Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

SHOOTOUT TOUR EVENT 2 – De Tre Musketerer

30. august @ 18:00 - 5. september @ 22:30

Pris: 350Kr.

SHOOTOUT TOUR Event 2 DE TRE MUSKETERER med start mandag uge 35 den 30. august og finaledag den 5. september 2021

Indledende puljer:
16 puljer med 6 spillere i hver. 4 videre fra hver pulje.
De 4 videre spiller cup-kampe bedst a’ 3 potter.
Puljevinderen vinder retten til at vælge modstander i cup-kampene.
Turneringsleder: Finn Lauritzen mobil: 22221721 Rune Kampe mobil: 20477726 eller Messenger.
Tilmelding den 26. juli fra kl. 14:00 til Rune Kampe/Allan Fastholm på Messenger eller E-mail: runekampe@hotmail.com. FØRST TIL MØLLE PRINCIPPET! Alle tilmeldinger før udmeldt dato og tid er ugyldige. Tilmelding via begivenheden tæller ikke som tilmeldt.

Tidspunkter for indledende spilledage:
Mandag kl. 18.00 – Cup-kampe kl. 21.30 og kl. 22.00
Tirsdag kl. 18.00 – Cup-kampe kl. 21.30 og kl. 22.00
Onsdag kl. 18.00 – Cup-kampe kl. 21.30 og kl. 22.00
Torsdag kl. 18.00 – Cup-kampe kl. 21.30 og kl. 22.00
Fredag kl. 13.00 – Cup-kampe kl. 16.30 og kl. 17.00
Fredag kl. 18.00 – Cup-kampe kl. 21.30 og kl. 22.00
Lørdag kl. 11.00 – Cup-kampe kl. 14.30 og kl. 15.00
Lørdag kl. 16.00 – Cup-kampe kl. 19.30 og kl. 20.00

Finaledag søndag:
32 spillere tilbage og kampene spilles roll on roll off.
Der spilles cup kamp bedst a’ 3 på 2 borde.

Spilletider:
Kamp 1&2: Kl. 10.00
Kamp 3&4: Kl. 10.40
Kamp 5&6: Kl. 11.20
Kamp 7&8: Kl. 12.00
Kamp 9&10: Kl. 12.40
Kamp 11&12: Kl. 13.20
Kamp 13&14: Kl. 14.00
Kamp 15&16: Kl. 14.40

1/8 finaler:
Der spilles cup kamp bedst a’ 3 på 2 borde.

Spilletider:
Kamp 1&2: Kl. 15.20
Kamp 3&4: Kl. 16.00
Kamp 5&6: Kl. 16.40
Kamp 7&8: Kl. 17.20

Kvartfinaler:
Der spilles cup kamp bedst a’ 3 på 2 borde.

Spilletider:
Kamp 1&2: Kl. 18.00
Kamp 3&4: Kl. 18.40

Semifinale:
Der spilles cup kamp bedst a’ 3 på 2 borde.
Kamp 1&2: Kl. 19.20

Finalen:
Der spillers cup bedst a’ 5 potter.

Spilletid:
Kamp 1: Kl. 20.15

Præmier tours:
Ved 96 deltagere er præmierne fordelt:
Vinder 8.000 kr.
Runner up 4.800 kr.
3.-4. plads 2x 2.800 kr.
5.-8. plads 4x 1.600 kr.
9.-16. 8x 500 kr.
Highscore på ugen 500 kr. (Sponsoreret af Svend Trøst)
29.300 kr.
HELE 16 præmier i alt + mulige sponsorpræmier.
Traditionen tro, er der puljevinder chokolade.
Snoopy Bodega sponsorerer 5000 kr. til vinderen af ranglisten.

Top 10 fra Shootout Tour ranglisten kvalificerer sig efter 4 events til finalestævnet uge 20 Copenhagen Pool & Snooker House. Top 1 til 6 direkte blandt de sidste 16 om lørdagen, mens top 7 til 10 spiller pre-kval om fredagen.
I pre-kvallen møder de nummer 1 fra henholdsvis snooker- og pool-ranglisten, nummer 3 på elitediv. kegle ranglisten, samt nummer 4 fra 5-Kegler ranglisten. Der er fri lodtrækning blandt de 8 i pre-kvallen.
Rangliste: 4 tours, 3 bedste resultater tællende på rangliste for sæsonen.
Points fordeles for hver tour således: Vinder: 10.000 point; Runner up: 8.000 point; Semi: 6.400 point; Kvart: 5.120 point; 1/8: 4.096 point; Sidste 32: 3.276 point; Taber i k/o efter pulje: 2.620 point; nr. 5 i puljen: 2.048 point; nr. 6 i puljen: 1.638 point.

Har man betalt og ikke møder op, får man 1.638 point tildelt. Ved lighed på ranglisten tæller bedste enkelte resultatet, og hvis alle resultater er ens, spiller man bedst af 3 på et aftalt sted (man deler evt. rejseudgifter). DDBU’s rangliste er først tællende i rangorden: keglebillard; 5-Kegler; 3-bande; Pool; Snooker. DDBU’s kvalificerede spillere har dog mulighed for at vinde seedninger via skoma’r-ranglisten.

Etiske regler:
Man opfører sig ordentligt og viser respekt for sin modstander. Man respekterer dommerne og turneringsledernes beslutninger. Har man grundlæggende mangel på respekt, kan dette medføre diskvalifikation. Skiller man køen ad uden gyldig grund, er det tabt pot til finalestævnet.

Takt og Tone:
Vi bestræber os på at formidle de gode historier og forventer generelt en sober tone på vores SoMe platforme. Det forpligter vi os til overfor vores sponsorer, og forventer også at I respekterer dette. Vil man gerne ytre sin utilfredshed, er man velkommen til at kontakte DSM teamet pr. e-mail. Indkomne forslag modtages med kyshånd ind imellem sæsonerne og bliver grundigt gennemgået før sæsonstart.

Sponsorer:
Vi kan tilbyde logoer på reklamevægge til interviews og præmiebilleder. Bandereklamer til finalestævnet. Logo på stream-layout, Logo på fysiske plakater og facebook-opslag.

