torben
    Snoopy
    32
    12
    28
    0
    72
    4
    2
    Toni
    Sundbyvester
    70
    42
    70
    2
    42
    2
    3
    Johnny
    VPG
    70
    70
    48
    2
    48
    1
    4
    Allan
    Striben
    70
    42
    70
    2
    42
    2
  • 26 : Lør. Kl. 18 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Ian - Spiller for Grønne Hest
    2. 2 Lindelykke - Spiller for Francke
    3. 3 Mikael - Spiller for Københavneren
    4. 4 Bondo - Spiller for Mimers
    1
    Ian
    2
    Lindelykke
    3
    Mikael
    4
    Bondo
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Ian
    Grønne Hest
    70
    70
    66
    2
    66
    2
    2
    Lindelykke
    Francke
    66
    70
    60
    1
    126
    3
    3
    Mikael
    Københavneren
    6
    32
    50
    0
    88
    4
    4
    Bondo
    Mimers
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 27 : Lør. Kl. 18 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Brian N. - Spiller for Fyn
    2. 2 John - Spiller for Sluk Efter
    3. 3 Martin Steen - Spiller for Snoopy
    4. 4 Benjamin - Spiller for Gedser Bodega
    1
    Brian N.
    2
    John
    3
    Martin Steen
    4
    Benjamin
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Brian N.
    Fyn
    70
    52
    52
    1
    104
    3
    2
    John
    Sluk Efter
    60
    58
    68
    0
    186
    4
    3
    Martin Steen
    Snoopy
    70
    70
    66
    2
    66
    2
    4
    Benjamin
    Gedser Bodega
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 28 : Lør. Kl. 19.30 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Tidsel - Spiller for Klokkes Have
    2. 2 Kit - Spiller for Snoopy
    3. 3 Frejbæk - Spiller for Frihavnskroen
    4. 4 Thordsen - Spiller for Ærø
    1
    Tidsel
    2
    Kit
    3
    Frejbæk
    4
    Thordsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Tidsel
    Klokkes Have
    22
    70
    70
    2
    22
    2
    2
    Kit
    Snoopy
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Frejbæk
    Frihavnskroen
    56
    46
    38
    0
    140
    4
    4
    Thordsen
    Ærø
    64
    36
    70
    1
    100
    3
  • 29 : Lør. Kl. 19.30 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Sasha - Spiller for Højden
    2. 2 Stefan - Spiller for Mimers
    3. 3 Thomas - Spiller for Københavneren
    4. 4 Skov - Spiller for Gedser Bodega
    1
    Sasha
    2
    Stefan
    3
    Thomas
    4
    Skov
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Sasha
    Højden
    56
    70
    70
    2
    56
    1
    2
    Stefan
    Mimers
    70
    66
    36
    1
    102
    3
    3
    Thomas
    Københavneren
    34
    70
    50
    1
    84
    4
    4
    Skov
    Gedser Bodega
    26
    70
    70
    2
    26
    2
  • 30 : Lør. Kl. 21 Mlr. bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Bondo - Spiller for Mimers
    2. 2 Sasha - Spiller for Højden
    3. 3 Benjamin - Spiller for Gedser Bodega
    4. 4 Skov - Spiller for Gedser Bodega
    1
    Bondo
    2
    Sasha
    3
    Benjamin
    4
    Skov
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Bondo
    Mimers
    42
    58
    54
    0
    154
    4
    2
    Sasha
    Højden
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Benjamin
    Gedser Bodega
    70
    62
    70
    2
    62
    2
    4
    Skov
    Gedser Bodega
    70
    66
    68
    1
    134
    3
  • 31 : Lør. Kl. 21 Mlr. bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Tidsel - Spiller for Klokkes Have
    2. 2 M. Steen - Spiller for Snoopy
    3. 3 Ian - Spiller for Grønne Hest
    4. 4 Kit - Spiller for Snoopy
    1
    Tidsel
    2
    M. Steen
    3
    Ian
    4
    Kit
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Tidsel
    Klokkes Have
    x
    48
    50
    0
    98
    4
    2
    M. Steen
    Snoopy
    x
    70
    70
    2
    0
    2
    3
    Ian
    Grønne Hest
    70
    42
    70
    2
    42
    1
    4
    Kit
    Snoopy
    70
    62
    40
    1
    102
    3
  • 32 : Fre. kl. 17 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Fastholm - Spiller for Snoopy
    2. 2 Morten - Spiller for Center Pub, Hvidovre
    3. 3 René - Spiller for Cap Over
    4. 4 Persson - Spiller for Snoopy
    1
    Fastholm
    2
    Morten
    3
    René
    4
    Persson
