Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

NÆSTVED OPEN ( Starter søndag den 6/11-22 )

6. november @ 12:00 - 12. november @ 23:30

Pris: 300,Kr.

Obs obs obs

Grundet manglende tilmeldinger bliver vi desværre nød til at lave 2 joker puljer.
Vinderen af puljen går direkte videre til finaledagen.
2,3,4 og 5 plads spiller cup kampe.
Så det passer med 16 spillere til finaledagen.

Så er tiden kommet til Næstved Open! Single turnering

48 deltagere.
6 mands puljer med cup kampe.
( Vinderen af puljen vælger mellem 2,3 eller 4 plads spilleren )
2 videre fra hver pulje
2 puljer søndag kl. 13 og kl. 17.30
Mandag til torsdag kl. 17.30
2 puljer fredag kl. 13.00 og kl. 17.00
Der spilles med genstød.

Lørdag spilles
4 mands kvartfinale med 2 videre
4 mands semifinale med 3 videre
6 mands finale

300,- pr. deltager

Præmiefordeling ved fuld deltagelse:
1. 5000,-
2. 3000,-
3. 2000
4. 1500,-
5. 1200,-
6. 1000,-

High score præmie på 700,-

Tilmelding til Heidi Poulsgaard Lauridsen på Messenger eller 22591425

Detaljer

Start:
6. november @ 12:00
Slut:
12. november @ 23:30
Pris:
300,Kr.

Turneringsskemaer

  • 1 : FREDAG kl 13.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Erik O. - Spiller for Café Daisy
    2. 2 Andreas - Spiller for Spillested 2
    3. 3 Finn - Spiller for SlukEfter
    4. 4 Ole O. - Spiller for SlukEfter
    5. 5 James - Spiller for Københavneren
    6. 6 Heidi - Spiller for SlukEfter
    1
    Erik O.
    2
    Andreas
    3
    Finn
    4
    Ole O.
    5
    James
    6
    Heidi
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Erik O.
    Café Daisy
    68
    70
    70
    70
    70
    4
    68
    1
    2
    Andreas
     
    70
    70
    60
    70
    70
    4
    60
    2
    3
    Finn
    SlukEfter
    44
    40
    52
    24
    42
    0
    202
    6
    4
    Ole O.
    SlukEfter
    66
    70
    70
    40
    70
    3
    106
    3
    5
    James
    Københavneren
    58
    40
    70
    70
    70
    3
    98
    4
    6
    Heidi
    SlukEfter
    68
    52
    70
    60
    60
    1
    240
    5
  • 2 : Cup fra kl 13.00 pulje mellem 3-4

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 James
    2. 2 Ole
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    James
    2
    Ole
    70
    42
    58
    70
    50
    70
     
     
     
     
  • 3 : Cup fra kl 13.00 pulje mellem 1 -2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Andreas
    2. 2 Heidi
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Andreas
    2
    Heidi
    70
    44
    70
    66
     
     
     
     
     
     
  • 4 : Fredag Kl 17.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Uwe - Spiller for Mimers
    2. 2 Thomas Larsen - Spiller for Københavneren
    3. 3 Flemming Petersen - Spiller for SlukEfter
    4. 4 Heine Opiola - Spiller for SlukEfter
    5. 5 Stener - Spiller for Roskilde
    6. 6 Johnny Gyldendahl - Spiller for VPS
    1
    Uwe
    2
    Thomas Larsen
    3
    Flemming Petersen
    4
    Heine Opiola
    5
    Stener
    6
    Johnny Gyldendahl
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Uwe
    Mimers
    70
    70
    58
    36
    48
    2
    142
    5
    2
    Thomas Larsen
    Københavneren
    50
    70
    70
    70
    56
    3
    106
    3
    3
    Flemming Petersen
    SlukEfter
    54
    60
    48
    40
    60
    0
    262
    6
    4
    Heine Opiola
    SlukEfter
    70
    66
    70
    70
    64
    3
    130
    2
    5
    Stener
    Roskilde
    70
    52
    70
    34
    70
    3
    86
    4
    6
    Johnny Gyldendahl
    VPS
    70
    70
    70
    70
    40
    4
    40
    1
  • 5 : cup fra kl 17.30 pulje mellem 3-4

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Stener
    2. 2 Thomas Larsen
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Stener
    2
    Thomas Larsen
    70
    50
    50
    70
    70
    34
     
     
     
     
  • 6 : cup fra kl 17.30 pulje mellem 1-2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Gyldendahl
    2. 2 Heine Opiola
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Johnny Gyldendahl
    2
    Heine Opiola
    70
    42
    70
    24
     
     
     
     
     
