Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

Single billard turnering uge 23/24

13. juni @ 12:00 - 19. juni @ 22:00

Pris: 300Kr.

Turnering vil blive afholdt som sidst på Gedser bodega i uge 23/24 med start søndag uge 23 og finale vil være lørdag i uge 24. Der er plads til 48 deltager, der kan blive plads til op mod 64 deltager, men lad os nu se hvordan det går . Hvis vi bliver 64 deltager bliver præmierne naturligvis forhøjet, og det er først til mølle princippet, det koster 300 kr pr deltager.
Præmier vil være
1. Plads 5000 kr
2. Plads 3000 kr
3. Plads 2000 kr
4. Plads 1800 kr
5. Plads 1400 kr
6. Plads 1200 kr
Der er også highscore som er på 500 kr som er sponsoreret af (onkel) Jørgen.
Der vil ligeledes være en lille en i baren på 10 gode, også det er sponsoreret af (onkel) Jørgen. Som det plejer at være hernede sydpå, så spilles der altid om en genstand i hver kamp.

Detaljer

Start:
13. juni @ 12:00
Slut:
19. juni @ 22:00
Pris:
300Kr.

Arrangør

Jan Harms
Telefon:
31727023

Sted

Gedser Bodega
Langgade 47
Gedser, 4874 Danmark
+ Google Map

Turneringsskemaer

  • 1 : Søndag 13/6 kl 12

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Dennis Raun - Spiller for Mimers
    2. 2 Grethe Flintholm - Spiller for Mimers
    3. 3 Michael Hansen - Spiller for Præstø
    4. 4 Madsen - Spiller for Gedser Bodega
    1
    Dennis Raun
    2
    Grethe Flintholm
    3
    Michael Hansen
    4
    Madsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Dennis Raun
    Mimers
    70
    62
    70
    2
    62
    2
    2
    Grethe Flintholm
    Mimers
    20
    40
    70
    1
    60
    3
    3
    Michael Hansen
    Præstø
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Madsen
    Gedser Bodega
    58
    66
    40
    0
    164
    4
  • 2 : Søndag 13/6 kl 13.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Ole Nielsen (60W) - Spiller for Blå Stue
    2. 2 Frank Kofod - Spiller for Mimers
    3. 3 Mette Tanggaard - Spiller for Mimers
    4. 4 Dorrit Hornemann Hansen - Spiller for Mimers
    1
    Ole Nielsen (60W)
    2
    Frank Kofod
    3
    Mette Tanggaard
    4
    Dorrit Hornemann Hansen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Ole Nielsen (60W)
    Blå Stue
    52
    70
    70
    2
    52
    2
    2
    Frank Kofod
    Mimers
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Mette Tanggaard
    Mimers
    50
    62
    66
    0
    178
    4
    4
    Dorrit Hornemann Hansen
    Mimers
    54
    40
    70
    1
    94
    3
  • 3 : Mellemrunde søndag 13/6 kl 15

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Frank Kofod - Spiller for Mimers
    2. 2 Michael Hansen - Spiller for Præstø
    3. 3 Ole Nielsen (60W) - Spiller for Blå Stue
    4. 4 Dennis Raun - Spiller for Mimers
    1
    Frank Kofod
    2
    Michael Hansen
    3
    Ole Nielsen (60W)
    4
    Dennis Raun
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Frank Kofod
    Mimers
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Michael Hansen
    Præstø
    48
    70
    54
    1
    102
    3
    3
    Ole Nielsen (60W)
    Blå Stue
    16
    12
    46
    0
    74
    4
    4
    Dennis Raun
    Mimers
    10
    70
    70
    2
    10
    2
  • 4 : Søndag 13/6 kl 17

