Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

Julemix 2020 – Snoopy Bodega

23. november, 2020 @ 18:00 - 29. november, 2020 @ 18:00

Pris: 600Kr.

Julemix 2020

BEMÆRK: Det er 8 holds puljer på indledende dage (7 kampe) og 4 hold videre til kvartfinalerne om søndagen.

Der vil blive en ændring i afviklingen, om distancen bliver 60 eller hvad vi finder på vides ikke endnu, men ændringer MÅ der til for ikke at blive færdig kl. 2 om natten på finaledagen.
Når Søren og jeg finder en løsning, bliver løsningen skrevet her i begivenheden.

Indskud: 600 kr pr. par.

Præmierne ved 64 tilmeldte par.

1. Præmie: Kr. 12.000,-
2. Præmie: Kr. 8.000,-
3. Præmie: Kr. 5.400,-
4. Præmie: Kr. 3.600,-
5. Præmie: Kr. 2.600,-
6. Præmie: Kr. 2.000,-
7. Præmie: Kr. 1.600,-
8. Præmie: Kr. 1.200,-

Ugens højeste pige-score i ét stød: Kr. 1.000,-
Ugens højeste herre-score i ét stød: Kr. 1.000,-

12 gode i ét stød: En lille én i baren.

Tilmelding: Ring til Annie Clausen på tlf: 40 46 01 65.

Hver dag kan der købes Gløgg + brunkager.

Mvh Søren Hougaard & Annie Clausen.

Detaljer

Start:
23. november, 2020 @ 18:00
Slut:
29. november, 2020 @ 18:00
Pris:
600Kr.

Sted

Snoopy Bodega
Linde Alle 11
København, 2720 Danmark
+ Google Map
Website:
https://snoopy-bodega.business.site/

Turneringsskemaer

  • 1 : FINALE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Charlotte Sørensen & Sebastian Hedengran - Spiller for Lunden & Hartvig Fuger
    2. 2 Anja Toft & Tommy Trolle - Spiller for Snoopy Bodega & Mimers
    3. 3 Marianne Nielsen & Bjarne Olsen - Spiller for Jernstangen
    4. 4 Christina Madsen & Claus Poulsen - Spiller for Snoopy Bodega
    5. 5 Michelle Nielsen & Anders Munk Jørgensen - Spiller for Hjørne Bodegaen
    6. 6 Heidi Wiendahl & Thomas Bræck - Spiller for Vejby Kartoffel & Hermod
    1
    Charlotte Sørensen & Sebastian Hedengran
    2
    Anja Toft & Tommy Trolle
    3
    Marianne Nielsen & Bjarne Olsen
    4
    Christina Madsen & Claus Poulsen
    5
    Michelle Nielsen & Anders Munk Jørgensen
    6
    Heidi Wiendahl & Thomas Bræck
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Charlotte Sørensen & Sebastian Hedengran
    Lunden & Hartvig Fuger
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    2
    Anja Toft & Tommy Trolle
    Snoopy Bodega & Mimers
    64
    64
    62
    12
    46
    0
    248
    6
    3
    Marianne Nielsen & Bjarne Olsen
    Jernstangen
    34
    70
    70
    40
    66
    2
    140
    4
    4
    Christina Madsen & Claus Poulsen
    Snoopy Bodega
    42
    70
    62
    34
    52
    1
    190
    5
    5
    Michelle Nielsen & Anders Munk Jørgensen
    Hjørne Bodegaen
    66
    70
    70
    70
    70
    4
    66
    2
    6
    Heidi Wiendahl & Thomas Bræck
    Vejby Kartoffel & Hermod
    66
    70
    70
    70
    38
    3
    104
    3
  • 2 : Semifinale pulje 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Christina Madsen & Claus Poulsen - Spiller for Snoopy Bodega
    2. 2 Anja Toft & Tommy Trolle - Spiller for Snoopy Bodega & Mimers
    3. 3 Heidi Hansen & Jan O - Spiller for Kirke Hyllinge & Gorms Kro
    4. 4 Kirsten Kristensen & Danni Iversen - Spiller for Lunden & Fidusen
    1
    Christina Madsen & Claus Poulsen
    2
    Anja Toft & Tommy Trolle
    3
    Heidi Hansen & Jan O
    4
    Kirsten Kristensen & Danni Iversen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Christina Madsen & Claus Poulsen
    Snoopy Bodega
    70
    x
    70
    2
    0
    2
    2
    Anja Toft & Tommy Trolle
    Snoopy Bodega & Mimers
    32
    70
    70
    2
    32
    1
    3
    Heidi Hansen & Jan O
    Kirke Hyllinge & Gorms Kro
    x
    58
    24
    0
    82
    4
    4
    Kirsten Kristensen & Danni Iversen
    Lunden & Fidusen
    66
    64
    70
    1
    130
    3
  • 3 : Semifinale pulje 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Heidi Wiendahl & Thomas Bræck - Spiller for Vejby Kartoffel & Hermod
    2. 2 Jannie Larsen & Johnny Gyldendhal - Spiller for Højden & Mimers
    3. 3 Yvonne Fausing & Frederik Søfeldt - Spiller for Søren Søgaard
    4. 4 Marianne Nielsen & Bjarne Olsen - Spiller for Jernstangen
    1
    Heidi Wiendahl & Thomas Bræck
    2
    Jannie Larsen & Johnny Gyldendhal
    3
    Yvonne Fausing & Frederik Søfeldt
    4
    Marianne Nielsen & Bjarne Olsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Heidi Wiendahl & Thomas Bræck
    Vejby Kartoffel & Hermod
    70
    70
    56
    2
    56
    1
    2
    Jannie Larsen & Johnny Gyldendhal
    Højden & Mimers
    26
    70
    70
    2
    26
    3
    3
    Yvonne Fausing & Frederik Søfeldt
    Søren Søgaard
    22
    30
    38
    0
    90
    4
    4
    Marianne Nielsen & Bjarne Olsen
    Jernstangen
    70
    28
    70
    2
    28
    2
  • 4 : Semifinale pulje 3