Vi forventer +100,000 streaming visninger.
Vi støtter hospitalsklovnene med minimum kr. 10,000.
Små som store beløb er velkomne. Alt går til præmier og udgifter til finalestævnet.
Kontakt Rune på runekampe@hotmail.com for yderligere information.

Find os på Facebook: INKPRO Shoot’out Tour
Følg turneringen live: www.skomarbillard.dk
Hvem er vi? www.skomartour.dk

Med Sportslig Hilsen
Danish Skoma’r Masters Teamet

Detaljer

Start:
30. august @ 18:00
Slut:
5. september @ 22:30
Pris:
350Kr.
Begivenhed Kategori:

Arrangør

DSM

Sted

De Tre Musketerer
Vestergade 44 A
Svendborg, 5700 Danmark
+ Google Map

Turneringsskemaer

  • 1 : Ottendedelsfinaler

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lars Jensen, Slagelse
    2. 2 Johnny Gyldedndahl, Smør & brød
    3. 3 Peter Jepsen, Åkanden
    4. 4 Frank Kofod, Mimers Bodega
    5. 5 Thomas Bræck, Café Hermod
    6. 6 Erik Bustoft, Kom Tit
    7. 7 Charlotte Sørensen, Støt brysterne
    8. 8 Rune Kampe, Smut Inn Crocodiles
    9. 9 Martin Steen, Snoopy Bodega
    10. 10 Isak Einshøj, Storebælt Tagrens
    11. 11 Søren Hougaard, Snoppy Bodega
    12. 12 Brian 'Trucker' Jensen, Skomarbillard.dk
    13. 13 Rene Hendriksen, Smut Inn Corcodiles
    14. 14 Lars Olsen,Smut inn Corcodiles
    15. 15 Michael Mikkelsen, Mimers Bodega
    16. 16 Dennis Grønbæk, Odense
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    15:20
    1
    1
    Lars Jensen, Slagelse
    2
    Johnny Gyldedndahl, Smør & brød
    70
    40
    32
    70
    60
    70
     
     
     
     
    15:20
    2
    3
    Peter Jepsen, Åkanden
    4
    Frank Kofod, Mimers Bodega
    70
    32
    46
    70
    40
    70
     
     
     
     
    16:00
    1
    5
    Thomas Bræck, Café Hermod
    6
    Erik Bustoft, Kom Tit
    70
    40
    70
    54
     
     
     
     
     
     
    16:00
    2
    7
    Charlotte Sørensen, Støt brysterne
    8
    Rune Kampe, Smut Inn Crocodiles
    64
    70
    68
    70
     
     
     
     
     
     
    16:40
    1
    9
    Martin Steen, Snoopy Bodega
    10
    Isak Einshøj, Storebælt Tagrens
    70
    58
    64
    70
    64
    70
     
     
     
     
    16:40
    2
    11
    Søren Hougaard, Snoppy Bodega
    12
    Brian 'Trucker' Jensen, Skomarbillard.dk
    56
    70
    70
    44
    70
    52
     
     
     
     
    17:20
    1
    13
    Rene Hendriksen, Smut Inn Corcodiles
    14
    Lars Olsen,Smut inn Corcodiles
    40
    70
    56
    70
     
     
     
     
     
     
    17:20
    2
    15
    Michael Mikkelsen, Mimers Bodega
    16
    Dennis Grønbæk, Odense
    34
    70
    70
    38
    70
    64
     
     
     
     
  • 2 : Kvartfinaler

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rune Kampe, Smut Inn Crocodiles
    2. 2 Søren Hougaard, Snoppy Bodega
    3. 3 Thomas Bræck, Café Hermod
    4. 4 Lars Olsen,Smut inn Corcodiles
    5. 5 Frank Kofod, Mimers Bodega
    6. 6 Michael Mikkelsen, Mimers Bodega
    7. 7 Johnny Gyldedndahl, Smør & brød
    8. 8 Isak Einshøj, Storebælt Tagrens
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    18:00
    1
    1
    Rune Kampe, Smut Inn Crocodiles
    2
    Søren Hougaard, Snoppy Bodega
    62
    70
    70
    40
    70
    62
     
     
     
     
    18:00
    2
    3
    Thomas Bræck, Café Hermod
    4
    Lars Olsen,Smut inn Corcodiles
    70
    60
    62
    70
    70
    42
     
     
     
     
    18:40
    1
    5
    Frank Kofod, Mimers Bodega
    6
    Michael Mikkelsen, Mimers Bodega
    52
    70
    70
    62
    58
    70
     
     
     
     
    18:40
    2
    7
    Johnny Gyldedndahl, Smør & brød
    8
    Isak Einshøj, Storebælt Tagrens
    50
    70
    70
    62
     
     
     
     
     
     
  • 3 : Semifinaler

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael Mikkelsen, Mimers Bodega
    2. 2 Johnny Gyldedndahl, Smør & brød
    3. 3 Thomas Bræck, Café Hermod
    4. 4 Rune Kampe, Smut Inn Crocodiles
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    19:20
    1
    1
    Michael Mikkelsen, Mimers Bodega
    2
    Johnny Gyldedndahl, Smør & brød
    32
    70
    30
    70
     
     
     
     
     
     
    19:20
    2
    3
    Thomas Bræck, Café Hermod
    4
    Rune Kampe, Smut Inn Crocodiles
    66
    70
    70
    52
    70
    54
     
     
     
