Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

Makkerturnering Uge 46 på Svend Trøst

14. november @ 18:00 - 20. november @ 22:00

alm makker turnering med 48 hold.
indskud 200 kr pr person.
Der spilles 6 mands puljer med 4 videre til Mellem runde hvor 2 går videre til søndag.
søndag spilles der kvart med 4 hold hvor 2 går videre til semi. Semi er 4 mands puljer med 3 videre til en 6 mands finale.
indlenden puljer spilles mandag til fredag kl 18.00
plus en pulje onsdag kl 12.00 og fredag kl 12.00 Og lørdag kl 13.00
Der spilles med genstød men det er kun på finale dagen.
1 plads 6000
2 plads 4000
3 plads 2800
4 plads 2000
5 plads 1600
6 plads 1200
highscore 800
bedste pige/mix uden for finalen 800 ved min 10 hold.
skarp på 12 gode.
søndag.
kvart finale kl 10.00 og 11.20 og 12.40 og 14.00.
Semi finale kl 15.20 og 16.40.
finale ca kl 18.00.
tilmelding til Tobias Klausen på messeger eller mobil 20870881

Detaljer

Start:
14. november @ 18:00
Slut:
20. november @ 22:00

Turneringsskemaer

  • 1 : mandag kl 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 RALLE / BYRGER - Spiller for DOWNTOWN / CK
    2. 2 KASPER / LILLE LARS - Spiller for ÅRHUS / BILLARD EXPERTEN
    3. 3 ANDERS / RØDE JAN - Spiller for OASEN
    4. 4 HVAM / PAW - Spiller for KARUP
    5. 5 MICHAEL / RISSE - Spiller for VESTERBROS BODEGA
    6. 6 GULD / GULD FAR - Spiller for SVEND TRØST
    1
    RALLE / BYRGER
    2
    KASPER / LILLE LARS
    3
    ANDERS / RØDE JAN
    4
    HVAM / PAW
    5
    MICHAEL / RISSE
    6
    GULD / GULD FAR
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    RALLE / BYRGER
    DOWNTOWN / CK
    60
    60
    54
    60
    60
    4
    54
    1
    2
    KASPER / LILLE LARS
    ÅRHUS / BILLARD EXPERTEN
    34
    60
    60
    60
    60
    4
    34
    2
    3
    ANDERS / RØDE JAN
    OASEN
    32
    46
    30
    60
    52
    1
    160
    5
    4
    HVAM / PAW
    KARUP
    60
    10
    60
    60
    50
    3
    60
    4
    5
    MICHAEL / RISSE
    VESTERBROS BODEGA
    50
    46
    44
    16
    52
    0
    208
    6
    6
    GULD / GULD FAR
    SVEND TRØST
    56
    16
    60
    60
    60
    3
    72
    3
  • 2 : mandag mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 RALLE / BYRGER - Spiller for DOWNTOWN / CK
    2. 2 KASPER / LILLE LARS - Spiller for ÅRHUS / BILLARD EXPERTEN
    3. 3 HVAM / PAW - Spiller for KARUP
    4. 4 GULD / GULD FAR - Spiller for SVEND TRØST
    1
    RALLE / BYRGER
    2
    KASPER / LILLE LARS
    3
    HVAM / PAW
    4
    GULD / GULD FAR
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    RALLE / BYRGER
    DOWNTOWN / CK
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    2
    KASPER / LILLE LARS
    ÅRHUS / BILLARD EXPERTEN
    46
    60
    60
    2
    46
    2
    3
    HVAM / PAW
    KARUP
    54
    26
    60
    1
    80
    3
    4
    GULD / GULD FAR
    SVEND TRØST
    32
    50
    32
    0
    114
    4
  • 3 : TIRSDAG KL 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 BØLLE / PETER X MAS - Spiller for FOR OS SELV
    2. 2 LARS BACH / RENE - Spiller for FOR OS SELV
    3. 3 FELLE / GLENN - Spiller for VESTERBROS BODEGA
    4. 4 BJARNE / LOUISE - Spiller for SMEDEKROEN
    5. 5 KNOTTI / MARIA - Spiller for JOHNS / HJØRNEBODEGAEN
