Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

Mix Turnering uge 4 ( Start søndag i uge 3 )

23. januar @ 08:00 - 29. januar @ 23:30

Pris: 400Kr.

Vi afholder mix turnering fra søndag den 23/1 – 29/1 – 2022

6 hold pr. dag med cup – 2 hold videre

Mandag til fredag starter vi kl. 17.30.
Søndag starter vi kl. 13.00

Lørdag spiller vi semifinale og finale
3 x 4 hold med 2 hold videre

Vi spiller med genstød

Præmiefordeling ved fuld tilmelding:

1. 5500,-
2. 3500,-
3. 2000,-
4. 1200,-
5. 900,-
6. 700,-

Highscore præmie 600,-

Tilmelding til Gert Hartmann på 50470521

Detaljer

Start:
23. januar @ 08:00
Slut:
29. januar @ 23:30
Pris:
400Kr.

Turneringsskemaer

  • 1 : Søndag kl 13.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kim Buck - Heidi - Spiller for Spillested 1
    2. 2 Gitte - Jan - Spiller for Landmanden
    3. 3 Lonnie - Peter - Spiller for Charlie Chaplin
    4. 4 Victoria - Rene - Spiller for Spillested 4
    5. 5 Berit - Jesper - Spiller for Spillested 5
    6. 6 Pia - Kurt - Spiller for Spillested 6
    1
    Kim Buck - Heidi
    2
    Gitte - Jan
    3
    Lonnie - Peter
    4
    Victoria - Rene
    5
    Berit - Jesper
    6
    Pia - Kurt
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kim Buck - Heidi
     
    46
    56
    70
    70
    70
    3
    102
    2
    2
    Gitte - Jan
    Landmanden
    70
    60
    48
    54
    70
    2
    162
    4
    3
    Lonnie - Peter
    Charlie Chaplin
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    4
    Victoria - Rene
     
    14
    70
    68
    28
    70
    2
    110
    5
    5
    Berit - Jesper
     
    30
    70
    10
    70
    70
    3
    40
    3
    6
    Pia - Kurt
     
    44
    50
    56
    46
    54
    0
    250
    6
  • 2 : Knockout Søndag

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jesper - Berit
    2. 2 Gitte - Jan
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Jesper - Berit
    2
    Gitte - Jan
    30
    70
    54
    70
     
     
     
     
     
     
  • 3 : Onsdag kl 17.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Susan/MPO - Spiller for Slukefter
    2. 2 Louise/Heine - Spiller for Slukefter
    3. 3 Mille/Slips - Spiller for Slagelse
    4. 4 Yvonne/Bent - Spiller for Gadekærets
    5. 5 Jannie/Bjarne - Spiller for Slap’A
    6. 6 Malle/Jesper - Spiller for Dyssen
    1
    Susan/MPO
    2
    Louise/Heine
    3
    Mille/Slips
    4
    Yvonne/Bent
    5
    Jannie/Bjarne
    6
    Malle/Jesper
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Susan/MPO
    Slukefter
    70
    70
    70
    70
    50
    4
    50
    1
    2
    Louise/Heine
    Slukefter
    52
    56
    46
    70
    70
    2
    154
    5
    3
    Mille/Slips
    Slagelse
    56
    70
    52
    70
    10
    2
    118
    6
    4
    Yvonne/Bent
    Gadekærets
    68
    70
    70
    68
    44
    2
    180
    4
    5
    Jannie/Bjarne
    Slap’A
    62
    68
    64
    70
    70
    2
    194
    3
    6
    Malle/Jesper
    Dyssen
    70
    32
    70
    70
    54
    3
    86
    2
  • 4 : Knockout Onsdag

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jannie/Bjarne
    2. 2 Yvonne/Bendt
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Jannie/Bjarne
    2
    Yvonne/Bendt
    54
    70
    40
    70
     
     
     
     
     