     
  • 4 : FINALE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Gyldedndahl, Smør & brød
    2. 2 Thomas Bræck, Café Hermod
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    21:00
    1
    1
    Johnny Gyldedndahl, Smør & brød
    2
    Thomas Bræck, Café Hermod
    56
    70
    64
    70
    70
    58
    70
    66
    70
    68
  • 5 : Mandag Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lau Christensen - Spiller for Biblioteket
    2. 2 Charlotte Sørensen - Spiller for Støt brysterne
    3. 3 Kurt Nielsen - Spiller for Landmanden
    4. 4 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    5. 5 Anders Schlütter - Spiller for De Tre Musketerer
    6. 6 Thomas Skyt - Spiller for De Tre Musketerer
    1
    Lau Christensen
    2
    Charlotte Sørensen
    3
    Kurt Nielsen
    4
    Jan Christensen
    5
    Anders Schlütter
    6
    Thomas Skyt
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Lau Christensen
    Biblioteket
    70
    66
    64
    70
    70
    3
    130
    2
    2
    Charlotte Sørensen
    Støt brysterne
    48
    50
    64
    70
    70
    2
    162
    3
    3
    Kurt Nielsen
    Landmanden
    70
    70
    24
    38
    20
    2
    82
    5
    4
    Jan Christensen
    Chimpansen
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    5
    Anders Schlütter
    De Tre Musketerer
    38
    38
    70
    46
    34
    1
    156
    6
    6
    Thomas Skyt
    De Tre Musketerer
    52
    36
    70
    50
    70
    2
    138
    4
  • 6 : Mandag Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Tom Järvinen - Spiller for Smut Inn Crocodiles
    2. 2 Martin' Marde' Nielsen - Spiller for Vibradan
    3. 3 Søren Hougaard - Spiller for Snoopy Bodega
    4. 4 Stine Sigsgaard Hougaard - Spiller for Snoopy Bodega
    5. 5 Lars Olsen - Spiller for Smut Inn Crocodiles
    6. 6 Kristian Juul - Spiller for City Club
    1
    Tom Järvinen
    2
    Martin' Marde' Nielsen
    3
    Søren Hougaard
    4
    Stine Sigsgaard Hougaard
    5
    Lars Olsen
    6
    Kristian Juul
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Tom Järvinen
    Smut Inn Crocodiles
    60
    42
    70
    70
    70
    3
    102
    2
    2
    Martin' Marde' Nielsen
    Vibradan
    70
    14
    70
    54
    70
    3
    68
    4
    3
    Søren Hougaard
    Snoopy Bodega
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    4
    Stine Sigsgaard Hougaard
    Snoopy Bodega
    68
    40
    60
    22
    42
    0
    232
    6
    5
    Lars Olsen
    Smut Inn Crocodiles
    58
    70
    44
    70
    70
    3
    102
    2
    6
    Kristian Juul
    City Club
    42
    40
    36
    70
    68
    1
    186
    5
  • 7 : Cupkampe Mandag Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lau Christensen, Biblioteket
    2. 2 Charlotte Sørensen, Støt brysterne
    3. 3 Jan Christensen, Chimpansen
    4. 4 Thomas Skyt, De Tre Musketerer
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    21:30
    1
    1
    Lau Christensen, Biblioteket
    2
    Charlotte Sørensen, Støt brysterne
    70
    62
    56
    70
    36
    70
     
     
     
     
    22:00
    1
    3
    Jan Christensen, Chimpansen
    4
    Thomas Skyt, De Tre Musketerer
    70
    44
    70
    18
     
     
     
     
     
     
  • 8 : Cupkampe Mandag Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Tom Järvinen., Smut inn Corcodiles
    2. 2 Lars Olsen,Smut inn Corcodiles
    3. 3 Søren Hougaard, Snoppy Bodega
    4. 4 Martin' Marde' Nielsen, Vibradan
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    21:30
    2
    1
    Tom Järvinen., Smut inn Corcodiles
    2
    Lars Olsen,Smut inn Corcodiles
    34
    70
    34
    70
     
     
     
     
     
     
    22:00
    2
    3
    Søren Hougaard, Snoppy Bodega
    4
    Martin' Marde' Nielsen, Vibradan
    70
    36
    70
    40
     
     
     
     
     
     
  • 9 : Tirsdag Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Brian Krykke - Spiller for Svendborg
    2. 2 Per Petersen - Spiller for Biblioteket
    3. 3 Isak Einshøj - Spiller for Storebælt Tagrens
    4. 4 Jesper Thordal Brahe - Spiller for Svinestien
    5. 5 Thordsen - Spiller for Gedser Bodega
    6. 6 Lau Nielsen - Spiller for Dueslaget
    1
    Brian Krykke
    2
    Per Petersen
    3
    Isak Einshøj
    4
    Jesper Thordal Brahe
    5
    Thordsen
    6
    Lau Nielsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Brian Krykke
    Svendborg
    52
    16
    54
    70
    50
    1
    172
    6
    2
    Per Petersen
    Biblioteket
    70
    68
    14
    64
    66
    1
    212
    4
    3
    Isak Einshøj
    Storebælt Tagrens
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    4
    Jesper Thordal Brahe
    Svinestien
    70
    70
    66
    70
    52
    3
    118
    3
    5
    Thordsen
    Gedser Bodega
    60
    70
    46
    24
    44
    1
    174
    5
    6
    Lau Nielsen
    Dueslaget
    70
    70
    58
    70
    70
    4
    58
    2
  • 10 : Tirsdag Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Willer - Spiller for Danish Skomar Masters
    2. 2 Rasmus Saabye - Spiller for De Tre Musketerer
    3. 3 Lars Bay Christensen - Spiller for Ryslinge Bodega
    4. 4 Thomas Jæger - Spiller for Landmanden
    5. 5 Martin Olesen - Spiller for Vores Bar
    6. 6 Hr. Mortensn - Spiller for Svebølle Center Pub
    1
    Thomas Willer
    2
    Rasmus Saabye
    3
    Lars Bay Christensen
    4
    Thomas Jæger
    5
    Martin Olesen
    6
    Hr. Mortensn
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Willer
    Danish Skomar Masters
    42
    70
    70
    70
    70
    4
    42
    1
    2
    Rasmus Saabye
    De Tre Musketerer
    70
    60
    70
    60
    70
    3
    120
    2
    3
    Lars Bay Christensen
    Ryslinge Bodega
    26
    70
    26
    38
    70
    2
    90
    5
    4
    Thomas Jæger
    Landmanden
    54
    50
    70
    70
    70
    3
    104
    3
    5
    Martin Olesen
    Vores Bar
    42
    70
    70
    42
    70
    3
    84
    4
    6
    Hr. Mortensn
    Svebølle Center Pub
    50
    60
    44
    34
    66
    0
    254
    6
  • 11 : Cupkampe Tirsdag Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lau Nielsen, Dueslaget
    2. 2 Jesper Thordal Brahe, Svinestien
    3. 3 Isak Einshøj, Storebælt Tagrens
    4. 4 Per Petersen, Biblioteket
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    21:30
    1
    1
    Lau Nielsen, Dueslaget
    2
    Jesper Thordal Brahe, Svinestien
    70
    58
    34
    70
    62
    70
     
