Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

High Roller Turnering ( Single )

2. maj, 2022 @ 17:30 - 7. maj, 2022 @ 23:30

Pris: 500Kr.

Vi spiller indledende mandag til fredag kl. 17.30

1 og 2 går direkte videre. 3 og 4 spiller cup kamp.
I løbet af ugen trække vi en joker. Den pulje som trækker jokeren, går 4 videre uden cup kamp.

Lørdag spiller vi 4 x kvart finale med 2 videre
Fra semifinalerne går 3 videre til en 6 mands finale.

Vi spiller med genstød.
30 deltagere.

Præmie fordeling ved fuld tilmelding:
1. 5500,-
2. 3000,-
3. 2000
4. 1500,-
5. 1200,-
6. 800,-
High score præmie 1000,-

Baren giver en lille en ved 12 gode.

Tilmelding til Gert Hartmann på 50470521

Detaljer

Start:
2. maj, 2022 @ 17:30
Slut:
7. maj, 2022 @ 23:30
Pris:
500Kr.

Sted

SlukEfter
Kindhestegade 26
Næstved, 4700 Danmark
+ Google Map
Telefon:
49403713

Turneringsskemaer

  • 1 : Lørdag kvart finale kl 9.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Harms - Spiller for Gedser Bodega
    2. 2 Frank P - Spiller for Sørens Pub
    3. 3 James Henry - Spiller for Københavneren
    4. 4 Henrik Søndergaard - Spiller for SlukEfter
    1
    Harms
    2
    Frank P
    3
    James Henry
    4
    Henrik Søndergaard
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Harms
    Gedser Bodega
    58
    70
    70
    2
    58
    2
    2
    Frank P
    Sørens Pub
    70
    70
    62
    2
    62
    1
    3
    James Henry
    Københavneren
    30
    68
    70
    1
    98
    4
    4
    Henrik Søndergaard
    SlukEfter
    54
    70
    56
    1
    110
    3
  • 2 : Lørdag kvart finale kl 11.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kevin Rene Nielsen - Spiller for SlukEfter
    2. 2 Heine Opiola - Spiller for SlukEfter
    3. 3 Christian Hartvig - Spiller for Hartvig Fuger
    4. 4 Rune O - Spiller for Daisy
    1
    Kevin Rene Nielsen
    2
    Heine Opiola
    3
    Christian Hartvig
    4
    Rune O
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kevin Rene Nielsen
    SlukEfter
    70
    68
    50
    1
    118
    4
    2
    Heine Opiola
    SlukEfter
    56
    70
    70
    2
    56
    2
    3
    Christian Hartvig
    Hartvig Fuger
    70
    68
    70
    2
    68
    1
    4
    Rune O
    Daisy
    70
    54
    68
    1
    122
    3
  • 3 : Lørdagkvart finale Kl 12.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny GYLDENDAHL - Spiller for VPS
    2. 2 Michael Hansen - Spiller for SlukEfter
    3. 3 Michael Slips - Spiller for Teatercafeen
    4. 4 Thomas Mangaard - Spiller for Landmanden
    1
    Johnny GYLDENDAHL
    2
    Michael Hansen
    3
    Michael Slips
    4
    Thomas Mangaard
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny GYLDENDAHL
    VPS
    58
    70
    70
    2
    58
    2
    2
    Michael Hansen
    SlukEfter
    70
    70
    52
    2
    52
    3
    3
    Michael Slips
    Teatercafeen
    42
    34
    28
    0
    104
    4
    4
    Thomas Mangaard
    Landmanden
    68
    70
    70
    2
    68
    1
  • 4 : Lørdag kvart finale Kl 14.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Sebastian H - Spiller for Bristol
    2. 2 Stephan Kromand - Spiller for Chimpansen
    3. 3 Flemming P - Spiller for SlukEfter
    4. 4 Trucker - Spiller for Skomarbillard.dk
    1
    Sebastian H
    2
    Stephan Kromand
    3
    Flemming P
    4
    Trucker
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Sebastian H
    Bristol
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Stephan Kromand
    Chimpansen
    56
    52
    56
    0
    164
    4
    3
    Flemming P
    SlukEfter
    30
    70
    50
    1
    80
    3
    4
    Trucker
    Skomarbillard.dk
    58
    70
    70
    2
    58
    2
  • 5 : Lørdag Semifinal kl 15.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Mangaard - Spiller for Landmanden
    2. 2 Sebastian Hedengran - Spiller for Bristol
    3. 3 Johnny Gyldendahl - Spiller for VPS
    4. 4 Frank P - Spiller for Sørens Pub
    1
    Thomas Mangaard
    2
    Sebastian Hedengran
    3
