Indlæser Begivenheder

« All Begivenheder

  • This event has passed.

Fair Play Makkerturnering 2022 – Uge 8

20. februar, 2022 @ 14:00 - 26. februar, 2022 @ 23:00

Pris: 400Kr.

Makkerturnering på Fair Play uge 8 – 2022

BEMÆRK : Vi starter SØNDAG d. 20. februar i uge 7 da vi har valgt at holde finaledag LØRDAG d. 26. februar

Indskud 400 kr. pr. hold = Præmiesum på 19.200
Præmiefordelingen ved udsolgt med 48 hold:
1. 7.000 kr.
2. 4.400 kr.
3. 3.000 kr.
4. 2.000 kr.
5. 1.600 kr.
6. 1.200 kr.
Sponsorpræmie til bedste damehold.
High-score præmien er sponsorpræmie.
12 go´e udløser en lille skarp i baren.
Der vil hver dag kunne købes dagens ret for en flad 50 kr. seddel.

Turneringsskemaer

  • 1 : FINALE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Abrahamsen / Herman - Spiller for Den Grønne Hest
    2. 2 Lau Christensen / Henrik - Spiller for Biblioteket
    3. 3 Toni Bergenhammer / Anders Bergenhammer - Spiller for Skipperstuen / Sundbyvester
    4. 4 Frank Kofod / Jan Harms - Spiller for Mimers / Gedser Bodega
    5. 5 Benjamin Sørensen / Morten Knak - Spiller for Sundbyvester
    6. 6 Jan Guldager / Huskekagen - Spiller for HBC-Teknik / Emdrup Bodega
    1
    Johnny Abrahamsen / Herman
    2
    Lau Christensen / Henrik
    3
    Toni Bergenhammer / Anders Bergenhammer
    4
    Frank Kofod / Jan Harms
    5
    Benjamin Sørensen / Morten Knak
    6
    Jan Guldager / Huskekagen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny Abrahamsen / Herman
    Den Grønne Hest
    70
    64
    70
    70
    70
    4
    64
    1
    2
    Lau Christensen / Henrik
    Biblioteket
    48
    62
    70
    70
    66
    2
    176
    3
    3
    Toni Bergenhammer / Anders Bergenhammer
    Skipperstuen / Sundbyvester
    70
    70
    70
    50
    70
    4
    50
    2
    4
    Frank Kofod / Jan Harms
    Mimers / Gedser Bodega
    64
    16
    66
    42
    70
    1
    188
    6
    5
    Benjamin Sørensen / Morten Knak
    Sundbyvester
    36
    26
    70
    70
    66
    2
    128
    5
    6
    Jan Guldager / Huskekagen
    HBC-Teknik / Emdrup Bodega
    58
    70
    42
    64
    70
    2
    164
    4
  • 2 : Semifinale kl. 16.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan Guldager / Huskekagen - Spiller for HBC-Teknik / Emdrup Bodega
    2. 2 Lau Christensen / Henrik - Spiller for Biblioteket
    3. 3 Peer Harpsøe / Lars - Spiller for Lassie Bar
    4. 4 Toni Bergenhammer / Anders Bergenhammer - Spiller for Skipperstuen / Sundbyvester
    1
    Jan Guldager / Huskekagen
    2
    Lau Christensen / Henrik
    3
    Peer Harpsøe / Lars
    4
    Toni Bergenhammer / Anders Bergenhammer
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan Guldager / Huskekagen
    HBC-Teknik / Emdrup Bodega
    38
    s
    66
    0
    104
    3
    2
    Lau Christensen / Henrik
    Biblioteket
    70
    70
    x
    2
    0
    1
    3
    Peer Harpsøe / Lars
    Lassie Bar
    s
    44
    52
    0
    96
    4
    4
    Toni Bergenhammer / Anders Bergenhammer
    Skipperstuen / Sundbyvester
    70
    x
    70
    2
    0
    1
  • 3 : Semifinale kl 15.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Abrahamsen / Herman - Spiller for Den Grønne Hest
    2. 2 Benjamin Sørensen / Morten Knak - Spiller for Sundbyvester
    3. 3 Frank Kofod / Jan Harms - Spiller for Mimers / Gedser Bodega
    4. 4 Percy Rosell / Jan Angren - Spiller for Snoopy Bodega / Skipperstuen
