Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

Singleturnering Mørkhøj Bodega

5. juli @ 15:00 - 12. juli @ 22:00

Pris: 200Kr.

Indskud 200 kr pr. deltager. Alt indskud går til præmier.

12 go´e udløser en lille skarp i baren.

Der er plads til 64 deltagere.

Præmiefordelingen ved udsolgt = 64 deltagere:

1. 5.000,-
2. 3.000,-
3. 2.000,-
4. 1.300,-
5. 900,-
6. 600,-

Ugens high-score vil være en sponsorgave. Der vil ligeledes være en sponsorgave til den bedste pige/dame som når længst i turneringen.

Indledende puljer spilles således:
Søndag kl. 15.00 og 16.30 – mellemrunde kl. 18.00
Mandag kl. 18.00 og 19.30 – mellemrunde kl. 21.00
Tirsdag kl. 18.00 og 19. 30 – mellemrunde kl. 21.00
Onsdag kl. 18.00 og 19.30 – mellemrunde kl. 21.00
Torsdag kl. 18.00 og 19.30 – mellemrunde kl. 21.00
Fredag kl. 18.00 og 19. 30 – mellemrunde kl. 21.00
Lørdag kl. 13.00 og 14.30 – Mellemrunde kl. 16.00
Lørdag kl. 18.00 og 19.30 – mellemrunde kl. 21.00

Når mellemrunderne er færdige bliver der trukket kort så man kan se sin spilletid om søndagen (kvartfinaler)

Tidspunkter for kvartfinalerne:
Kl. 09.00 – kl. 10.30 – kl. 12.00 og kl. 13.30

Tidspunkter for semifinalerne:
Kl. 15.00 og kl. 16.30 (3 videre fra hver semifinale til finalen)

Tidspunkt for finalen (6 deltagere)
Ca. kl. 18.00

Detaljer

Start:
5. juli @ 15:00
Slut:
12. juli @ 22:00
Pris:
200Kr.
Facebook Event:
https://www.facebook.com/events/122409809041253/

