Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

MIX-turnering – Charlie Chaplin 2022 uge 36

4. september @ 12:00 - 11. september @ 23:30

Pris: 600Kr.

MIX-Turnering fra søndag d. 4. september – søndag d. 11. september 2022 (uge 36)
Indskud 600 kr pr. par
BEMÆRK turneringsstart søndag i uge 35.
Der bliver spillet 2 puljer søndag d. 4. september (uge 35) – kl. 12.00 og kl. 16.00. Ligeledes bliver der spillet 2 puljer lørdag d. 10. september – kl. 12.00 og kl. 16.00.
Der bliver IKKE spillet indledende pulje fredag d. 9. september, pga. Charlie Chaplins fredagsturnering, derfor vi starter søndag i uge 35.
Præmiefordelingen ved 64 par:
1. 11.000
2. 8.000
3. 5.000
4. 4.000
5. 3.000
6. 2.400
7. 1.800
8. 1.200
High-score piger: 1.000 kr
High-score drenge: 1.000 kr

Turneringsskemaer

  • 1 : FINALE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michelle Nielsen / Brian Nielsen - Spiller for Hjørnet / Bristol
    2. 2 Susie Larsen / Martin Andersen - Spiller for Emdrup Bodega
    3. 3 Annie Clausen / Jan Christensen - Spiller for Mørkhøj / Chimpansen
    4. 4 Fj8 / Kim Buch-Madsen - Spiller for Hvidovre / Sluk Efter
    5. 5 Signe Bladt / Lau Christensen - Spiller for Blå Stue / Biblioteket
    6. 6 Heidi Purlund / Erling Sjørup - Spiller for Snoopy / Funder
    1
    Michelle Nielsen / Brian Nielsen
    2
    Susie Larsen / Martin Andersen
    3
    Annie Clausen / Jan Christensen
    4
    Fj8 / Kim Buch-Madsen
    5
    Signe Bladt / Lau Christensen
    6
    Heidi Purlund / Erling Sjørup
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Michelle Nielsen / Brian Nielsen
    Hjørnet / Bristol
    46
    60
    60
    60
    50
    3
    96
    2
    2
    Susie Larsen / Martin Andersen
    Emdrup Bodega
    60
    60
    60
    60
    14
    4
    14
    1
    3
    Annie Clausen / Jan Christensen
    Mørkhøj / Chimpansen
    46
    46
    46
    54
    60
    1
    192
    6
    4
    Fj8 / Kim Buch-Madsen
    Hvidovre / Sluk Efter
    48
    50
    60
    58
    60
    2
    156
    4
    5
    Signe Bladt / Lau Christensen
    Blå Stue / Biblioteket
    46
    8
    60
    60
    42
    2
    96
    5
    6
    Heidi Purlund / Erling Sjørup
    Snoopy / Funder
    60
    60
    42
    32
    60
    3
    74
    3
  • 2 : Semifinale Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Signe Bladt / Lau Christensen - Spiller for Blå Stue / Biblioteket
    2. 2 Sandra Bæk / Bjørn Jensen - Spiller for Hjørnet / Teatercafeen
    3. 3 Susie Larsen / Martin Andersen - Spiller for Emdrup Bodega
    4. 4 Heidi Purlund / Erling Sjørup - Spiller for Snoopy Bodega / Funder
    1
    Signe Bladt / Lau Christensen
    2
    Sandra Bæk / Bjørn Jensen
    3
    Susie Larsen / Martin Andersen
    4
    Heidi Purlund / Erling Sjørup
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Signe Bladt / Lau Christensen
    Blå Stue / Biblioteket
    60
    60
    40
    2
    40
    2
    2
    Sandra Bæk / Bjørn Jensen
    Hjørnet / Teatercafeen
    48
    60
    38
    1
    86
    4
    3
    Susie Larsen / Martin Andersen
    Emdrup Bodega
    56
    32
    60
    1
    88
    3
    4
    Heidi Purlund / Erling Sjørup
    Snoopy Bodega / Funder
    60
    60
    58
    2
    58
    1
  • 3 : Semifinale Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michelle Nielsen / Brian Nielsen - Spiller for Hjørnet / Bristol
    2. 2 Fj8 / Kim Buch-Madsen - Spiller for Hvidovre / SlukEfter
    3. 3 Jannie Larsen / Johnny Gyldendahl - Spiller for Rottehullet / Viggo P. & Søn