     
  • 7 : Lørdag kvartfinale kl 10.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Søgger - Spiller for SlukEfter
    2. 2 Thomas Christensen - Spiller for SlukEfter
    3. 3 Michael skydemand - Spiller for Slukefter
    4. 4 Johnny Gyldendahl - Spiller for VPS
    1
    Søgger
    2
    Thomas Christensen
    3
    Michael skydemand
    4
    Johnny Gyldendahl
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Søgger
    SlukEfter
    30
    40
    26
    0
    96
    4
    2
    Thomas Christensen
    SlukEfter
    70
    46
    46
    1
    92
    3
    3
    Michael skydemand
    Slukefter
    70
    70
    36
    2
    36
    2
    4
    Johnny Gyldendahl
    VPS
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 8 : Lørdag Kvartfinale Kl 11.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Christian Møller - Spiller for Slagelse
    2. 2 THM - Spiller for Landmanden
    3. 3 Jan Ishøj - Spiller for Biblioteket
    4. 4 Thomas Sambo - Spiller for Hjemmefra
    1
    Christian Møller
    2
    THM
    3
    Jan Ishøj
    4
    Thomas Sambo
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Christian Møller
    Slagelse
    68
    70
    50
    1
    118
    2
    2
    THM
    Landmanden
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Jan Ishøj
    Biblioteket
    38
    48
    70
    1
    86
    4
    4
    Thomas Sambo
    Hjemmefra
    70
    50
    58
    1
    108
    3
  • 9 : Lørdag Kvartfinale Kl 13.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rune O - Spiller for Café Daisy
    2. 2 Frank Kofoed - Spiller for Mimers
    3. 3 Stener - Spiller for Roskilde
    4. 4 Ole O. - Spiller for SlukEfter
    1
    Rune O
    2
    Frank Kofoed
    3
    Stener
    4
    Ole O.
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Rune O
    Café Daisy
    70
    70
    X
    2
    0
    2
    2
    Frank Kofoed
    Mimers
    62
    58
    70
    1
    120
    3
    3
    Stener
    Roskilde
    48
    70
    70
    2
    48
    1
    4
    Ole O.
    SlukEfter
    X
    62
    46
    0
    108
    4
  • 10 : Lørdag Kvartfinale Kl 14.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lau - Spiller for Biblioteket
    2. 2 Michael Sølberg - Spiller for SlukEfter
    3. 3 Dorrit - Spiller for Mimers
    4. 4 Andreas Krogh - Spiller for Spillested 4
    1
    Lau
    2
    Michael Sølberg
    3
    Dorrit
    4
    Andreas Krogh
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Lau
    Biblioteket
    70
    X
    70
    2
    0
    2
    2
    Michael Sølberg
    SlukEfter
    36
    70
    70
    2
    36
    1
    3
    Dorrit
    Mimers
    X
    22
    42
    0
    64
    4
    4
    Andreas Krogh
     
    64
    34
    70
    1
    98
    3
  • 11 : Lørdag Semifinale Kl 17.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Stener - Spiller for Roskilde
    2. 2 Johnny Gyldendahl - Spiller for VPS
    3. 3 Rune O. - Spiller for Café Daisy
    4. 4 Lau - Spiller for Biblioteket
    1
    Stener
    2
    Johnny Gyldendahl
    3
    Rune O.
    4
    Lau
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Stener
    Roskilde
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Johnny Gyldendahl
    VPS
    22
    70
    70
    2
    22
    2
    3
    Rune O.
    Café Daisy
    54
    50
    70
    1
    104
    3
    4
    Lau
    Biblioteket
    32
    68
    44
    0
    144
    4
  • 12 : Lørdag Semifinale Kl 16.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 THM - Spiller for Landmanden
    2. 2 Michael Sølberg - Spiller for SlukEfter
    3. 3 Michael Skydemand - Spiller for SlukEfter
    4. 4 Christian Møller - Spiller for Slagelse
    1
    THM
    2
    Michael Sølberg
    3
    Michael Skydemand
    4
    Christian Møller
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    THM
    Landmanden
    70
    58
    70
    2
    58
    2
    2
    Michael Sølberg
    SlukEfter
    68
    56
    70
    1
    124
    3
    3
    Michael Skydemand
    SlukEfter
    70
    70
    62
    2
    62
    1
    4
    Christian Møller
    Slagelse
    32
    56
    70
    1
    88
    4
  • 13 : Lørdag FINALEN kl 19.00 ca...

