Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

Mix turnering

8. august @ 08:00 - 13. august @ 23:00

Pris: 400Kr.

På opfordring afholder vi mix turnering på Gedser Bodega i uge 32 8/8-22 til 13/8-22 med finaledag lørdag den 13/8-22 der er plads til 36 hold
Pris 400 pr hold
Der spilles 6 holds pulje med 4 videre der spilles på 2 borde
Ved udsolgt er præmiesum på 14.400 kr.
Der spilles kl 18 på indledende dage . På finaledag starter vi kl 9 med lidt morgenmad
Vi spiller efter billardsyd regler og med genstød og vi spiller ti 70.
Tilmelding til Charlotte Sørensen på Messenger eller på tlf 26845898
Ved tilmelding må der gerne vælges dag
Onsdag kl 18
Torsdag kl 18
Fredag kl 18
Betaling på mobilpay 26845898

Detaljer

Start:
8. august @ 08:00
Slut:
13. august @ 23:00
Pris:
400Kr.

Arrangør

Charlotte Sørensen
Telefon:
26845898

Sted

Gedser Bodega
Langgade 47
Gedser, 4874 Danmark
+ Google Map

Turneringsskemaer

  • 1 : Onsdag Kl 18 Bord 1-2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Grove - Søren A - Spiller for Gedser Bodega
    2. 2 Gunna- Tonni - Spiller for Goose pub
    3. 3 Ruben - Miki - Spiller for Gedser Bodega
    4. 4 Charlotte - Søren T - Spiller for Gedser Bodega
    5. 5 Mette - Jens - Spiller for sluk Efter
    6. 6 Isager - Veber - Spiller for Landmanden- Gedser Bodega
    7. 7 Pia - Harms - Spiller for Goose pub- Gedser Bodega
    8. 8 Kirsten - Krofatter - Spiller for Daisy - Gedser Bodega
    1
    Grove - Søren A
    2
    Gunna- Tonni
    3
    Ruben - Miki
    4
    Charlotte - Søren T
    5
    Mette - Jens
    6
    Isager - Veber
    7
    Pia - Harms
    8
    Kirsten - Krofatter
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Grove - Søren A
    Gedser Bodega
    68
    70
    44
    60
    70
    42
    70
    3
    214
    6
    2
    Gunna- Tonni
    Goose pub
    70
    70
    34
    66
    70
    58
    66
    3
    224
    5
    3
    Ruben - Miki
    Gedser Bodega
    68
    54
    52
    48
    60
    58
    62
    0
    402
    8
    4
    Charlotte - Søren T
    Gedser Bodega
    70
    70
    70
    70
    68
    60
    70
    5
    128
    2
    5
    Mette - Jens
    sluk Efter
    70
    70
    70
    62
    60
    60
    70
    4
    182
    3
    6
    Isager - Veber
    Landmanden- Gedser Bodega
    58
    24
    70
    70
    70
    52
    70
    4
    134
    4
    7
    Pia - Harms
    Goose pub- Gedser Bodega
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    7
    0
    1
    8
    Kirsten - Krofatter
    Daisy - Gedser Bodega
    66
    70
    70
    10
    48
    64
    58
    2
    246
    7
  • 2 : Torsdag Kl 18 Bord 1-2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael H-Pia J - Spiller for SlukEfter-Gedser Bodega
    2. 2 Tulle- Kristian - Spiller for Møn
    3. 3 Karin - Rasmus - Spiller for Slap’a- Blåstue
    4. 4 Annette - Uwe - Spiller for Mimers
    5. 5 Ida - Thomas - Spiller for SlukEfter
    6. 6 Susan - John - Spiller for Teatercafen
    7. 7 Rene - Jannie - Spiller for Gedser Bodega
    8. 8 Signe - Lau - Spiller for Blåstue- Bibblioteket
    1
    Michael H-Pia J
    2
    Tulle- Kristian
    3
    Karin - Rasmus
    4
    Annette - Uwe
    5
    Ida - Thomas
    6
    Susan - John
    7
    Rene - Jannie
    8
    Signe - Lau
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Michael H-Pia J
    SlukEfter-Gedser Bodega
    70
    70
    68
    56
    28
    60
    70
    3
    212
    5
    2
    Tulle- Kristian
    Møn
    26
    34
    62
    64
    70
    56
    68
    1
    310
    8
    3
    Karin - Rasmus
    Slap’a- Blåstue
    32
    70
    54
    34
    70
    56
    62
    2
    238
    7
    4
    Annette - Uwe
    Mimers
    70
    70
    70
    26
    62
    70
    66
    4
    154
    4
    5
    Ida - Thomas
    SlukEfter
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    60
    6
    60
    1
    6
    Susan - John
    Teatercafen
    70
    64
    68
    70
    56
    30
    30
    2
    248
    6
    7
    Rene - Jannie
    Gedser Bodega
    70
    70
    70
    68
    44
    70
    46