Sted

Mørkhøj Bodega
Mørkhøjvej 101
Søborg, 2860 Danmark
+ Google Map

Turneringsskemaer

  • 1 : Søndag d. 5. juli kl. 15.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Peter Rønning - Spiller for Mørkhøj Bodega
    2. 2 Finn Trilov - Spiller for Mørkhøj Bodega
    3. 3 Kasper Lyngholm - Spiller for Frihavnskroen
    4. 4 Annie Clausen - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    Peter Rønning
    2
    Finn Trilov
    3
    Kasper Lyngholm
    4
    Annie Clausen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Peter Rønning
    Mørkhøj Bodega
    70
    64
    70
    2
    64
    2
    2
    Finn Trilov
    Mørkhøj Bodega
    34
    58
    46
    0
    138
    4
    3
    Kasper Lyngholm
    Frihavnskroen
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Annie Clausen
    Snoopy Bodega
    46
    70
    44
    1
    90
    3
  • 2 : Søndag d. 5. juli kl. 16:30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jacob Olsen - Spiller for Øbro
    2. 2 Brian Trucker - Spiller for skomarbillard.dk
    3. 3 Ian White - Spiller for Stefanshus
    4. 4 Bondo - Spiller for Mimers
    1
    Jacob Olsen
    2
    Brian Trucker
    3
    Ian White
    4
    Bondo
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jacob Olsen
    Øbro
    22
    70
    30
    1
    52
    4
    2
    Brian Trucker
    skomarbillard.dk
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Ian White
    Stefanshus
    42
    52
    70
    1
    94
    2
    4
    Bondo
    Mimers
    70
    30
    38
    1
    68
    3
  • 3 : Søndag mellemrunde kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kasper Lyngholm - Spiller for Frihavnskroen
    2. 2 Ian White - Spiller for Stefanshus
    3. 3 Brian Trucker - Spiller for skomarbillard.dk
    4. 4 Peter Rønning - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Kasper Lyngholm
    2
    Ian White
    3
    Brian Trucker
    4
    Peter Rønning
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kasper Lyngholm
    Frihavnskroen
    58
    42
    32
    0
    132
    4
    2
    Ian White
    Stefanshus
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Brian Trucker
    skomarbillard.dk
    70
    68
    70
    2
    68
    2
    4
    Peter Rønning
    Mørkhøj Bodega
    70
    42
    44
    1
    86
    3
  • 4 : Mandag d. 6. juli kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jimmy Star - Spiller for Mørkhøj Bodega
    2. 2 Flemming Bendix - Spiller for Mørkhøj Bodega
    3. 3 Allan Skouborg - Spiller for Greve
    4. 4 Thomas Nielsen - Spiller for Mimers
    1
    Jimmy Star
    2
    Flemming Bendix
    3
    Allan Skouborg
    4
    Thomas Nielsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jimmy Star
    Mørkhøj Bodega
    36
    44
    70
    1
    80
    4
    2
    Flemming Bendix
    Mørkhøj Bodega
    70
    70
    22
    2
    22
    2
    3
    Allan Skouborg
    Greve
    70
    56
    60
    1
    116
    3
    4
    Thomas Nielsen
    Mimers
    64
    70
    70
    2
    64
    1
  • 5 : Mandag d. 6. juli kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Asger - Spiller for København
    2. 2 Christian Møller - Spiller for Slagelse
    3. 3 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    4. 4 Martin Steen - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    Asger
    2
    Christian Møller
    3
    Jan Christensen
    4
    Martin Steen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Asger
    København
    60
    54
    68
    0
    182
    4
    2
    Christian Møller
    Slagelse
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Jan Christensen
    Chimpansen
    70
    42
    70
    2
    42
    2
    4
    Martin Steen
    Snoopy Bodega
    70
    44
    34
    1
    78
    3
  • 6 : Mandag mellemrunde kl. 21.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Nielsen - Spiller for Mimers
    2. 2 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    3. 3 Christian Møller - Spiller for Slagelse
    4. 4 Flemming Bendix - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Thomas Nielsen
    2
    Jan Christensen
    3
    Christian Møller
    4
    Flemming Bendix
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Nielsen
    Mimers
    30
    44
    70
    1
    74
    3
    2
    Jan Christensen
    Chimpansen
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Christian Møller
    Slagelse
    70
    54
    70
    2
    54
    2
    4
    Flemming Bendix
    Mørkhøj Bodega
    52
    36
    58
    0
    146
    4
  • 7 : Tirsdag d. 7. juli kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Mike Christiansen - Spiller for Roskilde
    2. 2 Jens Lee - Spiller for Stefanshus
    3. 3 Frank Holmqvist - Spiller for Mørkhøj Bodega
    4. 4 Lars Jeppesen - Spiller for Åkanden
    1
    Mike Christiansen
    2
    Jens Lee
    3
    Frank Holmqvist
    4
    Lars Jeppesen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Mike Christiansen
    Roskilde
    70
    56
    70
    2
    56
    2
    2
    Jens Lee
    Stefanshus
    20
    30
    70
    1
    50
    3
    3
    Frank Holmqvist
    Mørkhøj Bodega
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Lars Jeppesen
    Åkanden
    34
    62
    56
    0
    152
    4
  • 8 : Tirsdag d. 7. juli kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Simon Debel - Spiller for Kurts Grydelåg
    2. 2 Kim Birk - Spiller for Torvecafeen
    3. 3 Johnnie Maler - Spiller for Sundbyvester
    4. 4 Jan HG - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Simon Debel
    2
    Kim Birk
    3
    Johnnie Maler
    4
    Jan HG
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Simon Debel
    Kurts Grydelåg
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Kim Birk
    Torvecafeen
    58
    70
    70
    2
    58
    2
    3
    Johnnie Maler
    Sundbyvester
    24
    22
