Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

Singleturnering på Skovpubben i Skovlunde

16. oktober @ 12:00 - 23. oktober @ 23:00

Pris: 200Kr.

Skovpubben i Skovlunde vil også rigtig gerne på landkortet med hensyn til billardturneringer.
Det er et fantastik sted med et 1/2 match bord med varme, 50 mm skifferplade, faktisk et af bordene fra Damhuskroen. Der vil blive lagt nyt klæde på ca. 1 uge – 14 dage før turneringsstart.
Der vil være mulighed for over hele ugen at købe mad til 50 kr.

SILDEBORD på finaledagen kl. 13.00 bestilles senest lørdag.
Prisen er 50,- kr incl. 1 øl / 1 vand + 1 snaps.

Pris: 50,-

MENU:
Søndag d.16. Oktober: Boller i karry
Mandag d.17. Oktober: Frikadeller med stuvet hvidkål
Tirsdag d. 18. Oktober: Tarteletter med høns i asparges
Onsdag d.19. Oktober: Pasta med kødsovs
Torsdag d.20. Oktober: Lasagne
Fredag d.21. Oktober: Medister med brun sovs, kartofler, surt
Lørdag d.22. Oktober: Mørbradgryde med kartoffelmos
Søndag d.23. Oktober: Forloren skildpadde med æg og flute

Indskud 200 kr. pr. snude.
Præmiefordelingen ved udsolgt med 64 deltagere:
1. 4.400 kr
2. 3.000 kr
3. 2.000 kr
4. 1.500 kr
5. 1.200 kr
6. 700 kr
High-score præmien er sponsorpræmie..
12 go´e udløser en lille skarp i baren.
Man er ikke tilmeldt ved at trykke på ”deltager knappen”
Annie Clausen SKAL kontaktes enten på tlf. 40 46 01 65 eller i min indbakke.

Detaljer

Start:
16. oktober @ 12:00
Slut:
23. oktober @ 23:00
Pris:
200Kr.
Facebook Event:
https://www.facebook.com/events/532697118632584?ref=newsfeed