    1
    Johnny Abrahamsen / Herman
    2
    Benjamin Sørensen / Morten Knak
    3
    Frank Kofod / Jan Harms
    4
    Percy Rosell / Jan Angren
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny Abrahamsen / Herman
    Den Grønne Hest
    58
    70
    70
    2
    58
    1
    2
    Benjamin Sørensen / Morten Knak
    Sundbyvester
    70
    26
    70
    2
    26
    3
    3
    Frank Kofod / Jan Harms
    Mimers / Gedser Bodega
    30
    70
    70
    2
    30
    2
    4
    Percy Rosell / Jan Angren
    Snoopy Bodega / Skipperstuen
    0
    64
    22
    0
    86
    4
  • 4 : Kvartfinale kl 13.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan Guldager / Huskekagen - Spiller for HBC-Teknik / Emdrup Bodega
    2. 2 Marde / Jan - Spiller for Vibradan
    3. 3 Lille Per / Bondo - Spiller for Mimers
    4. 4 Benjamin Sørensen / Morten Knak - Spiller for Sundbyvester
    1
    Jan Guldager / Huskekagen
    2
    Marde / Jan
    3
    Lille Per / Bondo
    4
    Benjamin Sørensen / Morten Knak
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan Guldager / Huskekagen
    HBC-Teknik / Emdrup Bodega
    70
    70
    48
    2
    48
    1
    2
    Marde / Jan
    Vibradan
    62
    34
    x
    0
    96
    4
    3
    Lille Per / Bondo
    Mimers
    56
    70
    28
    1
    84
    3
    4
    Benjamin Sørensen / Morten Knak
    Sundbyvester
    70
    x
    70
    2
    0
    2
  • 5 : Kvartfinale kl. 12.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Skipper / Jan Christensen - Spiller for Gyllehuset / Chimpansen
    2. 2 Michael Mikkelsen / Frank Vinther - Spiller for Nørre Pub / Snoopy Bodega
    3. 3 Frank Kofod / Jan Harms - Spiller for Mimers / Gedser Bodega
    4. 4 Peer Harpsøe / Lars - Spiller for Lassie Bar
    1
    Skipper / Jan Christensen
    2
    Michael Mikkelsen / Frank Vinther
    3
    Frank Kofod / Jan Harms
    4
    Peer Harpsøe / Lars
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Skipper / Jan Christensen
    Gyllehuset / Chimpansen
    26
    x
    44
    0
    70
    4
    2
    Michael Mikkelsen / Frank Vinther
    Nørre Pub / Snoopy Bodega
    70
    52
    64
    1
    116
    2
    3
    Frank Kofod / Jan Harms
    Mimers / Gedser Bodega
    x
    70
    70
    2
    0
    1
    4
    Peer Harpsøe / Lars
    Lassie Bar
    70
    70
    68
    2
    68
    1
  • 6 : Kvartfinale kl. 10.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Piet Francker / Lange Jan - Spiller for Mimers / Fidusen
    2. 2 Johnny Abrahamsen / Herman - Spiller for Den Grønne Hest
    3. 3 Lau Christensen / Henrik - Spiller for Biblioteket
    4. 4 Michael Hansen / Flemming Petersen - Spiller for Sluk Efter
    1
    Piet Francker / Lange Jan
    2
    Johnny Abrahamsen / Herman
    3
    Lau Christensen / Henrik
    4
    Michael Hansen / Flemming Petersen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Piet Francker / Lange Jan
    Mimers / Fidusen
    40
    34
    70
    1
    74
    3
    2
    Johnny Abrahamsen / Herman
    Den Grønne Hest
    70
    48
    70
    2
    48
    2
    3
    Lau Christensen / Henrik
    Biblioteket
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Michael Hansen / Flemming Petersen
    Sluk Efter
    62
    26
    46
    0
    134
    4
  • 7 : Kvartfinale kl. 09.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Toni Bergenhammer / Anders Bergenhammer - Spiller for Skipperstuen / Sundbyvester
