Indlæser Begivenheder

« Alle Begivenheder

Domhuset Singleturnering uge 20 – 2024 – ER FLYTTET TIL MØRKHØJ BODEGA

12. maj @ 13:00 - 19. maj @ 22:30

Pris: 250Kr.

Der kom desværre noget i vejen så Domhuset ikke kunne være vært for denne hyggelige single-turnering, så turneringen er derfor flyttet til Mørkhøj Bodega, Mørkhøjvej 101, 2860 Søborg.
Plads til 64 deltagere.
Indskud 250,- kr pr. snude.
Præmiefordeling ved udsolgt (64 deltagere)
1. 6.000,-
2. 4.000,-
3. 2.500,-
4. 1.600,-
5. 1.100,-
6. 800,-
Highscore præmie: 500 kr som er sponsoreret af Frank Holmqvist, ejer af Mørkhøj Bodega
BEMÆRK VI STARTER SØNDAG I UGE 19 OG FINALEDAG SØNDAG I UGE 20.
Indledende puljer:
Søndag kl. 13.00 og 14.30
Mellemrunde kl. 16.00
Mandag til fredag kl. 18.00 og 19.30
Mellemrunde kl. 21.00
Lørdag kl. 12.00 og 13.30
Mellemrunde kl. 15.00
Lørdag kl. 17.00 og 18.30
Mellemrunde kl. 20.00
Finaledag:
Kvartfinaler:
Kl. 09.00, kl. 10.30, kl. 12.00 og kl. 13.30
Semifinaler:
Kl. 15.00 og kl. 16.30.
Finale (6 deltagere)
kl. 18.00.

Når mellemrunderne er færdige bliver der trukket kort så man kan se sin spilletid om søndagen (kvartfinale).
Kontakt Annie Clausen på tlf. 40460165 eller skriv i min indbakke for tilmelding

Turneringsskemaer

  • 1 : Kvartfinale kl. 09.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Asger - Spiller for Domhuset
    2. 2 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    3. 3 Freeze - Spiller for Sundbyvester
    1
    Asger
    2
    Jan Christensen
    3
    Freeze
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Asger
    Domhuset
    66
     
    s
    0
    66
    2
    2
    Jan Christensen
    Chimpansen
    70
     
    70
     
    2
    0
    1
    3
    Freeze
    Sundbyvester
    s
    50
     
    0
    50
    3
  • 2 : Kvartfinale kl. 10.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Mikkel Jensen - Spiller for Billardproshop.dk
    2. 2 Stefan Krogh - Spiller for Mimers
    3. 3 Peter Arevad - Spiller for Snoopy Bodega
    4. 4 Skipper - Spiller for Centrum Pubben
    1
    Mikkel Jensen
    2
    Stefan Krogh
    3
    Peter Arevad
    4
    Skipper
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Mikkel Jensen
    Billardproshop.dk
    0
    0
    1
    2
    Stefan Krogh
    Mimers
    0
    0
    1
    3
    Peter Arevad
    Snoopy Bodega
    0
    0
    1
    4
    Skipper
    Centrum Pubben
    0
    0
    1
  • 3 : Kvartfinale kl. 12.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Christian Møller - Spiller for Slagelse
    2. 2 David Stange - Spiller for FBK
    3. 3 Martin Steen - Spiller for Snoopy Bodega
    4. 4 Bondo - Spiller for Mimers
    1
    Christian Møller
    2
    David Stange
    3
    Martin Steen
    4
    Bondo
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Christian Møller
    Slagelse
    0
    0
    1
    2
    David Stange
    FBK
    0
    0
    1
    3
    Martin Steen
    Snoopy Bodega
    0
    0
    1
    4
    Bondo
    Mimers
    0
    0
    1
  • 4 : Kvartfinale kl. 13.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Isak Einshøj - Spiller for Teilhof Automater
    2. 2 Claus Poulsen - Spiller for Snoopy Bodega
    3. 3 Sambo - Spiller for Teilhof Automater
    4. 4 HP - Spiller for Bodega Inn
    1
    Isak Einshøj
    2
    Claus Poulsen
    3
    Sambo
    4
    HP
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Isak Einshøj
    Teilhof Automater
    0
    0
    1
    2
    Claus Poulsen
    Snoopy Bodega
    0
    0
    1
    3
    Sambo
    Teilhof Automater
    0
    0
    1
    4
    HP
    Bodega Inn
    0
    0
    1
  • 5 : Semifinale kl. 15.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Spiller 1 - Spiller for Spillested 1
    2. 2 Spiller 2 - Spiller for Spillested 2
    3. 3 Spiller 3 - Spiller for Spillested 3
    4. 4 Spiller 4 - Spiller for Spillested 4
    1
    2
    3
    4
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
     