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Fastholm
    Snoopy
    56
    70
    70
    2
    56
    1
    2
    Morten
    Center Pub, Hvidovre
    70
    56
    44
    1
    100
    4
    3
    René
    Cap Over
    42
    70
    70
    2
    42
    2
    4
    Persson
    Snoopy
    50
    70
    68
    1
    118
    3
  • 33 : Fre. kl. 17 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 PT - Spiller for Snoopy
    2. 2 Daniel - Spiller for Sommerlyst
    3. 3 BG - Spiller for Domhuset
    4. 4 Nicolai - Spiller for Sommerlyst
    1
    PT
    2
    Daniel
    3
    BG
    4
    Nicolai
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    PT
    Snoopy
    70
    70
    52
    2
    52
    1
    2
    Daniel
    Sommerlyst
    68
    50
    70
    1
    118
    4
    3
    BG
    Domhuset
    38
    70
    70
    2
    38
    2
    4
    Nicolai
    Sommerlyst
    70
    64
    64
    1
    128
    3
  • 34 : Fre. kl. 18.30 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rune Kampe - Spiller for DSM
    2. 2 Småkagen - Spiller for Sundbyvester
    3. 3 Danni - Spiller for Mimers
    4. 4 Knak - Spiller for Piratforeningen
    1
    Rune Kampe
    2
    Småkagen
    3
    Danni
    4
    Knak
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Rune Kampe
    DSM
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Småkagen
    Sundbyvester
    50
    36
    44
    0
    130
    4
    3
    Danni
    Mimers
    56
    70
    70
    2
    56
    2
    4
    Knak
    Piratforeningen
    32
    70
    64
    1
    96
    3
  • 35 : Fre. kl. 18.30 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Boxer - Spiller for Greve
    2. 2 Tobias - Spiller for Snoopy
    3. 3 Ryom - Spiller for Center Pub, Hvidovre
    4. 4 Rune Olsen - Spiller for Daisy
    1
    Boxer
    2
    Tobias
    3
    Ryom
    4
    Rune Olsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Boxer
    Greve
    70
    70
    24
    2
    24
    2
    2
    Tobias
    Snoopy
    36
    70
    34
    1
    70
    3
    3
    Ryom
    Center Pub, Hvidovre
    46
    24
    70
    1
    70
    3
    4
    Rune Olsen
    Daisy
    70
    70
    50
    2
    50
    1
  • 36 : Fre. mlr. Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 BG - Spiller for Domhuset
    2. 2 René - Spiller for Cap Over
    3. 3 Danni - Spiller for Mimers
    4. 4 Fastholm - Spiller for Snoopy
    1
    BG
    2
    René
    3
    Danni
    4
    Fastholm
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    BG
    Domhuset
    70
    70
    22
    2
    22
    2
    2
    René
    Cap Over
    54
    36
    70
    1
    90
    4
    3
    Danni
    Mimers
    56
    70
    46
    1
    102
    3
    4
    Fastholm
    Snoopy
    70
    56
    70
    2
    56
    1
  • 37 : Fre. mlr. Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 PT - Spiller for Snoopy
    2. 2 Rune Kampe - Spiller for DSM
    3. 3 Rune Olsen - Spiller for Daisy
    4. 4 Boxer - Spiller for Greve
    1
    PT
    2
    Rune Kampe
    3
    Rune Olsen
    4
    Boxer
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    PT
    Snoopy
    52
    60
    38
    0
    150
    4
    2
    Rune Kampe
    DSM
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Rune Olsen
    Daisy
    70
    34
    70
    2
    34
    2
    4
    Boxer
    Greve
    70
    50
    56
    1
    106
    3
  • 38 : Tor. Kl. 17 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael - Spiller for Hjørnet
    2. 2 Casper "Balladen" - Spiller for Sundbyvester
    3. 3 Gert - Spiller for Nordsjælland
    4. 4 Sebastian - Spiller for Bristol
    1
    Michael
    2
    Casper "Balladen"
    3
    Gert
    4
    Sebastian
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Michael
    Hjørnet
    70
    70
    64
    2
    64
    2
    2
    Casper "Balladen"
    Sundbyvester
    46
    70
    50
    1
    96
    3
    3
    Gert
    Nordsjælland
    38
    44
    34
    0
    116
    4
    4
    Sebastian
    Bristol
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 39 : Tor. Kl. 17 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jæger - Spiller for Landmanden
    2. 2 Erik - Spiller for Daisy
    3. 3 Kim H. - Spiller for Daisy
    4. 4 Jan O. - Spiller for Gorms
    1
    Jæger
    2
    Erik
    3
    Kim H.