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Mathias Meyer Sørensen - Spiller for Slap a’
    2. 2 Peter Christensen - Spiller for Slap a’
    3. 3 Johnny Jørgensen - Spiller for Slap a’
    4. 4 Lau Christensen - Spiller for Biblioteket
    1
    Mathias Meyer Sørensen
    2
    Peter Christensen
    3
    Johnny Jørgensen
    4
    Lau Christensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Mathias Meyer Sørensen
    Slap a’
    70
    70
    32
    2
    32
    2
    2
    Peter Christensen
    Slap a’
    30
    70
    70
    2
    30
    3
    3
    Johnny Jørgensen
    Slap a’
    30
    16
    16
    0
    62
    4
    4
    Lau Christensen
    Biblioteket
    70
    54
    70
    2
    54
    1
  • 5 : Søndag 13/6 kl 18.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Ole Andersen - Spiller for Gedser Bodega
    2. 2 Poul Birkholm - Spiller for Gedser Bodega
    3. 3 Ida Løkkegaard - Spiller for Mimers
    4. 4 Michael Veber - Spiller for Gedser Bodega
    1
    Ole Andersen
    2
    Poul Birkholm
    3
    Ida Løkkegaard
    4
    Michael Veber
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Ole Andersen
    Gedser Bodega
    64
    58
    42
    0
    164
    4
    2
    Poul Birkholm
    Gedser Bodega
    70
    48
    70
    2
    48
    2
    3
    Ida Løkkegaard
    Mimers
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Michael Veber
    Gedser Bodega
    70
    48
    64
    1
    112
    3
  • 6 : Mellemrunde søndag 13/6 kl 20

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Poul Birkholm - Spiller for Gedser Bodega
    2. 2 Mathias Meyer Sørensen - Spiller for Slap a’
    3. 3 Ida Løkkegaard - Spiller for Mimers
    4. 4 Lau Christensen - Spiller for Biblioteket
    1
    Poul Birkholm
    2
    Mathias Meyer Sørensen
    3
    Ida Løkkegaard
    4
    Lau Christensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Poul Birkholm
    Gedser Bodega
    70
    70
    30
    2
    30
    2
    2
    Mathias Meyer Sørensen
    Slap a’
    24
    70
    28
    1
    52
    3
    3
    Ida Løkkegaard
    Mimers
    54
    50
    40
    0
    144
    4
    4
    Lau Christensen
    Biblioteket
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 7 : Mandag 14/6 kl 17

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Morten Jensen ( møv) - Spiller for Biblioteket
    2. 2 Ronni Skov - Spiller for Blå stue
    3. 3 Jesper Hemmingsen - Spiller for Blå stue
    4. 4 Erik Olsen - Spiller for Daisy
    1
    Morten Jensen ( møv)
    2
    Ronni Skov
    3
    Jesper Hemmingsen
    4
    Erik Olsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Morten Jensen ( møv)
    Biblioteket
    54
    44
    24
    0
    122
    4
    2
    Ronni Skov
    Blå stue
    70
    68
    48
    1
    116
    3
    3
    Jesper Hemmingsen
    Blå stue
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Erik Olsen
    Daisy
    70
    70
    60
    2
    60
    2
  • 8 : Mandag 14/6 kl 18.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kirsten Nielsen - Spiller for Café Daisy
    2. 2 Ruben Sørensen - Spiller for Café Daisy
    3. 3 Thomas Ebbe - Spiller for Café Daisy
    4. 4 Frederik Larsen - Spiller for Slap a’
    1
    Kirsten Nielsen
    2
    Ruben Sørensen
    3
    Thomas Ebbe
    4
    Frederik Larsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kirsten Nielsen
    Café Daisy
    68
    60
    70
    1
    128
    3
    2
    Ruben Sørensen
    Café Daisy
    70
    36
    70
    2
    36
    2
    3
    Thomas Ebbe
    Café Daisy
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Frederik Larsen
    Slap a’
    66
    68
    40
    0
    174
    4
  • 9 : Mellemrunde Mandag 14/6 kl 20

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Erik Olsen - Spiller for Daisy
    2. 2 Jesper Hemmingsen - Spiller for Blå stue
    3. 3 Ruben Sørensen - Spiller for Daisy
    4. 4 Ebbe Thomas - Spiller for Daisy
    1
    Erik Olsen
    2
    Jesper Hemmingsen
    3
    Ruben Sørensen
    4
    Ebbe Thomas
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Erik Olsen
    Daisy
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Jesper Hemmingsen
    Blå stue
    68
    70
    62
    1
    130
    3
    3
    Ruben Sørensen
    Daisy
    54
    22
    30
    0
    106
    4
    4
    Ebbe Thomas
    Daisy
    68
    70
    70
    2
    68
    2
  • 10 : Tirsdag 15/6 kl 17