     
     
     
    22:00
    1
    3
    Isak Einshøj, Storebælt Tagrens
    4
    Per Petersen, Biblioteket
    70
    52
    70
    32
     
     
     
     
     
     
  • 12 : Cupkampe Tirsdag Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Jæger, Landmanden
    2. 2 Martin Olesen, Vores Bar
    3. 3 Thomas Willer, Danish Skomar Masters
    4. 4 Rasmus Saabye, De Tre Musketerer
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    21:30
    2
    1
    Thomas Jæger, Landmanden
    2
    Martin Olesen, Vores Bar
    64
    70
    70
    60
    70
    48
     
     
     
     
    22:00
    2
    3
    Thomas Willer, Danish Skomar Masters
    4
    Rasmus Saabye, De Tre Musketerer
    66
    70
    70
    40
    56
    70
     
     
     
     
  • 13 : Onsdag Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kim Buch Madsen - Spiller for Sluk Efter
    2. 2 Henrik 'Esser' Sørensen - Spiller for Vindstyrke 12
    3. 3 Randi Daugaard - Spiller for John's Bodega
    4. 4 Erik Bustoft - Spiller for Kom Tit
    5. 5 Brian Læborg - Spiller for Vindstyrke 12
    6. 6 Rene Mortensen - Spiller for Restaurant Fuglsang
    1
    Kim Buch Madsen
    2
    Henrik 'Esser' Sørensen
    3
    Randi Daugaard
    4
    Erik Bustoft
    5
    Brian Læborg
    6
    Rene Mortensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kim Buch Madsen
    Sluk Efter
    70
    70
    70
    70
    62
    4
    62
    1
    2
    Henrik 'Esser' Sørensen
    Vindstyrke 12
    52
    70
    70
    70
    70
    4
    52
    2
    3
    Randi Daugaard
    John's Bodega
    30
    52
    70
    56
    58
    1
    196
    5
    4
    Erik Bustoft
    Kom Tit
    56
    64
    40
    70
    70
    2
    160
    4
    5
    Brian Læborg
    Vindstyrke 12
    30
    54
    70
    36
    60
    1
    180
    6
    6
    Rene Mortensen
    Restaurant Fuglsang
    70
    64
    70
    68
    70
    3
    132
    3
  • 14 : Onsdag Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Martin Holm - Spiller for Charlie Chaplin
    2. 2 Mikkel Saabye - Spiller for De Tre Musketerer
    3. 3 Jonas Raagner - Spiller for Charlie Chaplin
    4. 4 Thomas Bræck - Spiller for Café Hermod
    5. 5 Ole Møller Fransen - Spiller for John's Bodega
    6. 6 Johnny Gyldedndahl - Spiller for Smør & brød
    1
    Martin Holm
    2
    Mikkel Saabye
    3
    Jonas Raagner
    4
    Thomas Bræck
    5
    Ole Møller Fransen
    6
    Johnny Gyldedndahl
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Martin Holm
    Charlie Chaplin
    48
    60
    70
    70
    56
    2
    164
    3
    2
    Mikkel Saabye
    De Tre Musketerer
    70
    34
    36
    68
    20
    1
    158
    6
    3
    Jonas Raagner
    Charlie Chaplin
    70
    70
    32
    54
    24
    2
    110
    5
    4
    Thomas Bræck
    Café Hermod
    18
    70
    70
    70
    70
    4
    18
    2
    5
    Ole Møller Fransen
    John's Bodega
    54
    70
    70
    44
    52
    2
    150
    4
    6
    Johnny Gyldedndahl
    Smør & brød
    70
    70
    70
    40
    70
    4
    40
    1
  • 15 : Cupkampe Onsdag Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Henrik 'Esser' Sørensen, Vindstyrke 12
    2. 2 Rene Mortensen, Restaurant Fuglsang
    3. 3 Kim Buch Madsen, Sluk Efter
    4. 4 Erik Bustoft, Kom Tit
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    21:30
    1
    1
    Henrik 'Esser' Sørensen, Vindstyrke 12
    2
    Rene Mortensen, Restaurant Fuglsang
    40
    70
    44
    70
     
     
     
     
     
     
    22:00
    1
    3
    Kim Buch Madsen, Sluk Efter
    4
    Erik Bustoft, Kom Tit
    60
    70
    70
    54
    62
    70
     
     
     
     
  • 16 : Cupkampe Onsdag Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Martin Holm, Charlie Chaplin
    2. 2 Thomas Bræck, Café Hermod
    3. 3 Johnny Gyldedndahl, Smør & brød
    4. 4 Ole Møller Fransen, John's Bodega
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    21:30
    2
    1
    Martin Holm, Charlie Chaplin
    2
    Thomas Bræck, Café Hermod
    70
    54
    48
    70
    54
    70
     
     
     
     
    22:00
    2
    3
    Johnny Gyldedndahl, Smør & brød
    4
    Ole Møller Fransen, John's Bodega
    70
    58
    70
    52
     
     
     
     
     