    4. 4 Annie Clausen / Jan Christensen - Spiller for Mørkhøj Bodega / Chimpansen
    1
    Michelle Nielsen / Brian Nielsen
    2
    Fj8 / Kim Buch-Madsen
    3
    Jannie Larsen / Johnny Gyldendahl
    4
    Annie Clausen / Jan Christensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Michelle Nielsen / Brian Nielsen
    Hjørnet / Bristol
    38
    60
    60
    2
    38
    2
    2
    Fj8 / Kim Buch-Madsen
    Hvidovre / SlukEfter
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    3
    Jannie Larsen / Johnny Gyldendahl
    Rottehullet / Viggo P. & Søn
    26
    36
    40
    0
    102
    4
    4
    Annie Clausen / Jan Christensen
    Mørkhøj Bodega / Chimpansen
    48
    56
    60
    1
    104
    3
  • 4 : Kvartfinale Bord 1 kl. 15.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Trine Clausen / Thomas Larsen - Spiller for Københavneren
    2. 2 Annie Clausen / Jan Christensen - Spiller for Mørkhøj Bodega / Chimpansen
    3. 3 Dorrit Hansen / Svend-Erik Christensen - Spiller for Mimers / Snoopy Bodega
    4. 4 Sandra Bæk / Bjørn Jensen - Spiller for Kom Tit / Teatercaféen
    1
    Trine Clausen / Thomas Larsen
    2
    Annie Clausen / Jan Christensen
    3
    Dorrit Hansen / Svend-Erik Christensen
    4
    Sandra Bæk / Bjørn Jensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Trine Clausen / Thomas Larsen
    Københavneren
    50
    60
    48
    1
    98
    3
    2
    Annie Clausen / Jan Christensen
    Mørkhøj Bodega / Chimpansen
    60
    60
    48
    2
    48
    2
    3
    Dorrit Hansen / Svend-Erik Christensen
    Mimers / Snoopy Bodega
    54
    50
    30
    0
    134
    4
    4
    Sandra Bæk / Bjørn Jensen
    Kom Tit / Teatercaféen
    60
    60
    60
    3
    0
    1
  • 5 : Kvartfinale Bord 2 kl. 15.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Janet Madsen / Peter Frø - Spiller for Gorms Kro
    2. 2 Heidi Purlund / Erling Sjørup - Spiller for Snoopy Bodega / Funder
    3. 3 Pia Jakobsen / Christian Thomassen - Spiller for Spisehuset - Farum
    4. 4 Michelle Nielsen / Brian Nielsen - Spiller for Hjørnet / Bristol
    1
    Janet Madsen / Peter Frø
    2
    Heidi Purlund / Erling Sjørup
    3
    Pia Jakobsen / Christian Thomassen
    4
    Michelle Nielsen / Brian Nielsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Janet Madsen / Peter Frø
    Gorms Kro
    40
    44
    x
    0
    84
    4
    2
    Heidi Purlund / Erling Sjørup
    Snoopy Bodega / Funder
    60
    60
    28
    2
    28
    1
    3
    Pia Jakobsen / Christian Thomassen
    Spisehuset - Farum
    60
    32
    40
    1
    72
    3
    4
    Michelle Nielsen / Brian Nielsen
    Hjørnet / Bristol
    x
    60
    60
    2
    0
    2
  • 6 : Kvartfinale Bord 1 kl. 16.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Susan Jensen / Slips - Spiller for Teatercafeen
    2. 2 Irina / Andreas Krogh - Spiller for Åkanden
    3. 3 Fj8 / Kim Buch-Madsen - Spiller for Hvidovre / SlukEfter
    4. 4 Susie Larsen / Martin Andersen - Spiller for Emdrup Bodega
    1
    Susan Jensen / Slips
    2
    Irina / Andreas Krogh
    3
    Fj8 / Kim Buch-Madsen
    4
    Susie Larsen / Martin Andersen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Susan Jensen / Slips
    Teatercafeen
    44
    42
    44
    0
    130
    4
    2
    Irina / Andreas Krogh
    Åkanden
    60
    40
    60
    2
    40
    3
    3
    Fj8 / Kim Buch-Madsen
    Hvidovre / SlukEfter
    60