    70
    1
    46
    3
    4
    Jan HG
    Mørkhøj Bodega
    48
    56
    52
    0
    156
    4
  • 9 : Tirsdag mellemrunde kl. 21.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Frank Holmqvist - Spiller for Mørkhøj Bodega
    2. 2 Kim Birk - Spiller for Torveceen
    3. 3 Simon Debel - Spiller for Kurts Grydelåg
    4. 4 Mike Christiansen - Spiller for Roskilde
    1
    Frank Holmqvist
    2
    Kim Birk
    3
    Simon Debel
    4
    Mike Christiansen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Frank Holmqvist
    Mørkhøj Bodega
    46
    42
    60
    0
    148
    4
    2
    Kim Birk
    Torveceen
    70
    36
    52
    1
    88
    3
    3
    Simon Debel
    Kurts Grydelåg
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Mike Christiansen
    Roskilde
    70
    70
    50
    2
    50
    2
  • 10 : Onsdag d. 8. juli kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Villy HG - Spiller for Mørkhøj Bodega
    2. 2 Bjørn Kristensen - Spiller for Mørkhøj Bodega
    3. 3 Percy Rosell - Spiller for Snoopy Bodega
    4. 4 Piet Francker - Spiller for Mimers
    1
    Villy HG
    2
    Bjørn Kristensen
    3
    Percy Rosell
    4
    Piet Francker
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Villy HG
    Mørkhøj Bodega
    68
    22
    70
    1
    90
    3
    2
    Bjørn Kristensen
    Mørkhøj Bodega
    70
    20
    28
    1
    48
    4
    3
    Percy Rosell
    Snoopy Bodega
    70
    70
    26
    2
    26
    2
    4
    Piet Francker
    Mimers
    56
    70
    70
    2
    56
    1
  • 11 : Onsdag d. 8. juli kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Adelaide Midjord - Spiller for Fiskehuset i Hornbæk
    2. 2 Marc Henriksen - Spiller for Geviret
    3. 3 Thomas Bræck - Spiller for Hermod
    4. 4 Jan Harms - Spiller for Gedser Bodega
    1
    Adelaide Midjord
    2
    Marc Henriksen
    3
    Thomas Bræck
    4
    Jan Harms
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Adelaide Midjord
    Fiskehuset i Hornbæk
    46
    56
    70
    1
    102
    3
    2
    Marc Henriksen
    Geviret
    70
    48
    68
    1
    116
    2
    3
    Thomas Bræck
    Hermod
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Jan Harms
    Gedser Bodega
    40
    70
    58
    1
    98
    4
  • 12 : Onsdag mellemrunde kl. 21.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Piet Francker - Spiller for Mimers
    2. 2 Marc Henriksen - Spiller for Geviret
    3. 3 Thomas Bræck - Spiller for Hermod
    4. 4 Percy Rosell - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    Piet Francker
    2
    Marc Henriksen
    3
    Thomas Bræck
    4
    Percy Rosell
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Piet Francker
    Mimers
    46
    24
    70
    1
    70
    3
    2
    Marc Henriksen
    Geviret
    70
    64
    70
    2
    64
    2
    3
    Thomas Bræck
    Hermod
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Percy Rosell
    Snoopy Bodega
    38
    48
    32
    0
    118
    4
  • 13 : Torsdag d. 9. juli kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lennart Hougaard - Spiller for Geviret
    2. 2 Claus Post - Spiller for Stalden
    3. 3 Bjørn Rindbøl - Spiller for Mørkhøj Bodega
    4. 4 Morten Eriksen - Spiller for Roskilde
    1
    Lennart Hougaard
    2
    Claus Post
    3
    Bjørn Rindbøl
    4
    Morten Eriksen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Lennart Hougaard
    Geviret
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Claus Post
    Stalden
    62
    70
    44
    1
    106
    3
    3
    Bjørn Rindbøl
    Mørkhøj Bodega
    68
    22
    42
    0
    132
    4
    4
    Morten Eriksen
    Roskilde
    58
    70
    70
    2
    58
    2
  • 14 : Torsdag d. 9. juli kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Ulle - Spiller for Snoopy Bodega
    2. 2 Thomas Mangaard - Spiller for Landmanden
    3. 3 Frank Kofod - Spiller for Mimers
    4. 4 Per Tværmose - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Ulle
    2
    Thomas Mangaard
    3
    Frank Kofod
    4
    Per Tværmose
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Ulle
    Snoopy Bodega
    48
    66
    70
    1
    114
    3
    2
    Thomas Mangaard
    Landmanden
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Frank Kofod
    Mimers
    70
    42
    70
    2
    42
    2
    4
    Per Tværmose
    Mørkhøj Bodega
    52
    52
    24
    0
    128
    4
  • 15 : Torsdag mellemrunde kl. 21.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lennart Hougaard - Spiller for Geviret
    2. 2 Frank Kofod - Spiller for Mimers
    3. 3 Thomas Mangaard - Spiller for Landmanden
    4. 4 Morten Eriksen - Spiller for Roskilde
    1
    Lennart Hougaard
    2
    Frank Kofod
    3
    Thomas Mangaard
    4
    Morten Eriksen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Lennart Hougaard
    Geviret
    26
    48
    70
    1
    74
    3
    2
    Frank Kofod
    Mimers
    70
    66
    70
    2
    66
    2
    3
    Thomas Mangaard
    Landmanden
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Morten Eriksen
    Roskilde
    62
    42
    50
    0
    154
    4
  • 16 : Fredag d. 10. juli kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan Mose - Spiller for Københavneren
    2. 2 Allan Fastholm - Spiller for Snoopy Bodega
    3. 3 Kenn Jakobsen - Spiller for Nærum Bodega
    4. 4 Kronborg - Spiller for Sundbyvester
    1
    Jan Mose
    2
    Allan Fastholm
    3
    Kenn Jakobsen
    4
    Kronborg
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan Mose
    Københavneren
    66
    70
    70
    2
    66
    1
    2
    Allan Fastholm
    Snoopy Bodega
    70
    26
    70
    2
    26
    2
    3
    Kenn Jakobsen
    Nærum Bodega
    38
    70
    36
    1
    74
    4
    4
    Kronborg
    Sundbyvester