     
  • 17 : Torsdag Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Niels Jørgensen - Spiller for City Club
    2. 2 Lars Bo - Spiller for Vester Skerninge
    3. 3 Kenneth Petersen - Spiller for Slagelse
    4. 4 Rene Fogh - Spiller for Geviret
    5. 5 Niels Ole Pedersen - Spiller for Sune´s Bodega
    6. 6 Svend Erik Christensen - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    Niels Jørgensen
    2
    Lars Bo
    3
    Kenneth Petersen
    4
    Rene Fogh
    5
    Niels Ole Pedersen
    6
    Svend Erik Christensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Niels Jørgensen
    City Club
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    2
    Lars Bo
    Vester Skerninge
    36
    30
    52
    70
    38
    1
    156
    6
    3
    Kenneth Petersen
    Slagelse
    56
    70
    28
    70
    70
    3
    84
    2
    4
    Rene Fogh
    Geviret
    26
    70
    70
    68
    30
    2
    124
    5
    5
    Niels Ole Pedersen
    Sune´s Bodega
    48
    58
    42
    70
    70
    2
    148
    4
    6
    Svend Erik Christensen
    Snoopy Bodega
    68
    70
    68
    70
    46
    2
    182
    3
  • 18 : Torsdag Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Elisa Therkildsen - Spiller for Elisa og Rene´s Kælder
    2. 2 Anders Bergenhammer - Spiller for Café Sundvester
    3. 3 Lars Lysgaard - Spiller for Søren Søgaard
    4. 4 Brian Nielsen - Spiller for City Club
    5. 5 Per Aarhus - Spiller for Ørkild
    6. 6 Rune Olsen - Spiller for Café Daisy
    1
    Elisa Therkildsen
    2
    Anders Bergenhammer
    3
    Lars Lysgaard
    4
    Brian Nielsen
    5
    Per Aarhus
    6
    Rune Olsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Elisa Therkildsen
    Elisa og Rene´s Kælder
    12
    68
    32
    40
    30
    0
    182
    6
    2
    Anders Bergenhammer
    Café Sundvester
    70
    70
    48
    70
    70
    4
    48
    2
    3
    Lars Lysgaard
    Søren Søgaard
    70
    48
    70
    70
    44
    3
    92
    4
    4
    Brian Nielsen
    City Club
    70
    70
    62
    70
    56
    3
    118
    3
    5
    Per Aarhus
    Ørkild
    70
    64
    58
    56
    58
    1
    236
    5
    6
    Rune Olsen
    Café Daisy
    70
    52
    70
    70
    70
    4
    52
    1
  • 19 : Cupkampe Torsdag Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Svend Erik Christensen, Snoopy Bodega
    2. 2 Niels Ole Pedersen, Sune´s Bodega
    3. 3 Niels Jørgensen, City Club
    4. 4 Kenneth Petersen, Slagelse
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    21:30
    1
    1
    Svend Erik Christensen, Snoopy Bodega
    2
    Niels Ole Pedersen, Sune´s Bodega
    70
    28
    68
    70
    70
    38
     
     
     
     
    22:00
    1
    3
    Niels Jørgensen, City Club
    4
    Kenneth Petersen, Slagelse
    62
    70
    68
    70
     
     
     
     
     
     
  • 20 : Cupkampe Lørdag Kl. 19.30 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kim AH, Snoopy Bodega
    2. 2 Benny Pedersen, CBG Ebeltoft
    3. 3 Martin Steen, Snoopy Bodega
    4. 4 Lille Per, Amager
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    19:30
    1
    1
    Kim AH, Snoopy Bodega
    2
    Benny Pedersen, CBG Ebeltoft
    32
    70
    52
    70
     
     
     
     
     
     
    20:00
    1
    3
    Martin Steen, Snoopy Bodega
    4
    Lille Per, Amager
    70
    38
    70
    50
     
     
     
     
     
     
  • 21 : Cupkampe Torsdag Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lars Lysgaard, Søren Søgaard
    2. 2 Brian Nielsen, City Club
    3. 3 Anders Bergenhammer, Café Sundvester
    4. 4 Rune Olsen, Café Daisy
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    21:30
    2
    1
    Lars Lysgaard, Søren Søgaard
    2
    Brian Nielsen, City Club
    70
    60
    66
    70
    70
    64
     
     
     
     
    22:00
    2
    3
    Anders Bergenhammer, Café Sundvester
    4
    Rune Olsen, Café Daisy
    42
    70
    62
    70
     
     
     
     
     
     
  • 22 : Fredag Kl. 13.00 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Dennis Raun - Spiller for Mimers Bodega
    2. 2 Stefan Krogh - Spiller for Mimers Bodega
    3. 3 Morten Knak - Spiller for Café Sundbyvester
    4. 4 Tommy Bech - Spiller for Biografen
    5. 5 Peter Jepsen - Spiller for Åkanden
    6. 6 Søren Fly - Spiller for Svendborg
    1
    Dennis Raun
    2
    Stefan Krogh
    3
    Morten Knak
    4
    Tommy Bech
    5
    Peter Jepsen
    6
    Søren Fly
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Dennis Raun
    Mimers Bodega
    56
    50
    34
    54
    70
    1
    194
    6
    2
    Stefan Krogh
    Mimers Bodega
    70
    70
    48
    70
    50
    3
    98
    3
    3
    Morten Knak
    Café Sundbyvester
    70
    64
    70
    70
    70
    4
    64
    1
    4
    Tommy Bech
    Biografen
    70
    70
    44
    62
    44
    2
    150
    5
    5
    Peter Jepsen
    Åkanden
    70
    60
    62
    70
    70
    3
    122
    2
    6
    Søren Fly
    Svendborg
    64
    70
    48
    70
    60
    2
    172
    4
  • 23 : Fredag Kl. 13.00 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Erik Olsen - Spiller for Café Daisy
    2. 2 Svend13 - Spiller for Biografen
    3. 3 Brian Juste - Spiller for Café Hermod
    4. 4 Lasse Danielsen - Spiller for Helsingør
    5. 5 Brian 'Trucker' Jensen - Spiller for Skomarbillard.dk
    6. 6 Simon Debel - Spiller for Helsingør BK
    1
    Erik Olsen
    2
    Svend13
    3
    Brian Juste
    4
    Lasse Danielsen
    5
    Brian 'Trucker' Jensen
    6
    Simon Debel
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Erik Olsen
    Café Daisy
    70
    46
    44
    66
    46
    1
    202
    5
    2
    Svend13
    Biografen
    68
    46
    68
    42
    48
    0
    272
    6
    3
    Brian Juste
    Café Hermod
    70
    70
    46
    40
    70
    3
    86
    4
    4
    Lasse Danielsen
    Helsingør
    70
    70
    70
    50
    70
    4
    50
    2
    5
    Brian 'Trucker' Jensen
    Skomarbillard.dk
    70
    70
    70
    70
    58
    4
    58
    1
    6
    Simon Debel
    Helsingør BK
    70
    70
    54
    36
    70
    3
    90
    3
  • 24 : Cupkampe Fredag Kl. 16.30 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Stefan Krogh, Mimers Bodega
    2. 2 Peter Jepsen, Åkanden
    3. 3 Morten Knak, Café Sundbyvester
    4. 4 Søren Fly, Svendborg
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    16:30
    1
    1
    Stefan Krogh, Mimers Bodega
    2
    Peter Jepsen, Åkanden
    58
    70
    42
    70
     