    60
    52
    2
    52
    2
    4
    Susie Larsen / Martin Andersen
    Emdrup Bodega
    60
    58
    60
    2
    58
    1
  • 7 : Kvartfinale Bord 2 kl. 16.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Anja Allermand / René Allermand - Spiller for Brøndby Strand BK
    2. 2 Jannie Larsen / Johnny Gyldendahl - Spiller for Rottehullet / Viggo P. & Søn
    3. 3 Signe Bladt / Lau Christensen - Spiller for Blå Stue / Biblioteket
    4. 4 Randi Pedersen / Henrik Thorsgaard - Spiller for Charlie Chaplin
    1
    Anja Allermand / René Allermand
    2
    Jannie Larsen / Johnny Gyldendahl
    3
    Signe Bladt / Lau Christensen
    4
    Randi Pedersen / Henrik Thorsgaard
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Anja Allermand / René Allermand
    Brøndby Strand BK
    36
    44
    60
    1
    80
    3
    2
    Jannie Larsen / Johnny Gyldendahl
    Rottehullet / Viggo P. & Søn
    60
    60
    x
    2
    0
    2
    3
    Signe Bladt / Lau Christensen
    Blå Stue / Biblioteket
    60
    44
    60
    2
    44
    1
    4
    Randi Pedersen / Henrik Thorsgaard
    Charlie Chaplin
    44
    x
    52
    0
    96
    4
  • 8 : 8. dels finale kl. 13.30 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Fj8 / Kim Buch-Madsen - Spiller for Hvidovre / SlukEfter
    2. 2 Ida Stenshøj / Thomas Christensen - Spiller for SlukEfter
    3. 3 Annie Clausen / Jan Christensen - Spiller for Mørkhøj Bodega / Chimpansen
    4. 4 Charlotte Sørensen / Sebastian Hedengran - Spiller for Holbæk / Futega ApS
    1
    Fj8 / Kim Buch-Madsen
    2
    Ida Stenshøj / Thomas Christensen
    3
    Annie Clausen / Jan Christensen
    4
    Charlotte Sørensen / Sebastian Hedengran
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Fj8 / Kim Buch-Madsen
    Hvidovre / SlukEfter
    60
    60
    50
    2
    50
    2
    2
    Ida Stenshøj / Thomas Christensen
    SlukEfter
    26
    58
    56
    0
    140
    4
    3
    Annie Clausen / Jan Christensen
    Mørkhøj Bodega / Chimpansen
    54
    60
    60
    2
    54
    1
    4
    Charlotte Sørensen / Sebastian Hedengran
    Holbæk / Futega ApS
    60
    60
    34
    2
    34
    3
  • 9 : 8. dels finale kl. 13.30 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Sandra Bæk / Bjørn Jensen - Spiller for Kom Tit - Teatercafeen
    2. 2 Mette Blik / Bjørn Rindbøl - Spiller for Center Pubben / Mørkhøj Bodega
    3. 3 Susie Larsen / Martin Andersen - Spiller for Emdrup Bodega
    4. 4 Camilla Søegaard / Allan Fastholm - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    Sandra Bæk / Bjørn Jensen
    2
    Mette Blik / Bjørn Rindbøl
    3
    Susie Larsen / Martin Andersen
    4
    Camilla Søegaard / Allan Fastholm
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Sandra Bæk / Bjørn Jensen
    Kom Tit - Teatercafeen
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    2
    Mette Blik / Bjørn Rindbøl
    Center Pubben / Mørkhøj Bodega
    22
    26
    18
    0
    66
    4
    3
    Susie Larsen / Martin Andersen
    Emdrup Bodega
    32
    60
    60
    2
    32
    2
    4
    Camilla Søegaard / Allan Fastholm
    Snoopy Bodega
    38
    60
    30
    1
    68
    3
  • 10 : 8. dels finale kl. 12.00 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Trine Clausen / Thomas Larsen - Spiller for Københavneren
    2. 2 Pia Jakobsen / Christian Thomassen - Spiller for Spisehuset - Farum
    3. 3 Sascha Rasmussen / André Seyedi - Spiller for Hjørnet / Sunes