     
    2
     
     
    3
     
     
    4
     
     
  • 6 : Semifinale kl. 16.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Spiller 1 - Spiller for Spillested 1
    2. 2 Spiller 2 - Spiller for Spillested 2
    3. 3 Spiller 3 - Spiller for Spillested 3
    4. 4 Spiller 4 - Spiller for Spillested 4
    1
    2
    3
    4
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
     
     
    2
     
     
    3
     
     
    4
     
     
  • 7 : FINALE

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Spiller 1 - Spiller for Spillested 1
    2. 2 Spiller 2 - Spiller for Spillested 2
    3. 3 Spiller 3 - Spiller for Spillested 3
    4. 4 Spiller 4 - Spiller for Spillested 4
    5. 5 Spiller 5 - Spiller for Spillested 5
    6. 6 Spiller 6 - Spiller for Spillested 6
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
     
     
    2
     
     
    3
     
     
    4
     
     
    5
     
     
    6
     
     
  • 8 : Lørdag Mellemrunde sent

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lille Per - Spiller for Sundbyvester
    2. 2 Bondo - Spiller for MImers
    3. 3 Sambo - Spiller for Teilhof Automater
    4. 4 Tage Lauridsen - Spiller for Grøndal
    1
    Lille Per
    2
    Bondo
    3
    Sambo
    4
    Tage Lauridsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Lille Per
    Sundbyvester
    64
    50
    70
    1
    114
    3
    2
    Bondo
    MImers
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Sambo
    Teilhof Automater
    70
    66
    70
    2
    66
    2
    4
    Tage Lauridsen
    Grøndal
    44
    48
    32
    0
    124
    4
  • 9 : Lørdag kl. 18.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Bondo - Spiller for Mimers
    2. 2 Sambo - Spiller for Teilhof Automater
    3. 3 Lars Jeppesen - Spiller for Birkerød
    4. 4 Percy Rosell - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    Bondo
    2
    Sambo
    3
    Lars Jeppesen
    4
    Percy Rosell
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Bondo
    Mimers
    68
    70
    70
    2
    68
    1
    2
    Sambo
    Teilhof Automater
    70
    46
    70
    2
    46
    2
    3
    Lars Jeppesen
    Birkerød
    22
    70
    70
    2
    22
    3
    4
    Percy Rosell
    Snoopy Bodega
    38
    54
    66
    0
    158
    4
  • 10 : Lørdag kl. 17.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Lille Per - Spiller for Sundbyvester
    2. 2 Finn Trilov - Spiller for Mørkhøj Bodega
    3. 3 Tage Lauridsen - Spiller for Grøndal
    4. 4 Ian White - Spiller for Mimers
    1
    Lille Per
    2
    Finn Trilov
    3
    Tage Lauridsen
    4
    Ian White
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Lille Per
    Sundbyvester
    70
    68
    70
    2
    68
    1
    2
    Finn Trilov
    Mørkhøj Bodega
    50
    26
    50
    0
    126
    4
    3
    Tage Lauridsen
    Grøndal
    70
    70
    66
    2
    66
    2
    4
    Ian White
    Mimers
    62
    70
    70
    2
    62
    3
  • 11 : Lørdag Mellemrunde tidligt