    2. 2 Balladen / Jais Jensen - Spiller for Sundbyvester / Mimers
    3. 3 Percy Rosell / Jan Angren - Spiller for Snoopy Bodega / Skipperstuen
    4. 4 Lasse Danielsen / Kim "Hat" - Spiller for Landsbytosserne
    1
    Toni Bergenhammer / Anders Bergenhammer
    2
    Balladen / Jais Jensen
    3
    Percy Rosell / Jan Angren
    4
    Lasse Danielsen / Kim "Hat"
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Toni Bergenhammer / Anders Bergenhammer
    Skipperstuen / Sundbyvester
    70
    62
    70
    2
    62
    1
    2
    Balladen / Jais Jensen
    Sundbyvester / Mimers
    50
    x
    36
    0
    86
    4
    3
    Percy Rosell / Jan Angren
    Snoopy Bodega / Skipperstuen
    70
    x
    70
    2
    0
    2
    4
    Lasse Danielsen / Kim "Hat"
    Landsbytosserne
    40
    70
    52
    1
    92
    3
  • 8 : Fredag d. 25. februar kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Flemming Løvenhardt / KC - Spiller for Smut Inn
    2. 2 Dorrit Hansen / Gitte Andersen - Spiller for Højden / Landmanden
    3. 3 Lars Lysgaard / Kasper Thygesen - Spiller for Sjøbberne
    4. 4 Toni Bergenhammer / Anders Bergenhammer - Spiller for Sundbyvester / Skipperstuen
    1
    Flemming Løvenhardt / KC
    2
    Dorrit Hansen / Gitte Andersen
    3
    Lars Lysgaard / Kasper Thygesen
    4
    Toni Bergenhammer / Anders Bergenhammer
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Flemming Løvenhardt / KC
    Smut Inn
    70
    34
    38
    1
    72
    3
    2
    Dorrit Hansen / Gitte Andersen
    Højden / Landmanden
    52
    32
    46
    0
    130
    4
    3
    Lars Lysgaard / Kasper Thygesen
    Sjøbberne
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Toni Bergenhammer / Anders Bergenhammer
    Sundbyvester / Skipperstuen
    70
    70
    58
    2
    58
    2
  • 9 : Fredag d. 25. februar kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Brian René / René - Spiller for Dania
    2. 2 Johnny Abrahamsen / Herman - Spiller for Den Grønne Hest
    3. 3 Michael Bengtsen / Martin Hansen - Spiller for Fair Play
    4. 4 Jan Guldager / Huskekagen - Spiller for HBC Teknik / Emdrup Bodega
    1
    Brian René / René
    2
    Johnny Abrahamsen / Herman
    3
    Michael Bengtsen / Martin Hansen
    4
    Jan Guldager / Huskekagen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Brian René / René
    Dania
    16
    70
    44
    1
    60
    3
    2
    Johnny Abrahamsen / Herman
    Den Grønne Hest
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Michael Bengtsen / Martin Hansen
    Fair Play
    48
    46
    34
    0
    128
    4
    4
    Jan Guldager / Huskekagen
    HBC Teknik / Emdrup Bodega
    70
    48
    70
    2
    48
    2
  • 10 : Fredag mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lars Lysgaard / Kasper Thygesen - Spiller for Sjøbberne
    2. 2 Jan Guldager / Huskekagen - Spiller for HBC-Teknik / Emdrup Bodega
    3. 3 Johnny Abrahamsen / Herman - Spiller for Den Grønne Hest
    4. 4 Toni Bergenhammer / Anders Bergenhammer - Spiller for Skipperstuen / Sundbyvester
    1
    Lars Lysgaard / Kasper Thygesen
    2
    Jan Guldager / Huskekagen
    3
    Johnny Abrahamsen / Herman
    4
    Toni Bergenhammer / Anders Bergenhammer
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Lars Lysgaard / Kasper Thygesen
    Sjøbberne
    44
    70
    52
    1
    96
    4
    2