    4. 4 Christel Navne / René Mortensen - Spiller for Fuglsang
    1
    Trine Clausen / Thomas Larsen
    2
    Pia Jakobsen / Christian Thomassen
    3
    Sascha Rasmussen / André Seyedi
    4
    Christel Navne / René Mortensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Trine Clausen / Thomas Larsen
    Københavneren
    40
    60
    60
    2
    40
    1
    2
    Pia Jakobsen / Christian Thomassen
    Spisehuset - Farum
    60
    60
    x
    2
    0
    2
    3
    Sascha Rasmussen / André Seyedi
    Hjørnet / Sunes
    42
    36
    60
    1
    78
    3
    4
    Christel Navne / René Mortensen
    Fuglsang
    48
    x
    42
    0
    90
    4
  • 11 : 8. dels finale kl. 12.00 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Mette / Jens Andersen - Spiller for SlukEfter
    2. 2 Dorrit Hansen / Svend Erik Christensen - Spiller for Mimers / Snoopy Bodega
    3. 3 Randi Pedersen / Henrik Thorsgaard - Spiller for Charlie Chaplin
    4. 4 Solla / Kenneth Jensen - Spiller for Fidusen
    1
    Mette / Jens Andersen
    2
    Dorrit Hansen / Svend Erik Christensen
    3
    Randi Pedersen / Henrik Thorsgaard
    4
    Solla / Kenneth Jensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Mette / Jens Andersen
    SlukEfter
    58
    46
    60
    1
    104
    3
    2
    Dorrit Hansen / Svend Erik Christensen
    Mimers / Snoopy Bodega
    60
    54
    60
    2
    54
    2
    3
    Randi Pedersen / Henrik Thorsgaard
    Charlie Chaplin
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    4
    Solla / Kenneth Jensen
    Fidusen
    28
    38
    30
    0
    96
    4
  • 12 : 8. dels finale kl. 10.30 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Susan Jensen / Slips - Spiller for Teatercafeen
    2. 2 Signe Bladt / Lau Christensen - Spiller for Blå Stue / Biblioteket
    3. 3 Elisa Therkildsen / Bertel - Spiller for Fuglsang / Charlie Chaplin
    4. 4 Annica Prehn / Jim Svendsen - Spiller for Charlie Chaplin
    1
    Susan Jensen / Slips
    2
    Signe Bladt / Lau Christensen
    3
    Elisa Therkildsen / Bertel
    4
    Annica Prehn / Jim Svendsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Susan Jensen / Slips
    Teatercafeen
    58
    58
    60
    1
    116
    2
    2
    Signe Bladt / Lau Christensen
    Blå Stue / Biblioteket
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    3
    Elisa Therkildsen / Bertel
    Fuglsang / Charlie Chaplin
    60
    30
    58
    1
    88
    3
    4
    Annica Prehn / Jim Svendsen
    Charlie Chaplin
    32
    48
    60
    1
    80
    4
  • 13 : 8. dels finale kl. 10.30 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Irina / Andreas Krogh - Spiller for Åkanden
    2. 2 Anina Andersen / Rasmus Andersen - Spiller for LBK 73
    3. 3 Anett Bratved / Thomas Bruus - Spiller for Bratved Catering
    4. 4 Michelle Nielsen / Brian Nielsen - Spiller for Hjørnet / Bristol
    1
    Irina / Andreas Krogh
    2
    Anina Andersen / Rasmus Andersen
    3
    Anett Bratved / Thomas Bruus
    4
    Michelle Nielsen / Brian Nielsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Irina / Andreas Krogh
    Åkanden
    60
    60
    38
    2
    38
    1
    2
    Anina Andersen / Rasmus Andersen
    LBK 73
    42
    60
    s
    1
    42
    3
    3
    Anett Bratved / Thomas Bruus
    Bratved Catering
    42
    46
    30
    0
    118
    4
    4
    Michelle Nielsen / Brian Nielsen
    Hjørnet / Bristol
    60
    s
    60
    2
    0
    2