     
     
     
     
     
    17:00
    1
    3
    Morten Knak, Café Sundbyvester
    4
    Søren Fly, Svendborg
    70
    22
    54
    70
    70
    64
     
     
     
     
  • 25 : Cupkampe Fredag Kl. 16.30 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Brian Juste, Café Hermod
    2. 2 Simon Debel, Helsingør BK
    3. 3 Brian 'Trucker' Jensen, Skomarbillard.dk
    4. 4 Lasse Danielsen, Helsingør
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    16:30
    2
    1
    Brian Juste, Café Hermod
    2
    Simon Debel, Helsingør BK
    70
    58
    60
    70
    52
    70
     
     
     
     
    17:00
    2
    3
    Brian 'Trucker' Jensen, Skomarbillard.dk
    4
    Lasse Danielsen, Helsingør
    70
    48
    70
    56
     
     
     
     
     
     
  • 26 : Fredag Kl. 18.00 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Erling Sjørup - Spiller for Silkeborg
    2. 2 Hemrik Søndergaard - Spiller for Sorana
    3. 3 Rune Kampe - Spiller for Smut Inn Crocodiles
    4. 4 Michael Brogaard - Spiller for Brogaard Montage
    5. 5 Toni 'Skipper' Hansen - Spiller for Gyllehuset
    6. 6 Martin Andersen - Spiller for Café Hermod
    1
    Erling Sjørup
    2
    Hemrik Søndergaard
    3
    Rune Kampe
    4
    Michael Brogaard
    5
    Toni 'Skipper' Hansen
    6
    Martin Andersen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Erling Sjørup
    Silkeborg
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    2
    Hemrik Søndergaard
    Sorana
    46
    54
    70
    70
    70
    3
    100
    3
    3
    Rune Kampe
    Smut Inn Crocodiles
    60
    70
    70
    70
    70
    4
    60
    2
    4
    Michael Brogaard
    Brogaard Montage
    44
    34
    26
    70
    52
    1
    156
    6
    5
    Toni 'Skipper' Hansen
    Gyllehuset
    36
    62
    44
    48
    70
    1
    190
    5
    6
    Martin Andersen
    Café Hermod
    64
    66
    60
    70
    56
    1
    246
    4
  • 27 : Fredag Kl. 18.00 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jimmi Andersen - Spiller for Delfinen
    2. 2 Dennis Grønbæk - Spiller for Odense
    3. 3 James Henry - Spiller for Københavneren
    4. 4 Per Joensen - Spiller for Delfinen
    5. 5 Kasper Thygesen - Spiller for Aarhus
    6. 6 Dorrit Horneman Nielsen - Spiller for Amager
    1
    Jimmi Andersen
    2
    Dennis Grønbæk
    3
    James Henry
    4
    Per Joensen
    5
    Kasper Thygesen
    6
    Dorrit Horneman Nielsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jimmi Andersen
    Delfinen
    24
    22
    70
    60
    38
    1
    144
    6
    2
    Dennis Grønbæk
    Odense
    70
    68
    70
    70
    70
    4
    68
    1
    3
    James Henry
    Københavneren
    70
    70
    58
    58
    64
    2
    180
    4
    4
    Per Joensen
    Delfinen
    60
    44
    70
    42
    58
    1
    204
    5
    5
    Kasper Thygesen
    Aarhus
    70
    62
    70
    70
    70
    4
    62
    2
    6
    Dorrit Horneman Nielsen
    Amager
    70
    22
    70
    70
    52
    3
    74
    3
  • 28 : Cupkampe Fredag Kl. 21.30 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rune Kampe, Smut Inn Crocodiles
    2. 2 Martin Andersen, Café Hermod
    3. 3 Erling Sjørup, Silkeborg
    4. 4 Hemrik Søndergaard, Sorana
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    21:30
    1
    1
    Rune Kampe, Smut Inn Crocodiles
    2
    Martin Andersen, Café Hermod
    70
    66
    70
    68
     
     
     
     
     
     
    22:00
    1
    3
    Erling Sjørup, Silkeborg
    4
    Hemrik Søndergaard, Sorana
    68
    70
    70
    64
    70
    40
     
     
     
     
  • 29 : Cupkampe Fredag Kl. 21.30 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 James Henry, Københavneren
    2. 2 Kasper Thygesen, Aarhus
    3. 3 Dennis Grønbæk, Odense
    4. 4 Dorrit Horneman Nielsen, Amager
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    23:30
    2
    1
    James Henry, Københavneren
    2
    Kasper Thygesen, Aarhus
    66
    70
    52
    70
     
     
     
     
     
     
    23:59
    2
    3
    Dennis Grønbæk, Odense
    4
    Dorrit Horneman Nielsen, Amager
    70
    32
    70
    16
     
     
     
     
     