    6. 6 DENNIS LEACH / KRILLER - Spiller for SVEND TRØST / VESTERBROS BODEGA
    1
    BØLLE / PETER X MAS
    2
    LARS BACH / RENE
    3
    FELLE / GLENN
    4
    BJARNE / LOUISE
    5
    KNOTTI / MARIA
    6
    DENNIS LEACH / KRILLER
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    BØLLE / PETER X MAS
    FOR OS SELV
    34
    60
    60
    60
    60
    4
    34
    1
    2
    LARS BACH / RENE
    FOR OS SELV
    60
    60
    60
    52
    44
    3
    96
    3
    3
    FELLE / GLENN
    VESTERBROS BODEGA
    56
    56
    36
    60
    60
    2
    148
    4
    4
    BJARNE / LOUISE
    SMEDEKROEN
    34
    8
    60
    12
    48
    1
    102
    6
    5
    KNOTTI / MARIA
    JOHNS / HJØRNEBODEGAEN
    48
    60
    52
    60
    60
    3
    100
    2
    6
    DENNIS LEACH / KRILLER
    SVEND TRØST / VESTERBROS BODEGA
    26
    60
    58
    60
    46
    2
    130
    5
  • 4 : TIRSDAG MELLEMRUNDE KL 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 BØLLE / PETER X MAS - Spiller for DEN RØDE BODEGA
    2. 2 LARS BACH / RENE - Spiller for DEN RØDE BODEGA
    3. 3 FELLE / GLENN - Spiller for VESTERBROS BODEGA
    4. 4 KNOTTI / MARIA - Spiller for JOHNS / HJØRNEBODEGAEN
    1
    BØLLE / PETER X MAS
    2
    LARS BACH / RENE
    3
    FELLE / GLENN
    4
    KNOTTI / MARIA
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    BØLLE / PETER X MAS
    DEN RØDE BODEGA
    42
    52
    58
    0
    152
    4
    2
    LARS BACH / RENE
    DEN RØDE BODEGA
    60
    32
    36
    1
    68
    3
    3
    FELLE / GLENN
    VESTERBROS BODEGA
    60
    60
    46
    2
    46
    2
    4
    KNOTTI / MARIA
    JOHNS / HJØRNEBODEGAEN
    60
    60
    60
    3
    0
    1
  • 5 : ONSDAG KL 12.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 ULRIK / BIRTHE - Spiller for SVEND TRØST
    2. 2 GAS / KIRSTEN - Spiller for SVEND TRØST / HJØRNEBODEGAEN
    3. 3 OLE / TORBEN - Spiller for SVEND TRØST / DEN RØDE BODEAG
    4. 4 PER A / LARS JAKOBSEN - Spiller for JOHNS / DOWNTOWN
    5. 5 TADAS / JAN THYGESEN - Spiller for SUNES / SVEND TRØST
    6. 6 BIMMER / ANJA - Spiller for SUNES
    1
    ULRIK / BIRTHE
    2
    GAS / KIRSTEN
    3
    OLE / TORBEN
    4
    PER A / LARS JAKOBSEN
    5
    TADAS / JAN THYGESEN
    6
    BIMMER / ANJA
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    ULRIK / BIRTHE
    SVEND TRØST
    60
    60
    38
    32
    60
    3
    70
    3
    2
    GAS / KIRSTEN
    SVEND TRØST / HJØRNEBODEGAEN
    38
    60
    14
    22
    60
    2
    74
    5
    3
    OLE / TORBEN
    SVEND TRØST / DEN RØDE BODEAG
    36
    58
    60
    28
    60
    2
    122
    4
    4
    PER A / LARS JAKOBSEN
    JOHNS / DOWNTOWN
    60
    60
    48
    60
    60
    4
    48
    1
    5
    TADAS / JAN THYGESEN
    SUNES / SVEND TRØST
    60
    60
    60
    58
    48
    3
    106
    2
    6
    BIMMER / ANJA
    SUNES
    50
    42
    22
    46
    60
    1
    160
    6
  • 6 : ONSDAG KL 12 MELLEMRUNDE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 TADAS / JAN THYGESEN - Spiller for SVEND TRØST
    2. 2 PER A / LARS JAKOBSEN - Spiller for JOHNS / DOWNTOWN
    3. 3 OLE / TORBEN - Spiller for SVEND TRØST / DEN RØDE BODEGA
    4. 4 ULRIK / BIRTHE - Spiller for SVEND TRØST