Turneringsskemaer

  • 1 : FINALE KL. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Mangaard - Spiller for Landmanden
    2. 2 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    3. 3 Thomas Larsen - Spiller for Københavneren
    4. 4 Casper Michael - Spiller for Smut Inn
    5. 5 Johnny Gyldendahl - Spiller for Viggo P & Søn
    6. 6 Rune Kampe - Spiller for DSM
    1
    Thomas Mangaard
    2
    Jan Christensen
    3
    Thomas Larsen
    4
    Casper Michael
    5
    Johnny Gyldendahl
    6
    Rune Kampe
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Mangaard
    Landmanden
    70
    70
    60
    70
    70
    4
    60
    1
    2
    Jan Christensen
    Chimpansen
    30
    70
    70
    58
    50
    2
    138
    6
    3
    Thomas Larsen
    Københavneren
    34
    60
    62
    70
    70
    2
    156
    5
    4
    Casper Michael
    Smut Inn
    70
    68
    70
    38
    70
    3
    106
    2
    5
    Johnny Gyldendahl
    Viggo P & Søn
    64
    70
    34
    70
    66
    2
    164
    4
    6
    Rune Kampe
    DSM
    66
    70
    68
    48
    70
    2
    182
    3
  • 2 : Semifinale kl. 16.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lau Christenesn - Spiller for Biblioteket
    2. 2 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    3. 3 Johnny Gyldendahl - Spiller for Viggo P. & Søn
    4. 4 Rune Kampe - Spiller for DSM
    1
    Lau Christenesn
    2
    Jan Christensen
    3
    Johnny Gyldendahl
    4
    Rune Kampe
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Lau Christenesn
    Biblioteket
    48
    46
    42
    0
    136
    4
    2
    Jan Christensen
    Chimpansen
    70
    70
    54
    2
    54
    1
    3
    Johnny Gyldendahl
    Viggo P. & Søn
    70
    38
    70
    2
    38
    3
    4
    Rune Kampe
    DSM
    70
    70
    50
    2
    50
    2
  • 3 : Semifinale kl. 15.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Casper Michael - Spiller for Smut Inn
    2. 2 Thomas Mangaard - Spiller for Landmanden
    3. 3 Kristian Lyck - Spiller for Pub & Sport
    4. 4 Thomas Larsen - Spiller for Københavneren
    1
    Casper Michael
    2
    Thomas Mangaard
    3
    Kristian Lyck
    4
    Thomas Larsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Casper Michael
    Smut Inn
    54
    70
    60
    1
    114
    3
    2
    Thomas Mangaard
    Landmanden
    70
    70
    x
    2
    0
    1
    3
    Kristian Lyck
    Pub & Sport
    60
    44
    62
    0
    166
    4
    4
    Thomas Larsen
    Københavneren
    70
    x
    70
    2
    0
    1
  • 4 : Kvartfinale kl. 13.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Frank Vinther - Spiller for Snoopy Bodega
    2. 2 Thomas Mangaard - Spiller for Landmanden
    3. 3 Johnny Gyldendahl - Spiller for Viggo P & Søn
    4. 4 Henrik Dahl - Spiller for Geviret
    1
    Frank Vinther
    2
    Thomas Mangaard
    3
    Johnny Gyldendahl
    4
    Henrik Dahl
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Frank Vinther
    Snoopy Bodega
    x
    68
    62
    0
    130
    4
    2
    Thomas Mangaard
    Landmanden
    x
    70
    70
    2
    0
    2
    3
    Johnny Gyldendahl
    Viggo P & Søn
    70
    50
    70
    2
    50
    1
    4
    Henrik Dahl
    Geviret
    70
    42
    38
    1
    80
    3
  • 5 : Kvartfinale 12.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lau Christensen - Spiller for Biblioteket
    2. 2 Skipper - Spiller for Gyllehuset
    3. 3 Thomas Larsen - Spiller for Københavneren
    4. 4 Kenny Sørensen - Spiller for Geviret
    1
    Lau Christensen
    2
    Skipper
    3
    Thomas Larsen
    4
    Kenny Sørensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Lau Christensen
    Biblioteket
    70
    66
    58
    1
    124
    2
    2
    Skipper
    Gyllehuset
    28
    54
    70
    1
    82
    4
    3
    Thomas Larsen
    Københavneren
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Kenny Sørensen
    Geviret
    70
    66
    24
    1
    90
    3
  • 6 : Kvartfinale kl. 09.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Keen Pedersen - Spiller for Teatercafeen
    2. 2 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    3. 3 Kristian Lyck - Spiller for Pug & Sport
    1
    Keen Pedersen
    2
    Jan Christensen
    3
    Kristian Lyck
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Keen Pedersen
    Teatercafeen
    70
    56
    66
    50
    1
    172
    3
    2
    Jan Christensen
    Chimpansen