  • 14 : 8. dels finale kl. 09.00 bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Helle Korte / Peer Harpsøe - Spiller for Amager
    2. 2 Heidi Purlund / Erling Sjørup - Spiller for Snoopy Bodega / Funder
    3. 3 Maria Bjerregaard / Frank Kofod - Spiller for Zimbabwe / Mimers
    4. 4 Janet / Peter Frø - Spiller for Gorms Kro
    1
    Helle Korte / Peer Harpsøe
    2
    Heidi Purlund / Erling Sjørup
    3
    Maria Bjerregaard / Frank Kofod
    4
    Janet / Peter Frø
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Helle Korte / Peer Harpsøe
    Amager
    44
    60
    48
    1
    92
    3
    2
    Heidi Purlund / Erling Sjørup
    Snoopy Bodega / Funder
    60
    60
    50
    2
    50
    2
    3
    Maria Bjerregaard / Frank Kofod
    Zimbabwe / Mimers
    8
    58
    24
    0
    90
    4
    4
    Janet / Peter Frø
    Gorms Kro
    60
    60
    60
    3
    0
    1
  • 15 : 8. dels finale kl. 09.00 bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jannie Larsen / Johnny Gyldendahl - Spiller for Rottehullet / Viggo P. & Søn
    2. 2 Anja Allermand / René Allermand - Spiller for Brøndby Strand BK
    3. 3 Kristina Søbeck / Martin Holm - Spiller for Charlie Chaplin
    4. 4 Ida Løkkegaard / Johnny Lindelykke - Spiller for Mimers / Nørre Pub
    1
    Jannie Larsen / Johnny Gyldendahl
    2
    Anja Allermand / René Allermand
    3
    Kristina Søbeck / Martin Holm
    4
    Ida Løkkegaard / Johnny Lindelykke
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jannie Larsen / Johnny Gyldendahl
    Rottehullet / Viggo P. & Søn
    60
    x
    60
    2
    0
    2
    2
    Anja Allermand / René Allermand
    Brøndby Strand BK
    18
    60
    60
    2
    18
    1
    3
    Kristina Søbeck / Martin Holm
    Charlie Chaplin
    x
    42
    56
    0
    98
    4
    4
    Ida Løkkegaard / Johnny Lindelykke
    Mimers / Nørre Pub
    38
    54
    60
    1
    92
    3
  • 16 : Lørdag d. 10. september kl. 16.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Henriette / Frank Pedersen - Spiller for Sørens Pub
    2. 2 Mette / Jens Andersen - Spiller for SlukEfter
    3. 3 Sascha Rasmussen / André Seyedi - Spiller for Sunes / Hjørnet
    4. 4 Maria Bjerregaard / Frank Kofod - Spiller for Zimbabwe / Mimers
    5. 5 Kristina Søbeck / Martin Holm - Spiller for Charlie Chaplin
    1
    Henriette / Frank Pedersen
    2
    Mette / Jens Andersen
    3
    Sascha Rasmussen / André Seyedi
    4
    Maria Bjerregaard / Frank Kofod
    5
    Kristina Søbeck / Martin Holm
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Henriette / Frank Pedersen
    Sørens Pub
    70
    52
    36
    38
    1
    126
    5
    2
    Mette / Jens Andersen
    SlukEfter
    60
    42
    70
    54
    1
    156
    4
    3
    Sascha Rasmussen / André Seyedi
    Sunes / Hjørnet
    70
    70
    70
    34
    3
    34
    1
    4
    Maria Bjerregaard / Frank Kofod
    Zimbabwe / Mimers
    70
    56
    36
    70
    2
    92
    3
    5
    Kristina Søbeck / Martin Holm
    Charlie Chaplin
    70
    70
    70
    28
    3
    28
    2
  • 17 : Torsdag d. 8. september kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Stine Sigsgaard / Maler Leif - Spiller for Snoopy Bodega
    2. 2 Camilla Søegaard / Allan Fastholm - Spiller for Snoopy Bodega
    3. 3 Kirsten Nielsen / Henrik Søndergaard - Spiller for Café Daisy / SlukEfter
    4. 4 Ida Stenshøj / Thomas Christensen - Spiller for SlukEfter