    40
    40
    70
    1
    80
    3
  • 17 : Fredag d. 10. juli kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 René Poulsen - Spiller for Nærum Bodega
    2. 2 Erik Bustoft - Spiller for Kom Tit
    3. 3 Skipper - Spiller for Gyllehuset
    4. 4 Henrik Udsen - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    René Poulsen
    2
    Erik Bustoft
    3
    Skipper
    4
    Henrik Udsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    René Poulsen
    Nærum Bodega
    36
    44
    66
    0
    146
    4
    2
    Erik Bustoft
    Kom Tit
    70
    66
    70
    2
    66
    1
    3
    Skipper
    Gyllehuset
    70
    70
    58
    2
    58
    2
    4
    Henrik Udsen
    Mørkhøj Bodega
    70
    36
    70
    2
    36
    3
  • 18 : Fredag mellemrunde kl. 21.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan Mose - Spiller for Københavneren
    2. 2 Skipper - Spiller for Gyllehuset
    3. 3 Erik Bustoft - Spiller for Kom Tit
    4. 4 Allan Fastholm - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    Jan Mose
    2
    Skipper
    3
    Erik Bustoft
    4
    Allan Fastholm
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan Mose
    Københavneren
    66
    70
    26
    1
    92
    3
    2
    Skipper
    Gyllehuset
    70
    70
    60
    2
    60
    2
    3
    Erik Bustoft
    Kom Tit
    42
    36
    62
    0
    140
    4
    4
    Allan Fastholm
    Snoopy Bodega
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 19 : Lørdag d. 11. juli kl. 13.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 NO - Spiller for LBK Holbæk
    2. 2 Tim Lilja Frederiksen - Spiller for Mørkhøj Bodega
    3. 3 Michael Hansen - Spiller for Café Tyren
    4. 4 James Henry - Spiller for Københavneren
    1
    NO
    2
    Tim Lilja Frederiksen
    3
    Michael Hansen
    4
    James Henry
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    NO
    LBK Holbæk
    70
    36
    70
    2
    36
    3
    2
    Tim Lilja Frederiksen
    Mørkhøj Bodega
    44
    34
    62
    0
    140
    4
    3
    Michael Hansen
    Café Tyren
    70
    70
    60
    2
    60
    1
    4
    James Henry
    Københavneren
    56
    70
    70
    2
    56
    2
  • 20 : Lørdag d. 11. juli kl. 14.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Brian Ingemann - Spiller for Landmanden
    2. 2 Michael Mikkelsen - Spiller for Nørre Pub
    3. 3 Æcon Stegegaffel - Spiller for DSM
    4. 4 Søren Frejbæk - Spiller for Frihavnskroen
    1
    Brian Ingemann
    2
    Michael Mikkelsen
    3
    Æcon Stegegaffel
    4
    Søren Frejbæk
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Brian Ingemann
    Landmanden
    32
    50
    46
    0
    128
    4
    2
    Michael Mikkelsen
    Nørre Pub
    70
    58
    70
    2
    58
    2
    3
    Æcon Stegegaffel
    DSM
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Søren Frejbæk
    Frihavnskroen
    70
    8
    34
    1
    42
    3
  • 21 : Lørdag mellemrunde kl. 16.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael Hansen - Spiller for Café Tyren
    2. 2 Michael Mikkelsen - Spiller for Nørre Pub
    3. 3 Æcon Stegegaffel - Spiller for DSM
    4. 4 James Henry - Spiller for Københavneren
    1
    Michael Hansen
    2
    Michael Mikkelsen
    3
    Æcon Stegegaffel
    4
    James Henry
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Michael Hansen
    Café Tyren
    36
    54
    54
    0
    144
    4
    2
    Michael Mikkelsen
    Nørre Pub
    70
    58
    70
    2
    58
    2
    3
    Æcon Stegegaffel
    DSM
    70
    70
    64
    2
    64
    1
    4
    James Henry
    Københavneren
    70
    26
    70
    2
    26
    3
  • 22 : Lørdag d. 11. juli kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Henrik Sørensen - Spiller for Helsinge
    2. 2 Lau Christensen - Spiller for Café Daisy
    3. 3 Casper Michael - Spiller for Højden
    4. 4 Allan FCK - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Henrik Sørensen
    2
    Lau Christensen
    3
    Casper Michael
    4
    Allan FCK
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Henrik Sørensen
    Helsinge
    4
    36
    70
    1
    40
    3
    2
    Lau Christensen
    Café Daisy
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Casper Michael
    Højden
    70
    50
    70
    2
    50
    2
    4
    Allan FCK
    Mørkhøj Bodega
    50
    58
    24
    0
    132
    4
  • 23 : Lørdag d. 11. juli kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Gyldendahl - Spiller for Mimers
    2. 2 Paolo - Spiller for Mimers
    3. 3 Jais Jensen - Spiller for Mimers
    4. 4 Anders Roesen - Spiller for Åkanden
    1
    Johnny Gyldendahl
    2
    Paolo
    3
    Jais Jensen
    4
    Anders Roesen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny Gyldendahl
    Mimers
    70
    70
    54
    2
    54
    1
    2
    Paolo
    Mimers
    40
    16
    70
    1
    56
    4
    3
    Jais Jensen
    Mimers
    28
    70
    70
    2
    28
    2
    4
    Anders Roesen
    Åkanden
    70
    22
    56
    1
    78
    3
  • 24 : Lørdag mellemrunde kl. 21.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lau Christensen - Spiller for Café Daisy
    2. 2 Jais Jensen - Spiller for Mimers
    3. 3 Johnny Gyldendahl - Spiller for Mimers
    4. 4 Casper Michael - Spiller for Højden
    1
    Lau Christensen
    2
    Jais Jensen
    3
    Johnny Gyldendahl
    4
    Casper Michael
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Lau Christensen
    Café Daisy
    70
    48
    70
    2
    48
    2
    2
    Jais Jensen
    Mimers
    42
    52
    42
    0
    136
    4
    3
    Johnny Gyldendahl
    Mimers
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Casper Michael
    Højden
    46
    70
    60
    1
    106
    3
  • 25 : Kvartfinale kl. 09.00 - Hjerter 1-4