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Henrik W Ø Hansen - Spiller for Biblioteket
    2. 2 Skipper - Spiller for Gyllehuset
    3. 3 Per Petersen - Spiller for Biblioteket
    4. 4 Carsten Jensen - Spiller for Marielyst
    1
    Henrik W Ø Hansen
    2
    Skipper
    3
    Per Petersen
    4
    Carsten Jensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Henrik W Ø Hansen
    Biblioteket
    36
    70
    34
    1
    70
    4
    2
    Skipper
    Gyllehuset
    70
    70
    66
    2
    66
    1
    3
    Per Petersen
    Biblioteket
    56
    56
    70
    1
    112
    3
    4
    Carsten Jensen
    Marielyst
    70
    70
    54
    2
    54
    2
  • 11 : Tirsdag 15/6 kl 18.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rune Olsen - Spiller for Daisy
    2. 2 Søren Andersen - Spiller for Gedser bodega
    3. 3 Mike Christiansen - Spiller for Roskilde
    4. 4 Frank Billard - Spiller for Gedser bodega
    1
    Rune Olsen
    2
    Søren Andersen
    3
    Mike Christiansen
    4
    Frank Billard
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Rune Olsen
    Daisy
    62
    70
    70
    2
    62
    2
    2
    Søren Andersen
    Gedser bodega
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Mike Christiansen
    Roskilde
    58
    38
    70
    1
    96
    3
    4
    Frank Billard
    Gedser bodega
    20
    38
    22
    0
    80
    4
  • 12 : Mellemrunde Tirsdag 15/6 kl 20

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rune Olsen - Spiller for Café Daisy
    2. 2 Skipper - Spiller for Gyllehuset
    3. 3 Søren Andersen - Spiller for Gedser Bodega
    4. 4 Carsten Jensen - Spiller for Marienlyst
    1
    Rune Olsen
    2
    Skipper
    3
    Søren Andersen
    4
    Carsten Jensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Rune Olsen
    Café Daisy
    70
    70
    54
    2
    54
    2
    2
    Skipper
    Gyllehuset
    56
    70
    70
    2
    56
    1
    3
    Søren Andersen
    Gedser Bodega
    52
    20
    48
    0
    120
    4
    4
    Carsten Jensen
    Marienlyst
    70
    20
    70
    2
    20
    3
  • 13 : Onsdag 16/6 kl 17

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Oliver Pind - Spiller for Goose pub
    2. 2 Brian Slaske - Spiller for Fejø
    3. 3 Rasmus Rasmussen - Spiller for Blå Stue
    4. 4 Michael Frandsen - Spiller for Daisy
    1
    Oliver Pind
    2
    Brian Slaske
    3
    Rasmus Rasmussen
    4
    Michael Frandsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Oliver Pind
    Goose pub
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Brian Slaske
    Fejø
    32
    70
    40
    1
    72
    3
    3
    Rasmus Rasmussen
    Blå Stue
    62
    40
    46
    0
    148
    4
    4
    Michael Frandsen
    Daisy
    64
    70
    70
    2
    64
    2
  • 14 : Onsdag 16/6 kl 18.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Felix - Spiller for Café Daisy
    2. 2 Preben Dupont - Spiller for Cafe Daisy
    3. 3 Mikkel Ravnborg - Spiller for Blå Stue
    4. 4 Jan Ishøj - Spiller for Maria Danielsen
    1
    Felix
    2
    Preben Dupont
    3
    Mikkel Ravnborg
    4
    Jan Ishøj
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Felix
    Café Daisy
    70
    60
    8
    1
    68
    3
    2
    Preben Dupont
    Cafe Daisy
    62
    22
    22
    0
    106
    4
    3
    Mikkel Ravnborg
    Blå Stue
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Jan Ishøj
    Maria Danielsen
    70
    70
    60
    2
    60
    2
  • 15 : Mellemrunde Onsdag 16/6 kl 20

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan Ishøj - Spiller for Maria Danielsen
    2. 2 Mikkel Ravnborg - Spiller for Blå stue
    3. 3 Oliver Pind - Spiller for Goose pub
    4. 4 Michael Frandsen - Spiller for Cafe Daisy
    1
    Jan Ishøj
    2
    Mikkel Ravnborg
    3
    Oliver Pind
    4
    Michael Frandsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan Ishøj
    Maria Danielsen
    54
    70
    24
    1
    78
    3
    2
    Mikkel Ravnborg
    Blå stue
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Oliver Pind
    Goose pub
    48
    54
    48
    0
    150
    4
    4
    Michael Frandsen
    Cafe Daisy
    70
    54
    70
    2
    54
    2
  • 16 : Torsdag 17/6 kl 17