    5. 5 Anett Bratved / Thomas Bruus - Spiller for Bratved Catering
    6. 6 Susan Jensen / Slips - Spiller for Teatercafeen
    1
    Stine Sigsgaard / Maler Leif
    2
    Camilla Søegaard / Allan Fastholm
    3
    Kirsten Nielsen / Henrik Søndergaard
    4
    Ida Stenshøj / Thomas Christensen
    5
    Anett Bratved / Thomas Bruus
    6
    Susan Jensen / Slips
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Stine Sigsgaard / Maler Leif
    Snoopy Bodega
    40
    70
    70
    40
    44
    2
    124
    6
    2
    Camilla Søegaard / Allan Fastholm
    Snoopy Bodega
    70
    70
    58
    68
    70
    3
    126
    1
    3
    Kirsten Nielsen / Henrik Søndergaard
    Café Daisy / SlukEfter
    52
    46
    38
    70
    70
    2
    136
    5
    4
    Ida Stenshøj / Thomas Christensen
    SlukEfter
    48
    70
    70
    70
    64
    3
    112
    2
    5
    Anett Bratved / Thomas Bruus
    Bratved Catering
    70
    70
    48
    38
    70
    3
    86
    3
    6
    Susan Jensen / Slips
    Teatercafeen
    70
    38
    66
    70
    68
    2
    172
    4
  • 18 : Onsdag d. 7. september kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Randi Pedersen / Henrik Thorsgaard - Spiller for Charlie Chaplin
    2. 2 Lydia / Søren Frejbæk - Spiller for Frihavnskroen
    3. 3 Jeanette Mortensen / John Jensen - Spiller for SlukEfter
    4. 4 Fj8 / Kim Buch-Madsen - Spiller for Hvidovre / SlukEfter
    5. 5 Helle Korte / Peer Harpsøe - Spiller for Amager
    6. 6 Irina / Andreas Krogh - Spiller for Åkanden
    1
    Randi Pedersen / Henrik Thorsgaard
    2
    Lydia / Søren Frejbæk
    3
    Jeanette Mortensen / John Jensen
    4
    Fj8 / Kim Buch-Madsen
    5
    Helle Korte / Peer Harpsøe
    6
    Irina / Andreas Krogh
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Randi Pedersen / Henrik Thorsgaard
    Charlie Chaplin
    70
    70
    34
    70
    26
    3
    60
    4
    2
    Lydia / Søren Frejbæk
    Frihavnskroen
    56
    54
    42
    46
    54
    0
    252
    6
    3
    Jeanette Mortensen / John Jensen
    SlukEfter
    56
    70
    48
    38
    70
    2
    142
    5
    4
    Fj8 / Kim Buch-Madsen
    Hvidovre / SlukEfter
    70
    70
    70
    70
    52
    4
    52
    1
    5
    Helle Korte / Peer Harpsøe
    Amager
    62
    70
    70
    46
    70
    3
    108
    2
    6
    Irina / Andreas Krogh
    Åkanden
    70
    70
    52
    70
    32
    3
    84
    3
  • 19 : Søndag d. 4. september kl. 12.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Natacha Jakobsen / Ole Andersen - Spiller for Spisehuset - Farum
    2. 2 Pia Jakobsen / Christian Thomassen - Spiller for Spisehuset - Farum
    3. 3 Heidi Purlund / Erling Sjørup - Spiller for Snoopy Bodega / Funder
    4. 4 Elisa Therkildsen / Bertel - Spiller for Fuglsang / Charlie Chaplin
    5. 5 Solla / Kenneth Jensen - Spiller for Fidusen
    1
    Natacha Jakobsen / Ole Andersen
    2
    Pia Jakobsen / Christian Thomassen
    3
    Heidi Purlund / Erling Sjørup
    4
    Elisa Therkildsen / Bertel
    5
    Solla / Kenneth Jensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Natacha Jakobsen / Ole Andersen
    Spisehuset - Farum
    64
    60
    20
    46
    0
    190
    5
    2
    Pia Jakobsen / Christian Thomassen
    Spisehuset - Farum
    70
    20
    26
    70
    2
    46
    3
    3
    Heidi Purlund / Erling Sjørup
    Snoopy Bodega / Funder
    70
    70
    70
    70
    4
    0
    1
    4
    Elisa Therkildsen / Bertel