    4
    Jan O.
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jæger
    Landmanden
    70
    34
    60
    1
    94
    3
    2
    Erik
    Daisy
    18
    58
    66
    0
    142
    4
    3
    Kim H.
    Daisy
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Jan O.
    Gorms
    70
    70
    52
    2
    52
    2
  • 40 : Tor. Kl. 18.30 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jais - Spiller for Mimers
    2. 2 Lars L. - Spiller for BillardXperten
    3. 3 Frank - Spiller for Mørkhøj
    4. 4 Jappe - Spiller for Københavneren
    1
    Jais
    2
    Lars L.
    3
    Frank
    4
    Jappe
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jais
    Mimers
    70
    54
    32
    1
    86
    4
    2
    Lars L.
    BillardXperten
    42
    70
    56
    1
    98
    3
    3
    Frank
    Mørkhøj
    70
    38
    70
    2
    38
    1
    4
    Jappe
    Københavneren
    70
    70
    34
    2
    34
    2
  • 41 : Tor. Kl. 18.30 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 JR - Spiller for Hjørnet
    2. 2 Jonas - Spiller for Roskilde
    3. 3 THM - Spiller for Landmanden
    4. 4 Claus - Spiller for Snoopy
    1
    JR
    2
    Jonas
    3
    THM
    4
    Claus
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    JR
    Hjørnet
    16
    24
    70
    1
    40
    4
    2
    Jonas
    Roskilde
    70
    28
    70
    2
    28
    2
    3
    THM
    Landmanden
    70
    70
    44
    2
    44
    1
    4
    Claus
    Snoopy
    54
    42
    70
    1
    96
    3
  • 42 : Tor. Mlr. Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael - Spiller for Hjørnet
    2. 2 Sebastian - Spiller for Bristol
    3. 3 Jonas - Spiller for Roskilde
    4. 4 THM - Spiller for Landmanden
    1
    Michael
    2
    Sebastian
    3
    Jonas
    4
    THM
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Michael
    Hjørnet
    70
    36
    52
    1
    88
    4
    2
    Sebastian
    Bristol
    46
    50
    70
    1
    96
    3
    3
    Jonas
    Roskilde
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    THM
    Landmanden
    70
    66
    64
    1
    130
    2
  • 43 : Tor. Mlr. Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan O. - Spiller for Gorms
    2. 2 Frank - Spiller for Mørkhøj
    3. 3 Jappe - Spiller for Københavneren
    4. 4 Kim H. - Spiller for Daisy
    1
    Jan O.
    2
    Frank
    3
    Jappe
    4
    Kim H.
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan O.
    Gorms
    70
    56
    70
    2
    56
    1
    2
    Frank
    Mørkhøj
    52
    70
    68
    1
    120
    3
    3
    Jappe
    Københavneren
    70
    56
    24
    1
    80
    4
    4
    Kim H.
    Daisy
    50
    70
    70
    2
    50
    2
  • 44 : Ons. Kl. 17 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Gert - Spiller for Sluk Efter
    2. 2 Thomas - Spiller for Mimers
    3. 3 Ebbe - Spiller for Daisy
    4. 4 Magnus - Spiller for Slagelse
    1
    Gert
    2
    Thomas
    3
    Ebbe
    4
    Magnus
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Gert
    Sluk Efter
    70
    34
    56
    1
    90
    4
    2
    Thomas
    Mimers
    60
    70
    48
    1
    108
    2
    3
    Ebbe
    Daisy
    70
    64
    42
    1
    106
    3
    4
    Magnus
    Slagelse
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 45 : Ons. Kl. 18.30 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Sander - Spiller for Frihavnskroen
    2. 2 Jens - Spiller for Sluk Efter
    3. 3 René - Spiller for Geviret
    4. 4 Carsten - Spiller for Daisy
    1
    Sander
    2
    Jens
    3
    René
    4
    Carsten
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Sander
    Frihavnskroen
    42
    68
    58
    0
    168
    4
    2
    Jens
    Sluk Efter
    70
    70
    24
    2
    24
    2
    3
    René
    Geviret
    70
    68
    22
    1
    90
    3
    4
    Carsten
    Daisy
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 46 : Ons. Kl. 18.30 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rønning - Spiller for Mørkhøj
    2. 2 Boomer - Spiller for Spillested 2
    3. 3 Jakob - Spiller for Hjørnet
    4. 4 Percy - Spiller for Snoopy
    1
    Rønning
    2
    Boomer
    3
    Jakob
    4
    Percy
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Rønning
    Mørkhøj
    42
    70
    70
    2
    42
    2
    2
    Boomer
     