     
  • 5 : Torsdag kl 17.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jeanette/Kevin - Spiller for Slukefter
    2. 2 Patrischa/Anders - Spiller for Spillested 2
    3. 3 Mette/Flemming - Spiller for Slukefter
    4. 4 Ida/Keen - Spiller for Slukefter/Teatercafeen
    5. 5 Signe/Lau - Spiller for Blå stue/Biblioteket
    6. 6 Karina/Gert - Spiller for Slukefter
    1
    Jeanette/Kevin
    2
    Patrischa/Anders
    3
    Mette/Flemming
    4
    Ida/Keen
    5
    Signe/Lau
    6
    Karina/Gert
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jeanette/Kevin
    Slukefter
    70
    70
    70
    62
    70
    4
    62
    2
    2
    Patrischa/Anders
     
    24
    36
    68
    46
    46
    0
    220
    6
    3
    Mette/Flemming
    Slukefter
    60
    70
    70
    58
    70
    3
    118
    3
    4
    Ida/Keen
    Slukefter/Teatercafeen
    52
    70
    46
    46
    70
    2
    144
    5
    5
    Signe/Lau
    Blå stue/Biblioteket
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    6
    Karina/Gert
    Slukefter
    62
    70
    60
    36
    64
    1
    222
    5
  • 6 : KnockoutTorsdag

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Mette/Flemming
    2. 2 Ida/Keen
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Mette/Flemming
    2
    Ida/Keen
    70
    58
    70
    36
     
     
     
     
     
     
  • 7 : Fredag kl 17.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Heidi/Thomas - Spiller for Slukefter
    2. 2 Elisa/Bertel - Spiller for Fuglesang/Roskilde Bodega
    3. 3 Henriette/Frank - Spiller for Sørens Pub
    4. 4 Helle/Jens - Spiller for Slukefter
    5. 5 Anita/Søgger - Spiller for Slukefter
    6. 6 Jannie/Johnny - Spiller for Rottehullet/VPS
    1
    Heidi/Thomas
    2
    Elisa/Bertel
    3
    Henriette/Frank
    4
    Helle/Jens
    5
    Anita/Søgger
    6
    Jannie/Johnny
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Heidi/Thomas
    Slukefter
    66
    56
    64
    70
    70
    2
    186
    4
    2
    Elisa/Bertel
    Fuglesang/Roskilde Bodega
    70
    52
    70
    70
    48
    3
    100
    3
    3
    Henriette/Frank
    Sørens Pub
    70
    70
    70
    34
    70
    4
    34
    1
    4
    Helle/Jens
    Slukefter
    70
    40
    50
    56
    64
    1
    210
    6
    5
    Anita/Søgger
    Slukefter
    38
    66
    70
    70
    44
    2
    148
    5
    6
    Jannie/Johnny
    Rottehullet/VPS
    52
    70
    58
    70
    70
    3
    110
    2
  • 8 : Knockout Fredag

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Heidi/Thomas
    2. 2 Elisa/Bertel
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Heidi/Thomas
    2
    Elisa/Bertel
    56
    70
    70
    40
    56
    70
     
     
     
     
  • 9 : Kvartfinale Lørdag kl 10.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Susan/Mpo - Spiller for Slukefter
    2. 2 Yvonne/Bent - Spiller for Gadekæret
    3. 3 Jeanette/Kevin - Spiller for Slukefter
    4. 4 Spiller 4 - Spiller for Spillested 4
    1
    Susan/Mpo
    2
    Yvonne/Bent
    3
    Jeanette/Kevin
    4
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Susan/Mpo
    Slukefter
    0
    0
    1
    2
    Yvonne/Bent
    Gadekæret
    0
    0
    1
    3
    Jeanette/Kevin
    Slukefter
    0
    0
    1
    4
     