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Johnny Abrahamsen - Spiller for Mimers
    2. 2 Christian Møller - Spiller for Slagelse
    3. 3 Mikkel Jensen - Spiller for Billardproshop.dk
    4. 4 Vodka Martin - Spiller for Teatecafeen
    1
    Johnny Abrahamsen
    2
    Christian Møller
    3
    Mikkel Jensen
    4
    Vodka Martin
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Johnny Abrahamsen
    Mimers
    50
    50
    70
    1
    100
    3
    2
    Christian Møller
    Slagelse
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Mikkel Jensen
    Billardproshop.dk
    70
    44
    62
    1
    106
    2
    4
    Vodka Martin
    Teatecafeen
    48
    38
    70
    1
    86
    4
  • 12 : Lørdag kl. 13.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Thomas Hald - Spiller for Frihavnskroen
    2. 2 Christian Møller - Spiller for Slagelse
    3. 3 Mikkel Jensen - Spiller for Billardproshop.dk
    4. 4 Annie Clausen - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Thomas Hald
    2
    Christian Møller
    3
    Mikkel Jensen
    4
    Annie Clausen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Thomas Hald
    Frihavnskroen
    70
    18
    70
    2
    18
    3
    2
    Christian Møller
    Slagelse
    58
    70
    70
    2
    58
    2
    3
    Mikkel Jensen
    Billardproshop.dk
    70
    62
    70
    2
    62
    1
    4
    Annie Clausen
    Mørkhøj Bodega
    62
    30
    50
    0
    142
    4
  • 13 : Lørdag kl. 12.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Allan Frederiksen - Spiller for Mågekroen
    2. 2 Johnny Abrahamsen - Spiller for Mimers
    3. 3 Jannik Rasmussen - Spiller for Gulvkongen
    4. 4 Vodka Martin - Spiller for Teatercafeen
    1
    Allan Frederiksen
    2
    Johnny Abrahamsen
    3
    Jannik Rasmussen
    4
    Vodka Martin
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Allan Frederiksen
    Mågekroen
    68
    70
    44
    1
    112
    3
    2
    Johnny Abrahamsen
    Mimers
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Jannik Rasmussen
    Gulvkongen
    38
    68
    20
    0
    126
    4
    4
    Vodka Martin
    Teatercafeen
    70
    58
    70
    2
    58
    2
  • 14 : Fredag Mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Casper Michael - Spiller for Mimers
    2. 2 Stefan Krogh - Spiller for Mimers
    3. 3 Michael Bengtsen - Spiller for Domhuset
    4. 4 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    1
    Casper Michael
    2
    Stefan Krogh
    3
    Michael Bengtsen
    4
    Jan Christensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Casper Michael
    Mimers
    56
    70
    56
    1
    112
    4
    2
    Stefan Krogh
    Mimers
    70
    70
    32
    2
    32
    2
    3
    Michael Bengtsen
    Domhuset
    60
    60
    70
    1
    120
    3
    4
    Jan Christensen
    Chimpansen
    70
    70
    66
    2
    66
    1
  • 15 : Fredag kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Stefan Krogh - Spiller for Mimers
    2. 2 Johnny Lindelykke - Spiller for Heromd
    3. 3 Michael Bengtsen - Spiller for Domhuset
    4. 4 Michael Hansen - Spiller for SlukEfter
    1
    Stefan Krogh
    2
    Johnny Lindelykke
    3
    Michael Bengtsen
    4
    Michael Hansen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Stefan Krogh
    Mimers
    70
    54
    70
    2
    54
    2
    2
    Johnny Lindelykke
    Heromd
    60
    26
    42
    0
    128
    4
    3
    Michael Bengtsen
    Domhuset
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Michael Hansen
    SlukEfter
    60
    70
    62
    1
    122
    3
  • 16 : Fredag kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Casper Michael - Spiller for Mimiers
    2. 2 Christa Nielsen - Spiller for Sundbyvester
    3. 3 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    4. 4 Paolo - Spiller for LHG EL
    1
    Casper Michael
    2
    Christa Nielsen
    3
    Jan Christensen
    4
    Paolo
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Casper Michael
    Mimiers
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Christa Nielsen
    Sundbyvester
    32
    30
    52
    0
    114
    4
    3
    Jan Christensen
    Chimpansen
    50
    70