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Jakob
    Hjørnet
    50
    48
    36
    0
    134
    4
    4
    Percy
    Snoopy
    54
    36
    70
    1
    90
    3
  • 47 : Ons. Mlr. Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Boomer - Spiller for Spillested 1
    2. 2 Carsten - Spiller for Daisy
    3. 3 Rønning - Spiller for Mørkhøj
    4. 4 Magnus - Spiller for Slagelse
    1
    Boomer
    2
    Carsten
    3
    Rønning
    4
    Magnus
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Boomer
     
    70
    38
    70
    2
    38
    3
    2
    Carsten
    Daisy
    46
    70
    70
    2
    46
    2
    3
    Rønning
    Mørkhøj
    70
    62
    70
    2
    62
    1
    4
    Magnus
    Slagelse
    42
    66
    40
    0
    148
    4
  • 48 : Ons. Mlr. Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kenni - Spiller for Vibradan
    2. 2 Henrik - Spiller for Sluk Efter
    3. 3 Jens - Spiller for Sluk Efter
    4. 4 Thomas - Spiller for Mimers
    1
    Kenni
    2
    Henrik
    3
    Jens
    4
    Thomas
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kenni
    Vibradan
    48
    70
    52
    1
    100
    3
    2
    Henrik
    Sluk Efter
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Jens
    Sluk Efter
    42
    44
    16
    0
    102
    4
    4
    Thomas
    Mimers
    70
    28
    70
    2
    28
    2
  • 49 : Tir. Kl. 17 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 James - Spiller for Københavneren
    2. 2 Freeze - Spiller for Sundbyvester
    3. 3 Kim AH - Spiller for Snoopy
    4. 4 Heine - Spiller for Sluk Efter
    1
    James
    2
    Freeze
    3
    Kim AH
    4
    Heine
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    James
    Københavneren
    64
    70
    70
    2
    64
    1
    2
    Freeze
    Sundbyvester
    70
    70
    50
    2
    50
    2
    3
    Kim AH
    Snoopy
    58
    56
    70
    1
    114
    4
    4
    Heine
    Sluk Efter
    68
    70
    64
    1
    132
    3
  • 50 : Tir. Kl. 17 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Leif Maler - Spiller for Snoopy
    2. 2 Jan Mose - Spiller for Københavneren
    3. 3 Jakob - Spiller for Rigshospitalet
    4. 4 Bent Nabo - Spiller for Snoopy
    1
    Leif Maler
    2
    Jan Mose
    3
    Jakob
    4
    Bent Nabo
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Leif Maler
    Snoopy
    54
    70
    70
    2
    54
    1
    2
    Jan Mose
    Københavneren
    70
    36
    54
    1
    90
    4
    3
    Jakob
    Rigshospitalet
    48
    70
    70
    2
    48
    2
    4
    Bent Nabo
    Snoopy
    48
    70
    60
    1
    108
    3
  • 51 : Tir. Kl. 18.30 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Stein - Spiller for Snoopy
    2. 2 Harms - Spiller for Gedser Bodega
    3. 3 Piet - Spiller for Mimers
    4. 4 Christian - Spiller for Hjørnet
    1
    Stein
    2
    Harms
    3
    Piet
    4
    Christian
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Stein
    Snoopy
    52
    64
    70
    1
    116
    2
    2
    Harms
    Gedser Bodega
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Piet
    Mimers
    70
    56
    54
    1
    110
    3
    4
    Christian
    Hjørnet
    52
    38
    70
    1
    90
    4
  • 52 : Tir. Kl. 18.30 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 SvendE - Spiller for Snoopy
    2. 2 Lennart - Spiller for Geviret
    3. 3 Kristian - Spiller for Slusen
    4. 4 Thomas - Spiller for Snoopy
    1
    SvendE
    2
    Lennart
    3
    Kristian
    4
    Thomas
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    SvendE
    Snoopy
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Lennart
    Geviret
    36
    70
    40
    1
    76
    4
    3
    Kristian
    Slusen
    50
    38
    70
    1
    88
    3
    4
    Thomas
    Snoopy
    64
    70
    44
    1
    108
    2
  • 53 : Tir. Mlr. Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 SvendE - Spiller for Snoopy
    2. 2 Thomas - Spiller for Snoopy
    3. 3 Harms - Spiller for Gedser Bodega
    4. 4 Stein - Spiller for Snoopy
    1
    SvendE
    2
    Thomas
    3
    Harms
    4
    Stein
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    SvendE
    Snoopy
    70
    70
    64
    2
    64
    2
    2
    Thomas
    Snoopy
    44
    46
    58
    0
    148
    4
    3
    Harms
    Gedser Bodega
    56
    70
    22
    1
    78
    3
    4