    1
    TADAS / JAN THYGESEN
    2
    PER A / LARS JAKOBSEN
    3
    OLE / TORBEN
    4
    ULRIK / BIRTHE
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    TADAS / JAN THYGESEN
    SVEND TRØST
    32
    60
    60
    2
    32
    2
    2
    PER A / LARS JAKOBSEN
    JOHNS / DOWNTOWN
    60
    60
    54
    2
    54
    1
    3
    OLE / TORBEN
    SVEND TRØST / DEN RØDE BODEGA
    40
    22
    60
    1
    62
    4
    4
    ULRIK / BIRTHE
    SVEND TRØST
    22
    60
    50
    1
    72
    3
  • 7 : ONSDAG KL 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 JESPER / MAIBRITT - Spiller for 8 OM KONGEN
    2. 2 MINI / IRENE - Spiller for 8 OM KONGEN
    3. 3 TUE / ANDRÉ - Spiller for HJØRNEBODEGAEN / SUNES
    4. 4 MAX / HUNDBORG - Spiller for VESTERBROS BODEGA / SVEND TRØST
    5. 5 LYNGE / MARC - Spiller for JOHNS
    6. 6 SØREN ILSØ / THOMAS - Spiller for JOHNS
    1
    JESPER / MAIBRITT
    2
    MINI / IRENE
    3
    TUE / ANDRÉ
    4
    MAX / HUNDBORG
    5
    LYNGE / MARC
    6
    SØREN ILSØ / THOMAS
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    JESPER / MAIBRITT
    8 OM KONGEN
    60
    26
    26
    54
    16
    1
    122
    5
    2
    MINI / IRENE
    8 OM KONGEN
    46
    32
    20
    40
    52
    0
    190
    6
    3
    TUE / ANDRÉ
    HJØRNEBODEGAEN / SUNES
    60
    60
    60
    60
    54
    4
    54
    1
    4
    MAX / HUNDBORG
    VESTERBROS BODEGA / SVEND TRØST
    60
    60
    34
    50
    16
    2
    100
    4
    5
    LYNGE / MARC
    JOHNS
    60
    60
    52
    60
    60
    4
    52
    2
    6
    SØREN ILSØ / THOMAS
    JOHNS
    60
    60
    60
    60
    10
    4
    10
    3
  • 8 : ONSDAG KL 18.00 MELLEMRUNDE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 TUE / ANDRÉ - Spiller for HJØRNEBODEGAEN
    2. 2 MAX / HUNDBORG - Spiller for VESTERBROS BODEGA
    3. 3 SØREN ILSØ / THOMAS - Spiller for JOHNS / ÅRHUS
    4. 4 LYNGE / MARC - Spiller for JOHNS
    1
    TUE / ANDRÉ
    2
    MAX / HUNDBORG
    3
    SØREN ILSØ / THOMAS
    4
    LYNGE / MARC
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    TUE / ANDRÉ
    HJØRNEBODEGAEN
    60
    40
    60
    2
    40
    2
    2
    MAX / HUNDBORG
    VESTERBROS BODEGA
    58
    60
    34
    1
    92
    3
    3
    SØREN ILSØ / THOMAS
    JOHNS / ÅRHUS
    60
    50
    22
    1
    72
    4
    4
    LYNGE / MARC
    JOHNS
    46
    60
    60
    2
    46
    1
  • 9 : TORSDAG KL 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 PALLE / LUFFE - Spiller for VIBORG
    2. 2 SVEND / MARIETTA - Spiller for 8 OM KONGEN
    3. 3 LUND / POST - Spiller for SKANSEKROEN
    4. 4 GUN / BÆK - Spiller for VESTERBROS BODEGA / SUNES
    5. 5 MACKENHAUER / KASPER - Spiller for VESTERBROS BODEGA / PÅ TRAPPERNE
    6. 6 BREINHOLT / BRIAN NIELSEN - Spiller for SVEND TRØST
    1
    PALLE / LUFFE
    2
    SVEND / MARIETTA
    3
    LUND / POST
    4
    GUN / BÆK
    5
    MACKENHAUER / KASPER
    6
    BREINHOLT / BRIAN NIELSEN
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    PALLE / LUFFE
    VIBORG
    60
    50
    28
    60
    60
    3
    78
    4
    2
    SVEND / MARIETTA
    8 OM KONGEN
    10
    18
    20
    28
    22
    0
    98
    6
    3
    LUND / POST