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 THM - Spiller for Landmanden
    2. 2 Stener - Spiller for Roskilde
    3. 3 Johnny Gyldendahl - Spiller for VPS
    4. 4 Rune O. - Spiller for Café Daisy
    5. 5 Michael Skydemand - Spiller for SlukEfter
    6. 6 Michael Sølberg - Spiller for SlukEfter
    1
    THM
    2
    Stener
    3
    Johnny Gyldendahl
    4
    Rune O.
    5
    Michael Skydemand
    6
    Michael Sølberg
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    THM
    Landmanden
    70
    58
    70
    70
    60
    3
    118
    3
    2
    Stener
    Roskilde
    62
    30
    70
    52
    32
    1
    176
    4
    3
    Johnny Gyldendahl
    VPS
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    4
    Rune O.
    Café Daisy
    32
    36
    66
    70
    36
    1
    170
    6
    5
    Michael Skydemand
    SlukEfter
    38
    70
    56
    44
    38
    1
    176
    4
    6
    Michael Sølberg
    SlukEfter
    70
    70
    46
    70
    70
    4
    46
    2
  • 14 : SØNDAG KL 13.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Ian White - Spiller for Spillested 1
    2. 2 Henrik Kapler - Spiller for Pub dyssen
    3. 3 Kim Rap - Spiller for Slukefter
    4. 4 Lau - Spiller for Biblioteket
    5. 5 Frank Kofoed - Spiller for Mimers
    6. 6 Lille Per - Spiller for Mimers
    1
    Ian White
    2
    Henrik Kapler
    3
    Kim Rap
    4
    Lau
    5
    Frank Kofoed
    6
    Lille Per
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Ian White
     
    70
    70
    32
    68
    70
    3
    100
    3
    2
    Henrik Kapler
    Pub dyssen
    50
    70
    20
    40
    40
    1
    150
    5
    3
    Kim Rap
    Slukefter
    50
    48
    10
    42
    26
    0
    176
    6
    4
    Lau
    Biblioteket
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    5
    Frank Kofoed
    Mimers
    70
    70
    70
    60
    70
    4
    60
    2
    6
    Lille Per
    Mimers
    62
    70
    70
    22
    50
    2
    134
    4
  • 15 : CUP Fra kl 13 pulje mellem 3-4

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Frank Kofoed
    2. 2 Ian White
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Frank Kofoed
    2
    Ian White
    52
    70
    70
    64
    70
    48
     
     
     
     
  • 16 : CUP fra kl 13 pulje mellem 1-2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lau
    2. 2 Lille Per
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Lau
    2
    Lille Per
    70
    48
    70
    66
     
     
     
     
     
     
  • 17 : SØNDAG KL 17.30 CA

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael skydemanden - Spiller for SlukEfter
    2. 2 Dorrit - Spiller for Mimers
    3. 3 Henrik Hostrup - Spiller for SlukEfter
    4. 4 Michael Strange - Spiller for Spillested 4
    5. 5 Daniel Opiola - Spiller for Slukefter
    6. 6 X - Spiller for X
    1
    Michael skydemanden
    2
    Dorrit
    3
    Henrik Hostrup
    4
    Michael Strange
    5
    Daniel Opiola
    6
    X
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Michael skydemanden
    SlukEfter
    42
    70
    70
    70
    X
    3
    42
    2
    2
    Dorrit
    Mimers
    70
    70
    70
    62
    X
    3
    62
    1
    3
    Henrik Hostrup
    SlukEfter
    38
    64
    70
    70
    X
    2
    102
    3
    4
    Michael Strange
     
    14
    56
    16
    70
    X
    1
    86
    5
    5
    Daniel Opiola
    Slukefter
    50
    70
    36
    48
    X
    1
    134
    4
    6
    X
    X
    X
    X
    X
    X
    X
    0
    0
    6
  • 18 : CUP fra kl 17.30 pulje mellem 3-4

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Søgger
    2. 2 Daniel
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Søgger
    2
    Daniel
    70
    64
    38
    70
    70
    28
     
     
     
     
  • 19 : CUP fra kl 17.30 pulje mellem 1-2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael skydemand
    2. 2 Michael Strange
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Michael skydemand
    2
    Michael Strange
    70
    50
    70
    62
     
     
     
     
     