     
  • 30 : Lørdag Kl. 11.00 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Henrik Hostrup Hansen - Spiller for Sluk Efter
    2. 2 Heine Opiola - Spiller for Sluk Efter
    3. 3 Finn 'Maler' - Spiller for Slap A'
    4. 4 Uffe Underberg - Spiller for Kelds Pølser
    5. 5 Lars Jensen - Spiller for Slagelse
    6. 6 Johnny Risbjerg - Spiller for Stalden
    1
    Henrik Hostrup Hansen
    2
    Heine Opiola
    3
    Finn 'Maler'
    4
    Uffe Underberg
    5
    Lars Jensen
    6
    Johnny Risbjerg
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Henrik Hostrup Hansen
    Sluk Efter
    70
    70
    48
    40
    70
    3
    88
    4
    2
    Heine Opiola
    Sluk Efter
    60
    70
    40
    70
    70
    3
    100
    2
    3
    Finn 'Maler'
    Slap A'
    56
    54
    70
    52
    70
    2
    162
    5
    4
    Uffe Underberg
    Kelds Pølser
    70
    70
    46
    54
    70
    3
    100
    2
    5
    Lars Jensen
    Slagelse
    70
    68
    70
    70
    70
    4
    68
    1
    6
    Johnny Risbjerg
    Stalden
    10
    52
    54
    30
    36
    0
    182
    6
  • 31 : Lørdag Kl. 11.00 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan Andreasen - Spiller for 12er Pubben
    2. 2 Kenni 'DK' Nielsen - Spiller for Vibradan
    3. 3 Knotti - Spiller for John's Bodega
    4. 4 Peter Rønning - Spiller for Mørkhøj Bodega
    5. 5 Jan Harms - Spiller for Gedser Bodega
    6. 6 Frank Kofod - Spiller for Mimers Bodega
    1
    Jan Andreasen
    2
    Kenni 'DK' Nielsen
    3
    Knotti
    4
    Peter Rønning
    5
    Jan Harms
    6
    Frank Kofod
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan Andreasen
    12er Pubben
    46
    26
    30
    46
    36
    0
    184
    6
    2
    Kenni 'DK' Nielsen
    Vibradan
    70
    70
    70
    70
    60
    4
    60
    2
    3
    Knotti
    John's Bodega
    70
    44
    70
    56
    34
    2
    134
    5
    4
    Peter Rønning
    Mørkhøj Bodega
    70
    20
    62
    68
    70
    2
    150
    4
    5
    Jan Harms
    Gedser Bodega
    70
    60
    70
    70
    68
    3
    128
    3
    6
    Frank Kofod
    Mimers Bodega
    70
    70
    70
    66
    70
    4
    66
    1
  • 32 : Cupkampe Lørdag 14.30 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kenni 'DK' Nielsen, Vibradan
    2. 2 Jan Harms, Gedser Bodega
    3. 3 Frank Kofod, Mimers Bodega
    4. 4 Peter Rønning, Mørkhøj Bodega
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    14:30
    2
    1
    Kenni 'DK' Nielsen, Vibradan
    2
    Jan Harms, Gedser Bodega
    60
    70
    70
    40
    70
    58
     
     
     
     
    15:00
    2
    3
    Frank Kofod, Mimers Bodega
    4
    Peter Rønning, Mørkhøj Bodega
    70
    60
    54
    70
    70
    60
     
     
     
     
  • 33 : Lørdag Kl. 16.00 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael Hansen - Spiller for Skydemanden
    2. 2 Adelaide Midjord - Spiller for Hornbæk
    3. 3 Kim AH - Spiller for Snoopy Bodega
    4. 4 Benny Pedersen - Spiller for CBG Ebeltoft
    5. 5 Martin Steen - Spiller for Snooy Bodega
    6. 6 Lille Per - Spiller for Amager
    1
    Michael Hansen
    2
    Adelaide Midjord
    3
    Kim AH
    4
    Benny Pedersen
    5
    Martin Steen
    6
    Lille Per
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Michael Hansen
    Skydemanden
    64
    44
    52
    50
    70
    1
    210
    6
    2
    Adelaide Midjord
    Hornbæk
    70
    70
    22
    44
    58
    2
    124
    5
    3
    Kim AH
    Snoopy Bodega
    70
    56
    70
    70
    42
    3
    98
    3
    4
    Benny Pedersen
    CBG Ebeltoft
    70
    70
    42
    60
    40
    2
    142
    4
    5
    Martin Steen
    Snooy Bodega
    70
    70
    48
    70
    70
    4
    48
    1
    6
    Lille Per
    Amager
    68
    70
    70
    70
    48
    3
    116
    2
  • 34 : Lørdag Kl. 16.00 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Mangaard - Spiller for Landmanden
    2. 2 Brian Birk - Spiller for Team Pop
    3. 3 Rene Hendriksen - Spiller for Smut Inn Crocodiles
    4. 4 Michael Mikkelsen - Spiller for Mimers Bodega
    5. 5 Piet Francker - Spiller for Mimers bodega
    6. 6 Nicolai Jensen - Spiller for Frederiksund BK
    1
    Thomas Mangaard
    2
    Brian Birk
    3
    Rene Hendriksen
    4
    Michael Mikkelsen
    5
    Piet Francker
    6
    Nicolai Jensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Mangaard
    Landmanden
    70
    64
    70
    70
    70
    4
    64
    2
    2
    Brian Birk
    Team Pop
    52
    60
    50
    32
    70
    1
    194
    5
    3
    Rene Hendriksen
    Smut Inn Crocodiles
    70
    70
    70
    70
    66
    4
    66
    1
    4
    Michael Mikkelsen
    Mimers Bodega
    44
    70
    62
    70
    70
    3
    106
    3
    5
    Piet Francker
    Mimers bodega
    36
    70
    62
    30
    44
    1
    172
    6
    6
    Nicolai Jensen
    Frederiksund BK
    68
    68
    70
    58
    70
    2
    194
    4
  • 35 : Cupkampe Lørdag 14.30 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Henrik Hostrup Hansen, Sluk Efter
    2. 2 Uffe Underberg, Kelds Pølser
    3. 3 Lars Jensen, Slagelse
    4. 4 Heine Opiola, Sluk Efter
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    14:30
    1
    1
    Henrik Hostrup Hansen, Sluk Efter
    2
    Uffe Underberg, Kelds Pølser
    70
    44
    54
    70
    48
    70
     