    Jan Guldager / Huskekagen
    HBC-Teknik / Emdrup Bodega
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Johnny Abrahamsen / Herman
    Den Grønne Hest
    58
    46
    70
    1
    104
    3
    4
    Toni Bergenhammer / Anders Bergenhammer
    Skipperstuen / Sundbyvester
    70
    52
    66
    1
    118
    2
  • 11 : Torsdag d. 24. februar kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Fisker / TH - Spiller for Falken
    2. 2 Kent Gath / Heinz Strigler - Spiller for Fair Play
    3. 3 Balladen / Jais Jensen - Spiller for Sundbyvester / Mimers
    4. 4 Casper Michael / Svend-Erik Christensen - Spiller for Rottehullet / Snoopy Bodega
    1
    Fisker / TH
    2
    Kent Gath / Heinz Strigler
    3
    Balladen / Jais Jensen
    4
    Casper Michael / Svend-Erik Christensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Fisker / TH
    Falken
    70
    58
    58
    1
    116
    3
    2
    Kent Gath / Heinz Strigler
    Fair Play
    34
    36
    70
    1
    70
    4
    3
    Balladen / Jais Jensen
    Sundbyvester / Mimers
    70
    70
    46
    2
    46
    2
    4
    Casper Michael / Svend-Erik Christensen
    Rottehullet / Snoopy Bodega
    70
    54
    70
    2
    54
    1
  • 12 : Torsdag d. 24. februar kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kasper Lyngholm / Daniel - Spiller for Frihavnskroen
    2. 2 Sander / John - Spiller for Frihavnskroen
    3. 3 Johnny Lindelykke / Søren Frejbæk - Spiller for Nørre Pub / Frihavnskroen
    4. 4 Benjamin Sørensen / Morten Knak - Spiller for Sundbyvester
    1
    Kasper Lyngholm / Daniel
    2
    Sander / John
    3
    Johnny Lindelykke / Søren Frejbæk
    4
    Benjamin Sørensen / Morten Knak
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kasper Lyngholm / Daniel
    Frihavnskroen
    70
    70
    34
    2
    34
    2
    2
    Sander / John
    Frihavnskroen
    50
    50
    18
    0
    118
    4
    3
    Johnny Lindelykke / Søren Frejbæk
    Nørre Pub / Frihavnskroen
    56
    70
    56
    1
    112
    3
    4
    Benjamin Sørensen / Morten Knak
    Sundbyvester
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 13 : Torsdag mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Casper Michael / Svend-Erik Christensen - Spiller for Rottehullet / Snoopy Bodega
    2. 2 Kasper Lyngholm / Daniel - Spiller for Frihavnskroen
    3. 3 Benjamin Sørensen / Morten Knak - Spiller for Sundbyvester
    4. 4 Balladen / Jais Jensen - Spiller for Sundbyvester / Mimers
    1
    Casper Michael / Svend-Erik Christensen
    2
    Kasper Lyngholm / Daniel
    3
    Benjamin Sørensen / Morten Knak
    4
    Balladen / Jais Jensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Casper Michael / Svend-Erik Christensen
    Rottehullet / Snoopy Bodega
    70
    62
    42
    1
    104
    3
    2
    Kasper Lyngholm / Daniel
    Frihavnskroen
    40
    46
    70
    1
    86
    4
    3
    Benjamin Sørensen / Morten Knak
    Sundbyvester
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Balladen / Jais Jensen
    Sundbyvester / Mimers
    70
    56
    60
    1
    116
    2
  • 14 : Onsdag d. 23. februar kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Peer Harpsøe / Lars - Spiller for Lassie Bar
    2. 2 Champ / Troels - Spiller for Fair Play
    3. 3 Fj8 / Susie Larsen - Spiller for Emdrup Bodega
    4. 4 Frank Holmqvist / Jimmy "Star" - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Peer Harpsøe / Lars