     
    0
    0
    1
  • 10 : Kvartfinale Lørdag kl 11.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Malle/Jesper - Spiller for Pub Dyssen
    2. 2 Spiller 2 - Spiller for Spillested 2
    3. 3 Gitte - Jan - Spiller for Landmanden
    4. 4 Jannie/Johnny - Spiller for Rottehullet/VPS
    1
    Malle/Jesper
    2
    3
    Gitte - Jan
    4
    Jannie/Johnny
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Malle/Jesper
    Pub Dyssen
    X
    70/70
    58/42
    0
    0
    1
    2
     
     
    X
    X
    X
    0
    0
    1
    3
    Gitte - Jan
    Landmanden
    62/38
    X
    40/58
    0
    0
    1
    4
    Jannie/Johnny
    Rottehullet/VPS
    70/70
    X
    70/70
    0
    0
    1
  • 11 : Kvartfinale Lørdag kl 13.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Spiller 1 - Spiller for Spillested 1
    2. 2 Mette/Flemming - Spiller for Slukefter
    3. 3 Henriette/Frank - Spiller for Sørens Pub
    4. 4 Signe/Lau - Spiller for Blå Stue/Biblioteket
    1
    2
    Mette/Flemming
    3
    Henriette/Frank
    4
    Signe/Lau
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
     
     
    X
    X
    X
    0
    0
    1
    2
    Mette/Flemming
    Slukefter
    X
    70/70
    70/70
    0
    0
    1
    3
    Henriette/Frank
    Sørens Pub
    X
    46/38
    50/34
    0
    0
    1
    4
    Signe/Lau
    Blå Stue/Biblioteket
    X
    38/64
    70/70
    0
    0
    1
  • 12 : Semifinale Lørdag kl 14.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Spiller 1 - Spiller for Se finale
    2. 2 Spiller 2 - Spiller for Spillested 2
    3. 3 Spiller 3 - Spiller for Spillested 3
    4. 4 Spiller 4 - Spiller for Spillested 4
    1
    2
    3
    4
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
     
    Se finale
    0
    0
    2
     
     
    0
    0
    3
     
     
    0
    0
    4
     
     
    0
    0
  • 13 : Semifinale Lørdag kl 16.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Spiller 1 - Spiller for Se finale
    2. 2 Spiller 2 - Spiller for Spillested 2
    3. 3 Spiller 3 - Spiller for Spillested 3
    4. 4 Spiller 4 - Spiller for Spillested 4
    1
    2
    3
    4
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
     
    Se finale
    0
    0
    2
     
     
    0
    0
    3
     
     
    0
    0
    4
     
     
    0
    0
  • 14 : FINALE LØRDAG KL 18.00 CA.😇

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Malle/Jesper - Spiller for Pub Dyssen
    2. 2 Yvonne/Bent - Spiller for Gadekæret
    3. 3 Jeanette/Kevin - Spiller for Slukefter
    4. 4 Signe/Lau - Spiller for Blå Stue/Biblioteket
    5. 5 Jannie/Johnny - Spiller for Rottehullet/VPS
    6. 6 Mette/Flemming - Spiller for Slukefter
    1
    Malle/Jesper
    2
    Yvonne/Bent
    3
    Jeanette/Kevin
    4
    Signe/Lau
    5
    Jannie/Johnny
    6
    Mette/Flemming
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Malle/Jesper
    Pub Dyssen
    70
    50
    70
    42
    54
    2
    146
    5
    2
    Yvonne/Bent
    Gadekæret
    38
    70
    34
    24
    70
    2
    96
    6
    3
    Jeanette/Kevin
    Slukefter
    70
    36
    70
    70
    54
    3
    90
    2
    4
    Signe/Lau
    Blå Stue/Biblioteket
    60
    70
    50
    70
    70
    3
    110
    1
    5
    Jannie/Johnny
    Rottehullet/VPS
    70
    70
    34
    62
    62
    2
    158
    4
    6
    Mette/Flemming
    Slukefter
    70
    52
    70
    36
    70
    3
    88
    3