    4
    158
    3
    8
    Signe - Lau
    Blåstue- Bibblioteket
    54
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    6
    54
    2
  • 3 : Fredag Kl 18 Bord 1-2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny G /Jannie L - Spiller for Viggo Petersen & søn / Rottehullet
    2. 2 Johnny T/Helle - Spiller for Gedser Bodega
    3. 3 Brian / Lonnie - Spiller for Landmanden
    4. 4 Pop / Cille - Spiller for Sunes
    5. 5 Sebastian /Slaske - Spiller for Futaga ApS
    6. 6 Søren H / Stine H - Spiller for Snoppy Bodega
    7. 7 Hamdy / Mona - Spiller for Landmanden
    8. 8 Jan P / Maria B - Spiller for 8omkongen
    1
    Johnny G /Jannie L
    2
    Johnny T/Helle
    3
    Brian / Lonnie
    4
    Pop / Cille
    5
    Sebastian /Slaske
    6
    Søren H / Stine H
    7
    Hamdy / Mona
    8
    Jan P / Maria B
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny G /Jannie L
    Viggo Petersen & søn / Rottehullet
    70
    70
    70
    70
    58
    70
    44
    5
    102
    2
    2
    Johnny T/Helle
    Gedser Bodega
    28
    70
    64
    70
    38
    70
    36
    3
    166
    5
    3
    Brian / Lonnie
    Landmanden
    36
    52
    62
    44
    52
    70
    34
    1
    280
    8
    4
    Pop / Cille
    Sunes
    24
    70
    70
    26
    32
    70
    48
    3
    130
    6
    5
    Sebastian /Slaske
    Futaga ApS
    56
    62
    70
    70
    60
    52
    70
    3
    230
    4
    6
    Søren H / Stine H
    Snoppy Bodega
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    58
    6
    58
    1
    7
    Hamdy / Mona
    Landmanden
    60
    48
    38
    44
    70
    38
    70
    2
    228
    7
    8
    Jan P / Maria B
    8omkongen
    70
    70
    70
    70
    20
    70
    68
    5
    88
    3
  • 4 : Lørdag Kl 9 Bord 1-2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Søren og Stine - Spiller for Snoopy Bodega
    2. 2 Johnny G og Jannie L - Spiller for Viggo Petersen & søn / Rottehullet
    3. 3 Rene A og Jannie J - Spiller for Gedser Bodega
    4. 4 Mette - Jens - Spiller for Sluk Efter
    5. 5 Harms - Pia - Spiller for Gedser Bodega - Goose pub
    6. 6 Gunna- Tonni - Spiller for Goose pub
    7. 7 Ida og Thomas - Spiller for Sluk efter
    8. 8 Sebastian og Slaske - Spiller for Futaga ApS
    1
    Søren og Stine
    2
    Johnny G og Jannie L
    3
    Rene A og Jannie J
    4
    Mette - Jens
    5
    Harms - Pia
    6
    Gunna- Tonni
    7
    Ida og Thomas
    8
    Sebastian og Slaske
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Søren og Stine
    Snoopy Bodega
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    34
    6
    34
    2
    2
    Johnny G og Jannie L
    Viggo Petersen & søn / Rottehullet
    58
    56
    70
    70
    70
    58
    70
    4
    172
    4
    3
    Rene A og Jannie J
    Gedser Bodega
    62
    70
    70
    70
    70
    70
    70
    6
    62
    1
    4
    Mette - Jens
    Sluk Efter
    40
    42
    66
    44
    70
    48
    58
    1
    298
    7
    5
    Harms - Pia
    Gedser Bodega - Goose pub
    40
    40
    50
    70
    70
    70
    22
    3
    152
    6
    6
    Gunna- Tonni
    Goose pub
    22
    24
    10
    50
    50
    58
    42
    0
    256
    8
    7
    Ida og Thomas
    Sluk efter
    68
    70
    54
    70
    62
    70
    32
    3
    216
    5
    8
    Sebastian og Slaske
    Futaga ApS
    70
    64
    68
    70
    70
    70
    70
    5
    132
    3
  • 5 : Lørdag Kl 13 Bord 1-2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Isager - Veber - Spiller for Landmanden- Gedser Bodega
    2. 2 Lehne G - Søren A - Spiller for Gedser Bodega
    3. 3 Johnny T og Helle - Spiller for Gedser Bodega
    4. 4 Michael H og Pia J - Spiller for Sluk efter og Gedser Bodega
    5. 5 Charlotte - Søren T - Spiller for Gedser bodega
    6. 6 Annette og Uwe - Spiller for Mimers
    7. 7 Jan og Maria - Spiller for 8omkongen
    8. 8 Lau og Signe - Spiller for Biblioteket og Blå Stue
    1
    Isager - Veber
    2
    Lehne G - Søren A
    3