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Charlotte Sørensen & Sebastian Hedengran - Spiller for Lunden & Hartvig Fuger
    2. 2 Dorrit Hansen & Frank Kofod - Spiller for Højden & Mimers
    3. 3 Michelle Nielsen & Anders Munk Jørgensen - Spiller for Hjørne Bodegaen
    4. 4 Signe Bladt & Piet Francker - Spiller for Blå Stue & Mimers
    1
    Charlotte Sørensen & Sebastian Hedengran
    2
    Dorrit Hansen & Frank Kofod
    3
    Michelle Nielsen & Anders Munk Jørgensen
    4
    Signe Bladt & Piet Francker
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Charlotte Sørensen & Sebastian Hedengran
    Lunden & Hartvig Fuger
    70
    70
    x
    2
    0
    2
    2
    Dorrit Hansen & Frank Kofod
    Højden & Mimers
    54
    58
    70
    1
    112
    3
    3
    Michelle Nielsen & Anders Munk Jørgensen
    Hjørne Bodegaen
    44
    70
    70
    2
    44
    1
    4
    Signe Bladt & Piet Francker
    Blå Stue & Mimers
    x
    68
    12
    0
    80
    4
  • 5 : Kvartfinale kl. 09.00 - Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Heidi Hansen & Jan O - Spiller for Kirke Hyllinge & Gorms Kro
    2. 2 Adelaide Midjord & Jais Jensen - Spiller for Nordsjælland & Mimers
    3. 3 Heidi Wiendahl & Thomas Bræck - Spiller for Vejby Kartoffel & Hermod
    4. 4 Maria Bjerregaard & Ole Møller Fransen - Spiller for Zimbabwe / John´s Bodega
    1
    Heidi Hansen & Jan O
    2
    Adelaide Midjord & Jais Jensen
    3
    Heidi Wiendahl & Thomas Bræck
    4
    Maria Bjerregaard & Ole Møller Fransen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Heidi Hansen & Jan O
    Kirke Hyllinge & Gorms Kro
    70
    70
    34
    2
    34
    2
    2
    Adelaide Midjord & Jais Jensen
    Nordsjælland & Mimers
    34
    44
    34
    0
    112
    4
    3
    Heidi Wiendahl & Thomas Bræck
    Vejby Kartoffel & Hermod
    52
    70
    70
    2
    52
    1
    4
    Maria Bjerregaard & Ole Møller Fransen
    Zimbabwe / John´s Bodega
    70
    70
    28
    2
    28
    3
  • 6 : Kvartfinale kl. 09.00 - Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kristina Søbeck & Martin Holm - Spiller for White Horse & Charlie
    2. 2 Lisbeth Bengtsen & Michael Bengtsen - Spiller for Gorms Kro & Fair Play
    3. 3 Anja Toft & Tommy Trolle - Spiller for Snoopy Bodega & Mimers
    4. 4 Yvonne Fausing & Frederik Søfeldt - Spiller for Søren Søgaard
    1
    Kristina Søbeck & Martin Holm
    2
    Lisbeth Bengtsen & Michael Bengtsen
    3
    Anja Toft & Tommy Trolle
    4
    Yvonne Fausing & Frederik Søfeldt