    68
    70
    70
    54
    2
    122
    2
    3
    Kristian Lyck
    Pug & Sport
    70
    70
    62
    70
    3
    62
    1
  • 7 : Kvartfinale kl. 10.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Abrahamsen - Spiller for Smut Inn
    2. 2 Casper Michael - Spiller for Smut Inn
    3. 3 Rune Kampe - Spiller for DSM
    4. 4 Christian Møller - Spiller for Slagelse
    1
    Johnny Abrahamsen
    2
    Casper Michael
    3
    Rune Kampe
    4
    Christian Møller
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny Abrahamsen
    Smut Inn
    70
    60
    66
    1
    126
    3
    2
    Casper Michael
    Smut Inn
    34
    70
    70
    2
    34
    1
    3
    Rune Kampe
    DSM
    70
    32
    70
    2
    32
    2
    4
    Christian Møller
    Slagelse
    70
    56
    44
    1
    100
    4
  • 8 : Lørdag mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael Hansen - Spiller for SlukEfter
    2. 2 Kenni Nielsen - Spiller for Vibradan
    3. 3 Johnny Gyldendahl - Spiller for Viggo P. & Søn
    4. 4 Frank Vinther - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    Michael Hansen
    2
    Kenni Nielsen
    3
    Johnny Gyldendahl
    4
    Frank Vinther
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Michael Hansen
    SlukEfter
    56
    48
    70
    1
    104
    3
    2
    Kenni Nielsen
    Vibradan
    70
    38
    38
    1
    76
    4
    3
    Johnny Gyldendahl
    Viggo P. & Søn
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Frank Vinther
    Snoopy Bodega
    66
    70
    50
    1
    116
    2
  • 9 : Lørdag d. 22. oktober kl. 13.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Frank Vinther - Spiller for Snoopy Bodega
    2. 2 Michael Hansen - Spiller for SlukEfter
    3. 3 Finn Trilov - Spiller for Mørkhøj Bodega
    4. 4 Piet Francker - Spiller for Mimers
    1
    Frank Vinther
    2
    Michael Hansen
    3
    Finn Trilov
    4
    Piet Francker
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Frank Vinther
    Snoopy Bodega
    62
    70
    70
    2
    62
    2
    2
    Michael Hansen
    SlukEfter
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Finn Trilov
    Mørkhøj Bodega
    8
    48
    54
    0
    110
    4
    4
    Piet Francker
    Mimers
    40
    58
    70
    1
    98
    3
  • 10 : Lørdag d. 22. oktober kl. 14.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Gyldendahl - Spiller for Viggo P. & Søn
    2. 2 Kenni Nielsen - Spiller for Vibradan
    3. 3 Martin Kolasa - Spiller for Charlie Chaplin
    4. 4 Lille Per - Spiller for Amager
    1
    Johnny Gyldendahl
    2
    Kenni Nielsen
    3
    Martin Kolasa
    4
    Lille Per
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny Gyldendahl
    Viggo P. & Søn
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Kenni Nielsen
    Vibradan
    44
    70
    70
    2
    44
    2
    3
    Martin Kolasa
    Charlie Chaplin
    24
    42
    18
    0
    84
    4
    4
    Lille Per
    Amager
    48
    54
    70
    1
    102
    3
  • 11 : Fredag mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Mangaard - Spiller for Landmanden
    2. 2 Jonas - Spiller for Pub & Sport
    3. 3 Christian Møller - Spiller for Slagelse
    4. 4 Erik Bustoft - Spiller for Kom Tit
    1
    Thomas Mangaard
    2
    Jonas
    3
    Christian Møller
    4
    Erik Bustoft
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Mangaard
    Landmanden
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Jonas
    Pub & Sport
    42
    68
    70
    1
    110
    3
    3
    Christian Møller
    Slagelse
    58
    70
    70
    2
    58
    2
    4
    Erik Bustoft
    Kom Tit
    28
    46
    30
    0
    104
    4
  • 12 : Fredag d. 21. oktober kl. 17.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Erik Bustoft - Spiller for Kom Tit
    2. 2 Ulle - Spiller for Snoopy Bodega
    3. 3 Thomas Mangaard - Spiller for Landmanden
    4. 4 Stefan Krogh - Spiller for Mimers
    1
    Erik Bustoft
    2
    Ulle
    3
    Thomas Mangaard
    4
    Stefan Krogh
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Erik Bustoft
    Kom Tit
    70
    62
    70
    2
    62
    2
    2
    Ulle
    Snoopy Bodega
    50
    38
    70
    1
    88
    3
    3
    Thomas Mangaard
    Landmanden
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Stefan Krogh
    Mimers
    40
    56
    24
    0
    120
    4
  • 13 : Fredag d. 21. oktober kl. 19.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Christian Møller - Spiller for Slagelse