    2
    Champ / Troels
    3
    Fj8 / Susie Larsen
    4
    Frank Holmqvist / Jimmy "Star"
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Peer Harpsøe / Lars
    Lassie Bar
    70
    70
    68
    2
    68
    1
    2
    Champ / Troels
    Fair Play
    42
    64
    70
    1
    106
    4
    3
    Fj8 / Susie Larsen
    Emdrup Bodega
    56
    70
    60
    1
    116
    3
    4
    Frank Holmqvist / Jimmy "Star"
    Mørkhøj Bodega
    70
    68
    70
    2
    68
    1
  • 15 : Onsdag d. 23. februar kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Daniel d´Auchamp / Poul d´Auchamp - Spiller for Fair Play
    2. 2 Andreas Trap / Stefan Nielsen - Spiller for Hermod
    3. 3 Lasse Danielsen / Kim "Hat" - Spiller for Landsbytosserne
    4. 4 Frank Kofod / Jan Harms - Spiller for Mimers / Gedser Bodega
    1
    Daniel d´Auchamp / Poul d´Auchamp
    2
    Andreas Trap / Stefan Nielsen
    3
    Lasse Danielsen / Kim "Hat"
    4
    Frank Kofod / Jan Harms
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Daniel d´Auchamp / Poul d´Auchamp
    Fair Play
    34
    52
    70
    1
    86
    4
    2
    Andreas Trap / Stefan Nielsen
    Hermod
    70
    56
    40
    1
    96
    3
    3
    Lasse Danielsen / Kim "Hat"
    Landsbytosserne
    70
    70
    40
    2
    40
    2
    4
    Frank Kofod / Jan Harms
    Mimers / Gedser Bodega
    62
    70
    70
    2
    62
    1
  • 16 : Onsdag mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Frank Holmqvist / Jimmy "Star" - Spiller for Mørkhøj Bodega
    2. 2 Lasse Danielsen / Kim "Hat" - Spiller for Landsbytosserne
    3. 3 Frank Kofod / Jan Harms - Spiller for Mimers / Gedser B0dega
    4. 4 Peer Harpsøe / Lars - Spiller for Lassie Bar
    1
    Frank Holmqvist / Jimmy "Star"
    2
    Lasse Danielsen / Kim "Hat"
    3
    Frank Kofod / Jan Harms
    4
    Peer Harpsøe / Lars
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Frank Holmqvist / Jimmy "Star"
    Mørkhøj Bodega
    68
    40
    68
    0
    176
    4
    2
    Lasse Danielsen / Kim "Hat"
    Landsbytosserne
    70
    42
    70
    2
    42
    2
    3
    Frank Kofod / Jan Harms
    Mimers / Gedser B0dega
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Peer Harpsøe / Lars
    Lassie Bar
    70
    40
    46
    1
    86
    3
  • 17 : Tirsdag d. 22. februar kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kristian / Johnny - Spiller for Fair Play
    2. 2 Annie Clausen / Bjørn Rindbøl - Spiller for Mørkhøj Bodega
    3. 3 Lange Jan / Piet Francker - Spiller for Fidusen / Mimers
    4. 4 Freeze / CC - Spiller for Sundbyvester
    1
    Kristian / Johnny
    2
    Annie Clausen / Bjørn Rindbøl
    3
    Lange Jan / Piet Francker
    4
    Freeze / CC
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kristian / Johnny
    Fair Play
    66
    38
    70
    1
    104
    3
    2
    Annie Clausen / Bjørn Rindbøl
    Mørkhøj Bodega
    70
    66
    68
    1
    134
    2
    3
    Lange Jan / Piet Francker
    Fidusen / Mimers
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Freeze / CC
    Sundbyvester
    46
    70
    46
    1
    92
    4
  • 18 : Tirsdag d. 22. februar kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Christian Møller / Thomas Bruus Sørensen - Spiller for Slagelse / Svebølle
    2. 2 Lau Christensen / Henrik - Spiller for Biblioteket