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kristina Søbeck & Martin Holm
    White Horse & Charlie
    66
    46
    x
    0
    112
    4
    2
    Lisbeth Bengtsen & Michael Bengtsen
    Gorms Kro & Fair Play
    70
    68
    62
    1
    130
    3
    3
    Anja Toft & Tommy Trolle
    Snoopy Bodega & Mimers
    70
    70
    68
    2
    68
    1
    4
    Yvonne Fausing & Frederik Søfeldt
    Søren Søgaard
    x
    70
    70
    2
    0
    2
  • 7 : Kvartfinale kl. 10.30 - Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Marianne Mortensen & Lukas Mortensen - Spiller for Centralkroen
    2. 2 Dorrit Hansen & Frank Kofod - Spiller for Højden & Mimers
    3. 3 Michelle Nielsen & Anders Munk Jørgensen - Spiller for Hjørne Bodegaen
    4. 4 Elisa Therkildsen & Martin Andersen - Spiller for Roskilde Bodega & Hermod
    1
    Marianne Mortensen & Lukas Mortensen
    2
    Dorrit Hansen & Frank Kofod
    3
    Michelle Nielsen & Anders Munk Jørgensen
    4
    Elisa Therkildsen & Martin Andersen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Marianne Mortensen & Lukas Mortensen
    Centralkroen
    38
    x
    42
    0
    80
    4
    2
    Dorrit Hansen & Frank Kofod
    Højden & Mimers
    70
    52
    70
    2
    52
    1
    3
    Michelle Nielsen & Anders Munk Jørgensen
    Hjørne Bodegaen
    x
    70
    70
    2
    0
    2
    4
    Elisa Therkildsen & Martin Andersen
    Roskilde Bodega & Hermod
    70
    54
    66
    1
    120
    3
  • 8 : Kvartfinale kl. 10.30 - Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Victoria Kromann & Henning Betterøv - Spiller for Nordsjælland & Stalden
    2. 2 Susan Jensen & Lau Christensen - Spiller for Hartvig fuger & Rødby kro
    3. 3 Signe Bladt & Piet Francker - Spiller for Blå Stue & Mimers
    4. 4 Jannie Larsen & Johnny Gyldendahl - Spiller for Højden & Mimers
    1
    Victoria Kromann & Henning Betterøv
    2
    Susan Jensen & Lau Christensen
    3
    Signe Bladt & Piet Francker
    4
    Jannie Larsen & Johnny Gyldendahl
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Victoria Kromann & Henning Betterøv
    Nordsjælland & Stalden
    70
    66
    50
    1
    116
    3
    2
    Susan Jensen & Lau Christensen
    Hartvig fuger & Rødby kro
    44
    66
    x
    0
    110
    4
    3
    Signe Bladt & Piet Francker
    Blå Stue & Mimers
    70
    70
    58
    2
    58
    1
    4
    Jannie Larsen & Johnny Gyldendahl
    Højden & Mimers
    70
    x
    70
    2
    0
    2
  • 9 : Kvartfinale kl. 12.00 - Bord 1