    70
    2
    50
    2
    4
    Paolo
    LHG EL
    10
    70
    52
    1
    62
    3
  • 17 : Torsdag Mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Per Bergstein - Spiller for Landmanden
    2. 2 Asger - Spiller for Domhuset
    3. 3 Martin Steen - Spiller for Snoopy Bodega
    4. 4 Thomas Nielsen - Spiller for Mimers
    1
    Per Bergstein
    2
    Asger
    3
    Martin Steen
    4
    Thomas Nielsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Per Bergstein
    Landmanden
    36
    62
    28
    0
    126
    4
    2
    Asger
    Domhuset
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Martin Steen
    Snoopy Bodega
    70
    62
    70
    2
    62
    2
    4
    Thomas Nielsen
    Mimers
    70
    44
    30
    1
    74
    3
  • 18 : Torsdag kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Asger - Spiller for Domhuset
    2. 2 Ken Christiansen - Spiller for VBII
    3. 3 Frank Vinther - Spiller for Snoopy Bodega
    4. 4 Martin Steen - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    Asger
    2
    Ken Christiansen
    3
    Frank Vinther
    4
    Martin Steen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Asger
    Domhuset
    70
    70
    66
    2
    66
    2
    2
    Ken Christiansen
    VBII
    50
    34
    46
    0
    130
    4
    3
    Frank Vinther
    Snoopy Bodega
    60
    70
    52
    1
    112
    3
    4
    Martin Steen
    Snoopy Bodega
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 19 : Torsdag kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Rodger - Spiller for Værløse BK
    2. 2 Thomas Nielsen - Spiller for Mimers
    3. 3 Morten Østergaard - Spiller for Domhuset
    4. 4 Per Bergstein - Spiller for Landmanden
    1
    Rodger
    2
    Thomas Nielsen
    3
    Morten Østergaard
    4
    Per Bergstein
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Rodger
    Værløse BK
    50
    70
    56
    1
    106
    4
    2
    Thomas Nielsen
    Mimers
    70
    42
    70
    2
    42
    2
    3
    Morten Østergaard
    Domhuset
    44
    70
    66
    1
    110
    3
    4
    Per Bergstein
    Landmanden
    70
    66
    70
    2
    66
    1
  • 20 : Onsdag Mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Anders Munk Jørgensen - Spiller for HBC Teknik
    2. 2 BG - Spiller for FBK
    3. 3 Freeze - Spiller for Sundbyvester
    4. 4 HP - Spiller for Bodega Inn
    1
    Anders Munk Jørgensen
    2
    BG
    3
    Freeze
    4
    HP
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Anders Munk Jørgensen
    HBC Teknik
    70
    38
    66
    1
    104
    3
    2
    BG
    FBK
    34
    70
    54
    1
    88
    4
    3
    Freeze
    Sundbyvester
    70
    46
    66
    1
    112
    2
    4
    HP
    Bodega Inn
    70
    70
    70
    3
    0
    1
  • 21 : Onsdag kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 BG - Spiller for FBK
    2. 2 Freeze - Spiller for Sundbyvester
    3. 3 René Poulsen - Spiller for Bodega Inn
    4. 4 Jan Aastrup - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    BG
    2
    Freeze
    3
    René Poulsen
    4
    Jan Aastrup
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    BG
    FBK
    70
    56
    70
    2
    56
    2
    2
    Freeze
    Sundbyvester
    60
    70
    70
    2
    60
    1
    3
    René Poulsen
    Bodega Inn
    70
    46
    34
    1
    80
    3
    4
    Jan Aastrup
    Mørkhøj Bodega
    52
    28
    70
    1
    80
    3
  • 22 : Onsdag kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Stephan Kromann - Spiller for Chimpansen
    2. 2 HP - Spiller for Bodega Inn
    3. 3 Anders Munk Jørgensen - Spiller for HBC Teknik
    4. 4 Robert - Spiller for Domhuset
    1
    Stephan Kromann
    2
    HP
    3
    Anders Munk Jørgensen
    4
    Robert
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Stephan Kromann
    Chimpansen
    64
    28
    70
    1
    92
    3
    2
    HP
    Bodega Inn
    70
    52
    70
    2
    52
    2
    3
    Anders Munk Jørgensen
    HBC Teknik
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Robert
    Domhuset
    34
    28
    44
    0
    106
    4
  • 23 : Tirsdag Mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kenni Nielsen - Spiller for Vibradan