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Mangaard - Spiller for Landmanden
    2. 2 Michael Mikkelsen - Spiller for Nørre Pub
    3. 3 Skipper - Spiller for Gyllehuset
    4. 4 Christian Møller - Spiller for Slagelse
    1
    Thomas Mangaard
    2
    Michael Mikkelsen
    3
    Skipper
    4
    Christian Møller
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Mangaard
    Landmanden
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Michael Mikkelsen
    Nørre Pub
    56
    70
    70
    2
    56
    2
    3
    Skipper
    Gyllehuset
    0
    46
    62
    0
    108
    4
    4
    Christian Møller
    Slagelse
    60
    32
    70
    1
    92
    3
  • 26 : Kvartfinale kl. 10.30 - Klør 1-4

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Bræck - Spiller for Hermod
    2. 2 Æcon Stegegaffel - Spiller for DSM
    3. 3 Lau Christensen - Spiller for Café Daisy
    4. 4 Ian White - Spiller for Stefanshus
    1
    Thomas Bræck
    2
    Æcon Stegegaffel
    3
    Lau Christensen
    4
    Ian White
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Bræck
    Hermod
    58
    60
    70
    1
    118
    3
    2
    Æcon Stegegaffel
    DSM
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Lau Christensen
    Café Daisy
    70
    64
    70
    2
    64
    2
    4
    Ian White
    Stefanshus
    48
    0
    48
    0
    96
    4
  • 27 : Kvartfinale kl. 12.00 - Spar 1-4