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Christina Madsen & Claus Poulsen - Spiller for Snoopy Bodega
    2. 2 Tess & Peter MC - Spiller for Københavneren
    3. 3 Kirsten Kristensen & Danni Iversen - Spiller for Lunden & Fidusen
    4. 4 Sandra Bæk & Martin Steen - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    Christina Madsen & Claus Poulsen
    2
    Tess & Peter MC
    3
    Kirsten Kristensen & Danni Iversen
    4
    Sandra Bæk & Martin Steen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Christina Madsen & Claus Poulsen
    Snoopy Bodega
    70
    66
    70
    2
    66
    1
    2
    Tess & Peter MC
    Københavneren
    50
    54
    40
    0
    144
    4
    3
    Kirsten Kristensen & Danni Iversen
    Lunden & Fidusen
    70
    70
    54
    2
    54
    2
    4
    Sandra Bæk & Martin Steen
    Snoopy Bodega
    50
    70
    70
    2
    50
    3
  • 10 : Kvartfinale kl. 12.00 - Bord 2

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Annie Clausen & Søren Hougaard - Spiller for Snoopy Bodega
    2. 2 Susie Larsen & Maler Leif - Spiller for Snoopy Bodega
    3. 3 Marianne Nielsen & Bjarne Olsen - Spiller for Jernstangen
    4. 4 Charlotte Sørensen & Sebastian Hedengran - Spiller for Lunden & Hartvig Fuger
    1
    Annie Clausen & Søren Hougaard
    2
    Susie Larsen & Maler Leif
    3
    Marianne Nielsen & Bjarne Olsen
    4
    Charlotte Sørensen & Sebastian Hedengran
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Annie Clausen & Søren Hougaard
    Snoopy Bodega
    70
    48
    42
    1
    90
    3
    2
    Susie Larsen & Maler Leif
    Snoopy Bodega
    68
    64
    x
    0
    132
    4
    3
    Marianne Nielsen & Bjarne Olsen
    Jernstangen
    70
    70
    30
    2
    30
    1
    4
    Charlotte Sørensen & Sebastian Hedengran
    Lunden & Hartvig Fuger
    70
    x
    70
    2
    0
    2
  • 11 : Lørdag d. 28. november kl. 18.00 - 5 hold

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Irina & James Henry - Spiller for Københavneren
    2. 2 Adelaide Midjord & Jais Jensen - Spiller for Nordsjælland & Mimers
    3. 3 Kristina Søbeck & Martin Holm - Spiller for White Horse & Charlie
    4. 4 Marianne Nielsen & Bjarne Olsen - Spiller for Jernstangen
    5. 5 Helle Nikolajsen & Johnny Lindelykke - Spiller for Hermod & Café Francke
    1
    Irina & James Henry
    2
    Adelaide Midjord & Jais Jensen
    3
    Kristina Søbeck & Martin Holm
    4
    Marianne Nielsen & Bjarne Olsen
    5
    Helle Nikolajsen & Johnny Lindelykke
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Irina & James Henry
    Københavneren
    62
    34
    70
    50
    1
    146
    4
    2
    Adelaide Midjord & Jais Jensen
    Nordsjælland & Mimers
    70
    70
    22
    70
    3
    22
    2
    3
    Kristina Søbeck & Martin Holm
    White Horse & Charlie
    70
    62
    70
    70
    3
    62
    1
    4
    Marianne Nielsen & Bjarne Olsen
    Jernstangen
    50
    70
    68
    70
    2
    118
    3
    5
    Helle Nikolajsen & Johnny Lindelykke
    Hermod & Café Francke
    70
    36
    22
    32
    1
    90
    5
  • 12 : Lørdag d. 28. november kl. 14.00 - 5 hold