    SKANSEKROEN
    60
    60
    40
    60
    50
    3
    90
    3
    4
    GUN / BÆK
    VESTERBROS BODEGA / SUNES
    60
    60
    60
    60
    54
    4
    54
    2
    5
    MACKENHAUER / KASPER
    VESTERBROS BODEGA / PÅ TRAPPERNE
    54
    60
    46
    30
    14
    1
    144
    5
    6
    BREINHOLT / BRIAN NIELSEN
    SVEND TRØST
    58
    60
    60
    60
    60
    4
    58
    1
  • 10 : TORSDAG KL 18.00 MELLEMRUNDE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 LUND / POST - Spiller for SKANSEKROEN
    2. 2 GUN / BÆK - Spiller for VESTERBROS BODEGA
    3. 3 PALLE / LUFFE - Spiller for VESTERBROS BODEGA / VIBORG
    4. 4 BREINHOLT / BRIAN NIELSEN - Spiller for SVEND TRØST
    1
    LUND / POST
    2
    GUN / BÆK
    3
    PALLE / LUFFE
    4
    BREINHOLT / BRIAN NIELSEN
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    LUND / POST
    SKANSEKROEN
    60
    52
    22
    1
    74
    4
    2
    GUN / BÆK
    VESTERBROS BODEGA
    44
    60
    60
    2
    44
    1
    3
    PALLE / LUFFE
    VESTERBROS BODEGA / VIBORG
    60
    42
    60
    2
    42
    2
    4
    BREINHOLT / BRIAN NIELSEN
    SVEND TRØST
    60
    50
    58
    1
    108
    3
  • 11 : FREDAG KL 12.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 STEN HØG / JIM - Spiller for VORES BAR VEJLE
    2. 2 THOMAS JOHANSEN / JACOB - Spiller for SVEND TRØST
    3. 3 TULLE / CANILLA - Spiller for VESTERBROS BODEGA / SUNES
    4. 4 SIMONE / CILLE - Spiller for SUNES
    5. 5 LEIF / BASSE - Spiller for SVEND TRØST / HJØRNEBODEGAEN
    6. 6 SASCHA / MISSE - Spiller for HJØRNEBODEGAEN
    1
    STEN HØG / JIM
    2
    THOMAS JOHANSEN / JACOB
    3
    TULLE / CANILLA
    4
    SIMONE / CILLE
    5
    LEIF / BASSE
    6
    SASCHA / MISSE
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    STEN HØG / JIM
    VORES BAR VEJLE
    58
    40
    60
    60
    24
    2
    122
    3
    2
    THOMAS JOHANSEN / JACOB
    SVEND TRØST
    60
    60
    60
    60
    44
    4
    44
    2
    3
    TULLE / CANILLA
    VESTERBROS BODEGA / SUNES
    60
    24
    60
    58
    34
    2
    116
    5
    4
    SIMONE / CILLE
    SUNES
    34
    34
    28
    54
    6
    0
    156
    6
    5
    LEIF / BASSE
    SVEND TRØST / HJØRNEBODEGAEN
    38
    50
    60
    60
    32
    2
    120
    4
    6
    SASCHA / MISSE
    HJØRNEBODEGAEN
    60
    60
    60
    60
    60
    5
    0
    1
  • 12 : FREDAG KL 12.00 MELLEMRUNDE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 STEN HØG / JIM - Spiller for VORES BAR VEJLE
    2. 2 LEIF / BASSE - Spiller for SVEND TRØST / HJØRNEBODEGAEN
    3. 3 SASCHA / MISSE - Spiller for HJØRNEBODEGAEN
    4. 4 THOMAS JOHANSEN / JACOB - Spiller for SVEND TRØST
    1
    STEN HØG / JIM
    2
    LEIF / BASSE
    3
    SASCHA / MISSE
    4
    THOMAS JOHANSEN / JACOB
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    STEN HØG / JIM
    VORES BAR VEJLE
    60
    50
    26
    1
    76
    4
    2
    LEIF / BASSE
    SVEND TRØST / HJØRNEBODEGAEN
    52
    48
    60
    1
    100
    3
    3
    SASCHA / MISSE
    HJØRNEBODEGAEN
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    4
    THOMAS JOHANSEN / JACOB
    SVEND TRØST
    60
    56
    52
    1
    108
    2