    Johnny T og Helle
    4
    Michael H og Pia J
    5
    Charlotte - Søren T
    6
    Annette og Uwe
    7
    Jan og Maria
    8
    Lau og Signe
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Isager - Veber
    Landmanden- Gedser Bodega
    70
    56
    70
    70
    62
    70
    38
    4
    156
    4
    2
    Lehne G - Søren A
    Gedser Bodega
    38
    56
    70
    42
    70
    50
    58
    2
    244
    7
    3
    Johnny T og Helle
    Gedser Bodega
    70
    70
    46
    70
    64
    70
    70
    5
    110
    1
    4
    Michael H og Pia J
    Sluk efter og Gedser Bodega
    36
    64
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    100
    2
    5
    Charlotte - Søren T
    Gedser bodega
    32
    70
    56
    62
    38
    70
    18
    2
    206
    8
    6
    Annette og Uwe
    Mimers
    70
    58
    70
    54
    70
    46
    70
    4
    158
    3
    7
    Jan og Maria
    8omkongen
    50
    70
    36
    58
    66
    70
    70
    3
    210
    6
    8
    Lau og Signe
    Biblioteket og Blå Stue
    70
    70
    48
    68
    70
    54
    64
    3
    234
    5
  • 6 : Lørdag Kl 18 Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Helle og Thordsen - Spiller for Gedser Bodega
    2. 2 Jannie J og Rene A - Spiller for Gedser Bodega
    3. 3 Stine og Søren - Spiller for Snoopy Bodega
    4. 4 Annette og Uwe - Spiller for Miners
    1
    Helle og Thordsen
    2
    Jannie J og Rene A
    3
    Stine og Søren
    4
    Annette og Uwe
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Helle og Thordsen
    Gedser Bodega
    38
    70
    70
    2
    38
    2
    2
    Jannie J og Rene A
    Gedser Bodega
    70
    30
    70
    2
    30
    3
    3
    Stine og Søren
    Snoopy Bodega
    68
    70
    70
    2
    68
    1
    4
    Annette og Uwe
    Miners
    22
    58
    46
    0
    126
    4
  • 7 : Lørdag Kl 18 Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny G og Jannie L - Spiller for Viggo Petersen & søn og Rottehullet
    2. 2 Sebastian og Slase - Spiller for Futaga ApS
    3. 3 Isager og Veber - Spiller for Landmanden og Gedser Bodega
    4. 4 Michael H og Pia J - Spiller for Sluk efter og Gedser Bodega
    1
    Johnny G og Jannie L
    2
    Sebastian og Slase
    3
    Isager og Veber
    4
    Michael H og Pia J
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny G og Jannie L
    Viggo Petersen & søn og Rottehullet
    32
    70
    70
    2
    32
    2
    2
    Sebastian og Slase
    Futaga ApS
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Isager og Veber
    Landmanden og Gedser Bodega
    38
    24
    44
    0
    106
    4
    4
    Michael H og Pia J
    Sluk efter og Gedser Bodega
    48
    38
    70
    1
    86
    3
  • 8 : Lørdag Kl Ca 20 Finale Bord 1-2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael H og Pia J - Spiller for Sluk efter og Gedser Bodega
    2. 2 Sebastian og Slaske - Spiller for Futaga ApS
    3. 3 Johnny T og Helle - Spiller for Gedser Bodega
    4. 4 Johnny G og Jannie L - Spiller for Viggo Petersen & søn og Rottehullet
    5. 5 Rene og Jannie J - Spiller for Gedser Bodega
    6. 6 Søren og Stine - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    Michael H og Pia J
    2
    Sebastian og Slaske
    3
    Johnny T og Helle
    4
    Johnny G og Jannie L
    5
    Rene og Jannie J
    6
    Søren og Stine
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Michael H og Pia J
    Sluk efter og Gedser Bodega
    62
    58
    28
    52
    32
    0
    232
    6
    2
    Sebastian og Slaske
    Futaga ApS
    70
    70
    70
    36
    32
    3
    68
    4
    3
    Johnny T og Helle
    Gedser Bodega
    70
    30
    22
    24
    38
    1
    114
    5
    4
    Johnny G og Jannie L
    Viggo Petersen & søn og Rottehullet
    70
    50
    70
    70
    70
    4
    50
    1
    5
    Rene og Jannie J
    Gedser Bodega
    70
    70
    70
    26
    70
    4
    26
    2
    6
    Søren og Stine
    Snoopy Bodega
    70
    70
    70
    52
    40
    3
    92
    3