    Fuglsang / Charlie Chaplin
    70
    70
    64
    70
    3
    64
    2
    5
    Solla / Kenneth Jensen
    Fidusen
    70
    38
    26
    50
    1
    114
    4
  • 20 : Søndag d. 4. september kl. 16.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Charlotte Sørensen / Sebastian Hedengran - Spiller for Holbæk / Futega ApS
    2. 2 Susie Larsen / Martin Andersen - Spiller for Emdrup Bodega
    3. 3 Janet / Peter Frø - Spiller for Gorms Kro
    4. 4 Anja Allermand / René Allermand - Spiller for Brøndby Strand BK
    5. 5 Line Honoré / Dennis Raun - Spiller for Mimers
    1
    Charlotte Sørensen / Sebastian Hedengran
    2
    Susie Larsen / Martin Andersen
    3
    Janet / Peter Frø
    4
    Anja Allermand / René Allermand
    5
    Line Honoré / Dennis Raun
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Charlotte Sørensen / Sebastian Hedengran
    Holbæk / Futega ApS
    70
    70
    70
    70
    4
    0
    1
    2
    Susie Larsen / Martin Andersen
    Emdrup Bodega
    52
    70
    70
    70
    3
    52
    2
    3
    Janet / Peter Frø
    Gorms Kro
    40
    38
    70
    70
    2
    78
    3
    4
    Anja Allermand / René Allermand
    Brøndby Strand BK
    66
    48
    56
    70
    1
    170
    4
    5
    Line Honoré / Dennis Raun
    Mimers
    22
    16
    42
    66
    0
    146
    5
  • 21 : Mandag d. 5. september kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Christel Navne / René Mortensen - Spiller for Fuglsang
    2. 2 Dorrit Hansen / Svend-Erik Christensen - Spiller for Mimers / Snoopy Bodega
    3. 3 Annie Clausen / Jan Christensen - Spiller for Mørkhøj Bodega / Chimpansen
    4. 4 Trine Clausen / Thomas Larsen - Spiller for Københavneren
    5. 5 Tulle Juhl / Jim - Spiller for BK Møn
    1
    Christel Navne / René Mortensen
    2
    Dorrit Hansen / Svend-Erik Christensen
    3
    Annie Clausen / Jan Christensen
    4
    Trine Clausen / Thomas Larsen
    5
    Tulle Juhl / Jim
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Christel Navne / René Mortensen
    Fuglsang
    66
    70
    70
    70
    3
    66
    1
    2
    Dorrit Hansen / Svend-Erik Christensen
    Mimers / Snoopy Bodega
    70
    70
    70
    52
    3
    52
    2
    3
    Annie Clausen / Jan Christensen
    Mørkhøj Bodega / Chimpansen
    62
    66
    70
    70
    2
    128
    3
    4
    Trine Clausen / Thomas Larsen
    Københavneren
    44
    54
    68
    70
    1
    166
    4
    5
    Tulle Juhl / Jim
    BK Møn
    62
    70
    44
    54
    1
    160
    5
  • 22 : Tirsdag d. 6. september kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Spiller 1 - Spiller for Spillested 1
    2. 2 Spiller 2 - Spiller for Spillested 2
    3. 3 Spiller 3 - Spiller for Spillested 3
    4. 4 Spiller 4 - Spiller for Spillested 4
    5. 5 Spiller 5 - Spiller for Spillested 5
    1
    2
    3
    4
    5
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
     
     
    2
     
     
    3
     
     
    4
     
     
    5
     
     
  • 23 : Lørdag d. 10. september kl. 12.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Spiller 1 - Spiller for Spillested 1
    2. 2 Spiller 2 - Spiller for Spillested 2
    3. 3 Spiller 3 - Spiller for Spillested 3
    4. 4 Spiller 4 - Spiller for Spillested 4
    5. 5 Spiller 5 - Spiller for Spillested 5
    1
    2
    3
    4
    5
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
     
     
    2
     
     
    3
     
     
    4
     
     
    5