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Tiger - Spiller for Sydfyn
    2. 2 Johnnie Maler - Spiller for Sundbyvester
    3. 3 Roy Ibsen - Spiller for Gedser Bodega
    4. 4 Lau Due - Spiller for Sydfyn
    1
    Tiger
    2
    Johnnie Maler
    3
    Roy Ibsen
    4
    Lau Due
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Tiger
    Sydfyn
    70
    40
    70
    2
    40
    2
    2
    Johnnie Maler
    Sundbyvester
    40
    70
    70
    2
    40
    2
    3
    Roy Ibsen
    Gedser Bodega
    70
    66
    70
    2
    66
    1
    4
    Lau Due
    Sydfyn
    62
    66
    42
    0
    170
    4
  • 17 : Torsdag 17/6 kl 18.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Thordsen - Spiller for Manden fra havet
    2. 2 Jane Larsen - Spiller for Schous Kødcenter
    3. 3 Lars Jeppesen - Spiller for Mimers
    4. 4 Mads Mygenfordt - Spiller for Landmanden
    1
    Johnny Thordsen
    2
    Jane Larsen
    3
    Lars Jeppesen
    4
    Mads Mygenfordt
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny Thordsen
    Manden fra havet
    42
    16
    38
    0
    96
    4
    2
    Jane Larsen
    Schous Kødcenter
    70
    58
    46
    1
    104
    3
    3
    Lars Jeppesen
    Mimers
    70
    70
    40
    2
    40
    2
    4
    Mads Mygenfordt
    Landmanden
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 18 : Mellemrunde Torsdag 17/6 kl 20

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Mads Mygenfordt - Spiller for Landmanden
    2. 2 Lars Jeppesen - Spiller for Mimers
    3. 3 Roy Ibsen - Spiller for Gedser Bodega
    4. 4 Tiger - Spiller for Sydfyn
    1
    Mads Mygenfordt
    2
    Lars Jeppesen
    3
    Roy Ibsen
    4
    Tiger
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Mads Mygenfordt
    Landmanden
    70
    30
    36
    1
    66
    4
    2
    Lars Jeppesen
    Mimers
    52
    50
    70
    1
    102
    3
    3
    Roy Ibsen
    Gedser Bodega
    70
    70
    38
    2
    38
    2
    4
    Tiger
    Sydfyn
    70
    54
    70
    2
    54
    1
  • 19 : Fredag 18/6 kl 12

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Per Århus - Spiller for Sydfyn
    2. 2 Søren Hougaard - Spiller for Snoopy Bodega
    3. 3 Stine Hougaard - Spiller for Snoopy Bodega
    4. 4 Camilla Søegaard - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    Per Århus
    2
    Søren Hougaard
    3
    Stine Hougaard
    4
    Camilla Søegaard
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Per Århus
    Sydfyn
    48
    70
    70
    2
    48
    2
    2
    Søren Hougaard
    Snoopy Bodega
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Stine Hougaard
    Snoopy Bodega
    36
    38
    50
    0
    124
    4
    4
    Camilla Søegaard
    Snoopy Bodega
    66
    18
    70
    1
    84
    3
  • 20 : Fredag 18/6 kl 13.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Brian Hansen - Spiller for Pillen
    2. 2 Jim Muere - Spiller for Slap ‘a
    3. 3 Allan Eske - Spiller for Biblioteket
    4. 4 Jan Harms - Spiller for Gedser Bodega
    1
    Brian Hansen
    2
    Jim Muere
    3
    Allan Eske
    4
    Jan Harms
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Brian Hansen
    Pillen
    36
    34
    54
    0
    124
    4
    2
    Jim Muere
    Slap ‘a
    70
    60
    70
    2
    60
    1
    3
    Allan Eske
    Biblioteket
    70
    70
    28
    2
    28
    3
    4
    Jan Harms
    Gedser Bodega
    70
    30
    70
    2
    30
    2
  • 21 : Mellemrunde Fredag kl 15

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Søren Hougaard - Spiller for Snoopy Bodega
    2. 2 Per Århus - Spiller for Sydfyn
    3. 3 Jim Murer - Spiller for Slap’a
    4. 4 Jan Harms - Spiller for Gedser Bodega
    1
    Søren Hougaard
    2
    Per Århus
    3
    Jim Murer
    4
    Jan Harms
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Søren Hougaard
    Snoopy Bodega
    70
    62
    70
    2
    62
    1
    2
    Per Århus
    Sydfyn
    28
    70
    60
    1
    88
    4
    3
    Jim Murer
    Slap’a
    70
    52
    38
    1
    90
    3
    4
    Jan Harms
    Gedser Bodega
    50
    70
    70
    2
    50
    2
  • 22 : Fredag 18/6 kl 17