  • 13 : FREDAG KL 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 MAGNUS / ANDERS - Spiller for HJØRNEBODEGAEN
    2. 2 MARTIN / ÅLBORG JØRN - Spiller for HJØRNEBODEGAEN
    3. 3 FÆTTER / LEO - Spiller for SIR HENRY
    4. 4 SIMON / CILLE - Spiller for BYKROEN
    5. 5 SMUKKE / SØREN - Spiller for LAREDO
    6. 6 TOBIAS / BROGAARD - Spiller for BYKROEN / JOHNS
    1
    MAGNUS / ANDERS
    2
    MARTIN / ÅLBORG JØRN
    3
    FÆTTER / LEO
    4
    SIMON / CILLE
    5
    SMUKKE / SØREN
    6
    TOBIAS / BROGAARD
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    MAGNUS / ANDERS
    HJØRNEBODEGAEN
    60
    60
    60
    60
    24
    4
    24
    2
    2
    MARTIN / ÅLBORG JØRN
    HJØRNEBODEGAEN
    38
    60
    54
    18
    34
    1
    144
    6
    3
    FÆTTER / LEO
    SIR HENRY
    58
    28
    32
    60
    50
    1
    168
    5
    4
    SIMON / CILLE
    BYKROEN
    18
    60
    60
    26
    34
    2
    78
    4
    5
    SMUKKE / SØREN
    LAREDO
    58
    60
    40
    60
    46
    2
    144
    3
    6
    TOBIAS / BROGAARD
    BYKROEN / JOHNS
    60
    60
    60
    60
    60
    5
    0
    1
  • 14 : FREDAG KL 18.00 MELLEMRUNDE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 SMUKKE / SØREN - Spiller for LAREDO
    2. 2 TOBIAS / BROGAARD - Spiller for BYKROEN / JOHNS
    3. 3 MAGNUS / ANDERS - Spiller for HJØRNEBODEGAEN
    4. 4 SIMON / CILLE - Spiller for BYKROEN
    1
    SMUKKE / SØREN
    2
    TOBIAS / BROGAARD
    3
    MAGNUS / ANDERS
    4
    SIMON / CILLE
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    SMUKKE / SØREN
    LAREDO
    32
    60
    20
    1
    52
    3
    2
    TOBIAS / BROGAARD
    BYKROEN / JOHNS
    60
    58
    60
    2
    58
    1
    3
    MAGNUS / ANDERS
    HJØRNEBODEGAEN
    18
    60
    24
    1
    42
    4
    4
    SIMON / CILLE
    BYKROEN
    60
    50
    60
    2
    50
    2
  • 15 : LØRDAG KL 13.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 SVIGERFAR / HAMMER - Spiller for VESTERBROS BODEGA / SVEND TRØST
    2. 2 STIG / BONDE - Spiller for SVEND TRØST / SUNES
    3. 3 SUSAN / SANDRA - Spiller for HJØRNEBODEGAEN
    4. 4 TJENEREN / SEBASTIAN - Spiller for CENTRALKROEN / BRISTOL
    5. 5 KBA / MORTENSEN - Spiller for GRENÅ / FUGLSANG
    6. 6 BRIAN NIELSEN / THOMAS SKYT - Spiller for BRISTOL / FYN
    1
    SVIGERFAR / HAMMER
    2
    STIG / BONDE
    3
    SUSAN / SANDRA
    4
    TJENEREN / SEBASTIAN
    5
    KBA / MORTENSEN
    6
    BRIAN NIELSEN / THOMAS SKYT
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    SVIGERFAR / HAMMER
    VESTERBROS BODEGA / SVEND TRØST
    34
    30
    24
    14
    26
    0
    128
    6
    2
    STIG / BONDE
    SVEND TRØST / SUNES
    60
    60
    24
    52
    60
    3
    76
    4
    3
    SUSAN / SANDRA
    HJØRNEBODEGAEN
    60
    44
    42
    44
    42
    1
    172
    5
    4
    TJENEREN / SEBASTIAN
    CENTRALKROEN / BRISTOL
    60
    60
    60
    60
    60
    5
    0
    1
    5
    KBA / MORTENSEN
    GRENÅ / FUGLSANG
    60
    60
    60
    54
    54
    3
    108
    2
    6
    BRIAN NIELSEN / THOMAS SKYT
    BRISTOL / FYN
    60
    58
    60
    32
    60
    3
    90
    3
  • 16 : LØRDAG KL 13.00 MELLEMRUNDE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 RENE - Spiller for KBA