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Marc Henriksen - Spiller for Geviret
    2. 2 Mike Christiansen - Spiller for Roskilde
    3. 3 Simon Debel - Spiller for Kurts Grydelåg
    4. 4 Frank Kofod - Spiller for Mimers
    1
    Marc Henriksen
    2
    Mike Christiansen
    3
    Simon Debel
    4
    Frank Kofod
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Marc Henriksen
    Geviret
    56
    0
    30
    0
    86
    4
    2
    Mike Christiansen
    Roskilde
    70
    38
    40
    1
    78
    3
    3
    Simon Debel
    Kurts Grydelåg
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Frank Kofod
    Mimers
    70
    70
    62
    2
    62
    2
  • 28 : Kvartfinale kl. 13.30 - Ruder 1-4

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    2. 2 Brian Trucker - Spiller for skomarbillard.dk
    3. 3 Johnny Gyldendahl - Spiller for Mimers
    4. 4 Allan Fastholm - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    Jan Christensen
    2
    Brian Trucker
    3
    Johnny Gyldendahl
    4
    Allan Fastholm
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan Christensen
    Chimpansen
    70
    68
    70
    2
    68
    2
    2
    Brian Trucker
    skomarbillard.dk
    68
    0
    42
    0
    110
    4
    3
    Johnny Gyldendahl
    Mimers
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Allan Fastholm
    Snoopy Bodega
    60
    70
    46
    1
    106
    3
  • 29 : Semifinale kl. 15.00 - Hjerter 1-4

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Frank Kofod - Spiller for Mimers
    2. 2 Lau Christensen - Spiller for Cafe Daisy
    3. 3 Michael Mikkelsen - Spiller for Nørre Pub
    4. 4 Thomas Mangaard - Spiller for Landmanden
    1
    Frank Kofod
    2
    Lau Christensen
    3
    Michael Mikkelsen
    4
    Thomas Mangaard
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Frank Kofod
    Mimers
    54
    28
    42
    0
    124
    4
    2
    Lau Christensen
    Cafe Daisy
    70
    30
    32
    1
    62
    3
    3
    Michael Mikkelsen
    Nørre Pub
    70
    70
    40
    2
    40
    2
    4
    Thomas Mangaard
    Landmanden
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 30 : Semifinale kl. 16.30 - Spar 1-4

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Gyldendahl - Spiller for Mimers
    2. 2 Simon Debel - Spiller for Kurts Grydelåg
    3. 3 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    4. 4 Æcon Stegegaffel - Spiller for DSM
    1
    Johnny Gyldendahl
    2
    Simon Debel
    3
    Jan Christensen
    4
    Æcon Stegegaffel
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny Gyldendahl
    Mimers
    70
    70
    68
    2
    68
    2
    2
    Simon Debel
    Kurts Grydelåg
    56
    70
    50
    1
    106
    3
    3
    Jan Christensen
    Chimpansen
    48
    54
    58
    0
    160
    4
    4
    Æcon Stegegaffel
    DSM
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 31 : FINALE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Gyldendahl - Spiller for Mimers
    2. 2 Michael Mikkelsen - Spiller for Nørre Pub
    3. 3 Thomas Mangaard - Spiller for Landmanden
    4. 4 Æcon Stegegaffel - Spiller for DSM
    5. 5 Lau Christensen - Spiller for Café Daisy
    6. 6 Simon Debel - Spiller for Kurts Grydelåg
    1
    Johnny Gyldendahl
    2
    Michael Mikkelsen
    3
    Thomas Mangaard
    4
    Æcon Stegegaffel
    5
    Lau Christensen
    6
    Simon Debel
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny Gyldendahl
    Mimers
    70
    70
    70
    68
    58
    3
    126
    2
    2
    Michael Mikkelsen
    Nørre Pub
    64
    50
    68
    70
    70
    2
    182
    4
    3
    Thomas Mangaard
    Landmanden
    56
    70
    70
    70
    70
    4
    56
    1
    4
    Æcon Stegegaffel
    DSM
    54
    70
    62
    70
    70
    3
    116
    3
    5
    Lau Christensen
    Café Daisy
    70
    54
    62
    40
    70
    2
    156
    5
    6
    Simon Debel
    Kurts Grydelåg
    70
    40
    48
    58
    26
    1
    172
    6