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Camilla Søgaard & Søren Frejbæk - Spiller for Mimers & Østerbro
    2. 2 Jannie Jørgensen & Bjarne Andersen - Spiller for Slap Á & Café Daisy
    3. 3 Annie Clausen & Søren Hougaard - Spiller for Snoopy Bodega
    4. 4 Maria Bjerregaard & Ole Møller Fransen - Spiller for Zimbabwe & John´s Bodega
    5. 5 Yvonne Fausing & Frederik Søfeldt - Spiller for Søren Søgaard
    1
    Camilla Søgaard & Søren Frejbæk
    2
    Jannie Jørgensen & Bjarne Andersen
    3
    Annie Clausen & Søren Hougaard
    4
    Maria Bjerregaard & Ole Møller Fransen
    5
    Yvonne Fausing & Frederik Søfeldt
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Camilla Søgaard & Søren Frejbæk
    Mimers & Østerbro
    26
    26
    70
    60
    1
    112
    5
    2
    Jannie Jørgensen & Bjarne Andersen
    Slap Á & Café Daisy
    70
    26
    50
    42
    1
    118
    4
    3
    Annie Clausen & Søren Hougaard
    Snoopy Bodega
    70
    70
    70
    38
    3
    38
    1
    4
    Maria Bjerregaard & Ole Møller Fransen
    Zimbabwe & John´s Bodega
    50
    70
    36
    70
    2
    86
    3
    5
    Yvonne Fausing & Frederik Søfeldt
    Søren Søgaard
    70
    70
    70
    24
    3
    24
    2
  • 13 : Lørdag d. 28. november kl. 10.00 - 5 hold

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jannie Larsen & Johnny Gyldendahl - Spiller for Højden & Mimers
    2. 2 Liselotte Olsen & Lars Jeppesen - Spiller for 12´er Pubben & Åkanden
    3. 3 Michelle Nielsen & Anders Munk Jørgensen - Spiller for Hjørnebodegaen
    4. 4 Victoria Kromann & Henning Betterøv - Spiller for Nordsjælland & Stalden
    5. 5 Sanne Andersen & Niklas Kristensen - Spiller for Vintønden
    1
    Jannie Larsen & Johnny Gyldendahl
    2
    Liselotte Olsen & Lars Jeppesen
    3
    Michelle Nielsen & Anders Munk Jørgensen
    4
    Victoria Kromann & Henning Betterøv
    5
    Sanne Andersen & Niklas Kristensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jannie Larsen & Johnny Gyldendahl
    Højden & Mimers
    60
    52
    70
    70
    2
    112
    2
    2
    Liselotte Olsen & Lars Jeppesen
    12´er Pubben & Åkanden
    70
    18
    50
    70
    2
    68
    4
    3
    Michelle Nielsen & Anders Munk Jørgensen
    Hjørnebodegaen
    70
    70
    70
    70
    4
    0
    1
    4
    Victoria Kromann & Henning Betterøv
    Nordsjælland & Stalden
    38
    70
    60
    70
    2
    98
    3
    5
    Sanne Andersen & Niklas Kristensen
    Vintønden
    36
    40
    30
    34
    0
    140
    5
  • 14 : Fredag d. 27. november - 6 hold