    2. 2 Kim AH - Spiller for Snoopy Bodega
    3. 3 Jonas - Spiller for Pub & Sport
    4. 4 James Henry - Spiller for Københavneren
    1
    Christian Møller
    2
    Kim AH
    3
    Jonas
    4
    James Henry
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Christian Møller
    Slagelse
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Kim AH
    Snoopy Bodega
    48
    40
    58
    0
    146
    4
    3
    Jonas
    Pub & Sport
    52
    70
    70
    2
    52
    2
    4
    James Henry
    Københavneren
    20
    70
    68
    1
    88
    3
  • 14 : Torsdag mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kristian Lyck - Spiller for Pub & Sport
    2. 2 Ian White - Spiller for Smut Inn
    3. 3 Rune Kampe - Spiller for DSM
    4. 4 Carster Henriksen - Spiller for Mimers
    1
    Kristian Lyck
    2
    Ian White
    3
    Rune Kampe
    4
    Carster Henriksen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kristian Lyck
    Pub & Sport
    70
    56
    70
    2
    56
    1
    2
    Ian White
    Smut Inn
    34
    70
    70
    2
    34
    3
    3
    Rune Kampe
    DSM
    70
    46
    70
    2
    46
    2
    4
    Carster Henriksen
    Mimers
    50
    46
    26
    0
    122
    4
  • 15 : Torsdag d. 20. oktober kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Ian White - Spiller for Smut INn
    2. 2 Rune Kampe - Spiller for DSM
    3. 3 Kenneth Jensen - Spiller for Fidusen
    4. 4 Rasmus Krogh - Spiller for Mimers
    1
    Ian White
    2
    Rune Kampe
    3
    Kenneth Jensen
    4
    Rasmus Krogh
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Ian White
    Smut INn
    42
    70
    70
    2
    42
    3
    2
    Rune Kampe
    DSM
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Kenneth Jensen
    Fidusen
    30
    32
    44
    0
    106
    4
    4
    Rasmus Krogh
    Mimers
    68
    48
    70
    1
    116
    2
  • 16 : Torsdag d. 20. oktober kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kristian Lyck - Spiller for Pub & Sport
    2. 2 René Poulsen - Spiller for Nærum Bodega
    3. 3 Carster Henriksen - Spiller for Mimers
    4. 4 Jens Andersen - Spiller for SlukEfter
    1
    Kristian Lyck
    2
    René Poulsen
    3
    Carster Henriksen
    4
    Jens Andersen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kristian Lyck
    Pub & Sport
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    René Poulsen
    Nærum Bodega
    32
    38
    70
    1
    70
    3
    3
    Carster Henriksen
    Mimers
    58
    70
    70
    2
    58
    2
    4
    Jens Andersen
    SlukEfter
    30
    58
    42
    0
    130
    4
  • 17 : Onsdag mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Henrik Hansen - Spiller for Biblioteket
    2. 2 Keen Pedersen - Spiller for Teatercafeen
    3. 3 Percy Rosell - Spiller for Snoopy Bodega
    4. 4 Jan Aastrup - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Henrik Hansen
    2
    Keen Pedersen
    3
    Percy Rosell
    4
    Jan Aastrup
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Henrik Hansen
    Biblioteket
    42
    70
    70
    2
    42
    1
    2
    Keen Pedersen
    Teatercafeen
    70
    x
    70
    2
    0
    2
    3
    Percy Rosell
    Snoopy Bodega
    54
    x
    66
    0
    120
    4
    4
    Jan Aastrup
    Mørkhøj Bodega
    60
    42
    70
    1
    102
    3
  • 18 : Onsdag d. 19. oktober kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Villy Sørensen - Spiller for Mørkhøj Bodega
    2. 2 Percy Rosell - Spiller for Snoopy Bodega
    3. 3 Keen Pedersen - Spiller for Teatercafeen
    4. 4 Jan Mose - Spiller for Københavneren
    1
    Villy Sørensen
    2
    Percy Rosell
    3
    Keen Pedersen
    4
    Jan Mose
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Villy Sørensen
    Mørkhøj Bodega
    44
    42
    66
    0
    152
    4
    2
    Percy Rosell
    Snoopy Bodega
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Keen Pedersen
    Teatercafeen
    70
    14
    70
    2
    14
    2
    4
    Jan Mose
    Københavneren
    70
    60
    68
    1
    128
    3
  • 19 : Onsdag d. 19. oktober kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan Aastrup - Spiller for Mørkhøj Bodega
    2. 2 Keld Jensen - Spiller for Mørkhøj Bodega
    3. 3 Heine Opiola - Spiller for SlukEfter
    4. 4 Henrik Hansen - Spiller for Biblioteket
    1
    Jan Aastrup
    2
    Keld Jensen
    3
    Heine Opiola