    3. 3 Ian White / Jacob Hat - Spiller for Stefanshus
    4. 4 Henrik Thorsen / Carsten Raunsbæk - Spiller for Air Pub
    1
    Christian Møller / Thomas Bruus Sørensen
    2
    Lau Christensen / Henrik
    3
    Ian White / Jacob Hat
    4
    Henrik Thorsen / Carsten Raunsbæk
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Christian Møller / Thomas Bruus Sørensen
    Slagelse / Svebølle
    28
    54
    70
    1
    82
    3
    2
    Lau Christensen / Henrik
    Biblioteket
    70
    20
    70
    2
    20
    2
    3
    Ian White / Jacob Hat
    Stefanshus
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Henrik Thorsen / Carsten Raunsbæk
    Air Pub
    44
    62
    58
    0
    164
    4
  • 19 : Tirsdag mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lange Jan / Piet Francker - Spiller for Fidusen / Mimers
    2. 2 Lau Christensen / Henrik - Spiller for Biblioteket
    3. 3 Ian White / Jacob "Hat" - Spiller for Stefanshus
    4. 4 Annie Clausen / Bjørn Rindbøl - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Lange Jan / Piet Francker
    2
    Lau Christensen / Henrik
    3
    Ian White / Jacob "Hat"
    4
    Annie Clausen / Bjørn Rindbøl
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Lange Jan / Piet Francker
    Fidusen / Mimers
    60
    70
    70
    2
    60
    2
    2
    Lau Christensen / Henrik
    Biblioteket
    70
    62
    70
    2
    62
    1
    3
    Ian White / Jacob "Hat"
    Stefanshus
    48
    70
    70
    2
    48
    3
    4
    Annie Clausen / Bjørn Rindbøl
    Mørkhøj Bodega
    66
    64
    40
    0
    170
    4
  • 20 : Mandag d. 21. februar kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kronborg / Michel Jensen - Spiller for Højden
    2. 2 Michel / Flemming 34 - Spiller for Fair Play
    3. 3 Per P / Joachim - Spiller for Biblioteket
    4. 4 Skipper / Jan Christensen - Spiller for Gyllehuset / Chimpansen
    1
    Kronborg / Michel Jensen
    2
    Michel / Flemming 34
    3
    Per P / Joachim
    4
    Skipper / Jan Christensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kronborg / Michel Jensen
    Højden
    48
    70
    60
    1
    108
    3
    2
    Michel / Flemming 34
    Fair Play
    70
    34
    42
    1
    76
    4
    3
    Per P / Joachim
    Biblioteket
    50
    70
    68
    1
    118
    2
    4
    Skipper / Jan Christensen
    Gyllehuset / Chimpansen
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 21 : Mandag d. 21. februar kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Marde / Jan - Spiller for Vibradan
    2. 2 Per Rasmussen / Kim C - Spiller for Fair Play
    3. 3 Mette Blik / Peter Ryom - Spiller for Center Pubben
    4. 4 Michael Mikkelsen / Frank Vinther - Spiller for Nørre Pub / Snoopy Bodega
    1
    Marde / Jan
    2
    Per Rasmussen / Kim C
    3
    Mette Blik / Peter Ryom
    4
    Michael Mikkelsen / Frank Vinther
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Marde / Jan
    Vibradan
    70
    70
    48
    2
    48
    2
    2
    Per Rasmussen / Kim C
    Fair Play
    62
    70
    68
    1
    130
    3
    3
    Mette Blik / Peter Ryom
    Center Pubben
    40
    30
    54
    0
    124
    4
    4
    Michael Mikkelsen / Frank Vinther
    Nørre Pub / Snoopy Bodega
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 22 : Mandag mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Skipper / Jan Christensen - Spiller for Gyllehuset / Chimpansen