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Winni & Jan Bertelsen - Spiller for Hjørnebodegaen
    2. 2 Sandra Bæk & Martin Steen - Spiller for Snoopy Bodega
    3. 3 Randi Pedersen & Ian White - Spiller for Mimers & Stefanshus
    4. 4 Mette Blik & Peter Thomas - Spiller for Snoopy Bodega
    5. 5 Susie Larsen & Maler Leif - Spiller for Snoopy Bodega
    6. 6 Marianne Mortensen & Lukas Mortensen - Spiller for Centralkroen
    1
    Winni & Jan Bertelsen
    2
    Sandra Bæk & Martin Steen
    3
    Randi Pedersen & Ian White
    4
    Mette Blik & Peter Thomas
    5
    Susie Larsen & Maler Leif
    6
    Marianne Mortensen & Lukas Mortensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Winni & Jan Bertelsen
    Hjørnebodegaen
    54
    70
    70
    30
    60
    2
    144
    5
    2
    Sandra Bæk & Martin Steen
    Snoopy Bodega
    70
    70
    58
    48
    70
    3
    106
    3
    3
    Randi Pedersen & Ian White
    Mimers & Stefanshus
    56
    34
    36
    32
    68
    0
    226
    6
    4
    Mette Blik & Peter Thomas
    Snoopy Bodega
    60
    70
    70
    62
    56
    2
    178
    4
    5
    Susie Larsen & Maler Leif
    Snoopy Bodega
    70
    70
    70
    70
    34
    4
    34
    2
    6
    Marianne Mortensen & Lukas Mortensen
    Centralkroen
    70
    40
    70
    70
    70
    4
    40
    1
  • 15 : Torsdag d. 26. november - 6 hold

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Ida Løkkegaard & Kenni Nielsen - Spiller for Mimers & Vibradan
    2. 2 Signe Bladt & Piet Francker - Spiller for Blå Stue & Mimers
    3. 3 Suz & Jappe - Spiller for Klovnen & Københavneren
    4. 4 Lisbeth Bengtsen & Michael Bengtsen - Spiller for Gorms Kro & Fair Play
    5. 5 Heidi Hansen & Jan O - Spiller for Kirke Hyllinge & Gorms Kro
    6. 6 Anja Allermand & Rene Allermand - Spiller for Brøndby Strand BK
    1
    Ida Løkkegaard & Kenni Nielsen
    2
    Signe Bladt & Piet Francker
    3
    Suz & Jappe
    4
    Lisbeth Bengtsen & Michael Bengtsen
    5
    Heidi Hansen & Jan O
    6
    Anja Allermand & Rene Allermand
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Ida Løkkegaard & Kenni Nielsen
    Mimers & Vibradan
    48
    70
    66
    32
    70
    2
    146
    5
    2
    Signe Bladt & Piet Francker
    Blå Stue & Mimers
    70
    70
    70
    64
    70
    4
    64
    1
    3
    Suz & Jappe
    Klovnen & Københavneren
    20
    34
    70
    32
    70
    2
    86
    6
    4
    Lisbeth Bengtsen & Michael Bengtsen
    Gorms Kro & Fair Play
    70
    50
    54
    70
    56
    2
    160
    3
    5
    Heidi Hansen & Jan O
    Kirke Hyllinge & Gorms Kro
    70
    70
    70
    36
    52
    3
    88
    2
    6
    Anja Allermand & Rene Allermand
    Brøndby Strand BK
    56
    60
    34
    70
    70
    2
    150
    4
  • 16 : Onsdag d. 25. november - 6 hold

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Nanna Petersen & Brian Trucker - Spiller for Korsør BC & skomarbillard.dk
    2. 2 Benita & Johnny Rasmussen - Spiller for Roskilde & Ishøj
    3. 3 Heidi Wiendahl & Thomas Bræck - Spiller for Vejby Kartoffel & Hermod
    4. 4 Dorrit Hansen & Frank Kofod - Spiller for Højden & Mimers
    5. 5 Charlotte Sørensen & Sebastian Hedengran - Spiller for Lunden & Hartvig Fuger
    6. 6 Margit & Johnny Abrahamsen - Spiller for Den Grønne Hest
    1
    Nanna Petersen & Brian Trucker
    2
    Benita & Johnny Rasmussen
    3
    Heidi Wiendahl & Thomas Bræck
    4
    Dorrit Hansen & Frank Kofod
    5
    Charlotte Sørensen & Sebastian Hedengran
    6
    Margit & Johnny Abrahamsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Nanna Petersen & Brian Trucker
    Korsør BC & skomarbillard.dk
    46
    56
    34
    66
    62
    0
    264
    6
    2
    Benita & Johnny Rasmussen
    Roskilde & Ishøj
    70
    70
    62
    36
    62
    2
    160
    5
    3
    Heidi Wiendahl & Thomas Bræck
    Vejby Kartoffel & Hermod
    70
    60
    70
    58
    70
    3
    118
    2
    4
    Dorrit Hansen & Frank Kofod
    Højden & Mimers
    70
    70
    60
    42
    70
    3
    102
    3
    5
    Charlotte Sørensen & Sebastian Hedengran
    Lunden & Hartvig Fuger
    70
    70
    70
    70
    44
    4
    44
    1
    6
    Margit & Johnny Abrahamsen
    Den Grønne Hest
    70
    70
    40
    52
    70
    3
    92
    4
  • 17 : Tirsdag d. 24. november - 6 hold