    Johnny Gyldendahl
    4
    Frank P
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Mangaard
    Landmanden
    54
    70
    58
    1
    112
    2
    2
    Sebastian Hedengran
    Bristol
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Johnny Gyldendahl
    VPS
    40
    26
    70
    1
    66
    3
    4
    Frank P
    Sørens Pub
    70
    44
    8
    1
    52
    4
  • 6 : Lørdag Semifinal kl 17.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Heine - Spiller for SlukEfter
    2. 2 Harms - Spiller for Gedser bodega
    3. 3 Christian - Spiller for Hartvig Fuger
    4. 4 Trucker - Spiller for Skomarbillard.dk
    1
    Heine
    2
    Harms
    3
    Christian
    4
    Trucker
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Heine
    SlukEfter
    70
    68
    38
    1
    106
    2
    2
    Harms
    Gedser bodega
    40
    70
    64
    1
    104
    3
    3
    Christian
    Hartvig Fuger
    70
    58
    28
    1
    86
    4
    4
    Trucker
    Skomarbillard.dk
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 7 : Finalen kl 19.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Heine Opiola - Spiller for SlukEfter
    2. 2 Harms - Spiller for Gedser Bodega
    3. 3 Trucker - Spiller for Skomarbillard.dk
    4. 4 Johnny Gyldendahl - Spiller for VPS
    5. 5 Sebastian H - Spiller for Bristol
    6. 6 THM - Spiller for Landmanden
    1
    Heine Opiola
    2
    Harms
    3
    Trucker
    4
    Johnny Gyldendahl
    5
    Sebastian H
    6
    THM
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Heine Opiola
    SlukEfter
    16
    44
    34
    38
    34
    0
    166
    6
    2
    Harms
    Gedser Bodega
    70
    70
    36
    48
    40
    2
    124
    5
    3
    Trucker
    Skomarbillard.dk
    70
    34
    66
    68
    70
    2
    168
    4
    4
    Johnny Gyldendahl
    VPS
    70
    70
    70
    70
    66
    4
    66
    1
    5
    Sebastian H
    Bristol
    70
    70
    70
    40
    34
    3
    74
    3
    6
    THM
    Landmanden
    70
    70
    66
    70
    70
    4
    66
    1
  • 8 : Onsdag kl 17.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rene - Spiller for Sørens Pub
    2. 2 Harms - Spiller for Gedser
    3. 3 Henrik K - Spiller for Pub Dyssen
    4. 4 Christian Hartvig - Spiller for Hartvig Fuger
    5. 5 Jens - Spiller for SlukEfter
    6. 6 Rune O - Spiller for Daisy
    7. 7 Keen - Spiller for Teatercafeen
    1
    Rene
    2
    Harms
    3
    Henrik K
    4
    Christian Hartvig
    5
    Jens
    6
    Rune O
    7
    Keen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Rene
    Sørens Pub
    54
    68
    44
    70
    58
    38
    1
    262
    7
    2
    Harms
    Gedser
    70
    70
    60
    56
    70
    70
    4
    116
    2
    3
    Henrik K
    Pub Dyssen
    70
    28
    40
    44
    70
    36
    2
    148
    6
    4
    Christian Hartvig
    Hartvig Fuger
    70
    70
    70
    70
    70
    20
    5
    20
    1
    5
    Jens
    SlukEfter
    68
    70
    70
    54
    30
    14
    2
    166
    5
    6
    Rune O
    Daisy
    70
    36
    56
    58
    70
    70
    3
    150
    4
    7
    Keen
    Teatercafeen
    70
    52
    70
    70
    70
    14
    4
    66
    3
  • 9 : Cup

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rune O
    2. 2 Keen Teatercafeen
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Rune O
    2
    Keen Teatercafeen
    70
    48
    70
    52
     
     
     
     
     
     
  • 10 : Tirsdag Kl 17.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 James Henry - Spiller for Spillested 1
    2. 2 Frank P - Spiller for Sørens Pub
    3. 3 Michael Hansen - Spiller for SlukEfter
    4. 4 Flemming P - Spiller for Slukefter
    5. 5 Kim B Madsen - Spiller for SlukEfter
    6. 6 Jesper S - Spiller for Sørens Pub
    1
    James Henry
    2
    Frank P
    3
    Michael Hansen
    4
    Flemming P
    5
    Kim B Madsen
    6
    Jesper S
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    James Henry
     