    Stein
    Snoopy
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 54 : Tir. Mlr. Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Freeze - Spiller for Sundbyvester
    2. 2 Leif - Spiller for Snoopy
    3. 3 James - Spiller for Københavneren
    4. 4 Jakob - Spiller for Rigshospitalet
    1
    Freeze
    2
    Leif
    3
    James
    4
    Jakob
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Freeze
    Sundbyvester
    44
    66
    70
    1
    110
    3
    2
    Leif
    Snoopy
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    James
    Københavneren
    70
    44
    30
    1
    74
    4
    4
    Jakob
    Rigshospitalet
    62
    52
    70
    1
    114
    2
  • 55 : Man. Kl. 18 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kurt Nielsen - Spiller for Daisy
    2. 2 Søren - Spiller for Snoopy
    3. 3 Dorrit - Spiller for Højden
    4. 4 Kenneth - Spiller for Center Pub, Høng
    1
    Kurt Nielsen
    2
    Søren
    3
    Dorrit
    4
    Kenneth
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kurt Nielsen
    Daisy
    52
    70
    38
    1
    90
    3
    2
    Søren
    Snoopy
    70
    70
    56
    2
    56
    2
    3
    Dorrit
    Højden
    20
    32
    38
    0
    90
    4
    4
    Kenneth
    Center Pub, Høng
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 56 : Man. Kl. 18 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Brian Juste - Spiller for Smut - Inn
    2. 2 Paolo - Spiller for Snoopy
    3. 3 Marde - Spiller for Vibradan
    4. 4 Annie - Spiller for Mørkhøj
    1
    Brian Juste
    2
    Paolo
    3
    Marde
    4
    Annie
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Brian Juste
    Smut - Inn
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Paolo
    Snoopy
    48
    66
    66
    0
    180
    4
    3
    Marde
    Vibradan
    34
    70
    58
    1
    92
    3
    4
    Annie
    Mørkhøj
    42
    70
    70
    2
    42
    2
  • 57 : Man. Kl. 19.30 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Peter MC - Spiller for Københavneren
    2. 2 Jan - Spiller for Chimpansen
    3. 3 Casper - Spiller for Rottehullet
    4. 4 Oliver - Spiller for Daisy
    1
    Peter MC
    2
    Jan
    3
    Casper
    4
    Oliver
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Peter MC
    Københavneren
    64
    50
    70
    1
    114
    3
    2
    Jan
    Chimpansen
    70
    62
    70
    2
    62
    2
    3
    Casper
    Rottehullet
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Oliver
    Daisy
    48
    48
    48
    0
    144
    4
  • 58 : Man. Kl. 19.30 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny A. - Spiller for Grønne Hest
    2. 2 Kenny - Spiller for Geviret
    3. 3 Michael - Spiller for Slap A'
    4. 4 Frank - Spiller for Mimers
    1
    Johnny A.
    2
    Kenny
    3
    Michael
    4
    Frank
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny A.
    Grønne Hest
    34
    46
    24
    0
    104
    4
    2
    Kenny
    Geviret
    70
    52
    34
    1
    86
    3
    3
    Michael
    Slap A'
    70
    70
    22
    2
    22
    2
    4
    Frank
    Mimers
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 59 : Mlr. Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Frank - Spiller for Mimers
    2. 2 Kenneth - Spiller for Center Pub, Høng
    3. 3 Søren - Spiller for Snoopy
    4. 4 Michael - Spiller for Slap A'
    1
    Frank
    2
    Kenneth
    3
    Søren
    4
    Michael
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Frank
    Mimers
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Kenneth
    Center Pub, Høng
    44
    70
    66
    1
    110
    2
    3
    Søren
    Snoopy
    16
    48
    70
    1
    64
    4
    4
    Michael
    Slap A'
    18
    70
    64
    1
    82
    3
  • 60 : Mlr. Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Juste - Spiller for Smut-Inn
    2. 2 Jan - Spiller for Chimpansen
    3. 3 Annie - Spiller for Mørkhøj
    4. 4 Casper - Spiller for Rottehullet
    1
    Juste
    2
    Jan
    3
    Annie
    4
    Casper
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Juste
    Smut-Inn
    32
    50
    56
    0
    138
    4
    2
    Jan
    Chimpansen
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Annie
    Mørkhøj
    70
    30
    50
    1
    80
    3
    4
    Casper
    Rottehullet
    70
    52
    70
    2
    52
    2