    4
    Henrik Hansen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan Aastrup
    Mørkhøj Bodega
    58
    70
    70
    2
    58
    2
    2
    Keld Jensen
    Mørkhøj Bodega
    70
    56
    64
    1
    120
    3
    3
    Heine Opiola
    SlukEfter
    64
    70
    46
    1
    110
    4
    4
    Henrik Hansen
    Biblioteket
    66
    70
    70
    2
    66
    1
  • 20 : Tirsdag mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Henrik Dahl - Spiller for Geviret
    2. 2 Skipper - Spiller for Gyllehuset
    3. 3 Martin Steen - Spiller for Snoopy Bodega
    4. 4 Fj8 - Spiller for Hvidovre
    1
    Henrik Dahl
    2
    Skipper
    3
    Martin Steen
    4
    Fj8
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Henrik Dahl
    Geviret
    70
    56
    70
    2
    56
    2
    2
    Skipper
    Gyllehuset
    66
    70
    70
    2
    66
    1
    3
    Martin Steen
    Snoopy Bodega
    70
    32
    70
    2
    32
    3
    4
    Fj8
    Hvidovre
    50
    52
    28
    0
    130
    4
  • 21 : Tirsdag d. 18. oktober kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Marc Henriksen - Spiller for Geviret
    2. 2 Martin Steen - Spiller for Snoopy Bodega
    3. 3 Skipper - Spiller for Gyllehuset
    4. 4 Martin Nielsen - Spiller for Skovpubben
    1
    Marc Henriksen
    2
    Martin Steen
    3
    Skipper
    4
    Martin Nielsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Marc Henriksen
    Geviret
    30
    58
    70
    1
    88
    3
    2
    Martin Steen
    Snoopy Bodega
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Skipper
    Gyllehuset
    70
    58
    70
    2
    58
    2
    4
    Martin Nielsen
    Skovpubben
    42
    28
    22
    0
    92
    4
  • 22 : Tirsdag d. 18. oktober kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Henrik Dahl - Spiller for Geviret
    2. 2 Fj8 - Spiller for Hvidovre
    3. 3 HP - Spiller for Nærum Bodega
    4. 4 Jimmy Star - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Henrik Dahl
    2
    Fj8
    3
    HP
    4
    Jimmy Star
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Henrik Dahl
    Geviret
    70
    70
    68
    2
    68
    1
    2
    Fj8
    Hvidovre
    62
    70
    70
    2
    62
    2
    3
    HP
    Nærum Bodega
    66
    66
    70
    1
    132
    3
    4
    Jimmy Star
    Mørkhøj Bodega
    70
    34
    46
    1
    80
    4
  • 23 : Mandag mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Neilsen - Spiller for Mimers
    2. 2 Kenny Sørensen - Spiller for Geviret
    3. 3 Bent Pedersen - Spiller for Snoopy Bodega
    4. 4 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    1
    Thomas Neilsen
    2
    Kenny Sørensen
    3
    Bent Pedersen
    4
    Jan Christensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Neilsen
    Mimers
    46
    70
    28
    1
    74
    3
    2
    Kenny Sørensen
    Geviret
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Bent Pedersen
    Snoopy Bodega
    60
    62
    44
    0
    166
    4
    4
    Jan Christensen
    Chimpansen
    70
    46
    70
    2
    46
    2
  • 24 : Mandag d. 17. oktober kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kenny Sørensen - Spiller for Geviret
    2. 2 Peter Rønning - Spiller for Mørkhøj Bodega
    3. 3 "Skyggen" - Spiller for Skovpubben
    4. 4 Bent Pedersen - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    Kenny Sørensen
    2
    Peter Rønning
    3
    "Skyggen"
    4
    Bent Pedersen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kenny Sørensen
    Geviret
    70
    70
    50
    2
    50
    2
    2
    Peter Rønning
    Mørkhøj Bodega
    48
    70
    32
    1
    80
    3
    3
    "Skyggen"
    Skovpubben
    18
    34
    54
    0
    106
    4
    4
    Bent Pedersen
    Snoopy Bodega
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 25 : Mandag d. 17. oktober kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Nielsen - Spiller for Mimers
    2. 2 Thomas Bruus (Sambo) - Spiller for Svebølle
    3. 3 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    4. 4 Stephan Kromann - Spiller for Chimpansen
    1
    Thomas Nielsen
    2
    Thomas Bruus (Sambo)
    3
    Jan Christensen
    4
    Stephan Kromann
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Nielsen
    Mimers
    70
    70
    66
    2
    66
    1
    2
    Thomas Bruus (Sambo)
    Svebølle
    30
    52
    70
    1
    82
    4
    3
    Jan Christensen
    Chimpansen
    64
    70