    2. 2 BRIAN - Spiller for SKYT
    3. 3 STIG - Spiller for BONDE
    4. 4 SEBASTIAN - Spiller for TJENER
    1
    RENE
    2
    BRIAN
    3
    STIG
    4
    SEBASTIAN
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    RENE
    KBA
    36
    60
    60
    2
    36
    2
    2
    BRIAN
    SKYT
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    3
    STIG
    BONDE
    44
    48
    56
    0
    148
    4
    4
    SEBASTIAN
    TJENER
    20
    20
    60
    1
    40
    3
  • 17 : KVART KL 10.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 SASCHA / MISSE - Spiller for HJØRNEBODEGAEN
    2. 2 PALLE / LUFFE - Spiller for VESTERBROS BODEGA
    3. 3 KNOTTI / MARIA - Spiller for JOHNS / HJØRNEBODEGAEN
    4. 4 FELLE / GLENN - Spiller for VESTERBROS BODEGA
    1
    SASCHA / MISSE
    2
    PALLE / LUFFE
    3
    KNOTTI / MARIA
    4
    FELLE / GLENN
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    SASCHA / MISSE
    HJØRNEBODEGAEN
    60
    48
    54
    1
    102
    2
    2
    PALLE / LUFFE
    VESTERBROS BODEGA
    2
    50
    60
    1
    52
    4
    3
    KNOTTI / MARIA
    JOHNS / HJØRNEBODEGAEN
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    4
    FELLE / GLENN
    VESTERBROS BODEGA
    60
    50
    32
    1
    82
    3
  • 18 : KVART KL 11.20

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 TOBIAS / BROGAARD - Spiller for BYKROEN / JOHNS
    2. 2 TUE / ANDRÉ - Spiller for HJØRNEBODEGAEN / SUNES
    3. 3 BRIAN NIELSEN / THOMAS SKYT - Spiller for BRISTOL / FYN
    4. 4 RALLE / BYRGER - Spiller for DOWNTOWN / CK
    1
    TOBIAS / BROGAARD
    2
    TUE / ANDRÉ
    3
    BRIAN NIELSEN / THOMAS SKYT
    4
    RALLE / BYRGER
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    TOBIAS / BROGAARD
    BYKROEN / JOHNS
    60
    48
    42
    1
    90
    3
    2
    TUE / ANDRÉ
    HJØRNEBODEGAEN / SUNES
    26
    40
    X
    0
    66
    4
    3
    BRIAN NIELSEN / THOMAS SKYT
    BRISTOL / FYN
    60
    60
    40
    2
    40
    1
    4
    RALLE / BYRGER
    DOWNTOWN / CK
    60
    X
    60
    2
    0
    2
  • 19 : KVART KL 12.40

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 GUN / BÆK - Spiller for VESTERBROS BODEGA / SUNES
    2. 2 LYNGE / MARC - Spiller for JOHNS
    3. 3 THOMAS JOHANSEN / JACOB - Spiller for SVEND TRØST
    4. 4 SIMON / CILLE - Spiller for BYKROEN
    1
    GUN / BÆK
    2
    LYNGE / MARC
    3
    THOMAS JOHANSEN / JACOB
    4
    SIMON / CILLE
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    GUN / BÆK
    VESTERBROS BODEGA / SUNES
    30
    44
    52
    0
    126
    4
    2
    LYNGE / MARC
    JOHNS
    60
    60
    60
    3
    0
    1
    3
    THOMAS JOHANSEN / JACOB
    SVEND TRØST
    60
    52
    60
    2
    52
    2
    4
    SIMON / CILLE
    BYKROEN
    60
    14
    44
    1
    58
    3
  • 20 : KVART KL 14.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 PER A / LARS JAKOBSEN - Spiller for JOHNS / DOWNTOWN
    2. 2 TADAS / JAN THYGESEN - Spiller for SVEND TRØST
    3. 3 KASPER / LILLE LARS - Spiller for ÅRHUS / BILLARD EXPERTEN
    4. 4 KBA / RENE MORTENSEN - Spiller for GRENÅ / FUGLSANG
    1
    PER A / LARS JAKOBSEN
    2
    TADAS / JAN THYGESEN
    3