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Larsen - Spiller for Nordsjælland
    2. 2 Piet Francker - Spiller for Mimers
    3. 3 Victoria - Spiller for Nordsjælland
    4. 4 Trine Clausen - Spiller for Nordsjælland
    1
    Thomas Larsen
    2
    Piet Francker
    3
    Victoria
    4
    Trine Clausen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Larsen
    Nordsjælland
    34
    70
    70
    2
    34
    2
    2
    Piet Francker
    Mimers
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Victoria
    Nordsjælland
    40
    42
    68
    0
    150
    4
    4
    Trine Clausen
    Nordsjælland
    42
    40
    70
    1
    82
    3
  • 23 : Fredag 18/6 kl 18.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Allan Friis - Spiller for Slap ‘a
    2. 2 Ian White - Spiller for Mimers
    3. 3 Kenni - Spiller for Vigradan
    4. 4 Boris Hansen - Spiller for Krukholm
    1
    Allan Friis
    2
    Ian White
    3
    Kenni
    4
    Boris Hansen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Allan Friis
    Slap ‘a
    20
    30
    18
    0
    68
    4
    2
    Ian White
    Mimers
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Kenni
    Vigradan
    70
    46
    70
    2
    46
    2
    4
    Boris Hansen
    Krukholm
    70
    60
    40
    1
    100
    3
  • 24 : Mellemrunde Fredag 18/6 kl 20

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Piet Francker - Spiller for Mimers
    2. 2 Thomas Larsen - Spiller for Nordsjælland
    3. 3 Kenni - Spiller for Vigerdan
    4. 4 Ian White - Spiller for Mimers
    1
    Piet Francker
    2
    Thomas Larsen
    3
    Kenni
    4
    Ian White
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Piet Francker
    Mimers
    56
    62
    70
    1
    118
    3
    2
    Thomas Larsen
    Nordsjælland
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Kenni
    Vigerdan
    70
    58
    70
    2
    58
    2
    4
    Ian White
    Mimers
    54
    26
    56
    0
    136
    4
  • 25 : Lørdag 19/6 kl 9.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Ebbe - Spiller for Café Daisy
    2. 2 Skipper - Spiller for Gyllehuset
    3. 3 Tiger - Spiller for Sydfyn
    4. 4 Søren Haougaard - Spiller for Sooppy Bodega
    1
    Thomas Ebbe
    2
    Skipper
    3
    Tiger
    4
    Søren Haougaard
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Ebbe
    Café Daisy
    52
    70
    40
    1
    92
    3
    2
    Skipper
    Gyllehuset
    70
    70
    42
    2
    42
    2
    3
    Tiger
    Sydfyn
    48
    60
    62
    0
    170
    4
    4
    Søren Haougaard
    Sooppy Bodega
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 26 : Lørdag 19/6 kl 10.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Erik Olsen - Spiller for Café Daisy
    2. 2 Roy Ibsen - Spiller for Gedser Bodega
    3. 3 Jan Harms - Spiller for Gedser Bodega
    4. 4 Thomas Larsen - Spiller for Nordsjælland
    1
    Erik Olsen
    2
    Roy Ibsen
    3
    Jan Harms
    4
    Thomas Larsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Erik Olsen
    Café Daisy
    70
    70
    34
    2
    34
    2
    2
    Roy Ibsen
    Gedser Bodega
    60
    52
    0
    0
    112
    4
    3
    Jan Harms
    Gedser Bodega
    60
    70
    40
    1
    100
    3
    4
    Thomas Larsen
    Nordsjælland
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 27 : Lørdag 19/6 kl 12