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Stine Sigsgaard & Allan Fastholm - Spiller for Snoopy Bodega
    2. 2 Anja Toft & Tommy Trolle - Spiller for Snoopy Bodega & Mimers
    3. 3 Birgitte Johansen & Knud - Spiller for Dillingcen
    4. 4 Susan Jensen & Lau Christensen - Spiller for Hartvig Fuger & Rødby Kro
    5. 5 Janet Madsen & Lasse Andersen - Spiller for Sundbyvester
    6. 6 Kirsten Kristensen & Danni Iversen - Spiller for Spillested 6
    1
    Stine Sigsgaard & Allan Fastholm
    2
    Anja Toft & Tommy Trolle
    3
    Birgitte Johansen & Knud
    4
    Susan Jensen & Lau Christensen
    5
    Janet Madsen & Lasse Andersen
    6
    Kirsten Kristensen & Danni Iversen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Stine Sigsgaard & Allan Fastholm
    Snoopy Bodega
    68
    70
    70
    22
    68
    2
    158
    4
    2
    Anja Toft & Tommy Trolle
    Snoopy Bodega & Mimers
    70
    70
    70
    70
    46
    4
    46
    2
    3
    Birgitte Johansen & Knud
    Dillingcen
    30
    46
    20
    70
    28
    1
    124
    6
    4
    Susan Jensen & Lau Christensen
    Hartvig Fuger & Rødby Kro
    56
    58
    70
    70
    66
    2
    180
    3
    5
    Janet Madsen & Lasse Andersen
    Sundbyvester
    70
    62
    34
    54
    14
    1
    164
    5
    6
    Kirsten Kristensen & Danni Iversen
     
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
  • 18 : Mandag d. 23. november - 6 hold

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Elisa Therkildsen & Martin Andersen - Spiller for Roskilde Bodega & Hermod
    2. 2 Christina Madsen & Claus Poulsen - Spiller for Snoopy Bodega
    3. 3 Solla Baldurs & Kenneth Jensen - Spiller for Fidusen
    4. 4 Ellen Kjærulff & Bondo - Spiller for Mimers
    5. 5 Tess & Peter MC - Spiller for Københavneren
    6. 6 Lene Bach & Casper Michael - Spiller for Højden
    1
    Elisa Therkildsen & Martin Andersen
    2
    Christina Madsen & Claus Poulsen
    3
    Solla Baldurs & Kenneth Jensen
    4
    Ellen Kjærulff & Bondo
    5
    Tess & Peter MC
    6
    Lene Bach & Casper Michael
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Elisa Therkildsen & Martin Andersen
    Roskilde Bodega & Hermod
    70
    70
    70
    48
    70
    4
    48
    2
    2
    Christina Madsen & Claus Poulsen
    Snoopy Bodega
    68
    70
    70
    70
    70
    4
    68
    1
    3
    Solla Baldurs & Kenneth Jensen
    Fidusen
    38
    60
    64
    66
    48
    0
    276
    6
    4
    Ellen Kjærulff & Bondo
    Mimers
    40
    32
    70
    36
    70
    2
    108
    5
    5
    Tess & Peter MC
    Københavneren
    70
    66
    70
    70
    54
    3
    120
    3
    6
    Lene Bach & Casper Michael
    Højden
    36
    56
    70
    50
    70
    2
    142
    4