    2. 2 Marde / Jan - Spiller for Vibradan
    3. 3 Michael Mikkelsen / Frank Vinther - Spiller for Nørre Pub / Snoopy Bodega
    4. 4 Per P / Joachim - Spiller for Biblioteket
    1
    Skipper / Jan Christensen
    2
    Marde / Jan
    3
    Michael Mikkelsen / Frank Vinther
    4
    Per P / Joachim
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Skipper / Jan Christensen
    Gyllehuset / Chimpansen
    70
    60
    70
    2
    60
    2
    2
    Marde / Jan
    Vibradan
    56
    54
    70
    1
    110
    3
    3
    Michael Mikkelsen / Frank Vinther
    Nørre Pub / Snoopy Bodega
    70
    70
    68
    2
    68
    1
    4
    Per P / Joachim
    Biblioteket
    56
    50
    70
    1
    106
    4
  • 23 : Søndag d. 20. februar kl. 14.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kristian Lyck Jonas Jensen - Spiller for Pub & Sport
    2. 2 Michael Hansen Flemming Pedersen - Spiller for Sluk Efter
    3. 3 Peter Thomas Claus Poulsen - Spiller for Snoopy Bodega
    4. 4 Percy Rosell Jan Angren - Spiller for Snoopy Bodega / Skipperstuen
    1
    Kristian Lyck Jonas Jensen
    2
    Michael Hansen Flemming Pedersen
    3
    Peter Thomas Claus Poulsen
    4
    Percy Rosell Jan Angren
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kristian Lyck Jonas Jensen
    Pub & Sport
    42
    70
    42
    1
    84
    3
    2
    Michael Hansen Flemming Pedersen
    Sluk Efter
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Peter Thomas Claus Poulsen
    Snoopy Bodega
    28
    62
    16
    0
    106
    4
    4
    Percy Rosell Jan Angren
    Snoopy Bodega / Skipperstuen
    70
    64
    70
    2
    64
    2
  • 24 : Søndag d. 20. februar kl. 15.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan O Carlo - Spiller for Gorms Kro / Mimers
    2. 2 Lille Per Bonde - Spiller for Mimers
    3. 3 Knotti Maria Bjerregaard - Spiller for John´s Bodega / Hjørnet
    4. 4 Casper Salomon Keld Jensen - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Jan O Carlo
    2
    Lille Per Bonde
    3
    Knotti Maria Bjerregaard
    4
    Casper Salomon Keld Jensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan O Carlo
    Gorms Kro / Mimers
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Lille Per Bonde
    Mimers
    58
    70
    70
    2
    58
    2
    3
    Knotti Maria Bjerregaard
    John´s Bodega / Hjørnet
    60
    60
    70
    1
    120
    3
    4
    Casper Salomon Keld Jensen
    Mørkhøj Bodega
    20
    62
    46
    0
    128
    4
  • 25 : Søndag mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Michael Hansen / Flemming Pedersen - Spiller for Sluk Efter
    2. 2 Lille Per / Bondo - Spiller for Mimers
    3. 3 Jan O / Carlo - Spiller for Gorms Kro / Mimers
    4. 4 Percy Rosell / Jan Angren - Spiller for Snoopy Bodega / Skipperstuen
    1
    Michael Hansen / Flemming Pedersen
    2
    Lille Per / Bondo
    3
    Jan O / Carlo
    4
    Percy Rosell / Jan Angren
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Michael Hansen / Flemming Pedersen
    Sluk Efter
    70
    20
    64
    1
    84
    3
    2
    Lille Per / Bondo
    Mimers
    64
    70
    64
    1
    128
    2
    3
    Jan O / Carlo
    Gorms Kro / Mimers
    70
    24
    46
    1
    70
    4
    4
    Percy Rosell / Jan Angren
    Snoopy Bodega / Skipperstuen
    70
    70
    70
    3
    0
    1