    62
    70
    46
    70
    66
    2
    174
    4
    2
    Frank P
    Sørens Pub
    70
    50
    70
    70
    52
    3
    102
    2
    3
    Michael Hansen
    SlukEfter
    64
    70
    70
    70
    70
    4
    64
    1
    4
    Flemming P
    Slukefter
    70
    52
    46
    70
    70
    3
    98
    3
    5
    Kim B Madsen
    SlukEfter
    46
    48
    64
    60
    70
    1
    218
    6
    6
    Jesper S
    Sørens Pub
    70
    70
    26
    30
    32
    2
    88
    5
  • 11 : Mandag kl 17.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Henrik Søndergaard - Spiller for SlukEfter
    2. 2 Henrik Hostrup Hansen - Spiller for SlukEfter
    3. 3 Henrik C - Spiller for Haslev
    4. 4 Rene H - Spiller for RBC
    5. 5 Kevin Rene Nielsen - Spiller for SlukEfter
    6. 6 Stephan - Spiller for Chimpansen
    1
    Henrik Søndergaard
    2
    Henrik Hostrup Hansen
    3
    Henrik C
    4
    Rene H
    5
    Kevin Rene Nielsen
    6
    Stephan
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Henrik Søndergaard
    SlukEfter
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    2
    Henrik Hostrup Hansen
    SlukEfter
    58
    38
    70
    42
    60
    1
    198
    6
    3
    Henrik C
    Haslev
    50
    70
    64
    60
    64
    1
    238
    5
    4
    Rene H
    RBC
    64
    64
    70
    70
    32
    2
    160
    4
    5
    Kevin Rene Nielsen
    SlukEfter
    36
    70
    70
    46
    70
    3
    82
    2
    6
    Stephan
    Chimpansen
    18
    70
    70
    70
    36
    3
    54
    3
  • 12 : Cup

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rene H
    2. 2 Stephan
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Rene H
    2
    Stephan
    68
    70
    68
    70
     
     
     
     
     
     
  • 13 : Cup

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Xxxxx
    2. 2 Xxxxx
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Xxxxx
    2
    Xxxxx
    X
    X
    X
    X
    X
    X
     
     
     
     
  • 14 : Cup

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny
    2. 2 Martin
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Johnny
    2
    Martin
    70
    42
    70
    38
     
     
     
     
     
     
  • 15 : Torsdag Kl 17.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Heine Opiola - Spiller for SlukEfter
    2. 2 Claus Nøttrup - Spiller for Sørens Pub
    3. 3 Sebastian H - Spiller for Bristol
    4. 4 Erik O - Spiller for Daisy
    5. 5 Trucker - Spiller for DMS
    6. 6 Thomas C - Spiller for SlukEfter
    1
    Heine Opiola
    2
    Claus Nøttrup
    3
    Sebastian H
    4
    Erik O
    5
    Trucker
    6
    Thomas C
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Heine Opiola
    SlukEfter
    70
    46
    70
    56
    70
    3
    102
    3
    2
    Claus Nøttrup
    Sørens Pub
    62
    40
    62
    26
    38
    0
    228
    6
    3
    Sebastian H
    Bristol
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    4
    Erik O
    Daisy
    60
    70
    40
    64
    18
    1
    182
    5
    5
    Trucker
    DMS
    70
    70
    54
    70
    70
    4
    54
    2
    6
    Thomas C
    SlukEfter
    52
    70
    46
    70
    44
    2
    142
    4
  • 16 : Cup

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas
    2. 2 Heine
    Tid
    Bord
    Spillere
    Kamp 1
    Kamp 2
    Kamp 3
    Kamp 4
    Kamp 5
    1
    Thomas
    2
    Heine
    58
    70
    70
    64
    36
    70
     
     
     
     
  • 17 : Fredag Kl 17.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Henriette - Spiller for Sørens pub
    2. 2 Thomas M - Spiller for Landmanden
    3. 3 Martin Smukke - Spiller for Teatercafeen
    4. 4 Johnny G - Spiller for VPS
    5. 5 Slips - Spiller for Teatercafeen
    6. 6 Finn foto - Spiller for SlukEfter
    1
    Henriette
    2
    Thomas M
    3
    Martin Smukke
    4
    Johnny G
    5
    Slips
    6
    Finn foto
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Henriette
    Sørens pub
    28
    20
    24
    36
    38
    0
    146
    6
    2
    Thomas M
    Landmanden
    70
    70
    70
    70
    70
    5
    0
    1
    3
    Martin Smukke
    Teatercafeen
    70
    46
    50
    70
    70
    3
    96
    3
    4
    Johnny G
    VPS
    70
    68
    70
    68
    48
    2
    184
    4
    5
    Slips
    Teatercafeen
    70
    48
    60
    70
    70
    3
    108
    2
    6
    Finn foto
    SlukEfter
    70
    64
    22
    70
    32
    2
    118
    5