    KASPER / LILLE LARS
    4
    KBA / RENE MORTENSEN
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    PER A / LARS JAKOBSEN
    JOHNS / DOWNTOWN
    60
    44
    30
    1
    74
    4
    2
    TADAS / JAN THYGESEN
    SVEND TRØST
    30
    60
    60
    2
    30
    2
    3
    KASPER / LILLE LARS
    ÅRHUS / BILLARD EXPERTEN
    60
    44
    46
    1
    90
    3
    4
    KBA / RENE MORTENSEN
    GRENÅ / FUGLSANG
    60
    50
    60
    2
    50
    1
  • 21 : SEMI KL 15.20

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 BRIAN NIELSEN / THOMAS SKYT - Spiller for BRISTOL / FYN
    2. 2 THOMAS JOHANSEN / JACOB - Spiller for SVEND TRØST
    3. 3 LYNGE / MARC - Spiller for JOHNS
    4. 4 KBA / RENE MORTENSEN - Spiller for GRENÅ / FUGLSANG
    1
    BRIAN NIELSEN / THOMAS SKYT
    2
    THOMAS JOHANSEN / JACOB
    3
    LYNGE / MARC
    4
    KBA / RENE MORTENSEN
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    BRIAN NIELSEN / THOMAS SKYT
    BRISTOL / FYN
    60
    X
    60
    2
    0
    1
    2
    THOMAS JOHANSEN / JACOB
    SVEND TRØST
    54
    14
    60
    1
    68
    3
    3
    LYNGE / MARC
    JOHNS
    X
    60
    60
    2
    0
    1
    4
    KBA / RENE MORTENSEN
    GRENÅ / FUGLSANG
    26
    54
    40
    0
    120
    4
  • 22 : SEMI KL 16.40

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 TADAS / JAN THYGESEN - Spiller for SVEND TRØST
    2. 2 RALLE / BYRGER - Spiller for DOWNTOWN / CK
    3. 3 KNOTTI / MARIA - Spiller for JOHNS / HJØRNEBODEGAEN
    4. 4 SASCHA / MISSE - Spiller for HJØRNEBODEGAEN
    1
    TADAS / JAN THYGESEN
    2
    RALLE / BYRGER
    3
    KNOTTI / MARIA
    4
    SASCHA / MISSE
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    TADAS / JAN THYGESEN
    SVEND TRØST
    20
    60
    34
    1
    54
    3
    2
    RALLE / BYRGER
    DOWNTOWN / CK
    60
    X
    56
    1
    56
    2
    3
    KNOTTI / MARIA
    JOHNS / HJØRNEBODEGAEN
    46
    X
    60
    1
    46
    4
    4
    SASCHA / MISSE
    HJØRNEBODEGAEN
    60
    60
    26
    2
    26
    1
  • 23 : FINALE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 THOMAS JOHANSEN / JACOB - Spiller for SVEND TRØST
    2. 2 KNOTTI / MARIA - Spiller for JOHNS / HJØRNEBODEGAEN
    3. 3 RALLE / BYRGER - Spiller for DOWNTOWN / CK
    4. 4 SASCHA / MISSE - Spiller for HJØRNEBODEGAEN
    5. 5 LYNGE / MARC - Spiller for JOHNS
    6. 6 BRIAN NIELSEN / THOMAS SKYT - Spiller for BRISTOL / FYN
    1
    THOMAS JOHANSEN / JACOB
    2
    KNOTTI / MARIA
    3
    RALLE / BYRGER
    4
    SASCHA / MISSE
    5
    LYNGE / MARC
    6
    BRIAN NIELSEN / THOMAS SKYT
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    THOMAS JOHANSEN / JACOB
    SVEND TRØST
    60
    42
    60
    44
    38
    2
    124
    4
    2
    KNOTTI / MARIA
    JOHNS / HJØRNEBODEGAEN
    52
    44
    52
    60
    32
    1
    180
    6
    3
    RALLE / BYRGER
    DOWNTOWN / CK
    60
    60
    60
    48
    52
    3
    100
    2
    4
    SASCHA / MISSE
    HJØRNEBODEGAEN
    40
    60
    24
    60
    28
    2
    92
    5
    5
    LYNGE / MARC
    JOHNS
    60
    52
    60
    38
    48
    2
    138
    3
    6
    BRIAN NIELSEN / THOMAS SKYT
    BRISTOL / FYN
    60
    60
    60
    60
    60
    5
    0
    1