    2. 2 Peter Arevad - Spiller for Snoopy Bodega
    3. 3 Isak Einshøj - Spiller for Teilhof Automater
    4. 4 Jonas Jensen - Spiller for Geviret
    1
    Kenni Nielsen
    2
    Peter Arevad
    3
    Isak Einshøj
    4
    Jonas Jensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kenni Nielsen
    Vibradan
    62
    48
    70
    1
    110
    3
    2
    Peter Arevad
    Snoopy Bodega
    70
    60
    70
    2
    60
    2
    3
    Isak Einshøj
    Teilhof Automater
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Jonas Jensen
    Geviret
    56
    46
    40
    0
    142
    4
  • 24 : Tirsdag kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Isak Einshøj - Spiller for Teilhof Automater
    2. 2 Rasmus Krogh - Spiller for Mimers
    3. 3 Randi Pedersen - Spiller for Snoopy Bodega
    4. 4 Peter Arevad - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    Isak Einshøj
    2
    Rasmus Krogh
    3
    Randi Pedersen
    4
    Peter Arevad
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Isak Einshøj
    Teilhof Automater
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Rasmus Krogh
    Mimers
    26
    70
    36
    1
    62
    3
    3
    Randi Pedersen
    Snoopy Bodega
    58
    8
    22
    0
    88
    4
    4
    Peter Arevad
    Snoopy Bodega
    38
    70
    70
    2
    38
    2
  • 25 : Tirsdag kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Kenni Nielsen - Spiller for Vibradan
    2. 2 Henrik Thorsgaard - Spiller for Sundbyvester
    3. 3 Pede - Spiller for Mågekroen
    4. 4 Jonas Jensen - Spiller for Geviret
    1
    Kenni Nielsen
    2
    Henrik Thorsgaard
    3
    Pede
    4
    Jonas Jensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Kenni Nielsen
    Vibradan
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    2
    Henrik Thorsgaard
    Sundbyvester
    22
    24
    70
    1
    46
    4
    3
    Pede
    Mågekroen
    40
    70
    36
    1
    76
    3
    4
    Jonas Jensen
    Geviret
    56
    68
    70
    1
    124
    2
  • 26 : Mandag Mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 David Stange - Spiller for FBK
    2. 2 Jan Petersen - Spiller for Bodega Inn
    3. 3 Dorrit Hansen - Spiller for Mimers
    4. 4 Claus Poulsen - Spiller for Snoopy Bodega
    1
    David Stange
    2
    Jan Petersen
    3
    Dorrit Hansen
    4
    Claus Poulsen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    David Stange
    FBK
    70
    70
    46
    2
    46
    2
    2
    Jan Petersen
    Bodega Inn
    62
    70
    32
    1
    94
    4
    3
    Dorrit Hansen
    Mimers
    68
    62
    70
    1
    130
    3
    4
    Claus Poulsen
    Snoopy Bodega
    70
    70
    56
    2
    56
    1
  • 27 : Mandag kl. 19.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Jan Petersen - Spiller for Bodega Inn
    2. 2 Dorit Hansen - Spiller for Mimers
    3. 3 Thomas Halfdan - Spiller for Frihavnskroen
    4. 4 Bjørn Rindbøl - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Jan Petersen
    2
    Dorit Hansen
    3
    Thomas Halfdan
    4
    Bjørn Rindbøl
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Jan Petersen
    Bodega Inn
    70
    70
    34
    2
    34
    1
    2
    Dorit Hansen
    Mimers
    56
    70
    70
    2
    56
    1
    3
    Thomas Halfdan
    Frihavnskroen
    30
    36
    60
    0
    126
    4
    4
    Bjørn Rindbøl
    Mørkhøj Bodega
    70
    30
    70
    2
    30
    3
  • 28 : Mandag kl. 18.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Claus Poulsen - Spiller for Snoopy Bodega
    2. 2 Ronnie Lindahl - Spiller for Mågekroen
    3. 3 David Stange - Spiller for FBK
    4. 4 Jimmy "Star" - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Claus Poulsen
    2
    Ronnie Lindahl
    3
    David Stange
    4
    Jimmy "Star"
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Claus Poulsen
    Snoopy Bodega
    70
    58
    70
    2
    58
    2
    2
    Ronnie Lindahl
    Mågekroen
    48
    30
    62
    0
    140
    4
    3
    David Stange
    FBK
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    4
    Jimmy "Star"
    Mørkhøj Bodega
    40
    70
    68
    1
    108
    3
  • 29 : Søndag Mellemrunde