     
  • 20 : MANDAG kl 17.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kevin - Spiller for SlukEfter
    2. 2 Christian Møller - Spiller for Slagelse
    3. 3 Michael Agger - Spiller for Landmanden
    4. 4 Rune O. - Spiller for Café Daisy
    5. 5 Jacob - Spiller for SlukEfter
    6. 6 Jens - Spiller for SlukEfter
    1
    Kevin
    2
    Christian Møller
    3
    Michael Agger
    4
    Rune O.
    5
    Jacob
    6
    Jens
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kevin
    SlukEfter
    70
    70
    36
    70
    70
    4
    36
    3
    2
    Christian Møller
    Slagelse
    66
    70
    70
    70
    70
    4
    66
    1
    3
    Michael Agger
    Landmanden
    26
    64
    26
    70
    64
    1
    180
    5
    4
    Rune O.
    Café Daisy
    70
    42
    70
    70
    70
    4
    42
    2
    5
    Jacob
    SlukEfter
    32
    28
    38
    56
    62
    0
    216
    6
    6
    Jens
    SlukEfter
    32
    44
    70
    24
    70
    2
    100
    4
  • 21 : Cup fra kl 17.30 pulje mellem 1-2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Christian Møller
    2. 2 Jens
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Christian Møller
    2
    Jens
    70
    40
    70
    18
     
     
     
     
     
     
  • 22 : CUP fra kl 17.30 pulje mellem 3-4

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rune O - Spiller for Café Daisy
    2. 2 Kevin - Spiller for SlukEfter
    3. 3 Spiller 3 - Spiller for Spillested 3
    4. 4 Spiller 4 - Spiller for Spillested 4
    1
    Rune O
    2
    Kevin
    3
    4
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Rune O
    Café Daisy
    70
    70
    1
    0
    1
    2
    Kevin
    SlukEfter
    60
    32
    0
    60
    2
    3
     
     
    0
    0
    3
    4
     
     
    0
    0
    3
  • 23 : CUP fr kl 17.30 pulje mellem 3-4

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Skipper
    2. 2 Sambo
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Skipper
    2
    Sambo
    70
    56
    46
    70
    42
    70
     
     
     
     
  • 24 : cup fra kl 17.30 pulje mellem 3-4

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael Sølberg
    2. 2 Hasse
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Michael Sølberg
    2
    Hasse
    70
    42
    70
    36
     
     
     
     
     
     
  • 25 : cup fra kl 17.30 pulje mellem 1-2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kim Buch
    2. 2 Jan Ishøj
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Kim Buch
    2
    Jan Ishøj
    70
    58
    38
    70
    62
    70
     
     
     
     
  • 26 : TIRSDAG KL 17.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kim Buch - Spiller for SlukEfter
    2. 2 Jan Ishøj - Spiller for Biblioteket
    3. 3 Thomas Sambo - Spiller for Hjemmefra
    4. 4 Skipper - Spiller for Gyllehuset
    5. 5 Harms - Spiller for Gedser bodega
    6. 6 THM - Spiller for Landmanden
    1
    Kim Buch
    2
    Jan Ishøj
    3
    Thomas Sambo
    4
    Skipper
    5
    Harms
    6
    THM
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kim Buch
    SlukEfter
    62
    70
    56
    70
    70
    3
    118
    2
    2
    Jan Ishøj
    Biblioteket
    70
    70
    12
    58
    60
    2
    130
    5
    3
    Thomas Sambo
    Hjemmefra
    38
    54
    70
    70
    56
    2
    148
    4
    4
    Skipper
    Gyllehuset
    70
    70
    68
    70
    42
    3
    110
    3
    5
    Harms
    Gedser bodega
    66
    70
    58
    48
    50
    1
    222
    6
    6
    THM
    Landmanden
    52
    70
    70
    70
    70
    4
    52
    1
  • 27 : TORSDAG kl 17.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Morten Vinther - Spiller for Pub dyssen
    2. 2 Thomas Christensen - Spiller for SlukEfter
    3. 3 Hasse - Spiller for Møn
    4. 4 Michael Sølberg - Spiller for SlukEfter
    5. 5 Jannie Jørgensen - Spiller for Café Daisy
    6. 6 Claus Nøttrup - Spiller for Sørens Pub
    1
    Morten Vinther
    2
    Thomas Christensen
    3
    Hasse
    4
    Michael Sølberg
    5
    Jannie Jørgensen
    6
    Claus Nøttrup
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Morten Vinther
    Pub dyssen
    12
    44
    70
    70
    68
    2
    124
    5
    2
    Thomas Christensen
    SlukEfter
    70
    58
    70
    70
    70
    4
    58
    1
    3
    Hasse
    Møn
    70
    70
    50
    70
    34
    3
    84
    3
    4
    Michael Sølberg
    SlukEfter
    24
    68
    70
    70
    70
    3
    92
    2
    5
    Jannie Jørgensen
    Café Daisy
    58
    64
    58
    36
    70
    1
    216
    6
    6
    Claus Nøttrup
    Sørens Pub
    70
    56
    70
    30
    56
    2
    142
    4
  • 28 : cup fra kl 17.30 pulje mellem 1-2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas
    2. 2 Claus
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Thomas
    2
    Claus
    70
    22
    70
    20