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Dennis Raun - Spiller for Mimers
    2. 2 Frank Kofod - Spiller for Mimers
    3. 3 Mikkel Ravnborg - Spiller for Blå Stue
    4. 4 Michael Frandsen - Spiller for Cafe Daisy
    1
    Dennis Raun
    2
    Frank Kofod
    3
    Mikkel Ravnborg
    4
    Michael Frandsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Dennis Raun
    Mimers
    0
    0
    1
    2
    Frank Kofod
    Mimers
    0
    0
    1
    3
    Mikkel Ravnborg
    Blå Stue
    0
    0
    1
    4
    Michael Frandsen
    Cafe Daisy
    0
    0
    1
  • 28 : Lørdag 19/6 kl 13.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lau Christensen - Spiller for Biblioteket
    2. 2 Poul Birkholm - Spiller for Gedser Bodegs
    3. 3 Rune Olsen - Spiller for Café Daisy
    4. 4 Kenni - Spiller for Vibradan
    1
    Lau Christensen
    2
    Poul Birkholm
    3
    Rune Olsen
    4
    Kenni
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Lau Christensen
    Biblioteket
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Poul Birkholm
    Gedser Bodegs
    46
    32
    40
    0
    118
    4
    3
    Rune Olsen
    Café Daisy
    60
    70
    70
    2
    60
    2
    4
    Kenni
    Vibradan
    50
    70
    38
    1
    88
    3
  • 29 : Lørdag 19/6 kl 15

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rune Olsen - Spiller for Daisy
    2. 2 Søren Hougaard - Spiller for Snoopy Bodega
    3. 3 Lau Christensen - Spiller for Biblioteket
    4. 4 Michael Frandsen - Spiller for Daisy
    1
    Rune Olsen
    2
    Søren Hougaard
    3
    Lau Christensen
    4
    Michael Frandsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Rune Olsen
    Daisy
    70
    44
    70
    2
    44
    2
    2
    Søren Hougaard
    Snoopy Bodega
    58
    70
    70
    2
    58
    1
    3
    Lau Christensen
    Biblioteket
    70
    62
    32
    1
    94
    4
    4
    Michael Frandsen
    Daisy
    52
    60
    70
    1
    112
    3
  • 30 : Lørdag 19/6 kl 16.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Larsen - Spiller for Nordsjælland
    2. 2 Skipper - Spiller for Gyllehuset
    3. 3 Frank Kofod - Spiller for Mimers
    4. 4 Erik Olsen - Spiller for Daisy
    1
    Thomas Larsen
    2
    Skipper
    3
    Frank Kofod
    4
    Erik Olsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Larsen
    Nordsjælland
    44
    44
    68
    0
    156
    4
    2
    Skipper
    Gyllehuset
    70
    4
    46
    1
    50
    3
    3
    Frank Kofod
    Mimers
    70
    70
    68
    2
    68
    2
    4
    Erik Olsen
    Daisy
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 31 : Finale lørdag 19/6 kl 18

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Søren Haougaard - Spiller for Snoopy Bodega
    2. 2 Frank Kofod - Spiller for Mimers
    3. 3 Skipper - Spiller for Gyllehuset
    4. 4 Rune Olsen - Spiller for Daisy
    5. 5 Erik Olsen - Spiller for Daisy
    6. 6 Michael Frandsen - Spiller for Daisy
    1
    Søren Haougaard
    2
    Frank Kofod
    3
    Skipper
    4
    Rune Olsen
    5
    Erik Olsen
    6
    Michael Frandsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Søren Haougaard
    Snoopy Bodega
    66
    70
    70
    70
    70
    4
    66
    1
    2
    Frank Kofod
    Mimers
    70
    70
    56
    70
    70
    4
    56
    2
    3
    Skipper
    Gyllehuset
    58
    48
    70
    70
    70
    3
    106
    3
    4
    Rune Olsen
    Daisy
    32
    70
    62
    42
    70
    2
    136
    4
    5
    Erik Olsen
    Daisy
    68
    22
    36
    70
    62
    1
    188
    6
    6
    Michael Frandsen
    Daisy
    44
    62
    48
    40
    70
    1
    194
    5
  • 32 : Lørdag kl 12

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Frank Kofod - Spiller for Mimers
    2. 2 Mikkel Ravnborg - Spiller for Blå Stue
    3. 3 Michael Frandsen - Spiller for Cafe Daisy
    1
    Frank Kofod
    2
    Mikkel Ravnborg
    3
    Michael Frandsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Frank Kofod
    Mimers
    70
    70
    70
    0
    3
    0
    2
    2
    Mikkel Ravnborg
    Blå Stue
    32
    0
    68
    14
    0
    114
    3
    3
    Michael Frandsen
    Cafe Daisy
    38
    70
    70
    70
    3
    38
    1