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Frank Holmqvist - Spiller for Mørkhøj Bodega
    2. 2 Peter Rønning - Spiller for Mørkhøj Bodega
    3. 3 Søren Frejbæk - Spiller for Hermod
    4. 4 Skipper - Spiller for Centrum Pubben
    1
    Frank Holmqvist
    2
    Peter Rønning
    3
    Søren Frejbæk
    4
    Skipper
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Frank Holmqvist
    Mørkhøj Bodega
    52
    70
    58
    1
    110
    3
    2
    Peter Rønning
    Mørkhøj Bodega
    70
    50
    70
    2
    50
    1
    3
    Søren Frejbæk
    Hermod
    56
    70
    54
    1
    110
    3
    4
    Skipper
    Centrum Pubben
    70
    48
    70
    2
    48
    2
  • 30 : Søndag kl. 14.30

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Henrik Brag - Spiller for Fredensborg
    2. 2 Maler Ole - Spiller for Snoopy Bodega
    3. 3 Peter Rønning - Spiller for Mørkhøj Bodega
    4. 4 Frank Holmqvist - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Henrik Brag
    2
    Maler Ole
    3
    Peter Rønning
    4
    Frank Holmqvist
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Henrik Brag
    Fredensborg
    38
    50
    38
    0
    126
    4
    2
    Maler Ole
    Snoopy Bodega
    70
    70
    32
    2
    32
    3
    3
    Peter Rønning
    Mørkhøj Bodega
    70
    50
    70
    2
    50
    2
    4
    Frank Holmqvist
    Mørkhøj Bodega
    70
    70
    66
    2
    66
    1
  • 31 : Kvartfinale kl. 09.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Asger - Spiller for Domhuset
    2. 2 Jan Christensen - Spiller for Chimpansen
    3. 3 Freeze - Spiller for Sundbyvester
    4. 4 Peter Rønning - Spiller for Mørkhøj Bodega
    1
    Asger
    2
    Jan Christensen
    3
    Freeze
    4
    Peter Rønning
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Asger
    Domhuset
    0
    0
    1
    2
    Jan Christensen
    Chimpansen
    0
    0
    1
    3
    Freeze
    Sundbyvester
    0
    0
    1
    4
    Peter Rønning
    Mørkhøj Bodega
    0
    0
    1
  • 32 : Søndag kl. 13.00

    Se fuldt skema i ny fane
    1. 1 Skipper - Spiller for Centrum Pubben
    2. 2 Søren Frejbæk - Spiller for Hermod
    3. 3 Lau Christensen - Spiller for Biblioteket
    4. 4 Kenneth Jensen - Spiller for Mimers
    1
    Skipper
    2
    Søren Frejbæk
    3
    Lau Christensen
    4
    Kenneth Jensen
    Point
    Score
    P/S
    Stilling#
    1
    Skipper
    Centrum Pubben
    48
    70
    70
    2
    48
    2
    2
    Søren Frejbæk
    Hermod
    70
    70
    70
    3
    0
    1
    3
    Lau Christensen
    Biblioteket
    62
    54
    70
    1
    116
    3
    4
    Kenneth Jensen
    Mimers
    56
    50
    48
    0
    154
    4