     
     
     
    15:00
    1
    3
    Lars Jensen, Slagelse
    4
    Heine Opiola, Sluk Efter
    70
    42
    70
    68
     
     
     
     
     
     
  • 36 : Cupkampe Lørdag Kl. 19.30 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Mangaard, Landmanden
    2. 2 Michael Mikkelsen, Mimers Bodega
    3. 3 Rene Hendriksen, Smut Inn Crocodiles
    4. 4 Nicolai Jensen, Frederiksund BK
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    19:30
    2
    1
    Thomas Mangaard, Landmanden
    2
    Michael Mikkelsen, Mimers Bodega
    70
    54
    66
    70
    58
    70
     
     
     
     
    20:00
    2
    3
    Rene Hendriksen, Smut Inn Crocodiles
    4
    Nicolai Jensen, Frederiksund BK
    70
    46
    70
    52
     
     
     
     
     
     
  • 37 : Knock-out Søndag 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Simon Debel, Helsingør BK
    2. 2 Martin Steen, Snoopy Bodega
    3. 3 Søren Hougaard, Snoppy Bodega
    4. 4 Benny Pedersen, CBG Ebeltoft
    5. 5 Kenneth Petersen, Slagelse
    6. 6 Michael Mikkelsen, Mimers Bodega
    7. 7 Jesper Thordal Brahe, Svinestien
    8. 8 Thomas Bræck, Café Hermod
    9. 9 Johnny Gyldedndahl, Smør & brød
    10. 10 Erling Sjørup, Silkeborg
    11. 11 Lars Jensen, Slagelse
    12. 12 Kenni 'DK' Nielsen, Vibradan
    13. 13 Peter Jepsen, Åkanden
    14. 14 Uffe Underberg, Kelds Pølser
    15. 15 Kasper Thygesen, Aarhus
    16. 16 Dennis Grønbæk, Odense
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    10:00
    1
    1
    Simon Debel, Helsingør BK
    2
    Martin Steen, Snoopy Bodega
    52
    70
    70
    48
    54
    70
     
     
     
     
    10:00
    2
    3
    Søren Hougaard, Snoppy Bodega
    4
    Benny Pedersen, CBG Ebeltoft
    70
    46
    70
    58
     
     
     
     
     
     
    10:40
    1
    5
    Kenneth Petersen, Slagelse
    6
    Michael Mikkelsen, Mimers Bodega
    52
    70
    60
    70
     
     
     
     
     
     
    10:40
    2
    7
    Jesper Thordal Brahe, Svinestien
    8
    Thomas Bræck, Café Hermod
    68
    70
    44
    70
     
     
     
     
     
     
    11:20
    1
    9
    Johnny Gyldedndahl, Smør & brød
    10
    Erling Sjørup, Silkeborg
    58
    70
    70
    48
    70
    58
     
     
     
     
    11:20
    2
    11
    Lars Jensen, Slagelse
    12
    Kenni 'DK' Nielsen, Vibradan
    70
    58
    70
    40
     
     
     
     
     
     
    12:00
    1
    13
    Peter Jepsen, Åkanden
    14
    Uffe Underberg, Kelds Pølser
    68
    70
    70
    64
    70
    56
     
     
     
     
    12:00
    2
    15
    Kasper Thygesen, Aarhus
    16
    Dennis Grønbæk, Odense
    42
    70
    54
    70
     
     
     
     
     
     
  • 38 : Knock-out Søndag 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rune Olsen, Café Daisy
    2. 2 Frank Kofod, Mimers Bodega
    3. 3 Rene Mortensen, Restaurant Fuglsang
    4. 4 Rene Hendriksen, Smut Inn Corcodiles
    5. 5 Charlotte Sørensen, Støt brysterne
    6. 6 Rasmus Saabye, De Tre Musketerer
    7. 7 Thomas Jæger, Landmanden
    8. 8 Erik Bustoft, Kom Tit
    9. 9 Lars Olsen,Smut inn Corcodiles
    10. 10 Morten Knak, Café Sundbyvester
    11. 11 Lars Lysgaard, Søren Søgaard
    12. 12 Isak Einshøj, Storebælt Tagrens
    13. 13 Svend Erik Christensen, Snoopy Bodega
    14. 14 Brian 'Trucker' Jensen, Skomarbillard.dk
    15. 15 Jan Christensen, Chimpansen
    16. 16 Rune Kampe, Smut Inn Crocodiles
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    12:40
    1
    1
    Rune Olsen, Café Daisy
    2
    Frank Kofod, Mimers Bodega
    40
    70
    70
    44
    56
    70
     
     
     
     
    12:40
    2
    3
    Rene Mortensen, Restaurant Fuglsang
    4
    Rene Hendriksen, Smut Inn Corcodiles
    70
    28
    66
    70
    16
    70
     
     
     
     
    13:20
    1
    5
    Charlotte Sørensen, Støt brysterne
    6
    Rasmus Saabye, De Tre Musketerer
    70
    58
    70
    60
     
     
     
     
     
     
    13:20
    2
    7
    Thomas Jæger, Landmanden
    8
    Erik Bustoft, Kom Tit
    70
    52
    42
    70
    58
    70
     
     
     
     
    14:00
    1
    9
    Lars Olsen,Smut inn Corcodiles
    10
    Morten Knak, Café Sundbyvester
    70
    34
    50
    70
    70
    62
     
     
     
     
    14:00
    2
    11
    Lars Lysgaard, Søren Søgaard
    12
    Isak Einshøj, Storebælt Tagrens
    62
    70
    66
    70
     
     
     
     
     
     
    14:40
    1
    13
    Svend Erik Christensen, Snoopy Bodega
    14
    Brian 'Trucker' Jensen, Skomarbillard.dk
    58
    70
    62
    70
     
     
     
     
     
     
    14:40
    2
    15
    Jan Christensen, Chimpansen
    16
    Rune Kampe, Smut Inn Crocodiles
    0
    70
    0
    70