    70
    2
    64
    2
    4
    Stephan Kromann
    Chimpansen
    70
    54
    46
    1
    100
    3
  • 26 : Søndag mellemrunde kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Casper Michael - Spiller for Smut Inn
    2. 2 Thomas Larsen - Spiller for Københavneren
    3. 3 Balladen - Spiller for Sundbyvester
    4. 4 BG - Spiller for Domhuset
    1
    Casper Michael
    2
    Thomas Larsen
    3
    Balladen
    4
    BG
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Casper Michael
    Smut Inn
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Thomas Larsen
    Københavneren
    68
    70
    44
    1
    112
    2
    3
    Balladen
    Sundbyvester
    60
    52
    70
    1
    112
    2
    4
    BG
    Domhuset
    30
    70
    68
    1
    98
    4
  • 27 : Søndag d. 16. oktober kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Larsen - Spiller for Københavneren
    2. 2 Søren Frejbæk - Spiller for Frihavnskroen
    3. 3 Balladen - Spiller for Sundbyvester
    4. 4 David Strange - Spiller for Frederikssund Billard
    1
    Thomas Larsen
    2
    Søren Frejbæk
    3
    Balladen
    4
    David Strange
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Larsen
    Københavneren
    70
    38
    70
    2
    38
    2
    2
    Søren Frejbæk
    Frihavnskroen
    52
    70
    46
    1
    98
    4
    3
    Balladen
    Sundbyvester
    70
    64
    70
    2
    64
    1
    4
    David Strange
    Frederikssund Billard
    60
    70
    68
    1
    128
    3
  • 28 : Søndag d. 16. oktober kl. 16.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Casper Michael - Spiller for Smut Inn
    2. 2 Mikael Nielsen - Spiller for Københavneren
    3. 3 BG - Spiller for Domhuset
    4. 4 Frank Holmqvist - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Casper Michael
    2
    Mikael Nielsen
    3
    BG
    4
    Frank Holmqvist
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Casper Michael
    Smut Inn
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Mikael Nielsen
    Københavneren
    60
    44
    26
    0
    130
    4
    3
    BG
    Domhuset
    58
    70
    70
    2
    58
    2
    4
    Frank Holmqvist
    Mørkhøj Bodega
    64
    70
    24
    1
    88
    3
  • 29 : Søndag d. 16. oktober kl. 12.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kenneth Petersen - Spiller for Slagelse
    2. 2 Johnny Lindelykke - Spiller for Nørre Pub
    3. 3 Annie Clausen - Spiller for Mørkhøj Bodega
    4. 4 Jimmy Christensen - Spiller for Skovpubben
    1
    Kenneth Petersen
    2
    Johnny Lindelykke
    3
    Annie Clausen
    4
    Jimmy Christensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kenneth Petersen
    Slagelse
    70
    34
    70
    2
    34
    2
    2
    Johnny Lindelykke
    Nørre Pub
    54
    50
    70
    1
    104
    3
    3
    Annie Clausen
    Mørkhøj Bodega
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Jimmy Christensen
    Skovpubben
    46
    38
    26
    0
    110
    4
  • 30 : Søndag d. 16. oktober kl. 13.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan Nielsen - Spiller for Vibradan
    2. 2 Johnny Abrahamsen - Spiller for Smut Inn
    3. 3 Lau Christensen - Spiller for Biblioteket
    4. 4 Jan Angren - Spiller for Skippers Vinstue
    1
    Jan Nielsen
    2
    Johnny Abrahamsen
    3
    Lau Christensen
    4
    Jan Angren
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan Nielsen
    Vibradan
    64
    70
    30
    1
    94
    4
    2
    Johnny Abrahamsen
    Smut Inn
    70
    62
    70
    2
    62
    1
    3
    Lau Christensen
    Biblioteket
    52
    70
    70
    2
    52
    2
    4
    Jan Angren
    Skippers Vinstue
    70
    64
    48
    1
    112
    3
  • 31 : Søndag mellemrunde kl. 15.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Annie Clausen - Spiller for Mørkhøj Bodega
    2. 2 Johnny Abrahamsen - Spiller for Smut Inn
    3. 3 Lau Christensen - Spiller for Biblioteket
    4. 4 Kenneth Petersen - Spiller for Slagelse
    1
    Annie Clausen
    2
    Johnny Abrahamsen
    3
    Lau Christensen
    4
    Kenneth Petersen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Annie Clausen
    Mørkhøj Bodega
    66
    42
    70
    1
    108
    3
    2
    Johnny Abrahamsen
    Smut Inn
    70
    52
    70
    2
    52
    2
    3
    Lau Christensen
    Biblioteket
    70
    70
    64
    2
    64
    1
    4
    Kenneth Petersen
    Slagelse
    64
    36
    70
    1
    100
    4